bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Legtöbb szerzett ponttal középmezőny...
Janek
Legjobb csapattal a tabella alján…

több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
A byeweek-es Stafford akciós áron eladó! Egy épkézláb csere QB és egy középszar WR lenne az ára!
clbass
Az a gond, hogy vagy 3 embert ki kéne dobjak IR slotból, hogy cserélhessek, annyit meg nem ér meg egy Goff-Stafford csere. 😕
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
A byeweek-es Stafford akciós áron eladó! Egy épkézláb csere QB és egy középszar WR lenne az ára!
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Legtöbb szerzett ponttal középmezőny...
Janek
Aggódni nem kell...egy meccsre vagy a 4. helytől, ahol épp én tanyázok a 2. legtöbb szerzett ponttal 😉
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Legtöbb szerzett ponttal középmezőny...
Janek
Én is voltam hasonló szituban

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Legtöbb szerzett ponttal középmezőny...

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Maradt 9 pont előny....( faszomat a Broncos garbage time TD-jébe)
Nálam Brissett, Simon amott Logan Ryan és Woodyard, hát inkább szopó mint nem....
ThundersNFL
reálisan kb 80-20 neked minimum..
Szesze
Inkább 50-50
ThundersNFL
ne viccelj.. reálisan nézve több pontot fogsz szerezni a hátralévő 2 embereddel, mint én és még 9 pont előnyöd is van. Nyilván nem teljesen lefutott még, de ha ezt te tényleg 50-50-nek látod akkor küldök majd pár trade ajánlatot 😉
persze ha kicsit szerencsésebb lennék akkor fordított is lehetne a helyzet, de hiába raktam be Robertsont egy rövid időre, aztán mégis visszacseréltem Woodyardra.. ez egy ilyen év sajnos
Szesze
Na ha úgy alakul várom a trade ajánlatot 😊
ThundersNFL
Simon 36,5 pont, hát persze, semmi meglepő 😊
grat
Szesze
Köszi.... azért ez mák volt mert Aldrick Robinson 27 pontja... egy DT-től... Simon meg szólt és halál lett....
20 csapatból 17!!! vertél volna.... ez a méreg nem a cián....
További szerencsésebb meccseket!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Huh...döntetlen lett😎
Göbi
Várj az újraszámolásig 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Huh...döntetlen lett😎

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 925 — Giants fan
Maradt 9 pont előny....( faszomat a Broncos garbage time TD-jébe)
Nálam Brissett, Simon amott Logan Ryan és Woodyard, hát inkább szopó mint nem....
ThundersNFL
reálisan kb 80-20 neked minimum..
Szesze
Inkább 50-50
ThundersNFL
ne viccelj.. reálisan nézve több pontot fogsz szerezni a hátralévő 2 embereddel, mint én és még 9 pont előnyöd is van. Nyilván nem teljesen lefutott még, de ha ezt te tényleg 50-50-nek látod akkor küldök majd pár trade ajánlatot 😉
persze ha kicsit szerencsésebb lennék akkor fordított is lehetne a helyzet, de hiába raktam be Robertsont egy rövid időre, aztán mégis visszacseréltem Woodyardra.. ez egy ilyen év sajnos
Szesze
Na ha úgy alakul várom a trade ajánlatot 😊
ThundersNFL
Simon 36,5 pont, hát persze, semmi meglepő 😊
grat
több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Sajnos elbukom ezt a dolgot most, bár még így is jobb lett a vége, mint a forduló előtt gondoltam 😊
Göbi
Egyelőre egyenlő, pedig 1 negyed után már ledolgoztam a hátrányt és vezettem. Szomorú vagyok, azt hittem Mack végre fut párat. 😕
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Sajnos elbukom ezt a dolgot most, bár még így is jobb lett a vége, mint a forduló előtt gondoltam 😊

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Maradt 9 pont előny....( faszomat a Broncos garbage time TD-jébe)
Nálam Brissett, Simon amott Logan Ryan és Woodyard, hát inkább szopó mint nem....
ThundersNFL
reálisan kb 80-20 neked minimum..
Szesze
Inkább 50-50
ThundersNFL
ne viccelj.. reálisan nézve több pontot fogsz szerezni a hátralévő 2 embereddel, mint én és még 9 pont előnyöd is van. Nyilván nem teljesen lefutott még, de ha ezt te tényleg 50-50-nek látod akkor küldök majd pár trade ajánlatot 😉
persze ha kicsit szerencsésebb lennék akkor fordított is lehetne a helyzet, de hiába raktam be Robertsont egy rövid időre, aztán mégis visszacseréltem Woodyardra.. ez egy ilyen év sajnos
Szesze
Na ha úgy alakul várom a trade ajánlatot 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 925 — Giants fan
Maradt 9 pont előny....( faszomat a Broncos garbage time TD-jébe)
Nálam Brissett, Simon amott Logan Ryan és Woodyard, hát inkább szopó mint nem....
ThundersNFL
reálisan kb 80-20 neked minimum..
Szesze
Inkább 50-50
ThundersNFL
ne viccelj.. reálisan nézve több pontot fogsz szerezni a hátralévő 2 embereddel, mint én és még 9 pont előnyöd is van. Nyilván nem teljesen lefutott még, de ha ezt te tényleg 50-50-nek látod akkor küldök majd pár trade ajánlatot 😉
persze ha kicsit szerencsésebb lennék akkor fordított is lehetne a helyzet, de hiába raktam be Robertsont egy rövid időre, aztán mégis visszacseréltem Woodyardra.. ez egy ilyen év sajnos
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Maradt 9 pont előny....( faszomat a Broncos garbage time TD-jébe)
Nálam Brissett, Simon amott Logan Ryan és Woodyard, hát inkább szopó mint nem....
ThundersNFL
reálisan kb 80-20 neked minimum..
Szesze
Inkább 50-50

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 925 — Giants fan
Maradt 9 pont előny....( faszomat a Broncos garbage time TD-jébe)
Nálam Brissett, Simon amott Logan Ryan és Woodyard, hát inkább szopó mint nem....
ThundersNFL
reálisan kb 80-20 neked minimum..
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ha Winston nem pusztul meg, még szoros is lehetett volna... 😊
somoskovig
Ja, bár nálam Carr is úgy csinált, mintha nem lett volna pályán. Dobálta a checkdownokat Richardnak, akit aztán mindig Pullard ütközött le, élmény volt nézni 😊

Cole milyen fasza pickup volt, másfél negyed alatt csinál 10 pontot, erre az interceptionje után összeszed egy peches sérülést... Kwon persze továbbra se játszik, nagy faszság volt őt húzni Telvin helyett. Ellenben Igornak jár a pacsi Todd Davis kirakásáért 😊

Darkwa a nr1 rush D ellen csinál 110 yardot, Anderson meg 17-et, nyilván... De legalább Simmons csinálta meg a tackle-t rajta általában 😊 Grimes padon hagyása is díjnyertes megmozdulás volt.

Talán 200 fölé megyek, de nem sok hiányzott egy igazán erős héthez.

Perception is reality.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Maradt 9 pont előny....( faszomat a Broncos garbage time TD-jébe)
Nálam Brissett, Simon amott Logan Ryan és Woodyard, hát inkább szopó mint nem....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ha James jàtszik, 185 ponttal simán behúzom a meccset... ez a Solomon Thomas-JPP-féle 60 pont viszont kicsit sok igy... csodálatos.

Brees 13 pontja is fantasztikus, egy 52 pontos Saints meccsen...

De a CB posztot is tulokoskodtam (még hogy McClain fogja Fitzet, persze....) amikor 2 waiveres celpontom, es a kidobott Lattimore is INT return TD-t csinált...

PS: Hyde, dögölj meg.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
21 pont előny....ott Sziamiaú, Logan Ryan és Woodyard, nálam Brissett, Simon, és Riley Dixon....
Ez szopó lesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Ha Winston nem pusztul meg, még szoros is lehetett volna... 😊

több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
ata grat a W-hez, ma aki neked pályán volt az rengeteg pontot csinált!
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 925 — Giants fan
Robinson TD 😀 hát persze,,
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
A kurva életbe... a 49ers miafaszt gondolt, hiteget mindenkit egész héten itt azzal hogy játszik Foster.

Amikor megpróbáltam visszavenni Coylet, még kinn volt, kb 10 másodperccel elözhetett meg a DDR....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 925 — Giants fan
Szesze, 908 pontot szereztél (182-es átlag, hogy is volt az a 200 alatti meccsekkel? 😛), ami a 18. helyet eri a rangsorban.
Es a 18. helyen allsz...

929 pontok csináltak ellened, ami 2.5-lel kevesebb mind ellenem pl, es asszem 12. a rangsorban.
Ez se kiugro pech.

Egyszeruen szar a csapatod. Ennyi.

Luck-huzas nem volt tul szerencses (hehe), Ajayi, Cooper, Watkins mind bust, a vedelemben meg igazabol alapbol nem volt tul nagy potencial (bar itt meg mazlid is volt Campbell es Woodyard tulszarnyalta a varakozasokat), de olyan sok embert azért nem latok aki nagy nev lenne/akitol TOP 10-es poszteredmeny varhato lett volna...

Nem hiszem hogy itt hatalmas javulas varhato tul sok helyen. De termeszetesen sok sikert a továbbiakban! 😊

PS: ha valakit safetyt akar venni, van nálam elado... RB (akár splitcarrys is), LB vagy elit jatekos DT/CB posztra érdekel elsosorban.
Igor
Ennyi 200 alatti eredményem kb egész eddigi pályafutásom alatt nem volt, mint csak ebben a szezonban 😊 Teljesen reális a helyezésem a szerzett pontok alapján, egy szóval nem mondtam, hogy ne így lenne. (ettől még kis szerencsével állhatnék előrébb is, de azt meg nem érdemelném meg). Én csak azt állítom, hogy szerintem több van a csapatban és sztem ki is fog jönni, de azért mérget én se vennék rá, meglátjuk.

Szerk: Egyébként most kiszámoltam: az eddigi átlagteljesítmények alapján 195 pontos átlagom lenne, csak baromi pechesen alakult három fordulóm is. (Timmons eltiltása az utsó pillanatban, illetve érthetetlen safety nullázások a legszarabb pillanatban). Mindez úgy, hogy extra teljesítmény még senkitől se jött egész évben (Calais-é nem az, max neked meglepetés, de az más kérdés😊, cserébe csomóan teljesítenek a várt szint alatt, azért remélhetőleg ez se marad így végig.
Ha Luck vissza tud jönni és most már Reid is bekapcsolódik akkor simán 200 pont felett kéne lennem..

Szerk2: Neal-ért Morrison/Robinson + valamelyik safety-m (Reid kivételével)?

Szerkesztette: Szesze