NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
kéne trade-elnem, csak azt sem tudom milyen posztra kéne ember, mert egyiket se látom gyengének 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem igaz h senki nem tudta felszedni Hogant Rajna elol... bezzeg az osszes TE megmaradt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
már a cserepadom is erős, most már csak meccset kellene nyerni..
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Grat clbass, nem kellett Watson se, Hicks (és a barom MIN coaching staff) eldöntötte. Ennyi volt a veretlen szezon.. 😕
A csapat egyik erossége, 3, mindegyik böven TOP 15-ként prognosztizált (Evans No 1..) WR-töl összesen 7 pont, teljesen offense 24 pötyi, nonszensz.. és meghalt az egyetlen ember aki 3/3 ligában van nálam 😀
A két safetynek és Bosának köszönjük a részvételt.

Tökjó hogy még mindig 20. vagyok waiveren, taktikus vereség volt... not.
Igor
Köszi 😉 Jól jött pár szerencsés pont, de már korábban megfizettem érte...lassan legalább a sérült LB-k felépülnek. Csak Hyde szedje össze még magát, ha már tradeltem érte 😛
több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Rákfa padon hagyása végzetes volt....facom....
ThundersNFL
Sokba került.... zsinórban második vereség a faszságom miatt.... Cél továbbra is a kiesés elkerülése...

Grt Bru-nak
ThundersNFL
Köszi.😊
Szerencsém volt Hoyerrel.
Jó csapatod van, sok sikert a továbbiakban.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Az a röhej, h úgy állok ilyen pocsékul, hogy még azt se látom hogy akkora need-jeim lennének.. sokkal szarabbnak tűnő csapatokkal szerepeltem ennél sokkal jobban a múltban.
Sajnos a futóim óriási bustok lettek és mivel Luck visszatérése is késik így nem könnyű a helyzetem, de akárhogy nézem ennek a csapatnak sokkal jobban kellene teljesítenie..
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Grat clbass, nem kellett Watson se, Hicks (és a barom MIN coaching staff) eldöntötte. Ennyi volt a veretlen szezon.. 😕
A csapat egyik erossége, 3, mindegyik böven TOP 15-ként prognosztizált (Evans No 1..) WR-töl összesen 7 pont, teljesen offense 24 pötyi, nonszensz.. és meghalt az egyetlen ember aki 3/3 ligában van nálam 😀
A két safetynek és Bosának köszönjük a részvételt.

Tökjó hogy még mindig 20. vagyok waiveren, taktikus vereség volt... not.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Rákfa padon hagyása végzetes volt....facom....
ThundersNFL
Sokba került.... zsinórban második vereség a faszságom miatt.... Cél továbbra is a kiesés elkerülése...

Grt Bru-nak

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a punter TD passza után még bizakodtam, de nyílván jött McKinnon TDje, aki egész szezonban összesen nem futott még annyit mint annál a TDnél. így ott el is dőlt.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Rákfa padon hagyása végzetes volt....facom....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
grat Ata!
ez az év teljes katasztrófa, tényleg olyan mintha el lenne átkozva az egész szezon minden szinten..
innentől hivatalosan is a kiesés elkerülése a cél idén
Szesze
Azért ryan7 és Stez gárdája eléggé kilóg eddig lefelé (még akkor is, ha valami csoda folytán utóbbi most nyer is egyet, a QB-mentes összecsapáson 😀), úgyhogy szerintem az alsóházi PO lesz a döntő... mondjuk úgy látom a legtöbb 2-2-es csapat nyert 😊
Igor
Hát Maniac csapata nem hiszem 😊

nem nagyon értem ezt az első 3 zakó után végre nyerek...igaz Eli ki a péknek fog dobálni?

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Támadók kezdenek egész jók lenni, csak Cam tartsa meg ezt a formát 😎
Göbi
Ebbe most beleszaladtam, ráadásul Carr és a két futóm nélkül eleve uphill battle volt. Grat!

De azért az pofátlanság, hogy még az a fogalmatlan Agholor is csinál 100 yardot egy TD-vel 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
grat Ata!
ez az év teljes katasztrófa, tényleg olyan mintha el lenne átkozva az egész szezon minden szinten..
innentől hivatalosan is a kiesés elkerülése a cél idén
Szesze
Azért ryan7 és Stez gárdája eléggé kilóg eddig lefelé (még akkor is, ha valami csoda folytán utóbbi most nyer is egyet, a QB-mentes összecsapáson 😀), úgyhogy szerintem az alsóházi PO lesz a döntő... mondjuk úgy látom a legtöbb 2-2-es csapat nyert 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elkiabáltam, 21 pontosan kicker, na persze... nálam -1-re volt jó múltkor ez a balfasz Forbath.
Nagy meccs kéne Diggity-töl (páratlan sorszámú heteken eddig 27.5 pontot átlagolt, hajrá!) és szar Timutól.

Mondjuk ha Watson a kezdo, akkor már most gratulálhatok..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Grat, sajnos a végére leolvadt a banda.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Basszameg....Crabtree a padon....ezen megy el a meccs....
Zach Miller nem fog 20 pontot termelni abban biztos vagyok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha elég tökös vagyok és Hogant játszatom... 😕 igy most elég necces a dolog, még a remek kukázás ellenére is

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Támadók kezdenek egész jók lenni, csak Cam tartsa meg ezt a formát 😎

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
De hiányzott ez a Telvin Smith pick six, eddig még orrhossznyival előrébb jártam, de innen már eléggé sok extra kellene...
somoskovig
Hasonlót tudok elmondani a Melvin Ingram strip sack kapcsán is. 😊
somoskovig
cserébe Wentz csücsült a padon! 😊

attól félek még nagyon hosszú ez a meccs.
Toto21
Jó, azért minden nem jöhet össze... 😊

Ez valamelyikünknek eléggé fájdalmas meccs lesz.

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
grat Ata!
ez az év teljes katasztrófa, tényleg olyan mintha el lenne átkozva az egész szezon minden szinten..
innentől hivatalosan is a kiesés elkerülése a cél idén
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 233
De hiányzott ez a Telvin Smith pick six, eddig még orrhossznyival előrébb jártam, de innen már eléggé sok extra kellene...
somoskovig
Hasonlót tudok elmondani a Melvin Ingram strip sack kapcsán is. 😊
somoskovig
cserébe Wentz csücsült a padon! 😊

attól félek még nagyon hosszú ez a meccs.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
De hiányzott ez a Telvin Smith pick six, eddig még orrhossznyival előrébb jártam, de innen már eléggé sok extra kellene...
somoskovig
Hasonlót tudok elmondani a Melvin Ingram strip sack kapcsán is. 😊

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Hyde-val mi történt? Cseréltem érte és lesérült? 😀
Jó ötlet volt Staff visszarakása...
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
De hiányzott ez a Telvin Smith pick six, eddig még orrhossznyival előrébb jártam, de innen már eléggé sok extra kellene...

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Kibaszás, hogy csak 4 RB lehet egyszerre rosteren, nehéz döntés volt Rawls és Darkwa között - nyilván Rawls fut majd ma 3 TD-t.
Jakehomer
mondjuk a mi futójátékunkra finoman szólva sem érdemes építeni.. aztán lehet, h épp ma változik a helyzet, de azért meglepő lenne
Szesze
Tudom, de Rawls is egy nagy nulla volt eddig, de szó szerint. És bár a Rams rush D idén nem az igazi, a Hawks ellen jól szoktak játszani, szóval még ez is inkább ellene szólt. A legvalószínűbb, hogy mindkettő szar lesz, talán ez lenne a legmegnyugtatóbb 😀
Jakehomer
azért csak ráéreztél 😊