bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ez a Ryan trade miért érte meg Maniac-nek vajon, amikor nála van Brady? Erre az egy hétre kellett ennyire?
Jövő héten bejelentkezek érte valami ajánlattal, hátha meg tudunk egyezni.. Luckkal és Siemiannel sajnos teljesen beszívtam a szezont QB poszton. Pedig amúgy nem lett volna gond a szezonnal, ha Luck visszatért volna az 5-6. héten ahogy várható volt.
Szesze
Mondjuk Colts-fanként jegyzem meg, nem volt várható. A sajtó beszélt erről, de tippre mondták ezt végig. A stáb pofázásaiból Luckkal kapcsolatban igazából már augusztusban kiderült, hogy ebből csúszás lesz. Persze, lehetett rizikózni Luckkal, de én például biztosan nem őt draftoltam volna, ha kúbé.
Stez
nem annyira elöl húztam én se.. persze, tudtam hogy kockázatos, de bíztam benne, hogy legalább a szezon második felére visszajön
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Ryan trade miért érte meg Maniac-nek vajon, amikor nála van Brady? Erre az egy hétre kellett ennyire?
Jövő héten bejelentkezek érte valami ajánlattal, hátha meg tudunk egyezni.. Luckkal és Siemiannel sajnos teljesen beszívtam a szezont QB poszton. Pedig amúgy nem lett volna gond a szezonnal, ha Luck visszatért volna az 5-6. héten ahogy várható volt.
Szesze
Mondjuk Colts-fanként jegyzem meg, nem volt várható. A sajtó beszélt erről, de tippre mondták ezt végig. A stáb pofázásaiból Luckkal kapcsolatban igazából már augusztusban kiderült, hogy ebből csúszás lesz. Persze, lehetett rizikózni Luckkal, de én például biztosan nem őt draftoltam volna, ha kúbé.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Na akkor most McFadden, Morris vagy Rod Smith lesz a kezdö futó? Tudtok valamit?
Toto21
Szintén ez a kérdésem.... egy másik ligában nálam van McFadden és Morris...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Na akkor most McFadden, Morris vagy Rod Smith lesz a kezdö futó? Tudtok valamit?
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ez a Ryan trade miért érte meg Maniac-nek vajon, amikor nála van Brady? Erre az egy hétre kellett ennyire?
Jövő héten bejelentkezek érte valami ajánlattal, hátha meg tudunk egyezni.. Luckkal és Siemiannel sajnos teljesen beszívtam a szezont QB poszton. Pedig amúgy nem lett volna gond a szezonnal, ha Luck visszatért volna az 5-6. héten ahogy várható volt.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Na a Hideburkolók is be fognak burkolni....
17,5+Derby+Dixon.....vs
Anderson, Robinson,Mitchell és Simmons...
ha hoznak egy jó átlagot kb 30 pontos vereség lesz...
ThundersNFL
Meglátjuk, a Broncos hetek óta nem tud futni, Robinson blöff, a két védőnek elvileg hoznia kéne, de a secondaryben mindig kétséges a tackle mennyiség...
Jakehomer
Megúsztam...
Nem nagyob hittem benne
5-3 a mérleg
Cél a bentmaradás
Desszert: felsőházi PO
ThundersNFL
Éreztem a bajt 😊 Grat!

Kicsit peches hetem volt, nem tudtam három rendes LB-vel kiállni, Ward lehalt az első negyedben, tegnap meg bár CJ egész jól futott, de a TD-t nem ő kapta, nálad viszont Derby garbage time-ban elkap egy TD-t. Na mindegy, ilyen ez a popszakma. Igazán fontos emberem már asszem nem lesz bye weeken idén, szóval jöhet a winning streak 😊
Jakehomer
hát eléggé neked áll ez a szezon így ránézésre
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ez a trade meg nem jó...
Aki irta szabja át

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Szerzett pontok tekintetében a 6.-ik vagyok, viszont a második legtöbb pontot kaptam. Ezzel a 15. helyen tanyázom a ligában. Idén valami átok ül a csapaton,mert ez így elég abszurd. Meh.
Toto21
pontosabban a 16. helyen vagy 😊 én 8. legtöbb ponttal 17, de Braxa meg 5. legtöbbel 15.. ez egy ilyen év

nekem az még külön szívás, h se a feladott csapat ellen, se Stezzel nem játszom idén.

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Szerzett pontok tekintetében a 6.-ik vagyok, viszont a második legtöbb pontot kaptam. Ezzel a 15. helyen tanyázom a ligában. Idén valami átok ül a csapaton,mert ez így elég abszurd. Meh.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Na a Hideburkolók is be fognak burkolni....
17,5+Derby+Dixon.....vs
Anderson, Robinson,Mitchell és Simmons...
ha hoznak egy jó átlagot kb 30 pontos vereség lesz...
ThundersNFL
Meglátjuk, a Broncos hetek óta nem tud futni, Robinson blöff, a két védőnek elvileg hoznia kéne, de a secondaryben mindig kétséges a tackle mennyiség...
Jakehomer
Megúsztam...
Nem nagyob hittem benne
5-3 a mérleg
Cél a bentmaradás
Desszert: felsőházi PO
ThundersNFL
Éreztem a bajt 😊 Grat!

Kicsit peches hetem volt, nem tudtam három rendes LB-vel kiállni, Ward lehalt az első negyedben, tegnap meg bár CJ egész jól futott, de a TD-t nem ő kapta, nálad viszont Derby garbage time-ban elkap egy TD-t. Na mindegy, ilyen ez a popszakma. Igazán fontos emberem már asszem nem lesz bye weeken idén, szóval jöhet a winning streak 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szolj ha PO-helyen vagy.

Úgy, hogy kb 5 hétig nem tudok waiverezni, és kb 6 kulcsemberem meghalt, örülök ha bennmaradok idén...
Igor
Hát ez annyira nem sikerült frappánsra, de nem baj 😊
az idei évem elszállt sajnos, kb minden meccsemet nyernem kéne, h legyen esélyem a PO-ra, de még akkor sem biztos. Ez esélytelen, bár 1x már jutottam PO-ba 0-5-ös kezdés után, ez idén nem fog megtörténni, így kénytelen vagyok az ilyen kis dolgoknak örülni.
Találkozunk az alsóházi POban 😉
Szesze
Idézhettem volna a frappáns visszavágások nagymesterét, de kb ugyanott vagyunk vele...

De nem tudok mit tenni, 4-0 után baszhatom a LB waiverzést, 2 down LB nincs kint, nemhogy 3 down. A pass rusherekkel meg...
Igor
Robertson végül every down lett, csak jelzem..
Szesze
Ja, ezen a héten meg megint 2/3-os LB.... nem az igazi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, a noname futoparosom (akinek jobbik felet valaki kidobta 😛) odarakott 23 pontot 😀 (Brees + Evans-Diggs-Baldwin meg 28-at....)

Ha a Stez/ryan duot tudom fogni, es a maradek 3 meccsbol meg egyet, meg kell legyen a PO..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Na a Hideburkolók is be fognak burkolni....
17,5+Derby+Dixon.....vs
Anderson, Robinson,Mitchell és Simmons...
ha hoznak egy jó átlagot kb 30 pontos vereség lesz...
ThundersNFL
Meglátjuk, a Broncos hetek óta nem tud futni, Robinson blöff, a két védőnek elvileg hoznia kéne, de a secondaryben mindig kétséges a tackle mennyiség...
Jakehomer
Megúsztam...
Nem nagyob hittem benne
5-3 a mérleg
Cél a bentmaradás
Desszert: felsőházi PO

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Bár Siemien mindent megtett, h ezt is elbukjam, szerencsére Butker behúzta. Mondjuk ez már csak szépségtapasznak jó sajnos. (persze a kiesés elkerülése miatt meg fontos volt nyilván)

Most nézem, h még így is visszaesek a 17. helyre, fasza.. tényleg necces lesz a bent maradás is

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Köszönöm Zeke, szép volt amíg tartott ☹️

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Reggel 9 kor meg volt 2 pont előny ...
Janek
Booker biztos fumblizik egyet.. ha viszont kiveszem, az átszámolásnál bukom el..
Igor
Én azt néztem van e DT- aki hozna 2 pontot.. de kit rakok ki ugye?

Kár,hogy nyert a dallas és közben a legjobb wr pontot se szerez

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Ez sajnos elég nyílegyenesen a kiesés felé haladó történet, mindegy, a tavalyi szezon szép emlék marad... 😕

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Reggel 9 kor meg volt 2 pont előny ...
Janek
Booker biztos fumblizik egyet.. ha viszont kiveszem, az átszámolásnál bukom el..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
csifu-nak grat a gyözelemhez. 3-5 a mérleg, jövö hét se néz ki jobban. :/
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Reggel 9 kor meg volt 2 pont előny ...

több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Megvan az újabb w, lassan összeáll a csapat, Elliott remélem maradhat mert akkor bajnokesélyesek a fiúk

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Na a Hideburkolók is be fognak burkolni....
17,5+Derby+Dixon.....vs
Anderson, Robinson,Mitchell és Simmons...
ha hoznak egy jó átlagot kb 30 pontos vereség lesz...
ThundersNFL
Meglátjuk, a Broncos hetek óta nem tud futni, Robinson blöff, a két védőnek elvileg hoznia kéne, de a secondaryben mindig kétséges a tackle mennyiség...

Perception is reality.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Na a Hideburkolók is be fognak burkolni....
17,5+Derby+Dixon.....vs
Anderson, Robinson,Mitchell és Simmons...
ha hoznak egy jó átlagot kb 30 pontos vereség lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
na beindult nálam az IR szezon....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Gratula a Mackóknak!
Sima volt....
ThundersNFL
Köszönöm! Bár én szeretem megvárni míg minden játékos pontjai megvannak.

Támadósorom még mindig Kuka. Érdekelné valakit Ingram?
Toto21
Wentz döntött illetve, hogy az LB sorom benyomta a totál betlit...

Grt még1x

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018