bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Egy adalék még a korábbi polémiához:
mindig mondják sokan a draft idején, hogy "a HC nem számít", de ugyanígy a DT-ről, K-ról, P-ről is.
Nos, ha a head coach helyét üresen hagytam volna az elmúlt öt meccsen, akkor most kettővel (!) több győzelmem lenne. Azaz két vereség győzelemmé vált volna.
A fantasyban, lám, "minden" számít.wmitty
Ezért lenne sokkal érdekesebb, ha kötelező lenne játszatni a HC-t. A 4-1-egy Charges HC átlag 1,8 pontot hoz, ennyiért kockáztatom azt, hogy beleszaladnak egy (akár nagy) zakóba.

Nyolc bye weekes a héten, nem néz ki jól a dolog.Jakehomer
Első vagy - elég jól néz ki a dolog, nem? 😊

(mondja az utolsó előtti)wmitty
Persze, nézőpont kérdése, de utolérhetnek egy csomóan, ha kikapunk a héten, és itt a második hely nem sokkal jobb, mint az utolsó előtti 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
végre normális teljesítményt nyújtottam, nyertem is, de safety-t még mindig keresek, pmben jöhetnek ajánlatok!

del, bria, gyalu kiesőtrió meg igen kemény 😀kristof
Nekem mondod? 😊
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Egy adalék még a korábbi polémiához:
mindig mondják sokan a draft idején, hogy "a HC nem számít", de ugyanígy a DT-ről, K-ról, P-ről is.
Nos, ha a head coach helyét üresen hagytam volna az elmúlt öt meccsen, akkor most kettővel (!) több győzelmem lenne. Azaz két vereség győzelemmé vált volna.
A fantasyban, lám, "minden" számít.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nyolc bye weekes a héten, nem néz ki jól a dolog.Jakehomer
Első vagy - elég jól néz ki a dolog, nem? 😊

(mondja az utolsó előtti)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Nyolc bye weekes a héten, nem néz ki jól a dolog.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
WEEK 5

1. Cammy Cammed 5-0 jakehomer
2. New Pest Avengers 4-1 salander
3. Budapest Islanders 4-1 smith
4. Dorisz Fibi 4-1 beher
5. Pécs Panthers 4-1 janos
6. ATMo Shenton 3-2 atmo shenton
7. Castleai Rebells 3-2 castleai
8. Body Head Bangerz 2-3 henderson
9. Szarvas Deers 2-3 braxa
10. Chelsea Dolphins 2-3 kristof
11. Csokmaomany Csokkers 2-3 döme
12. Szerencs City 26ers 2-3 tenorx
13. Death Knights 1-4 delonso
14. E-SWAT Hitsquad 1-4 briareos
15. Walter Mitties 1-4 wmitty
16. Drunk Drivers 0-5 gyalu
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
itt egyébként mi az állás?
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Én meg úgy néz ki, másodszor kapok ki fél pont különbséggel...
Vajon mi a világrekord?! 😊

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Henderson New York Giants 1 005
Na erre kíváncsi leszek, rég volt ilyen izgalmas meccsem fantasyben, tegnap reggel 217-217re álltunk, gondoltam majd a MNF eldönti, erre most 231-231. Persze még változni fog, érdekes lesz kinek a javára. 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nos, én épp a múlt héten vesztettem el fél ponttal meccset, úgy, hogy benthagytam a HC-t, aki minusz 3 ponttal járult hozzá az összeterméshez...
Csakhogy eszemben sincs kihagyni. Merthogy az ő személyében-posztjában testesült meg, hogy igyekszem a Fantasy játékba is becsempészni - minden ellenkező tanáccsal szemben! - a személyes klubszimpátiámat. Tehát hajtottam rá, hogy a kedvenc Coltsom edzője nálam legyen, pláne hogy egyébként jó, eredményes csapatról van szó.
És mivel az idei szezon váratlanul mégis szerencsétlenül alakul, mintegy erkölcsi kötelességemnek érzem, hogy kitartsak mellette. Ennyit tudok, úgymond, tenni, kvázi kiállásként. Ha minden itteni meccset emiatt buknék el, akkor is vállalnám. (De ennek azért kicsit az esélye, még ha az idézett saját ellenpélda pont megcáfol is.)

(S csak hogy még "panaszkodjak" kicsit 😉 Első draft-körösöm, ugye, Manning, puff, kiesett, második-harmadik pedig Wayne, aki így alig kap labdát, elit WR-ből átlag 2 pontos Fantasy-"senki" lett, illetve Mayo, aki meg most sérült le hónapokra... De hát ez van, mondhatni, "ezért" szeretjük a játékot, nemde 😉
(Együttérző táviratokat a kiadóba kérjük.)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jó hát ezentúl én is ki fogom venni a HC-t, ha necces a párosítás (a Pats ellen fair play díjas módon bennhagytam 😊 ), csak így az egész HC draftnak nincs értelme szerintem. Jakehomer
Pontosan, emiatt vagy 1-2 körrel a vége előtt húzol egy normálisat vagy tökmindegy.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
London Fletcher 2 azaz kettő pont. Anyád. Ezen fog múlni, vezetek tízzel, de az ellennél ott van még Sean Jones ma.

Kurvára unfairnek tartom viszont, hogy megint kivette az ellenfelem a HC-jét. Még egyszer meg kell kérdeznem, hogy mi a fasznak van a poszt, ha nem kötelező használni? Tényleg jobban megéri üresen hagyni egy-két csapatot leszámítva.Jakehomer
Mit nyavalyogsz? Nyertél.

Valószínű bárkit ki lehet hagyni, akár a QB-t is.
Az a baj, hogy a pontozásunk olyan, hogy a HC-nél kijöhet mínusz eredmény. Ha másképp pontoznánk le, akkor senki sem venné ki.

Egyébként megint 2 emberem megsérült a meccsen...

Visszatekintve az 1. forduló után kiesestt:

LB1= Beason, WR1=Colston, S1=Hope, LB5=Goff. Tök jó.😊

Most pedig Hope megint, és DE B. Thomas.

Most meg már hajamra kenhetem, hogy talán bent leszek a 10-ben waiver-en, mert úgysem találok használható FA-t.janos
Jó hát ezentúl én is ki fogom venni a HC-t, ha necces a párosítás (a Pats ellen fair play díjas módon bennhagytam 😊 ), csak így az egész HC draftnak nincs értelme szerintem.

Szerencsére Jones nagyot betlizett, volt pár elbénázott tackle-je, így túléltük Rodgers kilencvenhárom TD-jét...

S és WR FA van bőven használható, LB nehezebb ügy, azzal én is szívok.
Edit, most nézem, hogy vannak azért jó linebackerek is még kint 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
végre normális teljesítményt nyújtottam, nyertem is, de safety-t még mindig keresek, pmben jöhetnek ajánlatok!

del, bria, gyalu kiesőtrió meg igen kemény 😀
több mint 12 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
London Fletcher 2 azaz kettő pont. Anyád. Ezen fog múlni, vezetek tízzel, de az ellennél ott van még Sean Jones ma.

Kurvára unfairnek tartom viszont, hogy megint kivette az ellenfelem a HC-jét. Még egyszer meg kell kérdeznem, hogy mi a fasznak van a poszt, ha nem kötelező használni? Tényleg jobban megéri üresen hagyni egy-két csapatot leszámítva.Jakehomer
Mit nyavalyogsz? Nyertél.

Valószínű bárkit ki lehet hagyni, akár a QB-t is.
Az a baj, hogy a pontozásunk olyan, hogy a HC-nél kijöhet mínusz eredmény. Ha másképp pontoznánk le, akkor senki sem venné ki.

Egyébként megint 2 emberem megsérült a meccsen...

Visszatekintve az 1. forduló után kiesestt:

LB1= Beason, WR1=Colston, S1=Hope, LB5=Goff. Tök jó.😊

Most pedig Hope megint, és DE B. Thomas.

Most meg már hajamra kenhetem, hogy talán bent leszek a 10-ben waiver-en, mert úgysem találok használható FA-t.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ez asszem tavaly is téma volt, és arra a következtetésre jutottak a vita résztvevői hogy ha az ESPN rendszere engedi hogy HC nélkül állíts csapatot akkor mi se szólunk bele... Tényleg ezt még nem is néztem, más posztról (pl. qb) ki lehet venni embert vajon? (tele van a rosterem és most nem vágnék ki valakit azért hogy erre rápróbáljak 😊 )Rataxes
Szerintem is, ha nem vagy biztos magadban, akkor nem kell játszatni, vagy csereberélni kell. Nem lehet kötelezni senkit hogy kockáztassa a mínusz pontokat.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
London Fletcher 2 azaz kettő pont. Anyád. Ezen fog múlni, vezetek tízzel, de az ellennél ott van még Sean Jones ma.

Kurvára unfairnek tartom viszont, hogy megint kivette az ellenfelem a HC-jét. Még egyszer meg kell kérdeznem, hogy mi a fasznak van a poszt, ha nem kötelező használni? Tényleg jobban megéri üresen hagyni egy-két csapatot leszámítva.Jakehomer
Ez asszem tavaly is téma volt, és arra a következtetésre jutottak a vita résztvevői hogy ha az ESPN rendszere engedi hogy HC nélkül állíts csapatot akkor mi se szólunk bele... Tényleg ezt még nem is néztem, más posztról (pl. qb) ki lehet venni embert vajon? (tele van a rosterem és most nem vágnék ki valakit azért hogy erre rápróbáljak 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
London Fletcher 2 azaz kettő pont. Anyád. Ezen fog múlni, vezetek tízzel, de az ellennél ott van még Sean Jones ma.

Kurvára unfairnek tartom viszont, hogy megint kivette az ellenfelem a HC-jét. Még egyszer meg kell kérdeznem, hogy mi a fasznak van a poszt, ha nem kötelező használni? Tényleg jobban megéri üresen hagyni egy-két csapatot leszámítva.

Perception is reality.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Nálam is gáz van, 0-3 hm hm.... a keeperben meg 3-0 ki érti ezt ?Delonso_
A keeperben úgy állsz 3-0-lal, hogy a negyedik legkevesebb pontot szerezted, és a legkevesebbet szerezték ellened. A jó sorsolás és a szerencse szerepe tehát nagy.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nálam is gáz van, 0-3 hm hm.... a keeperben meg 3-0 ki érti ezt ?
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Kikaptam fél ponttal... pokoli.
(Vasárnap kitettem kispadra az utóbb 17 pontos Freeneyt, mert azt írták, erősen kérdéses a pályára lépése. De ha Brady csak egyet-kettő dob Branch felé, már más az ábra.)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
2-1 😊
(vagyis remélem)
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
A D hozott 153 pontot és két emberem még van 😊 A szar O (kivéve Fred) ellenére is sima W.

Egyébként miért nem kötelező betölteni a HC posztot, ha már van? Alapvetően jobban megéri üresen hagyni, felesleges kockázat.

Perception is reality.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rubin 24.5p 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
már most grat, tenorx, siralmasan rossz a csapatom 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
unatkozom, szal:

WEEK 2

1. Budapest Islanders 2-0 smith
2. Dorisz Fibi 2-0 beher
3. Pécs Panthers 2-0 janos
4. Cammy Cammed 2-0 jakehomer
5. ATMo Shenton 1-1 atmo shenton
6. Castleai Rebells 1-1 castleai
7. Walter Mitties 1-1 wmitty
8. New Pest Avengers 1-1 salander
9. Szarvas Deers 1-1 braxa
10. Csokmaomany Csokkers 1-1 döme
11. Chelsea Dolphins 1-1 kristof
12. Szerencs City 26ers 1-1 tenorx
13. Body Head Bangerz 0-2 henderson
14. Death Knights 0-2 delonso
15. E-SWAT Hitsquad 0-2 briareos
16. Drunk Drivers 0-2 gyalu


Heti győztes (legtöbb pont): ATMo Shenton - 316
Heti szopóálarcos (legkevesebb pont): Szerencs City 26ers - 164
Malackirály (legkevesebb szerzett ponttal nyert): Chelsea Dolphins - 197
Szerencsétlen lúzer (legtöbb szerzett ponttal kikapott): Castleai Rebells - 239

Legtöbb szerzett pont összesen: Budapest Islanders - 523
Legkevesebb szerzett pont összesen: Drunk Drivers - 351
Aki ellen a legtöbb pontot szerezték: Body Head Bangerz - 561
Aki ellen a legkevesebb pontot szerezték: Dorisz Fibi - 359