bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha kirakom Julio Jonest, de én vagyok az első waiveren, tutira hozzám jut vissza, he claimelem? x-D
Stez
Küldtem egy ajánlatot, ne rakd ki
Igor
Ha Clark helyett kapok egy normális ILB-t, akkor mehet simán, egyébként nem. Egyáltalán semmiféle ajánlatra sem bólintok rá, amiben nincs egy jó LB. Cunninghammel beszoptam, jelenleg a legjobb LB-m átlagol szaros tíz pontot. Nulla a sorom. Ha azt nem tudom javítani, nope.
Stez
Even a héten max Jayon Brown mehet, ha sürgös (de ezt a hetet amugy is behuzod..) jövö héten tudok adni mást is, v Cory James v Humber, még átgondolom..
Igor
Nekem Bostic kell. Benne latom csak azt, hogy stabilan atlagol nekem 12+ pontokat, nekem meg erre van szuksegem.

Ha ot odaadod, akkor kiotolhetunk valamifele cseret es mehet Jones, amugy masert ketlem. Amugy nem huzom be, ezt a hetet sem. Mint ahogy a tobbit sem. Ez mar alap kieses.
Stez
Én adom Robertsont + Morrisont + Kearse-t, Julioért
Szesze
Lol, és akkor van 3 Cunninghamje 😀

Stez átgondolom, de sztem azért akkor valakit raknod kéne még Julio mellé, mert elég sokat adok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 948 — Giants fan
Ha kirakom Julio Jonest, de én vagyok az első waiveren, tutira hozzám jut vissza, he claimelem? x-D
Stez
Küldtem egy ajánlatot, ne rakd ki
Igor
Ha Clark helyett kapok egy normális ILB-t, akkor mehet simán, egyébként nem. Egyáltalán semmiféle ajánlatra sem bólintok rá, amiben nincs egy jó LB. Cunninghammel beszoptam, jelenleg a legjobb LB-m átlagol szaros tíz pontot. Nulla a sorom. Ha azt nem tudom javítani, nope.
Stez
Even a héten max Jayon Brown mehet, ha sürgös (de ezt a hetet amugy is behuzod..) jövö héten tudok adni mást is, v Cory James v Humber, még átgondolom..
Igor
Nekem Bostic kell. Benne latom csak azt, hogy stabilan atlagol nekem 12+ pontokat, nekem meg erre van szuksegem.

Ha ot odaadod, akkor kiotolhetunk valamifele cseret es mehet Jones, amugy masert ketlem. Amugy nem huzom be, ezt a hetet sem. Mint ahogy a tobbit sem. Ez mar alap kieses.
Stez
Én adom Robertsont + Morrisont + Kearse-t, Julioért
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 191
@stez Whitehead - Woods?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha kirakom Julio Jonest, de én vagyok az első waiveren, tutira hozzám jut vissza, he claimelem? x-D
Stez
Küldtem egy ajánlatot, ne rakd ki
Igor
Ha Clark helyett kapok egy normális ILB-t, akkor mehet simán, egyébként nem. Egyáltalán semmiféle ajánlatra sem bólintok rá, amiben nincs egy jó LB. Cunninghammel beszoptam, jelenleg a legjobb LB-m átlagol szaros tíz pontot. Nulla a sorom. Ha azt nem tudom javítani, nope.
Stez
Even a héten max Jayon Brown mehet, ha sürgös (de ezt a hetet amugy is behuzod..) jövö héten tudok adni mást is, v Cory James v Humber, még átgondolom..
Igor
Nekem Bostic kell. Benne latom csak azt, hogy stabilan atlagol nekem 12+ pontokat, nekem meg erre van szuksegem.

Ha ot odaadod, akkor kiotolhetunk valamifele cseret es mehet Jones, amugy masert ketlem. Amugy nem huzom be, ezt a hetet sem. Mint ahogy a tobbit sem. Ez mar alap kieses.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha kirakom Julio Jonest, de én vagyok az első waiveren, tutira hozzám jut vissza, he claimelem? x-D
Stez
Küldtem egy ajánlatot, ne rakd ki
Igor
Ha Clark helyett kapok egy normális ILB-t, akkor mehet simán, egyébként nem. Egyáltalán semmiféle ajánlatra sem bólintok rá, amiben nincs egy jó LB. Cunninghammel beszoptam, jelenleg a legjobb LB-m átlagol szaros tíz pontot. Nulla a sorom. Ha azt nem tudom javítani, nope.
Stez
Even a héten max Jayon Brown mehet, ha sürgös (de ezt a hetet amugy is behuzod..) jövö héten tudok adni mást is, v Cory James v Humber, még átgondolom..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 191
Erdekli valakit Tahir Whitehead? WR erdekel
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha kirakom Julio Jonest, de én vagyok az első waiveren, tutira hozzám jut vissza, he claimelem? x-D
Stez
Küldtem egy ajánlatot, ne rakd ki
Igor
Ha Clark helyett kapok egy normális ILB-t, akkor mehet simán, egyébként nem. Egyáltalán semmiféle ajánlatra sem bólintok rá, amiben nincs egy jó LB. Cunninghammel beszoptam, jelenleg a legjobb LB-m átlagol szaros tíz pontot. Nulla a sorom. Ha azt nem tudom javítani, nope.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha kirakom Julio Jonest, de én vagyok az első waiveren, tutira hozzám jut vissza, he claimelem? x-D
Stez
Küldtem egy ajánlatot, ne rakd ki

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
egy LB cserélhető WR- avagy QB érdekelne utobbi esetben megkapod Elit is

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kiesés - esélyelemző

Itt jóval egyszerűbb a helyzet, mivel 2(+2) hely van, és annak a kettőnek a helyzete is jóval tisztább

You're outta here...

Nyíregy Giants (0-9, ~1300 pont)
Cry me a Rivers (1-8, ~1300 pont)

Hát, nem tudom mikor volt utoljára ennyire egyértelmű/tükörsima a dolog.. pedig Stez nagyot játszott a héten, egy W-vel érdekes lehetett volna a dolog, de úgy hogy somos (akit amúgy Stez túlteljesített pontokban) és Szesze is nyertek, szinte minden esély elszállt.

Ha Stez behúzza a jövő heti kiesési rangadót, akkor visszatérhetünk a dologra.. de igazából a 300 pont és a meccshátrány soknak tűnik..

Still in big trouble..
Kaposmente Cannonballs (2-7, ~1625 pont)

Somos behúzta a kötelezőt, de a fő kiesés ellen küzdő "riválisok" (Szesze és braxa) is nyertek, így továbbra is hatalmas bravúr lenne a 17-18. helyért vívott meccset elkerülnie a tavalyi bajnoknak... és mint tudjuk, aki azon a mérkőzésen kikap, kiesett. A menetrend sem az igazi, nincs több gimme meccs, így nem igazán látom hogy a de facto 2 mérkőzés hátrányt hogyan fogja behozni ez az egység.. max abban lehet mostmár reménykedni, hogy Week14 során kiváló teljesítménnyel rukkol elő a gárda.

A negyedik helyet elég nehéz megtippelni, a Szesze, Toto21, Rajna, Maniac négyesfogat tűnik leginkább veszélyeztettnek (kb ilyen sorrendben, bár én mind a 4 gárda helyében aggódnék), de akár csifu is könnyen bajba kerülhet.

A negyedik kieső helyet általában úgyis az alsóházi PO-ban történő gyenge teljesítmény dönti el (aki 15-16, majd 17-18. helyen történő meccsen is kikap az első két PO héten, az szokott még lemenni), így ezek a gárdák mind előre próbálnak majd menekülni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, akkor elemzés 4 körrel a vége előtt

Playoff - esélyelemző


Playoff - guaranteed

Pécs Panthers (8-1)
Dunakanyar Dwarf Rabbits (7-2, ~1915 pont)

Bár biztos lehet olyan elméleti szcenáriót gyártani, hogy ez a 2 gárda nem jut be, én nem nagyon látok rá esélyt. János gárdája összeszedte az általában elegendő 8 W-t, míg clbass csapata talán a legnagyobb favorit idén egyelőre, több mint 210 pontos átlaggal a legmasszívabb egységnek tűnik.

Should be in - 1 win is enough

Hangover Boyz (6-3, ~1800 pont)
Nagypapi Klónserege (7-2, ~1730 pont)

Bár 3 darab 6-3-as csapat nagyjából együtt van 15 ponton belül (Brushi és Göbi gárdája a másik két együttes), magamat kiemeltem, a hátralévő schedule miatt - két kieső elleni találkozó (egyik inaktív ráadásul), úgy vélem számomra kötelező a 8W, és a pontszám is elég lehet.
caminoi-nak a viszonylag alacsony pontszám miatt kell még egy W, és bár a menetrendje nem annyira könnyű, azért egy hónap alatt szerintem egy W-t biztos fog találni, és ezzel biztosítja a saját PO részvételét.

Very close - win 2, maybe even 1, and you're in

Bru's Patriots (6-3, ~1790 pont)
Obuda Painkillers (6-3, ~1800 pont)

Ez a másik két 6-3-as gárda, ráadásul viszonylag jól állnak pontokkal.. Bru menetrendbje egy fokkal jobb (utolsó fordulóban Stezzel mérkőzik), igaz Braxa és Janek ponterősebb gárdáival is játszania kell, míg Göbi belefut a DDR-be és a kiesés elkerüléséért hajtó középcsapatokba... ettől függetlenül szerintem mindketten beférnek majd a PO alsóházába 7 vagy 8 győzelemmel... mivel meglepően kevés 5-4-es gárda van.

Fight, for your right, to party (in the playoffs!)

Csehszlovák Hidegburkolók (6-3, ~1715 pont)

Szolnok City Patriots (5-4, ~1715 pont)

Southside Guerillas (5-4, ~1670 pont)
Cylon Toasters (4-5, ~1860 pont)
Szarvas Deers (4-5, ~1800 pont)


Elég sokat gondolkoztam Jakehomer gárdáján, mert ezúttal is a szokásos módszerrel menetel (kevés szerzett ponttal, de erős D-vel/vuduval megbénítja mások csapatait 😛) - nála is igaz a tézis, hogy kevés a versenyben lévő 5-4-es v 4-5-ös egység, aki veszélyeztetheti, de a brutális menetrend miatt (DDR, Pécs Panthers, Rajna és Janek vár rá), akár egy 0-4 is benne lehet, és 1-3-mal sem érzem garantáltnak a helyét az alacsony pontszám miatt.

Így igazából 2 kiadó hely van, bár az egyik erősen Jake számára áll... a maradék 1 helyre az összes 5-4-es és 4-5-ös gárda pályázhat, de 4 csapatot emeltem ki, akik szerintem odaérhetnek.. a legnagyobb esélyes ThundersNFL, akinek meccselőnye van braxa és janek gárdája ellen, valamint játszik egyet ryant7 csapatával is, így a 7 győzelem, viszonylag magas pontszámmal könnyedén elérhetőnek tűnik. A negyedik GM, aki bekeverhet még a szintén 5-4-gyel álló zinedine, aki mindössze 45 pontra van lemaradva Thunders mögött, ez pedig 4 hét alatt ledolgozhatónak tűnik.

Elnézést azoktól akik 5-4-gyel/4-5-tel állnak és esetleg PO-s álmokat dédelgetnek, és nem említettem őket.. természetesen 3 (5-4-es mérleg) v 4 (4-5-ös mérleg esetén) győzelemmel minden lehetséges.. de jelenleg így látom az erősviszonyokat.

PS: Szesze, még te is odaérhetsz, win out! 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha kirakom Julio Jonest, de én vagyok az első waiveren, tutira hozzám jut vissza, he claimelem? x-D
Stez
Masodik vagy waiveren... de ha ryan7 inaktív, akkor igen 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha kirakom Julio Jonest, de én vagyok az első waiveren, tutira hozzám jut vissza, he claimelem? x-D

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Grat a Klónseregnek... Taylor Forte(szopjon lovat) kivégzet hiába Wagner szezon rekord pontja...
ThundersNFL
Köszi! 😉 jobban örültél volna Goffnak? 😛
caminoi
Ő is szopjon lovat 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Grat a Klónseregnek... Taylor Forte(szopjon lovat) kivégzet hiába Wagner szezon rekord pontja...
ThundersNFL
Köszi! 😉 jobban örültél volna Goffnak? 😛

Szerkesztette: caminoi
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Grat a Klónseregnek... Taylor Forte(szopjon lovat) kivégzet hiába Wagner szezon rekord pontja...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Ilyen szerencsés sorsolásom sem volt még, amikor a legtöbb bye weekesem van, akkor jön az akinél ugyanez a helyzet, így 160 pont elég a sikerhez 😎

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elég döcögös lett a végére a dolog, pedig 220-230 közötti hetet vizionáltam, de szerencsére Neal (utóbbi hetek MVP-je), Baldwin és kedvenc hülyenevü DT-m, Douzable hozták magukat...

Odaát voltak minuszok is, ezt mi elkerültük.
LB sorral megint nem tudm mivan, és Evans helyzete is aggasztó, de talán a mag (Brees-WR-DE-S-sor) bevisz azért a PO-ba most már... úgy nézem a Pécs Panthers és DDR már bent van, de ha véglegesek a számok irok egy hosszabb lattolgatót.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 191
clbass grat a W-hez. A gyötrelem folytatódik idén. Legyen meg a bennmaradás. Pécs Panthers-nek pedig grat, sztem a PO már biztos meg van. Nagypapi klónserege ellen meg majd menni fog alapszakasz végén a meccs az #1 helyért a PO előtt.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ennek a tradenek en is orulok.... titokban mar a PO-ban remenykedtem (3W-vel megvan, Maniac QB-nelkuli es a ket sereghajto gardaja ellen), remeljuk Karma neni megbunteti az ellenfelet..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Az kurva jó bazdmeg.. szombati átszámolás után 194-190-ről 190-191 oda a múlt heti forduló. Mindezt úgy, h pl Haywardnak nem adtak pontot egy olyan szerelésre amikor Gronkowsky kezéből kiütötte a labdát, amivel ráadásul TD-t akadályozott meg. Röhej az egész, most lett végleg elegem ebből az egész fasz játékból.
Szesze
Én kérek elnézést 😮 A vicc az, hogy még így is - a 2. helyről - a bentmaradás az új cél...átlag 30 pont landolt az IR-en a héten. Cook után most Watson, miközben a kezdő LB sorom még nem volt komplett soha 😕
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 948 — Giants fan
Az kurva jó bazdmeg.. szombati átszámolás után 194-190-ről 190-191 oda a múlt heti forduló. Mindezt úgy, h pl Haywardnak nem adtak pontot egy olyan szerelésre amikor Gronkowsky kezéből kiütötte a labdát, amivel ráadásul TD-t akadályozott meg. Röhej az egész, most lett végleg elegem ebből az egész fasz játékból.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Persze Forte is most térjen magához...elmehet a búsfaszomba....
ThundersNFL
Egy másik ligában a meccs előtt dobtam ki 😀

Perception is reality.
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Watson =( Contenderből looser egy csapásra...irány a bentmaradás :/
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Persze Forte is most térjen magához...elmehet a búsfaszomba....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018