bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Grat somos, minden hetfoi embered allatkodott, igyplane nem lett volna eselyem 😊

Sajnos picit sok pontot szereztunk, ha jol latom csak 7. helyen leszek a waiver rangsorban, raadasul Szesze mogott kettovel.. hmm.
Igor
Köszi, ezért már megérte visszajutni. 😊

Nagyon ígéretes kezdés volt, nem csak az összpontszám miatt, hanem mert igazán kiugró teljesítmény nem volt a csapatban (40+ pontos irányító, ilyesmik), ami azt jelezheti, hogy a padló viszonylag magasan van (nyilván ezek után jövő héten majd csinál 150 pontot a csapat 😀 ).

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Grat somos, minden hetfoi embered allatkodott, igyplane nem lett volna eselyem 😊

Sajnos picit sok pontot szereztunk, ha jol latom csak 7. helyen leszek a waiver rangsorban, raadasul Szesze mogott kettovel.. hmm.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Allen IR?

Barr és Anthony 5 pont azt hiszem bekezdtünk keményen.

btw LB trade érdekel 😊

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
0 pontos kicker, Dez hozza a "formát", asszem jön a szokásos első heti, 30-pontos zakó...
A Minny DL-nek köszönöm, hogy hozták magukat, a többi meg nyomoronc kapjon észbe 😛
Igor
nálam az offense "parádézott" 😊
Szesze
Nem semmi, mekkora betlit toltatok.

Ja és Kwooooon 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha nem benchelem Whiteheadet (kösz, IDP guruk..ezentúl csak saját megérzés), meg lett volna a 200 3 nullázással is, s egy nagyon halvány esélyem lenne még esetleg.. de a három WR-től 13 ponttal ne gyakran fogok meccset nyerni.
Grat somos!
Igor
Ne próbálj jinxelni, ilyenkor szokott jönni az, hogy az egyik LB megsérül, a 49ers nem fut, a DE-ek közül az egyik nullázik, stb.

De mindent összevetve azért a különbséget a két LB-nek el kellene tüntetnie, a többi meg a ráadás. Mondjuk nem csak Whitehead miatt panaszkodhatsz, March és Sanu is nettó 20 pont mínusz, úgyhogy még mákom is van.

Másik oldalról sanszosan úgy lesz 200-220 pont körül a vége, hogy extra szinte senkitől nem jött, ami valahol biztató.
somoskovig
Most látom 4 nullázóm van 😀
March-ot nem nagyon terveztem hogy berakom, meg igazából Sanunál is jövőbelátónak kellett volna lennie az embernek... úgyhogy azok miatt nem sírok; de a Whitehead/Heeney switchen elég sokat gondolkodtam.

Azért ha a maradék 7 embered (2 LB, 2DE, stb) nem csinál 50 pontot, azt még iktriadnak is nehéz lenne megjinxelni..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ha nem benchelem Whiteheadet (kösz, IDP guruk..ezentúl csak saját megérzés), meg lett volna a 200 3 nullázással is, s egy nagyon halvány esélyem lenne még esetleg.. de a három WR-től 13 ponttal ne gyakran fogok meccset nyerni.
Grat somos!
Igor
Ne próbálj jinxelni, ilyenkor szokott jönni az, hogy az egyik LB megsérül, a 49ers nem fut, a DE-ek közül az egyik nullázik, stb.

De mindent összevetve azért a különbséget a két LB-nek el kellene tüntetnie, a többi meg a ráadás. Mondjuk nem csak Whitehead miatt panaszkodhatsz, March és Sanu is nettó 20 pont mínusz, úgyhogy még mákom is van.

Másik oldalról sanszosan úgy lesz 200-220 pont körül a vége, hogy extra szinte senkitől nem jött, ami valahol biztató.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha nem benchelem Whiteheadet (kösz, IDP guruk..ezentúl csak saját megérzés), meg lett volna a 200 3 nullázással is, s egy nagyon halvány esélyem lenne még esetleg.. de a három WR-től 13 ponttal ne gyakran fogok meccset nyerni.
Grat somos!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
0 pontos kicker, Dez hozza a "formát", asszem jön a szokásos első heti, 30-pontos zakó...
A Minny DL-nek köszönöm, hogy hozták magukat, a többi meg nyomoronc kapjon észbe 😛
Igor
nálam az offense "parádézott" 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
0 pontos kicker, Dez hozza a "formát", asszem jön a szokásos első heti, 30-pontos zakó...
A Minny DL-nek köszönöm, hogy hozták magukat, a többi nyomoronc meg kapjon észbe 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Na még alvás előtt, egy ilyet is: fantasypros.com alapján draftértékelő, teljesen értelmezhetetlen mutatóval. (vissza kéne nézni tavaly mennyire jött be 😀)

1 Nagypapi Klónserege 100.0%

Igor
pff... eddig reménykedtem a bennmaradásban... 😀
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
E. Decker-t elcserélném hasonló projected offense point-os WR-re.
janos
Ha ráfizetsz egy rekesz sört, viheted Calvin Johnsont.
Stez
Vajon őt melyik csapat depth chart-ján lehet megtalálni...?😊
janos
Az enyémen. Az pont elég, hogy aranyat érjen.

több mint 7 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
E. Decker-t elcserélném hasonló projected offense point-os WR-re.
janos
Ha ráfizetsz egy rekesz sört, viheted Calvin Johnsont.
Stez
Vajon őt melyik csapat depth chart-ján lehet megtalálni...?😊

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még egyszer nem voltam top nyolcban az ilyen fantasy-értékelésekben, szezon végén kétszer feljutottam, egyszer PO-ztam, egyszer épphogy nem voltam rájátszásban.

Szóval szeressünk a mezőny hátsó felében lenni, az jó ómen.

több mint 7 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
QB: Russel Wilson, Trevor Siemian - Wilsonnal mentem tavaly is, szezon második felében megállíthatatlan volt, Lynch sincs, Siemian remélem még kezdő lesz az 5. héten
RB: Danny Woodhead, Theo Riddick - nem találtam jobb rb-értéket a 4. körben, lehet nem is azt kellett volna húzni, viszont mindkettő sok passzt fog kapni
WR: AJ Green, Mike Evans, Jordan Matthews, Torrey Smith - Green volt az utolsó olyan lehetőség, amire nem húztam volna a számat az első körben 😀 erős sornak érzem, Matthews és Smith kérdőjel, de túl sokat estek ahhoz, ne válasszam őket
TE: Greg Olsen - top3 TE, viszont Benjamin beleszólhat a rz-ba
DT: Kendall Langford, Robert Nkemdiche - bármi lehet
DE: William Hayes, Dante Fowler Jr. - bármi lehet
LB: Jordan Hicks, Manti Te'o, Zachary Orr (Ryan Kerrigan, Jerry Hughes) - Hicks jó. Manti passz, ORRR-ból viszont lehet egy tavalyi Dary Smith-féle gem 😀 Hughes-nak kár, hogy már nincs meg a DE posztja
CB: Trumaine Johnson, Buster Skrine - két sleeper
S: Ibraheim Campbell, Glover Quin - legalább kezdők
K: Stephen Gostkowski - az egyetlen picket érő kicker
HC autpick volt... P: Sam Koch - yo

olyan 6,726/10-et adnék rá

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
QB: Eli Manning, NYG QB 7/31, Case Keenum, LA QB 23/451
Eli jómunkásember, az igazán nagyok kimentek elötte, miután Rivers kiment nem akartam tovább várni.

RB: DeMarco Murray, Ten RB 3/51, Isaiah Crowell, Cle RB 9/171, Jay Ajayi, Mia RB 13/251, Dion Lewis*, NE RB 18/350
Murray meggyőzőtt preseasonben, Crowell early down-goal-line lesz, Lewis visszatér szezon második felére, Arian Foster pedig bármikor megsérülhet. 😊

WR: DeAndre Hopkins, Hou WR 1/11, Travis Benjamin, SD WR 8/150, Breshad Perriman, Bal WR 24/470, Danny Amendola, NE WR 27/531, Dwayne Harris, NYG WR 29/571
Hopkins egyértelmű, Benjamin pedig Clevelandben is jó volt, James Jones helyén Rivers passzait elkapva remélem jó szezonja lesz.

TE: Jason Witten, Dal TE 12/230
mint Eli, jómunkásember.

DT: Jurrell Casey, Ten DT 10/190, Damon Harrison, NYG DT 16/310
Két statban átlagon felüli DT.

DE: Khalil Mack, Oak DE 2/30, Arik Armstead, SF DE 21/411
Mack egyértelmű, Armsteadet meglátjuk.

LB: Jerrell Freeman, Chi LB 5/91, K.J. Wright, Sea LB 6/110, Dont'a Hightower, NE LB 11/211, Jasper Brinkley, NYG LB 15/291
solid kezdők, pontokba majd meglátjuk

CB: Tyrann Mathieu, Ari CB 4/70, Dominique Rodgers-Cromartie, NYG CB 19/371, Aaron Colvin, Jax CB 28/550
Mathieu elit

S: Tre Boston, Car S 14/270, Shawn Williams, Cin S 17/331, Devin McCourty, NE S 26/510
teljesen elhanyagolt poszt volt, elitek kimentek, talán kezdők lesznek, ha nem majd kukázunk.
K: Blair Walsh, Min K 22/430
P: Brett Kern, Ten P 25/491
HC: Packers Coach HC 20/390

Az volt a tervem, taktikám, hogy egy pár a posztátlagnál több pontot szerző játékost be tudjak húzni és a Mack, Mathieu párossal talán ez sikerült is.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Aguayo? 😊
Jakehomer
egy jó kicker sok hozhat 😊
Göbi
Akkor olyat kellett volna húzni 😛

Perception is reality.
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Aguayo? 😊
Jakehomer
egy jó kicker sok hozhat 😊

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Aguayo? 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Megmondom őszintén, ennyire szarnak nem gondoltam a draftom, mint hogy utolsó helyre kerüljek...😊 na mindegy, innen lehet bizonyítani...
1/8 Cam Newton, Car QB - Úgy voltam vele, ha Elliott itt még bent lesz, akkor őt viszem, de ha nem, akkor az elérhető legjobb irányítóra megyek rá. Az előző szezon legtöbb pontot hozó játékosa szerintem nem rossz választás.
2/33 Jamaal Charles, KC RB - amikor megláttam, hogy még bent van, akkor elkapott a szenvedély és a bizalom, nagy rizikó de bevállaltam
3/48 Kelvin Benjamin, Car WR - Nagy kedvencem, szerintem robbantani fog sérülés után
4/73 DeSean Jackson, Wsh WR - régi nagy "szerelem", nem hagyhattam ott
5/88 Josh Gordon, Cle WR - valahogy vonzanak a sérültek és az eltiltottak, 2013 legtöbb pontot hozó WR-e az ötödik körben szerintem jó húzás lehet, persze majd az idő eldönti.
6/113 Derrick Henry, Ten RB - Murray mellett is biztos vagyok benne, hogy bőven lesz majd lehetősége
7/128 Carlos Dunlap CIN DE, 8/153 Tyler Eifert, Cin TE - Itt valami történt a gépemmel vagy a nettel, mert konkrétan még éppen nézelődtem, és rögtön behúzta őket, Dunlapot biztosan nem vittem volna ilyen korán, Eifertet pedig csak egészségesen lőttem volna el ebben a körben..Szóval ez nagy szopás.
Mivel eléggé megszórtam a támadósort az elején, így a védeleménél már megpróbáltam főként csak arra összpontosítani, hogy kezdőkről legyen szó.
9/168 James Laurinaitis, NO LB
10/193 Reggie Nelson, Oak S
11/208 Steve Smith Sr., Bal WR - Ezt itt stealnek érzem erősen 😊 Gordon pótlása lesz az első 4 héten
12/233 David Amerson, Oak CB
13/248 Paul Worrilow, Atl LB
14/273 Jalen Ramsey - na erre nagyon kíváncsi leszek
15/288 Von Miller, Den LB
16/313 Vic Beasley Jr., Atl DE
17/328 Da'Norris Searcy - ez szerintem szintén steal lesz, top 10 S lehet
18/353 Marcell Dareus, Buf DT - ki tudja mit hoz a jövő
19/368 Nick Fairley, NO DT
20/393 Vernon Hargreaves III, TB CB
21/408 Danny Shelton, Cle DT
22/433 Roberto Aguayo, TB K
23/ Dustin Colquitt, KC P
24/473 Kareem Jackson, Hou CB
25/488 Rey Maualuga, Cin LB
26/513 Cowboys Coach HC
27/528 Vernon Davis, Wsh TE
28/ Emmanuel Ogbah, Cle LB
29/568 Nelson Agholor, Phi WR

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
E. Decker-t elcserélném hasonló projected offense point-os WR-re.
janos
nálam kicsit talán gyengébbek vannak (Sanders, Brown), ha gondolod szólj 😊
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igor listájának 3. helye erőt adott 😊 úgyh én is írok egy kis értékelőt, bár nagyon bosszús lettem a draft közben a kifagyásom/bénázásom miatt..

Előzetesen: én elég sokat készültem a draftra, úgy is éreztem hogy sikerült egy jó taktikát kidolgozni a 20. pozícióra és így utólag totál működött is volna, de 4-5-6. körben ez a TE-WR-WR autopick olyan szinten cseszte szét az egész koncepciót amiből már nem lehetett normálisan kijönni.. főleg hogy ez a két poszt nálam teljesen mellőzött lett volna idén. Kénytelen voltam így menet közben teljesen újragondolni mindent, de egyrészt eltartott egy darabig míg megtaláltam az elgurult gyógyszert, másrészt meg tényleg szarok voltak már a lehetőségeim így, hisz nálam 2 választás után 40 kihagyás jön, így nem férnek bele ilyen hibák.

QB: T. Taylor (9/180), R. Griffin (18/381). Ezzel mondjuk elégedett vagyok, itt sikerült valamit kompenzálni a korábbi szívásokból mert én mindenképp Taylort akartam vinni idén és előzetesen a 7. körre terveztem be, de próbáltam úgy egalizálni a dolgokat, hogy később húzom be a kiszemelteket 😊 Itt működött, a többi esetben már persze nem nagyon.

RB: D. Freeman (1/20), G. Bernard (7/140), J. Starks (14/261), D. Washington (17/340). Freeman lett az első körösöm, tudom hogy nem egy túl szexi pick, de 20. helyen simán jónak számít nálam, elsősorban RB-t akartam itt húzni, elégedett vagyok vele. Bernard szintén egész jó opció a 7. körben (bár ekkor már LB-ben gondolkodtam inkább csak kivitték a kiszemelteket), viszont Starks absz pánikpick volt, Igor akkor vitte ki előlem Heeney-t ami nagyon szíven ütött, nem voltam rá felkészülve 😊 Washingtont vinni akartam, absz sleeper volt nálam, 17. körben nagyon jó.

WR: E. Sanders (5/100), J. Brown (6/101), S. Coates (20/381), V. Cruz (22/421) Ennek a posztnak a hanyagolását terveztem, ehelyett jött ide két autopick, ráadásul nem is a jobb fajtából, így különösen fáj annak az elvesztése. Mindkét húzásra védőt terveztem ekkor (LB + DL/S), így ez totál betett. Az autopickek által persze az offense-em némileg erősebb lett a tervezettnél, de nyilván ennek a védelem itta meg a levét.

TE: J. Reed (4/61). Jajj de fájdalmas ez még mindig, rettentően kiakadtam rajta (bocs a rinyálásért a cseten) 😊 Mindig kukázom ezt a posztot, 4. körben TE-re költeni olyan érzés volt mintha a fogamat húzták volna ki. Remélem legalább tényleg No2. lesz a posztján ahova mindenki várta előzetesen..

DT: A. Donald (3/60), S. Marks (19/380). Ezt a posztot általában mindenki hulladéknak tekinti, ezt nem igazán értem miért van, rám ez mindenesetre nem igaz. Donald választása biztos korainak tűnik sokaknak, de én nagyon féltem, h legalább vki olyan értéknek nézi, mint én és elviszi előlem (saját posztján totálisan kiemelkedő szezon várható tőle papíron). 100-ra már biztosnak gondoltam, h nem lenne bent így gondolkodás nélkül vittem itt. Sajnos a másik posztra már nem tudtam behúzni az elsődleges kiszemelteket, de Marks is jó lesz úgy gondolom és itt Donald megszerzése volt a lényeg.

DE: C. Campbell (10/181), R. Ayers (11/220), D. Shelby (27/540). Annyira nem rossz, de vékonyabb lett mint terveztem, innen hiányzik az egyik top pick ami WR/TE-re ment..

LB: L. Kuechly (2/21), D. Jones (13/260), T. Davis (16/301), S. Barrington (23/460), P. Smith (25/500). A legnagyobb veszteség itt ért a bénázás miatt, Reed helyett ide vmelyik top LB jött volna a tervek szerint és most teljesen rendben lenne a csapat, így ide mindenképp kukáznom kell valakit év közben, ami azért nem lesz könnyű, bár szinte minden évben sikerült eddig amikor szükség volt rá, talán most is összejön.

CB: J. McCourty (12/221), J. Haden (21/420). McCourty a második CB volt a boardomon, úgyh vele nagyon elégedett vagyok, Haden közepes, de erre a posztra viszonylag könnyen lehet év közben is használható játékost szerezni.

S: M. Burnett (8/141), C. Geathers (15/300), K. Neal (24/461). Burnett nagyon jó, de Geathers is 20. volt a boardomon, szóval ez nagyjából rendben van, bár sérülések miatt ide kell majd még szereznem valakit már az elején.

Összességében nem tudom egyelőre még hova tegyem magam, ha nincs a fenti 3 körös szívás akkor úgy érzem egyértelműen a PO (és a címvédés😊 lehetett volna a cél, persze így is az, csak kicsit karcosabb lesz az biztos 😊 Sok fog múlni az év közbeni húzásokon.

Szerkesztette: Szesze
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na még alvás előtt, egy ilyet is: fantasypros.com alapján draftértékelő, teljesen értelmezhetetlen mutatóval. (vissza kéne nézni tavaly mennyire jött be 😀)

1 Nagypapi Klónserege 100.0%
2 BKV Conductors 98.9%
3 Team Szesze 98.6%
4 Sopianae Meatheads 92.1%
5 Hangover Boyz 90.4%
6 ATMo Shenton 89.9%
7 Nyíregy Giants 88.7%
8 Freaks and Geeks 87.0%
9 Kaposmente Cannonballs 86.7%
10 Susogos Mackok 85.9%
11 Csehszlovák Hidegburkolók 83.9%
12 Bayou Bounty hunters 82.7%
13 Cry me a Rivers 81.2%
14 Pécs Panthers 80.5%
15 Breez Nuts 80.1%
16 Rataxes Rhinos 78.0%
17 Vac Kangol's 77.8%
18 Southside Guerillas 77.0%
19 Cylon Toasters 72.2%
20 Obuda Painkillers 71.9%

Csapategységeknél nyertem a Flex és S pozikat (meg a puntert, de azt gondolom holtversenyes elsőnek hozza ki, mindenkinél..), WR #3, DE #8, TE #9, RB és CB #12, LB #13 (ezt nem tudom hova tenni...), DT #14, K #17 és #19 QB poszton.
Kíváncsi vagyok kit előztem meg QB-knál 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
QB Aaron Rodgers (1/9), Jimmy Garoppolo (27/529)

Nagyszerűen fel voltam készülve a draftra, rögtön az első körben fingom nem volt, mit csináljak 😊 Hihetetlen szarnak tűnik idén az rb felhozatal, egyszerűen nem volt szívem reachelni a top10-ben, Doug Martint nézegettem, de aztán úgy voltam vele, nem sokkal rosszabb rb-vel tele van a draft. Alapvetően nem túl okos dolog qb-t húzni ebben a ligában az első körben, de nem volt jobb ötletem (a WR pickben nem hiszek, LB-t meg azért mégse), Cam előttem ment ki, maradt Rodgers, reméljük a legjobbakat. Garoppolo a 4. hétre kell 😊

RB Jeremy Langford (2/32), Arian Foster (7/129), Christine Michael (14/272), Ka'Deem Carey (19/369)

A tanácstalanság a második pickemnél is ott volt, Charles-t nem mertem ennyi sérülés után behúzni (nyilván nem fog egy snapet se hiányozni idén), Ingram volt a másik lehetőség, valszeg ő jobb is lett volna, ez van. Arra gondoltam, Fox szereti a futóit 😊 Meg ha elküldték Fortet, akkor eléggé bíznak benne, azért behúztam Langford backupját is hátrébb biztos, ami biztos. Langford a 14. kihúzott RB volt, annyira nem nagy reach talán. Ezek után elkezdtem a védelembe draftolni, aztán azon kaptam magam, hogy a 6. körben utánam kiment Henry, akire tartalékoltam, úgyhogy kicsit bepánikoltam és a 7. körben elvittem Fostert. RB34-nek tulajdonképpen nem tragédia, de nagyon szar érzés volt őt húzni 😊 Michaelt elég régóta nézegettem, aztán még pont jókor vittem el, a következő körben már nem lett volna bent, aztán persze teljesen kiszámíthatatlan, hogy a Hawksban melyik futó mekkora szerepet kap, lehet, alig lesz pályán.

WR Golden Tate (5/89), Sterling Shepard (10/192), Tyler Boyd (18/352), Terrelle Pryor (20/392)

Hát ez elég vicces sor lett első ránézésre. Gondoltam rá, hogy 3. körben húzok WR-t, de amikor Watkins kiment a kör elején, lemondtam erről (hoztam inkább két fasza LB-t), és csak az 5-ben tértem vissza hozzájuk, Tate egyébként is ki volt szemelve, jó value-nak érzem WR29-ként. Ezek után nem is nagyon terveztem WR-t húzni egy ideig, a tizedikben White-ot néztem ki, ott is volt, de aztán Shepardra böktem, kicsit azonnal megbántam, nagy reach feelingje van. Funchesst kettővel előttem vitték ki a 13. körben, azt nagyon sajnáltam, cserébe még egy órán át ignoráltam a posztot 😊 Boyd és Pryor a 64. és 68. WR volt a drafton, viszonylag low risk high reward pickek szerintem. Gyanús, hogy a waiverezni kell majd ide.

TE Julius Thomas (9/169), Virgil Green (29/569)

Top3 tight endre nem volt esélyem, úgyhogy vártam vele, de nem eleget... Thomas elég nagy reach lett, Witten és Gates, akiket hasonszőrűnek gondoltam, három körrel később mentek ki. Spoiler alert: itt egy linebackert kellett volna vinni, rengeteg opcióm lett volna, így végül rendes harmadik lb nélkül maradtam... Green lesz gondolom az első ember, akit kidobok 😊

DT Fletcher Cox (6/112), Tyrone Crawford (23/449)

Védőfalat mindig hanyagolni szoktam, gondoltam, most kicsit változtatok ezen, de csak egy nagy reach révén sikerült 😊 Donaldot már a 3. kör végén elvitte Szesze, meg mintha tavaly korábban kezdtek volna az elit falemberek kimenni, úgyhogy akkor nem éreztem olyan vészesnek a 6. körben Coxot (nem akartam homer lenni Shorttal, azért vittem őt 😊), de csak a 9-10. körben kezdtek szállingózni a DT pickek. Második DT-re tervezett embereket szépen elhúzogatták mindig előttem, úgyhogy hagytam a picsába az egészet, ettől a Crawford gyerekből őszintén szólva fogalmam nincs, mit várhatok. Na de majd a waiver wire 😊

DE Michael Johnson (15/289), William Gholston 17/329), Sheldon Richardson (21/409)

Johnsont DE24-ként vittem, mert már kezdtek nagyon fogyni, nem egy ász, de egynek elmegy, Gholston hasonló okokból lett kiválasztva két körrel később, de őt most nagyon gyenge picknek érzem. Richardsont nem akartam draftolni, viszont még ott volt a 21. körben, és nem volt szívem bent hagyni. Ide is biztos kelleni kell majd ember waiverről.

LB Telvin Smith (3/49), Kwon Alexander (4/72), Jelani Jenkins (16/312), Sean Weatherspoon (22/432)

Mint írtam, a 3. körben is Offense volt eredetileg a gondolat, de nem maradt bent olyan játékos, akit szívesen vittem volna, úgyhogy ráálltam a linebackerekre, azok úgyis mindig kellenek, Telvint nem kell magyarázni, LB8-ként még a value is nagyon rendben van. Kwon a 14. kihúzott lb volt, ez már kicsit neccesebb pick, lettek volna biztonságosabb tackle gyár opciók, de nála ugye a sackek és a labdaszerzések jobban benne vannak a pakliban, ezért döntöttem mellette. Arról is volt már szó, hogy a harmadik lb-re túl sokat vártam, gyanús, hogy ezzel megint befürdök, Jenkins ott a 16. körben alapvetően nem rossz, de nyugodtabb lennék, ha ő a 4. lb-m lenne... Spoon egy blöff pick.

CB Josh Norman (11/209), Leodis McKelvin (13/249)

A két cornerrel nincs gond, de túl korán húztam őket. JNo mint CB6 erős reachnek tűnik... de arra számítok, hogy nem lesz olyan jó, mint tavaly és sokat dobnak rá, szedhet egy csomó picket és mivel el is fogják verni jó párszor, tackle is jöhet szép számmal 😊 McKelvin a 13. draftolt corner volt, ezt is korán lőttem el, Heeneyt kellett volna itt húznom, a következő körig nem maradt benn Igor jóvoltából.

S Ron Parker (8/152), Mike Mitchell (12/232), Quintin Demps (25/489)

Fontos poszt ez is, nem húztam igazán nagy nevet, de alapvetően elégedett vagyok ezzel a brigáddal. Parker a 12. kiválasztott safetyként jött, talán reach, de megbízható arcnak tartom. Mitchell barátom a 25. safety volt, lehet, hogy lett volna jobb opció nála, amikor húztam, de őt amúgy is akartam. Demps a végén jó depthnek tűnik, de DB-knél erős a kukázás faktor 😊

K Mason Crosby (24/472)

Rodgers hedge-elve, ahogy a nagyok mondják 😀

P Donnie Jones (28/552)

Nem akartam túl nagy homer lenni és Andy Leet vinni 😊

HC Chiefs (26/512)

A difference maker...

A tavalyi botrányos szezon után szerettem volna jobb csapatot, de ahhoz kicsit készülni kellett volna 😊 Úgy érzem, nagyon sokat reacheltem, nem mondanám, hogy nagyon tetszik a csapat.

Persze ha Rodgers dominál, ha Foster végigtolná a szezont, ha valamelyik rookie WR beválik stb lehetne akár jó is ez a csapat, de túl sok a ha. Kiesni csak nem fogok.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Kösz a megjelenteknek, kimerítő de jó draft volt, mint mindig.

Ami a csapatomat illeti:

QB: Dalton (11. kör), Tannehill (15. kör). A szokásos taktikám, kései irányító, de abból kettő, az egyik csak bejön (tavaly bejött Fitzpatrick). Green vagy Landry legyen jó és rendben leszünk.

RB: Le'Veon Bell (2. kör), Devontae Booker (12. kör), Jordan Howard (22. kör), Prosise (23. kör). Bell top10 pick, ha egészséges és játszik, persze ez komoly feltétel. Három újoncból egy pedig csak bejön már korán, ha nem, jön majd más.

WR: Doug Baldwin (4. kör), Moncrief (5. kör), Michael Thomas (16. kör), Sharpe (17. kör), LaFell (25. kör). Az elitről lemaradtam, de nem bánom nagyon, mert nem voltak jó opciók akkor, amikor még behúzhatók voltak. Moncrief nem tetszik, pánikpick volt, de bejöhet, mindenesetre elvileg a két kezdő megvan, ez a lényeg.

TE: Gronk (1. kör). Tartom, hogy Gronk annyivel jobb, mint bárki a posztján, hogy nála jobban senki nem éri meg egyik drafton sem. Persze top10-ben reach, de hálsiten pont jó helyen voltam, így behúztam. Megsérülni bárki megsérülhet persze, de nem erre játszunk.

DT: Suh (9. kör), DaQuan Jones (19. kör). Suh top5 DT, ő még az a kategória, akit érdemes húzni viszonylag korán. DaQuan fejlődhet, de voltaképp ott már inkább érdemes volt kezdő DT-t húzni, mintsem csere LB-t vagy ilyesmit, ezért jött, de majd waiverezhetek is persze.

DE: Robert Quinn (7. kör), Bosa (13. kör), Carradine (29. kör). Quinn nyilván nem Watt, de az utána jövő emberek között ott lehet, úgyhogy szerintem itt megérte. Bosa reach, de fene tudja, mit hoznak ki belőle, ha nem jön be, majd húzok valakit (Carradine flier).

LB: Sean Lee (3. kör), Thomas Davis(6. kör), Jake Ryan (14. kör), Darron Lee (24. kör). Mentek ki az elit LB-k, behúztam Lee-t, aki elég jó lehet. Davis is stabil, Ryan pedig a nagy potenciállal bíró tacklegyárak közül az utolsók egyike volt. Darron Lee flier, nem tudom, hogy lesz használva, ha nem játszik eleget, nyilván jön más.

CB: Jimmie Ward (18. kör), Xavien Howard (21. kör), Verner (27. kör). Volt ide kiszemeltem, de azt pont behúzták előlem, így szokás szerint kukáztam. Howard érdekes lehet, béna újonc fix kezdőként egész ígéretes.

S: Weddle (8. kör), Karl Joseph (10. kör). Viszonylag korán húztam mindkét safety-t, ráadásul rizikósak is, hiszen új helyen vannak mindketten, de bejöhet. Ettől félek egy kicsit azért.

K, P, HC: Hauschka (20. kör), Darr (28. kör), NYG Coach (26. kör). Kevéssé fontos, de Haushcka mondjuk a jobbak közé tartozik, jobb ötletem akkor épp nem volt.

Összességében jó ez, bár nehéz megítélni. Itt a legfontosabb a draft, mert nagyon gyér a waiverfelhozatal, emberes futót/elkapót/LB-t alig-alig lehet találni az első pár hét után.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, én a szokásos formátumban írtam.. ezen (is) 2-3-4 hónap múlva majd remekül lehet mulatni..

Hangover Boyz

QB - Jay Cutler (15/297)

Késői QB volt tervbe véve (mint mindig.. egyedül Brees-t figyeltem, ha esetleg 5-6. körig csúszna.. de végül a 3. végén kiment, mondjuk ha jobban csinálom lehet 57. pickre elvihettem volna, és 64.-re jön Hilton/Murray közül az egyik, valszeg az utóbbi.. de nem voltam annyira oda az idei Saints támadóosztagért), és a Fitzpatrick-Tannehill-Cutler hármas volt a célpont, a viszonylag erős WR-párosuk miatt.
(Eredetileg az is benne volt a pakliban, hogy kettőt húzok be a háromból, és rotálom schedule alapján őket.)

Fitzpatrick kiment rögtön a 14. körös pickem után, aztán Ryan is (őt nem akartam, nem látom a 30 TD-t nála), és Rajna kettővel a 15. körösöm előtte kiszedte Tannehillt, így igazából sok választásom nem volt, mert Cutler után a maradék három QB Bradford, Osweiler, RG III...
Cutler a szeszélyesség mintaképe, úgyhogy meglátjuk idén melyik oldalát mutatja, de QB25-nek szerintem jó érték (volt egy-két név QB15-20 között, ami eléggé meglepett), asszem én voltam a legutolsó aki QB-t draftolt, többeknek már backup is megvolt addigra.
PS: Prescott inkább vicc volt... nem lett volna okos ötlet duplázni Dezzel.

RB - Latavius Murray (4/64), Charles Sims (10/184), Jerick McKinnon (16/304), Shaun Draughn (20/384)

Éljen a zero RB.. sort of. Murray-vel kapcsolatban elég vegyesek az érzéseim, de RB23-nek szerintem pazar value, 2 körrel Jennings, 1 körrel Hyde, Hill vagy Abdullah után - viszont még mindig korainak éreztem a 4. kör eleji picket ellőni rá.. de nem akartam azt a szenvedést, amit tavaly küszködtem 😕 (Ryan Mathews volt még a másik opció, aki RB26-ként ment ki.)
A másik három futó igazából inkább backup jellegű, bár Sims (RB41) azért heti 5-7 pontokkal elkaristolhat a második számú RB poszton, de mindhármuknál arra bazírozok, hogy hátha beüt egy kezdő pozi. Christine Michael lett volna még opció, de Jake kiszedte.
Talán a csapat fő gyengesége.. de tudjuk, hogy ez a legszeszélyesebb poszt.. úgyhogy nem zavar igazából a gyengeség, és majd waiverezünk bőszen, mint mindig.

WR - Dez Bryant (1/17), Allen Robinson (2/24), T.Y. Hilton (3/57), Mohamed Sanu (17/337)

No, első három kört WR-re lőttem.. ez offense drafton oké, itt talán picit szokatlan.. de tavaly ez a poszt is kínszenvedés volt, a D heavy draft miatt, úgyhogy most megpróbáltam a fordítottját
(Gronk vagy a két elit DE játszhatott volna esetleg, de ez a terv jobban tetszett végül.)

AJ Green eggyel előttem kiment, ennek nem igazán örültem (ő kiemelkedett picit nálam a WR4 helyen), így gyakorlatilag a második tiert nekem kellett megbontanom (Hopkins ment csak ki Marshallig bezáróan), ebből tudtam kettőt húzni. Prescott miatt nem aggódok túlságosan, Robinsonnál meg ha apró TD-regresszió lesz is, ő is egyértelmű No 1 célpont... Cooperen filóztam picit (hátha nő a targetek száma), vagy Evansnek is több TD-je lesz idén és neki se nagyon van vetélytársa.. de nem nagyon tudtam különbséget tenni, így próbáltam a TD-gyáros WR-ek mellett dönteni.
Ha fordítva húzom Bryantet és Robinsont, valszeg senki nem szól egy szót se. 😊

Hiltont a 3. kör végén még, WR18-ként apró stealnek könyvelem el, előzetesen Allen/Decker lett volna a cél, bár előbbinél talán irreális volt várni, hogy lecsúszik... a maradékból ő tetszett legjobban. Sanut a 17. körben WR60-ként húztam, ő is többre lehet képes ennél.. persze Julio az első target, de mögötte azért fel lehet nőni 2. WR-nek könnyedén. (Nem kedvelem amúgy igazán, de itt már jó value volt, mint bye week replacement.)

TE - Zach Ertz (11/217)

Kelce ha lecsúszik 7/8. kör fordulójáig, esetleg érdekes lehetett volna, utána inkább vártam az Ertz/Gates/(Witten?) szintig.. bár ez a Philly offense megjósolhatatlan, sztem itt decent value, csak mázli kell a TD-kel. (illetve számtalan szóviccet el lehet sütni a nevével!)

DT - Linval Joseph (12/224), John Lewis Hughes III (27/537)

Továbbra is a DT poszt, amit egyszerűen nem tudok jól elcsípni... az igazán nagy DT run a 17-18. körben indult be.
Lehet hogy ezt a posztot jövőre át kell értékelni és hasonlóan a CB poszthoz, ide is csak a levégén húzni.. bár szerintem nem ugyanaz az eset azért. Ha 30-35 DT elmegy, ott már nem sok minőség marad (van ahol csak 1 nózi van ugye, CB-ből meg gyakran 3 is játszik), igazán nagyot itt már waiveren nem lehet akasztani..
Linvalt imádom (szerintem eszméletlen potenciál van benne, és ez a Vikings-fal megint bazierős lehet idén, így bízunk a "csodában"), ezért reacheltem is érte picit (sajnos Floyd-ot elvitték előlem), a másik csóka meg Brownsnál az egyik 3-4-es DE lesz, ami az ő védelmüket ismerve hátha/remélhetőleg sok (40-50?) tacklet jelent.
Amúgy itt kerültem talán egyetlen alkalommal igazán komoly időzavarba, se a DE vagy WR poszt nem tetszett,QB-t/ LB-t később akartam húzni, S nem kellett, stb-stb.. -> DT pick...

DE - Oliver Vernon (7/137), Danielle Hunter (18/344), DeMarcus Lawrence (19/377)

Hmm, itt is 10 kör különbség volt Vernon után, de volt egy kisebb run a 9/10. körös pickjeim között, ahol kiment a maradék viszonylag erős DE, ez picit betett... Meglátjuk Vernon mire lesz képes, a potenciál megvan benne TOP 5 teljesítményre, ráadásul a NYG falban bőven lehet tacklet is gyűjteni, de van egy olyan utólagos érzésem, hogy ő is picit reach volt.. bár kb itt indult meg a run, előtte Dunlap, Quinn, mögötte meg Wilkerson és Griffen)
A hátsóbb húzott két játékos sztem jó value, Hunternél bízom a fejlődésben, és hogy a brutális falban nem tudják/fogják duplázni, Lawrence meg már tavaly is bizonyított, és mivel megvolt a két kezdő, nála belefért a 4 meccs eltiltás is a magas pontátlag miatt. Ez is kellően erős egységnek tűnik első blikkre.

LB - Preston Brown (5/97), Tahir Whitehead (9/177), Ben Heeney (13/257), Blake Martinez (14/264), Justin March (21/417)

Ez a sorom kapta a legtöbb anyázást, ami elvileg jó jel, gyakorlatban nem biztos.. 😊 nem áll igazán sexy, nagy nevekből, sőt.. szerintem egy-két kevésbé avatott néző lehet egyetlen egyet se ismerne. Whitehead nagy kedvencem (ezért mertem Levy mellett is bevállalni), a többieknél nem vagyok meggyőződve, hogy Pro Bowlerek.. de akárhogy is nézem ez legalább négy darab kezdő three-down LB, ráadásul három asszem a green dot-ot is hordja. Úgyhogy nagyok a reményeim, és szerintem viszonylag kedvező áron sikerült megoldani a dolgot. (Marchnál meglátjuk mi lesz a vége, ott már steal volt 😊)
Apró probléma, hogy az első három emberke mind a 10. héten bye weekezik 😀

S - Landon Collins (6/104), Barry Church (8/144), Harold Jones-Quartey (22/424)

Az első kettő nálam a 2. és 6. helyen rangsorolt safety, próbáltam olyan helyről hozni őket, ahol a LB sor gyengécske, és esetleg van némi esély a DB/LB hibrid szerepre is akár. (Burnett, vagy később Weddle játszott volna még esetleg, de sajnos picit eltaktikáztam.. ha fordítva csinálom lehetett volna 7. kör végén Burnett (aki Church fölött volt a rangsorban egy picivel, az 5. helyen) és a 8. kör elején valamelyik megmaradó DE, az lehet még tetszetősebb.. de így is szerintem a liga legjobb S tandeme + hoztam még egy kezdő SS-t (igaz erős LB páros mögött) a legvégén tartaléknak, biztos ami zicher.

CB - James Bradberry (23/457), Delvin Breaux (24/464), Daryl Worley (25/497)

Trollkodás to the max, Part I
Teljesen 0 készülés ezen a poszton a nagy nevekből, aki marad-marad alapon.. de amikor böngészés közben rábukkantam a hírhedt CAR rookie CB párosra, nem tudtam ellenállni. Elvileg kezdenek, vagy legalább az egyik biztosan 😊, még ha Benewikere visszamegy esetleg szélre mégiscsak. Breaux meg asszem szintén kezdő, a Saints mindig legendás a passzvédekezés ellen (ők engedtek 45 passzolt TD-t tavaly talán?), úgyhogy meglátjuk.
Ha nem, nem.. tavaly ide kukáztam Breelandet pl, szerintem ez magasan a leginkább kukázható poszt, ahol nincs értelme magasan draftolni.

K - Robbie Gould (26/504)

1 körrel korábban húztam, főleg azért hogy Cutlert hedzseljem (ha nem jutnak el TD-ig), akkor is hátha FG-ig megy a Bears, már az is jó lesz... csak ha nulláznak, akkor lesz szopó.

P - Ryan Allen (28/504)

Asszem jó nagy az átlaga, amúgy teljesen érdektelen poszt..

HC - Browns Coach (29/577)

Trollkodás to the Max, Part II - ki is vágtam rögtön. 😊



A WR, LB és S osztagtól sokat várunk, ez szerintem TOP 3-as egység minimum mindhárom... nekik kell a meccseket megnyerni. A TE/DE/DT osztagnak is adekvátnak kéne lennie.. viszont QB, RB, CB poszton valszeg ligaátlag alatt vagyunk (bár utolsó nem zavar és könnyen változhat), itt kellhet az erősítés.

Ettől függetlenül mint mindig, az elvárás a PO-ba jutás - ott pedig bármi megtörténhet..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)