bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rá sem nézek a keretekre, de így is tudom, a Rivers a legerősebb csapat. 8D

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Whatever... az, hogy Marvin es Zach Brown 65 pontot csinal, es meg igy is nagyon meg fogsz szenvedni a 180 pontos gyozelemert, no comment 😛
Igor
220 körül lesz a vége, de ja, ez nem volt túl fényes produktum, kellene már Brady vissza, meg ideális lenne, ha Shazier + Devin Taylor nem 4 pontot csinálna összesen...

Kellene nekem egy normális CB, ha valakinek van eladó, nézzen körül nálam (esetleg DT és S is érdekes lehet).
somoskovig
sztem egyértelműen a tied a legerősebb csapat per pillanat
Szesze
A bye week-ek oda fognak verni, vannak nagyon vékony posztjaim, de valóban nem rossz a helyzet, Brady még dobni fog 10-15 pontot az átlagon. Persze nyilván Marvin Jones se fog mindig ilyen meccseket csinálni, jönnek majd sérülések, de legalább van honnan visszaesni. 😊

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Whatever... az, hogy Marvin es Zach Brown 65 pontot csinal, es meg igy is nagyon meg fogsz szenvedni a 180 pontos gyozelemert, no comment 😛
Igor
220 körül lesz a vége, de ja, ez nem volt túl fényes produktum, kellene már Brady vissza, meg ideális lenne, ha Shazier + Devin Taylor nem 4 pontot csinálna összesen...

Kellene nekem egy normális CB, ha valakinek van eladó, nézzen körül nálam (esetleg DT és S is érdekes lehet).
somoskovig
sztem egyértelműen a tied a legerősebb csapat per pillanat
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Whatever... az, hogy Marvin es Zach Brown 65 pontot csinal, es meg igy is nagyon meg fogsz szenvedni a 180 pontos gyozelemert, no comment 😛
Igor
220 körül lesz a vége, de ja, ez nem volt túl fényes produktum, kellene már Brady vissza, meg ideális lenne, ha Shazier + Devin Taylor nem 4 pontot csinálna összesen...

Kellene nekem egy normális CB, ha valakinek van eladó, nézzen körül nálam (esetleg DT és S is érdekes lehet).

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Remek, Hoyer "garbidzstajmkodott" meg egy sort (bar egy uccso TD-nek meg orultem volna, es akkor telleg lett volna hajszalnyi eselyem 😊), igy benne van a pakliban hogy heti 3. legmagasabb ponttal kapok ki, heti Szesze-vandordij 😛

Csak ne azon a 12.5 ponton muljon a Martinez/March bench miatt.. 😕
Mondjuk a ket felkapott emberem (Douzable, Verrett plusz K/P) mind szar volt, ezen is ment el felig..
Igor
nekem meg éppen a felkapott embereim hozzák a meccset úgy néz ki, Shead, Gilchrist és Rubin is szépen hozta magát + Geathers visszatérése is jól sikerült. Végre a WRek közt is van extra teljesítmény, már kezdtem temetni őket. Taylor viszont nem kizárt, h bust lesz végül, ha igen akkor arra simán rámehet a szezonom.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Remek, Hoyer "garbidzstajmkodott" meg egy sort (bar egy uccso TD-nek meg orultem volna, es akkor telleg lett volna hajszalnyi eselyem 😊), igy benne van a pakliban hogy heti 3. legmagasabb ponttal kapok ki, heti Szesze-vandordij 😛

Csak ne azon a 12.5 ponton muljon a Martinez/March bench miatt.. 😕
Mondjuk a ket felkapott emberem (Douzable, Verrett plusz K/P) mind szar volt, ezen is ment el felig..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Uhh, Henderson elegge bekezdett, 36 pontos Staff, Lacy elso 100 yardos meccs, Landr/Alonso hosszabbit, a ket DE majd 45 pont, Berhe veri Collinst... :S lesz itt vagy 250 pont a vegen. Grat, eleg impressziv teljesitmeny.

Nalam sajnos a Brown/Whitehead duon fog valszeg elmenni a meccs (plane Brown matchupjaban biakodtak, de Whiteheadtol is szegyen a 6 pont, egy ilyen hianyos LB sorban), bar ennyit biztos nem kapartam volna ossze..
Igor
A rossz Brown-ra tettél a Bills LB-párból... 😀
somoskovig
Whatever... az, hogy Marvin es Zach Brown 65 pontot csinal, es meg igy is nagyon meg fogsz szenvedni a 180 pontos gyozelemert, no comment 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Uhh, Henderson elegge bekezdett, 36 pontos Staff, Lacy elso 100 yardos meccs, Landr/Alonso hosszabbit, a ket DE majd 45 pont, Berhe veri Collinst... :S lesz itt vagy 250 pont a vegen. Grat, eleg impressziv teljesitmeny.

Nalam sajnos a Brown/Whitehead duon fog valszeg elmenni a meccs (plane Brown matchupjaban biakodtak, de Whiteheadtol is szegyen a 6 pont, egy ilyen hianyos LB sorban), bar ennyit biztos nem kapartam volna ossze..
Igor
A rossz Brown-ra tettél a Bills LB-párból... 😀

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Uhh, Henderson elegge bekezdett, 36 pontos Staff, Lacy elso 100 yardos meccs, Landr/Alonso hosszabbit, a ket DE majd 45 pont, Berhe veri Collinst... :S lesz itt vagy 250 pont a vegen. Grat, eleg impressziv teljesitmeny.

Nalam sajnos a Brown/Whitehead duon fog valszeg elmenni a meccs (plane Brown matchupjaban bizakodtam, de Whiteheadtol is szegyen a 6 pont, egy ilyen hianyos LB sorban), bar 250-t biztos nem kapartam volna ossze..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Barr-t jó ötlet volt kirakni 😊

több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Blount-ra nincsenek szavak! Amit iden eddig osszehozott az tobb, mint remeltem.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Engem futó érdekelne, miután Abdullah úgy gondolta, „basszunk ki Stezzel”-eset játszik.
Stez
L. Murray, Sims, McKinnon triobol az egyik mehet a ket QB valamelyikeert.. Lucknak jobban orulnek amugy, erte esetleg picit tobb is.
Igor
Ezt még kiagyalom, a Sims, McKinnon ideig-óráig lesz kezdő és így is esélyes a split carry, míg Murray egyre inkább háttérbe szorul.

A hétvégét még megvárom szerintem, hogy lássam őket, utána térjünk vissza a cserére, már ha addig nem szerzel valakit.
Stez
McKinnonnal szvsz inkabb a split lesz erdekes, hogy kap-e 70-80%-ot, mivel AP gyakorlatilag out for season.. Murray meg szerintem erre a 15-20 touch kornyekere mindig jo lesz, csak elso ket heten elegge belementek a kesbe, annyira szar volt a D, ezert Carr hajigalt inkabb.
De megertem az aggodalmat, remeljuk csinalnak egy 20 touch, 30+ pontos hetet mindketten es jovo heten visszaterunk ra 😉

Kar, mert Ryan erre a hetvegere kellett volna igazan a NO ellen 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
igazából minden oké lenne a csapatommal, ha a Reed-Brown-Sanders autodraft helyett én húzhattam volna..
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem futó érdekelne, miután Abdullah úgy gondolta, „basszunk ki Stezzel”-eset játszik.
Stez
L. Murray, Sims, McKinnon triobol az egyik mehet a ket QB valamelyikeert.. Lucknak jobban orulnek amugy, erte esetleg picit tobb is.
Igor
Ezt még kiagyalom, a Sims, McKinnon ideig-óráig lesz kezdő és így is esélyes a split carry, míg Murray egyre inkább háttérbe szorul.

A hétvégét még megvárom szerintem, hogy lássam őket, utána térjünk vissza a cserére, már ha addig nem szerzel valakit.

több mint 7 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
valakit érdekel elkapó futóért cserébe? Matthews, Evans, Torrey Smith mozgatható

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Engem futó érdekelne, miután Abdullah úgy gondolta, „basszunk ki Stezzel”-eset játszik.
Stez
L. Murray, Sims, McKinnon triobol az egyik mehet a ket QB valamelyikeert.. Lucknak jobban orulnek amugy, erte esetleg picit tobb is.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem gondoltam, hogy CAP-ot el tudom vinni a 9. helyen, elvileg ő lesz a featured back Stew hiányában.
Jakehomer
én is próbálkoztam, de gondoltam, h esélytelen leszek
Szesze
Hehe, elvileg.. azert kapott Fozzy 16 carryt a mult heten. Tuti hogy RBBC lesz, es a goal line TD-k meg ugyis Camnek jutnak.. meg ki tudja Stewart mennyit pihen, 😊
Igor
Azért kapott annyi labdát, mert CAP inaktív volt (ST-ben nem játszik), de szerepeket illetően ő Stew backupja, Fozzy meg a change of pace, 3rd down back. Fozzy nem igazán tud T-k között futni, amikor ezzel próbálkoztunk vasárnap, el is dobott egy labdát gyorsan - mondjuk a fumble CAP-nál is probléma. Az jogos, hogy TD-re minimális az esély nála.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Adnék en LB-t , de QB-d csak 1 van, s gondolom Reshad vagy a futok nem mozdithatok...

Aszittem kicsesztek velem, s valaki viszi Hoyert, bar szerencsere eleg sok QB volt kint a piacon, talan 3 vagy 4 is 😀
Igor
azért olyan brutál jól te se állsz LB poszton sztem.. Heeney például vszínű jelentősen kevesebb snapet fog kapni mostantól
Reshad-ért mondjuk én is adok LB-t 😊 (meg Dunlap-ért is..)
Szesze
Meglatjuk, sztem az elso ket heti pontszamok (es March padoztatasa) alapjan, eleg jonak tunik az egyseg 😊
Heeneyt remelem csak motivalni probaljak ezzel.. de igazabol o igy is a 3-4. szamu LB-m volt igy is, szoval ha 70% snapet kap, mint Martinez (ami szinten keplekeny szitu), akkor visszacsuszik fix negyediknek.. de meg akkor sincs nagy tragedia, mert van ket eleg fix LB1/LB1- kaliberu emberem - egyelore.

Reshad amugy sztem nem lesz annyira jo iden, ugyhogy valszeg eselytelenul acsingozom alapbol.. de hatha. Bar igazabol a fo need a QB poszt... 😕
Igor
oké, így még nem rossz a helyzet, de az a kérdés, h mi van akkor ha egyet elcserélsz 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Adnék en LB-t , de QB-d csak 1 van, s gondolom Reshad vagy a futok nem mozdithatok...

Aszittem kicsesztek velem, s valaki viszi Hoyert, bar szerencsere eleg sok QB volt kint a piacon, talan 3 vagy 4 is 😀
Igor
azért olyan brutál jól te se állsz LB poszton sztem.. Heeney például vszínű jelentősen kevesebb snapet fog kapni mostantól
Reshad-ért mondjuk én is adok LB-t 😊 (meg Dunlap-ért is..)
Szesze
Meglatjuk, sztem az elso ket heti pontszamok (es March padoztatasa) alapjan, eleg jonak tunik az egyseg 😊
Heeneyt remelem csak motivalni probaljak ezzel.. de igazabol o igy is a 3-4. szamu LB-m volt igy is, szoval ha 70% snapet kap, mint Martinez (ami szinten keplekeny szitu), akkor visszacsuszik fix negyediknek.. de meg akkor sincs nagy tragedia, mert van ket eleg fix LB1/LB1- kaliberu emberem - egyelore.

Reshad amugy sztem nem lesz annyira jo iden, ugyhogy valszeg eselytelenul acsingozom alapbol.. de hatha. Bar igazabol a fo need a QB poszt... 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem gondoltam, hogy CAP-ot el tudom vinni a 9. helyen, elvileg ő lesz a featured back Stew hiányában.
Jakehomer
én is próbálkoztam, de gondoltam, h esélytelen leszek
Szesze
Hehe, elvileg.. azert kapott Fozzy 16 carryt a mult heten. Tuti hogy RBBC lesz, es a goal line TD-k meg ugyis Camnek jutnak.. meg ki tudja Stewart mennyit pihen, 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem gondoltam, hogy CAP-ot el tudom vinni a 9. helyen, elvileg ő lesz a featured back Stew hiányában.
Jakehomer
én is próbálkoztam, de gondoltam, h esélytelen leszek
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem gondoltam, hogy CAP-ot el tudom vinni a 9. helyen, elvileg ő lesz a featured back Stew hiányában.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem futó érdekelne, miután Abdullah úgy gondolta, „basszunk ki Stezzel”-eset játszik.

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Adnék en LB-t , de QB-d csak 1 van, s gondolom Reshad vagy a futok nem mozdithatok...

Aszittem kicsesztek velem, s valaki viszi Hoyert, bar szerencsere eleg sok QB volt kint a piacon, talan 3 vagy 4 is 😀
Igor
azért olyan brutál jól te se állsz LB poszton sztem.. Heeney például vszínű jelentősen kevesebb snapet fog kapni mostantól
Reshad-ért mondjuk én is adok LB-t 😊 (meg Dunlap-ért is..)

Szerkesztette: Szesze
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Adnék en LB-t , de QB-d csak 1 van, s gondolom Reshad vagy a futok nem mozdithatok...

Aszittem kicsesztek velem, s valaki viszi Hoyert, bar szerencsere eleg sok QB volt kint a piacon, talan 3 vagy 4 is 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)