GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
😂 😂 😂
Kíváncsi vagyok, mi történhetett ezen a meccsen.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én arra mondtam Soldi, hogy egyszerűbb a gépeden vezetni a trackert párhuzamosan a fórummal. Ennyi.
Egyszerre már csak nem hal meg a fórum és a géped is...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
soldi. hatalmas rendszer nem kell. egy excel táblában vezeted a trackert és csak bemásolod a fórumba. ennyi.haromt
Ülj le, egyes...Soldados
😀 Gólyatáborban is fogalom volt a bölcsész, mint akinél a legtöbb dolgot kell csinálnia egy villamosmérnök/mérnökinformatikusnak 😀
Egyébként szerintem se lenne rossz az excel, csak azt bemásolni szar, szóval lehet, hogy a Word lenne jobb, tabulátorral elválasztva a csapat-picket, és akkor fórumra másolni se rossz. Vagy ami még jobb, googles netes táblázat, amit csak Soldi szerkeszthet, esetleg pár moderátor és bármikor megtudjuk nézni.tenorx
Fasz fog ilyennel szenvedni, ráadásul nem erre kell rendszer, a trackert vezetem, mint eddig, max hetente csinálok róla egy másolatot a gépre.

A rendszert arra kell kidolgozni, hogy állítsuk vissza a 2011-es pickeket érintő trackert, s erre dolgozok majd ki vmi rendszert, mert az nem fog működni, hogy mindenki beírja a vakvilágba, azt én meg bogarásszak... Szal majd ha kész a tracker (GM SB után max egy hét), rögtön utána erre kidolgozok egy rendszert, vagy ha úgy jobban tetszik, menetrendet a tracker helyreállítására..


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
soldi. hatalmas rendszer nem kell. egy excel táblában vezeted a trackert és csak bemásolod a fórumba. ennyi.haromt
Ülj le, egyes...Soldados
😀 Gólyatáborban is fogalom volt a bölcsész, mint akinél a legtöbb dolgot kell csinálnia egy villamosmérnök/mérnökinformatikusnak 😀
Egyébként szerintem se lenne rossz az excel, csak azt bemásolni szar, szóval lehet, hogy a Word lenne jobb, tabulátorral elválasztva a csapat-picket, és akkor fórumra másolni se rossz. Vagy ami még jobb, googles netes táblázat, amit csak Soldi szerkeszthet, esetleg pár moderátor és bármikor megtudjuk nézni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
soldi. hatalmas rendszer nem kell. egy excel táblában vezeted a trackert és csak bemásolod a fórumba. ennyi.haromt
Ülj le, egyes...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
soldi. hatalmas rendszer nem kell. egy excel táblában vezeted a trackert és csak bemásolod a fórumba. ennyi.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ha jól emlékszem akkor a trade-ek nagy részét sikerült felidézni a gm egyeztető topikban, legalábbis én részemről mindent vissza tudtam nézni mivel csak pm-ben tárgyaltambriareos
az szerencsés akinek megvan, de ez nem mindenkinek van meg, mert pl én is bizonyos időközönként megtisztogatom a postaládám. De én szerencsére emlékszem - adam segítségével - valamennyi 2011-es picket érintő trédemre.

Viszont biztos lesz olyan, aki nem. De mondom, majd kidolgozok vmi rendszert, amikor kész a tracker.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ha jól emlékszem akkor a trade-ek nagy részét sikerült felidézni a gm egyeztető topikban, legalábbis én részemről mindent vissza tudtam nézni mivel csak pm-ben tárgyaltam

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de hát ő az atyaúristen gm game ügyben 😊
ha Höri azt mondja h szerinte az = úgy lesz

szerintem korrekt sorrendet állított felbriareos
tavaly is megcsináltam a sorrendet, de Soldi felülbírálta valahogy.

draftkérdésben ő az agy, bár a tracker le nem mentése óta a bizalom kissé megtört 😀

azért a mérlegek alapján nem nagy cucc belőni a helyet.Höri
most van valami adata ami alapján finomítani tudná a sorrendet?briareos
Még nem néztem meg, hogy helyes-e Höri sorrendje, de a Madcat alapján tökéletes, IRL-alapon készülő draftsorrendet tudok csinálni.

Ha vége a szezonnak, beteszem, természetesen a trédek nélkül (nem értem a megbotránkozást, fel sem merült bennem, hogy lementsem, s állandóan frissítgessem az új trédekkel, ugyanis eddig nem volt topikeltűnési probléma), s akkor jön a feketeleves, hogy visszaidézzük "becsületkassza alapon" a trédeket... Erre majd megpróbálok vmi rendszert kidolgozni.

DE CSAK A GM-IDÉNY UTÁN LESZ HIVATALOS TRACKER!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Höri azt írta, hogy szerinte.tenorx
de hát ő az atyaúristen gm game ügyben 😊
ha Höri azt mondja h szerinte az = úgy lesz

szerintem korrekt sorrendet állított felbriareos
tavaly is megcsináltam a sorrendet, de Soldi felülbírálta valahogy.

draftkérdésben ő az agy, bár a tracker le nem mentése óta a bizalom kissé megtört 😀

azért a mérlegek alapján nem nagy cucc belőni a helyet.Höri
most van valami adata ami alapján finomítani tudná a sorrendet?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszaolvasás failbriareos
Höri azt írta, hogy szerinte.tenorx
de hát ő az atyaúristen gm game ügyben 😊
ha Höri azt mondja h szerinte az = úgy lesz

szerintem korrekt sorrendet állított felbriareos
tavaly is megcsináltam a sorrendet, de Soldi felülbírálta valahogy.

draftkérdésben ő az agy, bár a tracker le nem mentése óta a bizalom kissé megtört 😀

azért a mérlegek alapján nem nagy cucc belőni a helyet.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Höri azt írta, hogy szerinte.tenorx
de hát ő az atyaúristen gm game ügyben 😊
ha Höri azt mondja h szerinte az = úgy lesz

szerintem korrekt sorrendet állított felbriareos
Szerintem is, +1 a tavalyihoz. Amúgy kösz a negatív karmát.tenorx
kaptál 1 +t, h ne legyél szomorú 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
visszaolvasás failbriareos
Höri azt írta, hogy szerinte.tenorx
de hát ő az atyaúristen gm game ügyben 😊
ha Höri azt mondja h szerinte az = úgy lesz

szerintem korrekt sorrendet állított felbriareos
Szerintem is, +1 a tavalyihoz. Amúgy kösz a negatív karmát.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Megjöttem én is, draftsorrend már van? Amúgy recruitoltam legalább 10 embert a bowl.hura :cool:tenorx
visszaolvasás failbriareos
Höri azt írta, hogy szerinte.tenorx
de hát ő az atyaúristen gm game ügyben 😊
ha Höri azt mondja h szerinte az = úgy lesz

szerintem korrekt sorrendet állított fel

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megjöttem én is, draftsorrend már van? Amúgy recruitoltam legalább 10 embert a bowl.hura :cool:tenorx
visszaolvasás failbriareos
Höri azt írta, hogy szerinte.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Megjöttem én is, draftsorrend már van? Amúgy recruitoltam legalább 10 embert a bowl.hura :cool:tenorx
visszaolvasás fail

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megjöttem én is, draftsorrend már van? Amúgy recruitoltam legalább 10 embert a bowl.hura :cool:
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
csak jelzem h szívesen tárgyalok 3-4 DE/NT kérdésben olyanokkal akik szeretnének majd később jó üzletet kötni

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jó ez az 1/3, elvégre az ölembe hullott 😊
hamarosan eldől az is, hogy mihez kezdek vele, csak az a baj, hogy Locker úgyis 1/1 lesz, így Jocira nem tudom rásózni a pickem 😛Stez
1/3 + 2/8 for Maclin 😊

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
SOmos 1/16ot kaszált Wardért 😀haromt
Jó lesz az, pont arraa környékre akartam picket, sok opció mérsékelt fizetésért. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
SOmos 1/16ot kaszált Wardért 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jó ez az 1/3, elvégre az ölembe hullott 😊
hamarosan eldől az is, hogy mihez kezdek vele, csak az a baj, hogy Locker úgyis 1/1 lesz, így Jocira nem tudom rásózni a pickem 😛

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
hm 1/17 indulhat az alapos scout munka 😊
csak jussanak hozzám a kiszemeltek :rolleyes:briareos
Basszus, pont előttem választasz. Tuti te fogod elvinni a kiszemeltem. Bár addig még hátravan egy teljes egyetemi szezon 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
örülök,legjobb 7-9-es és az egyik legjobb drafthely 😊Newman
éppenhogy a legrosszabb 7-9-es vagy, mert a leggyengébb schedule-lel értél el olyan eredményt, mint a többi 7-9-esHöri
ennyire nem vagyok láma 😛
azért is írtam oda,hogy drafthely 😛

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hm 1/17 indulhat az alapos scout munka 😊
csak jussanak hozzám a kiszemeltek :rolleyes: