bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Brown nagy meccse kellett, hogy legyen esélyem, de sajnos úgy tűnik, hogy nem fogom tudni megtartani az előnyt (Rodgers magába kb. 40 pont lesz).tenorx
Ezen mekkorát röhögtem tegnap. Kb. 50 ponttal vezettél, amikor ezt írtad...😀janos
Áh, akkor még csak egy 40es volt és jöttél fel folyamatosan, aztán meg Mojo elszállt.
több mint 12 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Brown nagy meccse kellett, hogy legyen esélyem, de sajnos úgy tűnik, hogy nem fogom tudni megtartani az előnyt (Rodgers magába kb. 40 pont lesz).tenorx
Ezen mekkorát röhögtem tegnap. Kb. 50 ponttal vezettél, amikor ezt írtad...😀

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nekem meg Mojo laza 37 pontja esélyt adott, hogy nyerjek 😊
több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Hát ezt benéztem, legalább 40 pont marad a padon a faszságaim miatt, de még így is van esélyem. Nagy meccs kell Murraytől és Lautól

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Brown nagy meccse kellett, hogy legyen esélyem, de sajnos úgy tűnik, hogy nem fogom tudni megtartani az előnyt (Rodgers magába kb. 40 pont lesz).
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Na idén nem lesz feljutás, kivéreztem teljesen. Nem érzem a csapatban hogy még egyszer lenyomom a Rebellst.salander
Erre azért ne fogadja nagy összegben. 😉

Nálam is vannak "maródiak" akik nagy valószínűséggel nem hoznak sokat a konyhára még ha játszatják is őket a héten (Hillis/Peterson)...

Persze nem "versenyezhetek" a J. Charles, Forte, Cutler IR Trióval... :rolleyes:

Mindenesetre én már elégedett vagyok azzal hogy nem estem ki friss feljutóként, minden más már csak hab lesz azon a bizonyos tortán... 😛

Azért sok sikert kívánok, nyerjen a jobb/szerencsésebb/! 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na idén nem lesz feljutás, kivéreztem teljesen. Nem érzem a csapatban hogy még egyszer lenyomom a Rebellst.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
A hibátlan alapszakasz belőlem nem pusztán gratulációt, de szájtátott ámulatot vált ki.
Persze, jár az elismerés mindenkinek a felsőházban. Hadd tegyem hozzá az előttem szóló statisztikájához, hogy pont én vagyok az, akit eggyel megelőzött, azonos mérleggel, és itt jön a képbe az a korábbi meccsem, amit fél ponttal vesztettem el...

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hibátlan alapszakasz, egyedüliként 3000 pont felett -> elégedett vagyok 😊 Sokszor szerencsém is volt, hogy a gyengébb heteimben is nyerni tudtam,de hát erről szól a hth fantasy, tavaly a farok rossz végén volt többször.

Ezek után elég valószínű, hogy a playoffban azonnal kikapunk, de most már nincs nyomás a srácokon 😊Jakehomer
Grat. Remélem az a vereség tényleg bekövetkezik, mégis a második legtöbb pontot szerző ellen fogsz játszani, az már más kérdés, hogy így is épphogy bejutottam a playoffba, 6-7el.... Nem baj, a lényeg most következik 😊
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hibátlan alapszakasz, egyedüliként 3000 pont felett -> elégedett vagyok 😊 Sokszor szerencsém is volt, hogy a gyengébb heteimben is nyerni tudtam,de hát erről szól a hth fantasy, tavaly a farok rossz végén volt többször.

Ezek után elég valószínű, hogy a playoffban azonnal kikapunk, de most már nincs nyomás a srácokon 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
12 pont előny, 1-1 játékos vissza, de nyilván bukni fogom a formámat ismerve 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Moore több pontot hozott, mint BB.
W
T
F
?
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Most nézem a ligánk címlapján, hogy bár még egyszer se nyertem el a legkisebb különbségű győzelem heti díját (van, aki már kétszer is!), de ha lenne legkisebb különbségű vereség díja, azért versenyben volnék éves szinten a 0,5-tel 😉

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Delmas játszott 5 percet, AJ Hawk meg egy félidőt ma. 14 pont összesen. Mellettük is 4 Q játékosom van vasárnapra... kurvajól indul a forduló

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Fred Jackson IR, nem volt RB depthem, szar ügy. Ennyit a veretlen szezonról - sajnáljatok 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
gratulálok az idei Miskolc Bowl megnyeréséért, részemről már annak örültem, hogy az MNF-re maradt sanszom 😀kristof
😊
Köszönöm. Ilyen szemmel még nem is néztem a dologra!
Én fordítva voltam: tökre elkeseredtem hétfőre, hogy semmi sanszom nincsen ellened...

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gratulálok az idei Miskolc Bowl megnyeréséért, részemről már annak örültem, hogy az MNF-re maradt sanszom 😀
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
300 😊Jakehomer
Wow! Gratulálok. Nem semmi.

Én sem panaszkodhatok ezen a héten, csak téged nem vertelek volna meg a saját teljesítményemmel, bármely más meccset nyerek.
Sőt, magam sem hittem volna, hogy miután ellenfelem vasárnap este (hétfő reggelre) elhúzott, az MNF elég lesz a fordításhoz. (3 player vs 1 player.) De elég volt, bőven.

Hullámzó párviadalnak bizonyult ez a Chelsea Dolphins elleni. Még vasárnap negyed 8 tájban bizakodó voltam: a két QB-nk úgy kezdett, hogy
Fitzpatrick 2/2 60 yard 2 pont Newton 2/0 INT -2 pont
de aztán minden a visszájára fordult, az én emberem elkezdte dobálni az INT-eket, az övé meg a TD-ket (és futni is), brr, rossz volt nézni. Este 10-re a pontarány 8-25-re, oda. Hozzátehetem, hogy közben a DET-CAR meccset néztem élőben, a Lionsból volt mindkettőnknek egy-egy futója.
Nos, meredten néztem, hogy az övé gyártotta a TD-ket (Smith 40 pont), az enyém meg semmit (Morris 2 pont). Gyakorlatilag ezzel úgy is tűnt, hogy eldőlt a parti. Dacára, hogy egyébként a csapatom nem szerepelt rosszul, akadt néhány szép egyéni teljesítmény, igaz, betli is. (Smith DT 0, két LB-m összesen 11...)

Akárhogy is, hétfőről keddre virradóra nemigen fűztem reményeket a fordításhoz; volt vagy húsz pont különbség a hátrányomra. A vége mégis 243-218 lett ide. Mondom, panaszra semmi okom - szerencse is kell a bolthoz!

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
300 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na úgy számolom, hogy már 80% az esélye, hogy kivívtam a bennmaradást, kár hogy Jamaal Charles korai kiesése miatt a feljutásra már nem adnék többet mint 10%. :]
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jéé duplavé kerül a nevem mellé :o
(ideje volt már az utóbbi hetek sokpontos szopói után)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nahát, a csapatom elkezdett teljesíteni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem 11en nincsenek meg a draftoltjaim közül
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nekem megvan még:

(1. Peyton Manning Out)

2. Jerod Mayo LB
3. Reggie Wayne WR
4. Dez Bryant WR
5. James Anderson LB

7. Chung S
8. Smith DT

12. T. William CB*
15. Gronkowski TE
16. Kelly DT
18. Foster LB
23. Akers K
24. Weatherford P
28. D. Edwards DE

(nincs: Moreno RB, Abraham DE, Torain RB, R. Edwards DE, Spiller RB, Jones WR, R. Brown RB, S. Brown CB, Simpson WR, Young WR, Colts HC, Allen CB, Peterson LB
IR-re ment: Rhodes S, Woodley LB)

* őt már kiraktam, aztán visszavettem

tehát 13/14 van még meg a draft óta

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kinek hány draftolt játékosa van még rosteren?
Nekem 17, de ebből Britt IR, S Moss meg hetek óta out, úgyhogy a 29-ből 15-öt tudok is használni.

Egyébként is elég szarul draftoltam, ahogy így átnéztem most a draft historyt (Rivers az első körben 😀 )

Perception is reality.