GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem hittem volna, hogy így dominálni fogjuk a meccset Igor ellen, de hát ez mindenhol megvolt annak ellenére, hogy Clausen nem is robbantott nagyot a 170 yardjával, de ha a futóbrigádnak megy, nem is kell több
akármi lesz a Soldi ellen, már remek szezont zárt a csapat

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez milyen forduló,3 meglepi W 😊Newman
miért meglepetés Gabó győzelme? 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez milyen forduló,3 meglepi W 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
részemről okés a saját példány vásárlás, ha ezt választjuk
(gondolom megrendelné egy valaki, és neki adnánk a pénzt)

meccsről, Favre hozta a tegnapi bepilledését, és szerencsére ezúttal Brady papa sem dobott öt interceptiont 😊
futás ellen még mindig lehetne javulni, de legalább td-t nem kaptunk, és McGahee-től még a labdát is megszereztük
a passz elleni eddig se volt rossz, reméljük ez kitart a Colts ellen is, bár az kétségtelenül nehezebb lesz ilyen szempontból

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
és nincsenek egyéb költségek? update-ek meg ilyesmik benne vannak?

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Van Madcat. A régi címen érhető el.

A másik cucc neve Professional Football Simulator, ha meg tudnánk oldani hogy mindenkinek legyen egy full működő példánya, akkor az adminisztráció 99,9 %-ot elfelejthetnénk, be van építve a draft, trédelés, rosterbasztatás.Döme
ez az a fejenként 30 dolcsis cuccos ugye?
alapban benne lennék, de miként oldanánk meg az újonc/később érkező gm-ek számára a hozzáférést?

1 példánnyal nem működne a dolog?
illetve, ha jól tudom kontaktoltál a fejlesztőkkel, nem lehet velük bizniszelni valamit ha csoportosan rendelünk?briareos
25 dolcsi. Nem kontaktoltam még velük, magamnak tesztelgettem eddig, de azt is csak felületesen.

Felveszem velük a kapcsolatot hogy mekkora kedvezményt adnának egy 32-es rendelés esetén. Elvileg 10 fölött 10 %-ot adnak, de az lófasz, ha nekünk nem engednek legalább 50 %-ot, lófejjel az ágyukban ébrednek. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Öcsém, persze, hogy stez meg vikes pickje van nálam, ha a KC továbbra is bugos akkor kapok 1/31et meg 1/32t.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
English mekkora szörny lett, te jó ég 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Van Madcat. A régi címen érhető el.

A másik cucc neve Professional Football Simulator, ha meg tudnánk oldani hogy mindenkinek legyen egy full működő példánya, akkor az adminisztráció 99,9 %-ot elfelejthetnénk, be van építve a draft, trédelés, rosterbasztatás.Döme
ez az a fejenként 30 dolcsis cuccos ugye?
alapban benne lennék, de miként oldanánk meg az újonc/később érkező gm-ek számára a hozzáférést?

1 példánnyal nem működne a dolog?
illetve, ha jól tudom kontaktoltál a fejlesztőkkel, nem lehet velük bizniszelni valamit ha csoportosan rendelünk?

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Van Madcat. A régi címen érhető el.

A másik cucc neve Professional Football Simulator, ha meg tudnánk oldani hogy mindenkinek legyen egy full működő példánya, akkor az adminisztráció 99,9 %-ot elfelejthetnénk, be van építve a draft, trédelés, rosterbasztatás.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
majd lesz madcat ha hazaért Döme.
de csak gamelogok, mert playoffban már statokat nem jegyez meg külön.

Igornak a szezonját az ölte meg, hogy EA Sportsék nem értik mi az a 3 futós rendszer, így MB3 végig kihasználatlan maradt.
(mondjuk Mathews és Harrison is, mert a legtöbbet általában Young futotta 😛 )
szóval a madden dolog leginkább őt sulytotta.Höri
Nem szabad erre fogni.. az engem is elegge zavart, hogy MB III-nak 2.5 yardos atlagot produkal a Madden, (mikozben barki utcaseprot v. tanyermosot felvehetsz, es ha adsz neki 300 carryt, es akkor lesz 1000+ yardja meg 3.5-os atlaga..), de Vince valamennyire kompenzalta ugye a futojatekot, igy nagyjabol kijott egy TOP 3/5-os futoegyseg, az uberColts-ot es AP-t befogni meg ugyse volt esely.
De iden Mathewsnak lesz egy brutalis eve, es akkor majd jovore kiraly leszek 😉

Mondom, itt a vedelmem volt a ludas sajna.. nem gondoltam hogy elit lesz, jo kis atlagot vartam, de azert, hogy a legutolso otosben vegezzen, es az elso PO meccsen beszopjon 45 pontot meg mondjuk 500 yardot.. igy kicsit savanyu lett a szezon vege.
De legalabb nem lettem 1/3 😉

"Sulytotta", ez megerne -1 pontot 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
tényleg, szó volt arról h váltunk arra a másik programra aminek a nevére nem emlékszem, mi a helyzet-e téren?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
majd lesz madcat ha hazaért Döme.
de csak gamelogok, mert playoffban már statokat nem jegyez meg külön.

Igornak a szezonját az ölte meg, hogy EA Sportsék nem értik mi az a 3 futós rendszer, így MB3 végig kihasználatlan maradt.
(mondjuk Mathews és Harrison is, mert a legtöbbet általában Young futotta 😛 )
szóval a madden dolog leginkább őt sulytotta.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
44-21 😊szaba
Van ez igy.. es a vedelmem valoban sebezheto volt a jatek tanulsaga alapjan (mondjuk, hogy ennyire azert az abszurdum 😛) dehat CJ-t ismerjuk ugye 😕 Es az offensetol kicsit keves az a 21 pont.. Cameron repulni fog.

Grat Stez, remelem mostmar menetelsz egy darabig, Colts/Steelers duot kicsapni!Igor
thx, mindenesetre remélem nem gondolod komolyan, hogy nyerhetek idegenben a Steelers ellen 😂
egyébként madcattel most mi a helyzet végül is? ez a kérdés persze Dömének szólStez
köszi, és grat neked is 😊 j lenne egy főcsoport döntőt tolni 😛
Rajna: de legalább most nem öltem meg senkit a csapatodból 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Varhato volt.. 😕 plane miutan Stez beirta, hogy semmi eselye sincs. :rolleyes:

Meg jo hogy imageshack, megint nem latom az eredmenyt, mondjuk a nagy rohogest latva biztos valami 59-0..Igor
44-21 😊szaba
Van ez igy.. es a vedelmem valoban sebezheto volt a jatek tanulsaga alapjan (mondjuk, hogy ennyire azert az abszurdum 😛) dehat CJ-t ismerjuk ugye 😕 Es az offensetol kicsit keves az a 21 pont.. Cameron repulni fog.

Grat Stez, remelem mostmar menetelsz egy darabig, Colts/Steelers duot kicsapni!Igor
thx, mindenesetre remélem nem gondolod komolyan, hogy nyerhetek idegenben a Steelers ellen 😂
egyébként madcattel most mi a helyzet végül is? ez a kérdés persze Dömének szól

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Varhato volt.. 😕 plane miutan Stez beirta, hogy semmi eselye sincs. :rolleyes:

Meg jo hogy imageshack, megint nem latom az eredmenyt, mondjuk a nagy rohogest latva biztos valami 59-0..Igor
44-21 😊szaba
Van ez igy.. es a vedelmem valoban sebezheto volt a jatek tanulsaga alapjan (mondjuk, hogy ennyire azert az abszurdum 😛) dehat CJ-t ismerjuk ugye 😕 Es az offensetol kicsit keves az a 21 pont.. Cameron repulni fog.

Grat Stez, remelem mostmar menetelsz egy darabig, Colts/Steelers duot kicsapni!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Varhato volt.. 😕 plane miutan Stez beirta, hogy semmi eselye sincs. :rolleyes:

Meg jo hogy imageshack, megint nem latom az eredmenyt, mondjuk a nagy rohogest latva biztos valami 59-0..Igor
44-21 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Varhato volt.. 😕 plane miutan Stez beirta, hogy semmi eselye sincs. :rolleyes:

Meg jo hogy imageshack, megint nem latom az eredmenyt, mondjuk a nagy rohogest latva biztos valami 59-0..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
muhahhaaaa 😂
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
LOL, Stez most már nyerd meg 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ugyanaz mint tavaly, akkor somost vertem odavissza, majd a WC meccsen kiszoptam tőle, most ugyanez csak Fucu ellen...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Masszív booo a szimmre, totál irreális 😛 Höri félt tőlem és csalt 😛

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😂 😂 😂 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ENNYI!!!! :cool:

a playoffba jutás is hatalmas meglepetés volt számomra, de hogy egy kör továbbmentem hab a tortán 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
😂 😂 😂
Kíváncsi vagyok, mi történhetett ezen a meccsen.