Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 029 — zászló zászló szív
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛tibibá
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!Zorddd
abból a tavalyi DIV 1-s kezdőkból kb 10 ember nincs, és ezért a másodosztályban indultunk...Boti#63
Zorddd ironizált. Az a baj, amikor egy "viccet" meg kell magyarázni. Semmi baja nincs Zorddnak a ZP-vel, arra utalt, hogy egy tavaly még div1-es csapat, idén már div2-ben játszik, így teljesen nagy baromság arról beszélni, hogy ki div1-es, ki div2-es. A csapatok leadták a listát, a "nem nevezhető" játékosokról, ezt mindenki elfogadta. Mi sem szóltunk semmit, hogy mondjuk a Rebelsben még játszik olyan ember, aki ellen én aktív játékosként 4 éve még játszottam, tehát tuti nem kezdő.

Minden a szabályok szerint zajlik. Kész. A többi csak sírás.

szerk.: mi a Gringosban sírjunk, hogy mindenki megver minket, mert a legtöbb játékosunknak a posztján az összes tapasztalata az idei bajnokság, plusz az edző meccsek? A Gringosnak DivII szinten voltak jobb időszakai is, játszottunk kemény meccseket a ZP-vel, vertük a Szombathelyet, a többiekkel állandóan ki-ki meccseket tudunk játszani. Idén sajnos nem ez van (bár a Veszprémre fáj a fogam, elvileg egy szinten vagyunk). Teszek rá, hogy a másik oldalon ki, hol, mit csinál. Nem ezen múlik. Csak azon múlik, hogy a mi csapatunk mit játszik, mert lesz jövőre is, meg két év múlva is.

több mint 14 éve
VT 123
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Tibibá,
esküszöm igyekszem ebben a témában nem hozzászólni többet.
Annyit azért mondanék, hogy van Tatán egy fejlődőképes, korrekt és jó srácokból álló, keményen kűzdő csapat. Miért kell az ilyen hozzászólásokkal őket égetni? Ezt nem érdemlik meg.deacon75
Igazad is van!!

Én magamat égetem, saját nevemben beszélek!
Ha nem kell a Rebelsnek védenie magát,mint az egy korábbi hozzászólásban leíratott,akkor mi ez a sok magyarázat??????
😛tibibá
Abszolút pártatlanként szólok a témához, de tavalyelőtt a Tatánál osztrák div I-es vendégjátékosok játszottak, tavaly is volt legalább egy győri sisak.
Tényleg nem bántásból mondom, minden tiszteletem Tibibáé, aki nagyon sokat tett a Mustangsért, de szerintem felesleges a div I-es játékosokkal támadni a Rebelst. Ha a Rebels 2 eredményeit nézzük, a Mustangst és a Crusherst is egy-egy TD különbséggel verte, tehát egy div II szintű csapatról beszélünk. Az más, hogy új csapatként nem 35-0-ás vereségekkel kezdenek, ahogy az "szokás", hanem a div II erősebb csapataihoz tartoznak. De szerintem a csapat eddigi munkásságát ismerve ez is inkább az edzői stáb szakértelmét minősíti, mert úgy tűnik értik a dolgukat.

Volt alkalmam játszani mindkét Rebels ellen, és biztos vagyok benne, hogy ha a Rebels a HFL keretét játszatta volna, lett volna mercy rule. Viszonyításképpen tavaly a ZP-t 35-0-ra verték, idén a Cowboyst 37-35-re (a Cowboys jelenleg 3-0-val áll a keleti csoportban 98:6-os pontaránnyal)

Felesleges ezzel magyarázni egy vereséget, főleg egy 18-25-öt, ami (nekem legalábbis) azt mutatja, hogy két azonos erőt képviselő csapat közül az nyert, akinek aznap jobban összejöttek a dolgok, vagy jobban talált ellenszert a másik játékára.

Még egyszer mondom, nem húzok egyik oldalra sem, de ez a HFL-es játékosok játszanak a div II-ben témát már kicsit unom.

Mindig azt a csapatot kell megverni, aki a pályán szemben áll veled. Ehhez mindig a maximumot kell nyújtani. Ez ilyen egyszerű.
több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
:/ uncsi, lehetne ezt inkább privátban? nem sok hozzászólást leltem aki támogatta volna h KETTŐTÖK közt idáig forrjon a téma.
Thx..

amúgy inkább a meccsről írjatok vmi hasznosat lécci... (nem akarok ám dirigálni)

Crushers #12
több mint 14 éve
tibibá 54
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊Bruce
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Tibibá,
esküszöm igyekszem ebben a témában nem hozzászólni többet.
Annyit azért mondanék, hogy van Tatán egy fejlődőképes, korrekt és jó srácokból álló, keményen kűzdő csapat. Miért kell az ilyen hozzászólásokkal őket égetni? Ezt nem érdemlik meg.deacon75
Igazad is van!!

Én magamat égetem, saját nevemben beszélek!
Ha nem kell a Rebelsnek védenie magát,mint az egy korábbi hozzászólásban leíratott,akkor mi ez a sok magyarázat??????
😛
több mint 14 éve
Boti#63 69
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛tibibá
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!Zorddd
abból a tavalyi DIV 1-s kezdőkból kb 10 ember nincs, és ezért a másodosztályban indultunk...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Nekem annyi elég, hogy igazam volt! Pedig Németh úr szerint mindig le vagyok mindig maradva! 😊Bruce
Ezzel a válaszoddal is csak azt bizonyítod, hogy mennyire le vagy maradva 😀😀😀deacon75
Most miről maradtam le? 😮 😊
több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Akinek egy csapathoz sok, kettőhöz még kevés játékosa van, nem nagyon tud mást csinálni, mint a második számút kiegészíteni néhány elsőhöz tartozó játékossal, aztán a legmagasabb osztályú csapatát meg feltölteni a B-ből. Ezeknek a csapatoknak ez a fejlődési útja.

A Wolvest nem érdemes belekeverni, 100+ játékosnál már nem gond teljesen elkülöníteni a két egységet.


több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
A div1-div2 téma engem játékosként kevésbé érdekelt...a Mustangs odaállt és tette a dolgát, hogy ne legyen az egyesek által beharangozott mercy rule!!!
Sokkal jobban sajnálom, a Rebelstől elvett egy, míg a tőlünk elvett 2 szabályos TD-t, mert fasza kis hosszabbítás lehetett volna... 😊Jamie
Jó a szó! 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tata Mustangs - Újbuda Rebels II. 18:25
Köszönjük a Rebels-nek az izgalmas mérkőzést! Sok sikert nekik a bajnokságban!Shevi
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊Bruce
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Tibibá,
esküszöm igyekszem ebben a témában nem hozzászólni többet.
Annyit azért mondanék, hogy van Tatán egy fejlődőképes, korrekt és jó srácokból álló, keményen kűzdő csapat. Miért kell az ilyen hozzászólásokkal őket égetni? Ezt nem érdemlik meg.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nekem annyi elég, hogy igazam volt! Pedig Németh úr szerint mindig le vagyok mindig maradva! 😊Bruce
Ezzel a válaszoddal is csak azt bizonyítod, hogy mennyire le vagy maradva 😀😀😀
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
pedig még én is értettem (legalábbis azt hiszem) h mit akar mondani Zorddd

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!Zorddd
Hát...kurvára nem, de te biztos jobban tudod 😊
Még a tavaly őszi kerettől is nagy az eltérés, talán mi régebbi játékosok jobb ha nem is gondolunk bele mekkora...Traktor
1. ezt véletlenül tudom.
2. arra próbáltam célozni, hogy a különböző osztályok, és azon belül a csapatok elosztása évről-évre annyira változó, hogy dedós dolog arról beszélni, hogy kinek milyen kerete van.Zorddd
Ha tudod, akkor mért írsz hülyeségeket? Egyik pont üti a másikat összességében nézve...na mind1...
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛tibibá
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!Zorddd
Hát...kurvára nem, de te biztos jobban tudod 😊
Még a tavaly őszi kerettől is nagy az eltérés, talán mi régebbi játékosok jobb ha nem is gondolunk bele mekkora...Traktor
1. ezt véletlenül tudom.
2. arra próbáltam célozni, hogy a különböző osztályok, és azon belül a csapatok elosztása évről-évre annyira változó, hogy dedós dolog arról beszélni, hogy kinek milyen kerete van.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛tibibá
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!Zorddd
Hát...kurvára nem, de te biztos jobban tudod 😊
Még a tavaly őszi kerettől is nagy az eltérés, talán mi régebbi játékosok jobb ha nem is gondolunk bele mekkora...
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛tibibá
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
Natloz Arizona Cardinals 331
Jajj így, hogy 2x is fel lettem emlegetve írok gyorsan 😀

Nem voltunk ott a Tata meccsen, de az eredményt elnézve sajnálhatjuk 😉 Biztos jó kis meccs volt 😊

Gratula minden hétvégén szereplő csapatnak, külön a veszprémieknek, hogy ilyen létszámmal is végigtolták tisztességesen a meccset!

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
egy kérdés:
A Rebels II-ben az újonc játékosok játszanak, de bizony vannak hiány posztok ahova régebbi játékosok kerültekVengi
ez azt jelenti, hogy mondjuk nincs elég rookie DB, és akkor azt úgymond fentről töltöttétek fel, vagy lenne, csak a rutinosabbak játszanak a kezdőben? persze utóbbinak nincs sok értelme, csak számomra nem tűnt nyilvánvalónak 😊

Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!tibibá
leírták többen is, nincs sumák, nincs mit nem csípni 😊

több mint 14 éve
tibibá 54
A Rebels II-nek NINCS SZÜKSÉGE magyarázkodásra!
A szövetség által hozott szabályokat betartva azt állít be játszani a nevezettek közül, akit akar!
Aki nem ismeri a szabályokat, olvasson utána!
Tibibá meg ne hisztizzen már itt (egyedüliként), mert átfogalmazva a mondandóját kicsit cikin fest a dolog:
"Ti gonosz Rebels, légyszi ne játszassátok a rutinosabb játékosaitokat is, mert így kevesebb az esélyünk a győzelemre!"
A Mustangs sem egy friss csapat, több éves múlttal rendelkezik, ez ellen meg háboroghatnának a még újabb játékosok.
A Rebels II-ben az újonc játékosok játszanak, de bizony vannak hiány posztok ahova régebbi játékosok kerültek, tessék ezt elfogadni.
Akinek ez nem tetszik, az maradjon a lelátón!
Nem szeretném, hogy a bajnokság végén esetleg ezzel takarózna bármelyik csapat is, hogy mert a div 1játékosok..
Sok sikert mindenkinek a bajnokságban!Vengi
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛
több mint 14 éve
Jamie 28
A div1-div2 téma engem játékosként kevésbé érdekelt...a Mustangs odaállt és tette a dolgát, hogy ne legyen az egyesek által beharangozott mercy rule!!!
Sokkal jobban sajnálom, a Rebelstől elvett egy, míg a tőlünk elvett 2 szabályos TD-t, mert fasza kis hosszabbítás lehetett volna... 😊

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Nekem annyi elég, hogy igazam volt! Pedig Németh úr szerint mindig le vagyok mindig maradva! 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A Rebels II-nek NINCS SZÜKSÉGE magyarázkodásra!
A szövetség által hozott szabályokat betartva azt állít be játszani a nevezettek közül, akit akar!
Aki nem ismeri a szabályokat, olvasson utána!
Tibibá meg ne hisztizzen már itt (egyedüliként), mert átfogalmazva a mondandóját kicsit cikin fest a dolog:
"Ti gonosz Rebels, légyszi ne játszassátok a rutinosabb játékosaitokat is, mert így kevesebb az esélyünk a győzelemre!"
A Mustangs sem egy friss csapat, több éves múlttal rendelkezik, ez ellen meg háboroghatnának a még újabb játékosok.
A Rebels II-ben az újonc játékosok játszanak, de bizony vannak hiány posztok ahova régebbi játékosok kerültek, tessék ezt elfogadni.
Akinek ez nem tetszik, az maradjon a lelátón!
Nem szeretném, hogy a bajnokság végén esetleg ezzel takarózna bármelyik csapat is, hogy mert a div 1játékosok..
Sok sikert mindenkinek a bajnokságban!
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
12.05.2012., CEFL: Budapest Wolves - Zagreb Patriots: 54-7
jó meccs volt 😀 meggyőző játék, igaz nem túl acélos ellenfél ellen, de most nagyon egyben volt a csapat, ha ezt még lehetne fokozni, akkor hazai pályán két hét múlva szerintem megcsíphető a Vukovi 😉
http://www.european-league.com/scores/2012/
több mint 14 éve
DZ 4
Idézem Natloz 2012-04-30-i kommentjét mielőtt ismét visszatérünk ugyanoda ahol pár oldallal ezelőtt tartott a beszélgetés. Kiemeltem a fontosabb részeket.

"Ezt a Div I. játékosok Div II.-ben indulását szerintem lezárhatnánk annyival, hogy ez az év szokásosan egy elbaltázott év.
Kezdődött azzal, hogy ugye sok csapat az előzetes híresztelései ellenére mégis elindult a Div I.-ben... Ez az alapja minden idei történésnek.
Ha ez nem így lett volna, akkor az idei bajnokság egy osztályozó bajnokság lett volna Div I. és Div II. nélkül, aztán akkor mindenki össze lett volna eresztve mindenkivel, aztán akkor ténylegesen az első csapatok jöttek volna a ténylegesen Div II. csapatok ellen.
Ez nem így lett, mégis meglett a két külön osztály, ám azzal a kikötéssel, hogy azok a csapatok, akik rendelkeznek első és második számú csapattal is leadnak egy 23 fős listát, akit nem neveznek a Div II-be. Ezt a listát mind a 3 érintett csapat leadta (Cowboys ugye más téma, ők nem indulnak HFL-ben), elvileg minden Div. II-es csapat megkapta, véleményezhette.
Ezt az opciót minden, az emiatt tartott gyűlésen részt vevő csapat elfogadhatónak tartotta, el is fogadta, minden így is történt, szerintem senki sem kifogásolhat semmit sem. Innentől kezdve szerintem nincs más feladatunk, mint az elkövetkező meccsekre készülni, ez a téma már csak felesleges "fórumharc"... Majd jövőre jobb lesz, idén már ez van, nem lehetett változtatni."

Emellett szeretnék gratulálni a tatai srácoknak, mert jók voltak!
több mint 14 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Tata Mustangs - Újbuda Rebels II. 18:25
Köszönjük a Rebels-nek az izgalmas mérkőzést! Sok sikert nekik a bajnokságban!Shevi
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊Bruce
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Az én véleményem az ezzel kapcsolatban, hogy attól, hogy valaki 1-1,5 éve játszik egy DIV I- ben szereplő csapatnál az nem DIV I-es szintet képviselő játékos. Lehet én gondolom rosszul, de ez az én véleményem. Aki meg kihagy 2 évet mondjuk az nincs DIV I szinten úgyhogy ők sem az első csapat tagjai. Több sort nem érdemel a téma szerintem.

több mint 14 éve
tibibá 54
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊Bruce
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Akkor csak igazam volt abban is, hogy játszottak az első csapatból is páran?Bruce
Abszolút !!!