bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg mindig elado a Ryan/Luck paros egyike.
Elobbi 30+ pontot atlagolt eddig, utobbi csak 25-t. Ait erdekel barmelyik, itt keressen, ne espn-en kuldjon ajanlatot, nem veszem eszre.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
na még trevathan is out...

idén nem lesz LB pontom amíg Laura és Kendricks játszik

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért az kemény, h mind a 4 safetym megsérült a második fordulóra 😊 ráadásul kettő most meccs közben, még szerencse, h így is belefért..
Szesze
Pont írni akartam, hogy Zero RB FTW... de lehet hogy a zero S a jövő. 😀 Mondjuk ide azért talán picit könnyebb waiverezni.
Igor
sokkal könnyebb, meg azért csak felépülnek, de azért elég nagy érvágás így is
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért az kemény, h mind a 4 safetym megsérült a második fordulóra 😊 ráadásul kettő most meccs közben, még szerencse, h így is belefért..
Szesze
Pont írni akartam, hogy Zero RB FTW... de lehet hogy a zero S a jövő. 😀 Mondjuk ide azért talán picit könnyebb waiverezni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért az kemény, h mind a 4 safetym megsérült a második fordulóra 😊 ráadásul kettő most meccs közben, még szerencse, h így is belefért..

Szerkesztette: Szesze
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Na idén szerencsére nem kell várnom a hatodik fordulóig az első W-re...még valahogy a linebacker sorom kellene rendben szedni, hiszen MIllernek nem lesz minden meccse 3 sackes 😀
Göbi
Nekem lehet hogy van elado LB-m...
Igor
Lehet nekem sem artana egy...

több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Na idén szerencsére nem kell várnom a hatodik fordulóig az első W-re...még valahogy a linebacker sorom kellene rendben szedni, hiszen MIllernek nem lesz minden meccse 3 sackes 😀
Göbi
Nekem lehet hogy van elado LB-m...
Igor
és kire fennéd a fogad? 😊

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Luck/Ryan páros közül az egyik lehet, hogy eladó, akinek korrekt kúbé kéne.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na idén szerencsére nem kell várnom a hatodik fordulóig az első W-re...még valahogy a linebacker sorom kellene rendben szedni, hiszen MIllernek nem lesz minden meccse 3 sackes 😀
Göbi
Nekem lehet hogy van elado LB-m...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Na a héten az én O-m fagyott le 😊 Foster idejekorán lesérült, Tate meg egy nagy nulla eddig. Shepard jó picknek tűnik viszont.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Na idén szerencsére nem kell várnom a hatodik fordulóig az első W-re...még valahogy a linebacker sorom kellene rendben szedni, hiszen MIllernek nem lesz minden meccse 3 sackes 😀

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerencsere eleg nagy lett a kulonbseg a vegere (Waynes is osszekapta magat, a Minny DL embereim meg tovabbra is alaznak, mindketten vezetik a posztrangsort ket het utan), mert bar Cutlerben siman benne van egy negativ pontszamu meccs, ezt mar csak nem tudja elszorakozni...

S eleg jol alakult a legtobb eredmeny, ha Rajna esetleg kikapna, akkor csak 3 veretlen csapat marad.. de legrosszabb esetben is csak 4, eleg tomeny lesz a liga.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Na, a komolytalan exhibition game után jöhet a valódi erőpróba, az első fordulóban 247,5 ponttal egy csapat szerzett nálam többet, úgyhogy most meg is mérkőzünk zinedine csapatával, kíváncsi leszek.
somoskovig
Túl sok potenciált már nem látok a csapatomban. Kevesebb játékosnak van upside-ja mint ahány nem fog állandóan ennyi pontot szerezni.
Persze, ha "csak" ezt hozzák minden héten az is jó lesz. Meglátjuk.
zinedine5
A Crowell-Benjamin 55 pont azért kissé megijesztett, de Freeman csak nem csinál 50 pontot, és akkor 2-0 a mérleg.
somoskovig
Hát igen, ez meglesz neked. Grat!
Az O kivéve azt a pöcs Elit, várakozás felett hozott, viszont a D alulmúlt mindent. 8 pont a két cornertől, A két DE összesen 7 pont. (Mathieu és Mack cserben hagyott a héten)
De ami mindennek a csúcsa az McCourty 1, azaz egy kibaszott tackle-t csinál egy olyan O ellen akhol 390 yardot passzol a QB és két intet szed le a S társa. Ha csak szédeleg a pályán akkor is többször kéne más játékosnak ütköznie.
Náaad Devin Taylor annyi pontot szerzett mint nálam a két CB, két DE, két DT. Így nem volt esélyem.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nah ez már hasonlít arra amit várok a csapattól. Mondjuk az esti meccsek előtt azt hittem, h simán 270-280 körül leszek, de Burnett lesérült + páran nem hozták annyira magukat a végén, de azért persze ez így is jó.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Na, a komolytalan exhibition game után jöhet a valódi erőpróba, az első fordulóban 247,5 ponttal egy csapat szerzett nálam többet, úgyhogy most meg is mérkőzünk zinedine csapatával, kíváncsi leszek.
somoskovig
Túl sok potenciált már nem látok a csapatomban. Kevesebb játékosnak van upside-ja mint ahány nem fog állandóan ennyi pontot szerezni.
Persze, ha "csak" ezt hozzák minden héten az is jó lesz. Meglátjuk.
zinedine5
A Crowell-Benjamin 55 pont azért kissé megijesztett, de Freeman csak nem csinál 50 pontot, és akkor 2-0 a mérleg.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kurva jó, hogy Ertz az utolso meccsen játszik, s az ESPN nem hajlando Out-ra tenni...
Preston, te viszont jó voltal, ez egynek elment. 😊 Mostmár csak a két nehezebb LB posztot kell eltalalnom...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Na, a komolytalan exhibition game után jöhet a valódi erőpróba, az első fordulóban 247,5 ponttal egy csapat szerzett nálam többet, úgyhogy most meg is mérkőzünk zinedine csapatával, kíváncsi leszek.
somoskovig
Túl sok potenciált már nem látok a csapatomban. Kevesebb játékosnak van upside-ja mint ahány nem fog állandóan ennyi pontot szerezni.
Persze, ha "csak" ezt hozzák minden héten az is jó lesz. Meglátjuk.
több mint 7 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
breez nuts ellen 1-1 a héten 😊
Janek
akkor jól láttam, h keeperben is ellened vagyok. gg

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
breez nuts ellen 1-1 a héten 😊

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Pacsi, Göbi, aki ma előttem ültél a röplabdás sajttájon 😀

Mindig jövőre
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Na, a komolytalan exhibition game után jöhet a valódi erőpróba, az első fordulóban 247,5 ponttal egy csapat szerzett nálam többet, úgyhogy most meg is mérkőzünk zinedine csapatával, kíváncsi leszek.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
a waiver order az hogy jön ki?
mert ugye 12. vagyok pedig minimum 10 csapat elöttem van a táblázaton mert kikaptam.
Janek
Nekem mostmár jó.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Asszem ez a 177 pont minden idők leggyengébbje volt amit elértem fantasy focis pályafutásom során.. A komplett offense 23(!) pontra volt képes, asszem ezt soha nem fogom tudni alulmúlni 😊
Azért pánikra még nincs okom, mert bár van bennem némi bizonytalanság persze, de úgy vélem hogy sokkal jobb lesz a csapat később.
Jah, és persze grat Jake!
Szesze
Kösz! Nálam volt pár erős teljesítmény, de összességében nem vagyok elájulva a srácoktól én se. Persze ha mindig sikerül 200 pont alatt tartani az ellenfelet, akkor nem lehet baj 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
a waiver order az hogy jön ki?
mert ugye 12. vagyok pedig minimum 10 csapat elöttem van a táblázaton mert kikaptam.

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Asszem ez a 177 pont minden idők leggyengébbje volt amit elértem fantasy focis pályafutásom során.. A komplett offense 23(!) pontra volt képes, asszem ezt soha nem fogom tudni alulmúlni 😊
Azért pánikra még nincs okom, mert bár van bennem némi bizonytalanság persze, de úgy vélem hogy sokkal jobb lesz a csapat később.
Jah, és persze grat Jake!

Szerkesztette: Szesze