GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
szaba kérdezi h kibasztuk-e gm gameből mert nem tud írni bele
na? igen? 😀briareos
triadot a gmbe


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szaba kérdezi h kibasztuk-e gm gameből mert nem tud írni bele
na? igen? 😀briareos
Jöhet iktriad!tenorx
van 1-2 IRL jags játékosom, szal felőlem jöhet
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
szaba kérdezi h kibasztuk-e gm gameből mert nem tud írni bele
na? igen? 😀briareos
Jöhet iktriad!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 855 — StuG Life
szaba kérdezi h kibasztuk-e gm gameből mert nem tud írni bele
na? igen? 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Végülis azzal nyertem, hogy Clausen rookie QB. 90 yardot passzolt, ugyan nem volt INT-je, de így nem lehet meccset nyerni a PO-ban, úgyhogy ezzel nyertem.

Ettől függetlenül jár a gratuláció az egész idényért Steznek és a Chiefs-nek.

Igor: egyáltalán nem könnyű egyben tartani egy csapatot, főleg nem PM fizetésével, de Hörinek, vagy éppen Vikes-nak évről évre sikerül. Amúgy nálam Vikes az első. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Bocs diktator ur.. de en tovabbra sem ertem, hogy Hori mitol a legjobb/masodik GM. Ha van egy 70%-kal dobalo 99-es franchise QB-d, ott van mellette Wayne, egy tulertekelt Addai es egy jol osszerakott OL (itt jar egyedul a pirospont), es nagylelkuen egy teljesen kozepszeru D.

Hori az OL-n javitott kicsit, kulonben annyi volt a dolga, hogy resign PM, resign Wayne, es egy-ket tulertekelt veterant cutoljon.Igor
szerintem mindkettőnek még a kezdeti szerződése van
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bocs diktator ur.. de en tovabbra sem ertem, hogy Hori mitol a legjobb/masodik GM. Ha van egy 70%-kal dobalo 99-es franchise QB-d, ott van mellette Wayne, egy tulertekelt Addai es egy jol osszerakott OL (itt jar egyedul a pirospont), es nagylelkuen egy teljesen kozepszeru D.

Hori az OL-n javitott kicsit, kulonben annyi volt a dolga, hogy resign PM, resign Wayne, es egy-ket tulertekelt veterant cutoljon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát eddig az O-m volt pont erős, ma leszerepeltünk, de legalább nem vert agyon a Steelers, nem baj remek szezon volt a srácoktól
grat Soldi a győzelemhezStez
Köszi.

Csalódott lettem volna, ha most kikapok, mert jobbnak tartom a csapatom. Viszont innentől bármi lehet. Csupa nagyon jó csapat van bent, bárkitől ki lehet kapnio, egyik sem ciki, ha nem vernek agyon. Tehát most már kijelenthetem, hogy elégedett vagyok, bármi is lesz, persze jó lenne nyerni, de szvsz a Colts elleni csata coin flip.

Amúgy a Colts-Steelers sorozatban 3. évben van, az eddigi 2-t Höri nyerte. Lassan olyan presztízspárharc lesz, mint a Raiders-Steelers volt IRL a 70-es években. 😊 (Ott sorozatban 5 találkozás a PO-ban)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
köcsög vagyHöri
Bocsi, örihari sosetali 😀 Amúgy meg így nem olyan várós a sim, hogy ha be se jutott a csapat 😕tenorx
hát neked már rég tradelned kéne 😛Stez
Kéred a saját picked? 😀 Amúgy lesz egy top28as pickem mostmár mindenképp.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hány resim után sikerült? 😊tenorx
köcsög vagyHöri
Bocsi, örihari sosetali 😀 Amúgy meg így nem olyan várós a sim, hogy ha be se jutott a csapat 😕tenorx
hát neked már rég tradelned kéne 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Manning 6 TD 😀

szevasztokHöri
Hány resim után sikerült? 😊tenorx
köcsög vagyHöri
Bocsi, örihari sosetali 😀 Amúgy meg így nem olyan várós a sim, hogy ha be se jutott a csapat 😕
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát eddig az O-m volt pont erős, ma leszerepeltünk, de legalább nem vert agyon a Steelers, nem baj remek szezon volt a srácoktól
grat Soldi a győzelemhez

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Szvsz nem ennyire egyszerű a helyzet. Pl Vikes mitől nyomott dominánsabb szezont, mint a Steelers? Attól az 1 plusz győzelemtől? Mert pl az én 3 vereségemből 2-t a kezdő QB-m nélkül szenvedtem el. 😊

amúgy ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ennyire szűk ez a lista: Pats, Colts, Steelers. Ha 16-0 lenne, akkor sem vagyok benne biztos, hogy ezen csapatok GM-jei nyernék a szavazást.Soldados
Az legfeljebb azért van, mert nem vagy népszerű 😛 és Wyatt sem. De Höri pl. most elég jól áll, simán nyerne. A Vikes szezonja dominánsabbnak tűnt mert csak a végén eresztettek le. Bennem elég nagynak maradt emg,s ztem a többiekben is, ezért szavaztak oda.

Nem mellesleg énis csinálhatok bármit, nem fogok nyerni 😛 minden évben PO-zom aztán nem kapok semmit, mondjuk playoffrunom nem volt még de az keveseknek. Akinek konstans jó csapata van csak a legjobb mérleggel tud szavazatot nyerni, és persze kell hozzá userszimpátia.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning 6 TD 😀

szevasztokHöri
Hány resim után sikerült? 😊tenorx
köcsög vagy

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Manning 6 TD 😀

szevasztokHöri
Hány resim után sikerült? 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning 6 TD 😀

szevasztok

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀Soldados
Nem ilyen szűk a lista, vannak a stabilan erős csapatok, akik max akkor nyernek ilyet, ha annyira domináns szezont csinálnak, mint Go Vikes! (a Madden hatalma...). Vicces, hogy mindenki nyomja, hogy a madden szar, majd utána az alapján szavaznak (én sem vagyok teljesen kivétel), de mondjuk a csapat valódi erejéhez és a GM munkájához nincs mindig köze a szavazás eredményének.Rajna
Szvsz nem ennyire egyszerű a helyzet. Pl Vikes mitől nyomott dominánsabb szezont, mint a Steelers? Attól az 1 plusz győzelemtől? Mert pl az én 3 vereségemből 2-t a kezdő QB-m nélkül szenvedtem el. 😊

amúgy ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ennyire szűk ez a lista: Pats, Colts, Steelers. Ha 16-0 lenne, akkor sem vagyok benne biztos, hogy ezen csapatok GM-jei nyernék a szavazást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀Soldados
Nem ilyen szűk a lista, vannak a stabilan erős csapatok, akik max akkor nyernek ilyet, ha annyira domináns szezont csinálnak, mint Go Vikes! (a Madden hatalma...). Vicces, hogy mindenki nyomja, hogy a madden szar, majd utána az alapján szavaznak (én sem vagyok teljesen kivétel), de mondjuk a csapat valódi erejéhez és a GM munkájához nincs mindig köze a szavazás eredményének.Rajna
igen a sok képmutató, kivéve én 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gondolom csak azert, hogy ne (s)irj 15 oldalt aztan 😛
(de hogy hizzon a majad: sztem amugy jobban dolgoztal mint Hori.. de ahogy mar irtam, hogy egy olyan csapatnak, ami alapbol franchise QB-vel, es 10 gyozelemre eselyes kerettel indul; nos, azoknak nehezebben adok szavazatot. Meg a sweep ellenere se 😛)

De meg en is kaptam szavazatot harom evnyi zeroparade utan 😊 szoval valoban itt a vilagvege..Igor
Igazából, nekem még 2 ember szerepelt a listámon: Szegecs és Te. Végre szereztél franchise QB-t, és ahogy mondtam, Szvsz végre tényleg erős keretet hoztál össze, nem véletlen, hogy végig versenyben is voltál. De ettől még sweep. 😛

amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀Soldados
legalább tisztában vagy a korlátaiddal 😀 😀briareos
Soha senkinek nem akartam megfelelni saját magamon kívül. 😉 Sose érdekelt ki mit mond rólam. ennek megfelelően vagy nagyon szeretnek, vagy nagyon utálnak, velem nem igazán semleges senki. 😊 De ezt nem is bánom, a közönynél undorítóbb emberi vonás kevés van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀Soldados
Nem ilyen szűk a lista, vannak a stabilan erős csapatok, akik max akkor nyernek ilyet, ha annyira domináns szezont csinálnak, mint Go Vikes! (a Madden hatalma...). Vicces, hogy mindenki nyomja, hogy a madden szar, majd utána az alapján szavaznak (én sem vagyok teljesen kivétel), de mondjuk a csapat valódi erejéhez és a GM munkájához nincs mindig köze a szavazás eredményének.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Köszönöm a Te szavazatodat is Go_Vikes 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 855 — StuG Life
Mikorra várható a sim?

Kaptam egy szavazatot. 😂Soldados
Gondolom csak azert, hogy ne (s)irj 15 oldalt aztan 😛
(de hogy hizzon a majad: sztem amugy jobban dolgoztal mint Hori.. de ahogy mar irtam, hogy egy olyan csapatnak, ami alapbol franchise QB-vel, es 10 gyozelemre eselyes kerettel indul; nos, azoknak nehezebben adok szavazatot. Meg a sweep ellenere se 😛)

De meg en is kaptam szavazatot harom evnyi zeroparade utan 😊 szoval valoban itt a vilagvege..Igor
Igazából, nekem még 2 ember szerepelt a listámon: Szegecs és Te. Végre szereztél franchise QB-t, és ahogy mondtam, Szvsz végre tényleg erős keretet hoztál össze, nem véletlen, hogy végig versenyben is voltál. De ettől még sweep. 😛

amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀Soldados
legalább tisztában vagy a korlátaiddal 😀 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Tessék szavazni GM of the Yearre, mert még csak 19-en voksoltak, pedig a határidő MA 18 óra.Soldados
és miért van most a határidő?

miért nem várunk meg mindenkit kivéve Yodát? 😛Höri
mert határidő nélkül Ork nem fog szavazni 😊braxa88
mivel elveszett a draft tracker és az FA mozgások én úgyse szavazok mert fingom sincs ki hogy változtatott a sim pedig nem érdekel a szavazattal kapcsolatban
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mikorra várható a sim?

Kaptam egy szavazatot. 😂Soldados
Úgy izgulok, vajon csinálok-e pontotStez
Fogsz. 😉 Akkor nyerek, ha lesz legalább 2-3 turnovered. Ha nem lesz, akkor akármi lehet.

(Bár egyik vereségemet akkor szereztem, amikor 4 labdát is szereztem. 😀 😀)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mikorra várható a sim?

Kaptam egy szavazatot. 😂Soldados
Gondolom csak azert, hogy ne (s)irj 15 oldalt aztan 😛
(de hogy hizzon a majad: sztem amugy jobban dolgoztal mint Hori.. de ahogy mar irtam, hogy egy olyan csapatnak, ami alapbol franchise QB-vel, es 10 gyozelemre eselyes kerettel indul; nos, azoknak nehezebben adok szavazatot. Meg a sweep ellenere se 😛)

De meg en is kaptam szavazatot harom evnyi zeroparade utan 😊 szoval valoban itt a vilagvege..Igor
Igazából, nekem még 2 ember szerepelt a listámon: Szegecs és Te. Végre szereztél franchise QB-t, és ahogy mondtam, Szvsz végre tényleg erős keretet hoztál össze, nem véletlen, hogy végig versenyben is voltál. De ettől még sweep. 😛

amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!