GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Sikerült valakit esetleg elérni azon 4 GM közül, akik még nem jeleztek vissza?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Engem sem zavar, csak le akartam tisztázni a dolgokat, mert akkor viszont két helyen DC cserét kérek.. de ezt megírom meg a pass-rush százalékot PM-ben, és felőlem is mehet.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ez egyébként jogos felvetés. 😊

több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Sztem engedjük el ezt az állítgatást, menjen a sim, legyen draftsorrend.
gabokocka
Egyetértek

" class="embed">
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Sztem engedjük el ezt az állítgatást, menjen a sim, legyen draftsorrend.
gabokocka
Egyetértek...ráadásul maddenben őszintén szólva az aprólékos állítgatás marhára mindegy kb XD
A Pass/Run % az, ami tényleg lényeges lehet valakinek
Chargers LT
főleg h szinte semmi kihatása nincs a simre

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Sztem engedjük el ezt az állítgatást, menjen a sim, legyen draftsorrend.
gabokocka
Részemről is mehet.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Sztem engedjük el ezt az állítgatást, menjen a sim, legyen draftsorrend.
gabokocka
Egyetértek...ráadásul maddenben őszintén szólva az aprólékos állítgatás marhára mindegy kb XD
A Pass/Run % az, ami tényleg lényeges lehet valakinek

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 730 — Keep pounding
Sztem engedjük el ezt az állítgatást, menjen a sim, legyen draftsorrend.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy 3rd down D chart állítható-e külön (főleg DL esetében érdekes), vagy hogy nickelben melyik két LB legyen fent pl.
somoskovig
madden ilyet nem tud, nickelbe automatikusan a DC 3. helyén szereplő CB-t teszi be

egyedül a 3rd down RB-t engedi állítani

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy 3rd down D chart állítható-e külön (főleg DL esetében érdekes), vagy hogy nickelben melyik két LB legyen fent pl.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Mennyire lehet OOP posztokkal varialni.. ket specifikus kerdesem van
1) RB-t lehet WR posztra tenni? (David Johnson...)
2) LB vs S gondolom plane nem atjarhato? (Jatavis Brown minek lett megkrealva.. mert ha nem S, akkor ugye posztminimumom lehet h nincs meg)
Igor
negyedik számú WR lehet, de Fitz elé nyilván nem fogom bepakolni
S-nek van beállítva, pont a posztminimum miatt
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
csak akkor kerül pályára a második számú RB, ha a no. 1 megsérül, és így tovább.
vassadi
Die, Gurley, die!

Mennyire lehet OOP posztokkal varialni.. ket specifikus kerdesem van
1) RB-t lehet WR posztra tenni? (David Johnson...)
2) LB vs S gondolom plane nem atjarhato? (Jatavis Brown minek lett megkrealva.. mert ha nem S, akkor ugye posztminimumom lehet h nincs meg)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
PM-ben lehet küldeni a passz/futás arányokat, illetve a carry megosztást az első és második számú RB között, illetve a playhívás mennyire legyen konzervatív bármi egyéb DC-vel/playbookkal kapcsolatos dolgot szintén ott tudtok jelezni (max nem tudom beállítani 😀), kedd estig mondjuk.
kristof
Emlékeztetnék mindenkit, hogy a legutóbbi simnél abban állapodtunk meg, hogy az Offensive Strategy 40% futás - 60% passz és 21% futás - 79% passz között állítható. A carry-elosztással nem érdemes foglalkozni, nincs befolyása a simre, csak akkor kerül pályára a második számú RB, ha a no. 1 megsérül, és így tovább.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
PM-ben lehet küldeni a passz/futás arányokat, illetve a carry megosztást az első és második számú RB között, illetve a playhívás mennyire legyen konzervatív bármi egyéb DC-vel/playbookkal kapcsolatos dolgot szintén ott tudtok jelezni (max nem tudom beállítani 😀), kedd estig mondjuk.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
update, 18 csapat már teljesen kész van, nem gondoltam volna, hogy ennyi szopással jár beállítani DC-ket, de rengetegen nem írták be rendesen a topikba, a rosterminimumok betartásáról nem is beszélve...
kristof
Ezek a dolgok nyilván büntit vonnak majd maguk után, volt rá fél év kb...sosem értettem, hogy nem tud valaki 5-ig elszámolni, vagy 4-ig, stb, vagy megérteni, hogy kell FB, vagy akármi
Ettől függetlenül sajnállak, és hajrá!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
update, 18 csapat már teljesen kész van, nem gondoltam volna, hogy ennyi szopással jár beállítani DC-ket, de rengetegen nem írták be rendesen a topikba, a rosterminimumok betartásáról nem is beszélve...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha minden jól megy, vasárnap már menni fog a preseason
kristof
Ingyé odaadom Mario Williamset!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ha minden jól megy, vasárnap már menni fog a preseason
kristof
Akkora király vagy, hogy vmi peremembert jutányosan át is adok majd neked! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
ha minden jól megy, vasárnap már menni fog a preseason
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Ugye @kristof elvileg dolgozik a roster fájllal, ha az megvan elvileg el is kezdődhet a sim.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
A január 30-ával kezdődő hetem szabad, akkor már többet fogok tudni foglalkozni a játékkal, elkezdek majd új GM-(ek)et keresni, de más is toborozhat. Illetve jöhetnek már most is a javaslatok a szabályváltozásokat illetően.
vassadi
A Sim-el végülis mi lett a végső döntés?
alatriste
Ez érdekelne engem is, meg gondolom sokunkat...mert hamarosan, hetek alatt el kell dőlnie a draft pozícióknak

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A január 30-ával kezdődő hetem szabad, akkor már többet fogok tudni foglalkozni a játékkal, elkezdek majd új GM-(ek)et keresni, de más is toborozhat. Illetve jöhetnek már most is a javaslatok a szabályváltozásokat illetően.
vassadi
A Sim-el végülis mi lett a végső döntés?


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A január 30-ával kezdődő hetem szabad, akkor már többet fogok tudni foglalkozni a játékkal, elkezdek majd új GM-(ek)et keresni, de más is toborozhat. Illetve jöhetnek már most is a javaslatok a szabályváltozásokat illetően.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
adam8 is jelezte közben, hogy maradna így már csak 4 visszajelzés hiányzik.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Fake/MMMS úgyse fog visszajelezni, viszont egy héttel a határidő után feltűnik, és elküld mindenkit a k*rva anyjába, hogy lecseréltük. 😊