GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
tenorx két szavazatot is kapott,én meg még nem
rasszisták 😛Newman
azért tegyük hozzá, hogy terrorx okkal kapott két szavazatot
te pedig nem véletlenül nem kaptál


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
tenorx két szavazatot is kapott,én meg még nem
rasszisták 😛

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Yodát is cseréljük le


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tessék szavazni GM of the Yearre, mert még csak 19-en voksoltak, pedig a határidő MA 18 óra.Soldados
és miért van most a határidő?

miért nem várunk meg mindenkit kivéve Yodát? 😛Höri
mert határidő nélkül Ork nem fog szavazni 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tessék szavazni GM of the Yearre, mert még csak 19-en voksoltak, pedig a határidő MA 18 óra.Soldados
és miért van most a határidő?

miért nem várunk meg mindenkit kivéve Yodát? 😛Höri
2 napnak elégnek kell lenni, hogy leszavazzanak az emberek. Mindig így csináltuk, hogy kb ennyi időt adtunk és a div round eredményéig már lezárult a szavazás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tessék szavazni GM of the Yearre, mert még csak 19-en voksoltak, pedig a határidő MA 18 óra.Soldados
és miért van most a határidő?

miért nem várunk meg mindenkit kivéve Yodát? 😛

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
sim ma is 15 és 18 között várható?
amúgy lassan telítődik a keretem Rams és Bills játékosokkal, remélem megindulnak velük felfelé 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tessék szavazni GM of the Yearre, mert még csak 19-en voksoltak, pedig a határidő MA 18 óra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soldi is jól szavazott, grat

megütöm Wyattet utána megnézzük idén ki a jobb 😛
tetszik a matchup, WR posztom a legerősebb, nálad a CB-k a legrosszabbak.Höri
idén még valamivel esélyesebb vagy, de még nincs lefutva azért 😛Wyatt
idén MÉG ? 😀

édes komám, a te csapatod a Super Bowl címvédő, ha most elhasalsz a divisional roundban, onnan már csak lefelé visz az út, főleg ha 20 milliót akarsz Brady-nek fizetni.

Szerintem 2 évvel kb fiatalabb a csapatom átlagéletkorban.Höri
lehet, hogy átlagéletkorban fiatalabb most még valamivel, de az csak azért van, mert van pár nagyon vén emberem, akik közül jövőre a többség távozik, így pedig nagyon fiatal lesz az egész csapat, amely az évek során hosszú időre biztosíthatja a po-t
qb poszton brady az alap, oda tényleg kell nézni lassan helyettest, de 2-3 évig még elpöcög így, wr-ek között, falakban, lb-sorban és secben is rengeteg a fiatal, akiknek még kell egy-két év, aztán megtérül a fiatalítás 😛
Favre valóban, de ő csak meccs közben nem tudott visszatérni, nem sérült meg fél évre, mint Rice 😛

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát jó helyről draftolok az tuti.
Basszameg,,,

1/1 hozzácseréltem egy másik első kört a kör elejéről
2/1, 2/2, 2/3 + még két második kör, nameg két harmadik.

Mondjuk ezek a sérülések (Ryan, Mojo, Henderson) ... innentől minden posztra két elit kell. (nekem)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Soldi is jól szavazott, grat

megütöm Wyattet utána megnézzük idén ki a jobb 😛
tetszik a matchup, WR posztom a legerősebb, nálad a CB-k a legrosszabbak.Höri
idén még valamivel esélyesebb vagy, de még nincs lefutva azért 😛Wyatt
idén MÉG ? 😀

édes komám, a te csapatod a Super Bowl címvédő, ha most elhasalsz a divisional roundban, onnan már csak lefelé visz az út, főleg ha 20 milliót akarsz Brady-nek fizetni.

Szerintem 2 évvel kb fiatalabb a csapatom átlagéletkorban.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A FA-lista meg a fizetéses lista amit csináltam megvan valahol, vagy az is elveszett? Csak mert akkor feldobom megint valahova.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Baze Wyatt hazudsz mint a vízfolyás, mert leölted Favreot 😛 mondjuk ez az a sérülés aminek IRL örülnék 😀 viszont itt ismételten kiderült, hogy Rosenfels egy lúzer.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soldi is jól szavazott, grat

megütöm Wyattet utána megnézzük idén ki a jobb 😛
tetszik a matchup, WR posztom a legerősebb, nálad a CB-k a legrosszabbak.Höri
idén még valamivel esélyesebb vagy, de még nincs lefutva azért 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Soldi is jól szavazott, grat

megütöm Wyattet utána megnézzük idén ki a jobb 😛
tetszik a matchup, WR posztom a legerősebb, nálad a CB-k a legrosszabbak.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Mondjuk azt tudnám, hogy ebben a statisztikázásban mi a dislike...? :/ Az ember egy csomót baszakszik vele, szvsz abszolút értelmes és legfőképpen érdekes HSZ, de le van fikkantva... Pont emiatt tartom faszságnak ezt a like dislike rendszert, mert jól megfigyelhető, hogy amit x ír, az azonnal like, amit y az azonnal dislike. Így pedig nyilvánvalóan semmi értelme, mert nem tölti be a funkcióját.Soldados
Ebben egyetértünk mondjuk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most már ki kell jönnie a lépésnek a PO-ban is: Here We Go, Steelers!Soldados
Erre bezzeg van időd, fene a beled. 😛Döme
Már nem dolgozok. 😉 16-ig melóztam, nem találtam érdemleges AFC North hírt, így ráértem. Mondjuk szenvedek, mint a picsa ettől a szájbakúrt allergiától, 3 napja nem alszom és taknyom nyálam egybefolyik, s még ez lesz legalább 2 hétig...

Mondjuk azt tudnám, hogy ebben a statisztikázásban mi a dislike...? :/ Az ember egy csomót baszakszik vele, szvsz abszolút értelmes és legfőképpen érdekes HSZ, de le van fikkantva... Pont emiatt tartom faszságnak ezt a like dislike rendszert, mert jól megfigyelhető, hogy amit x ír, az azonnal like, amit y az azonnal dislike. Így pedig nyilvánvalóan semmi értelme, mert nem tölti be a funkcióját.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A lényeg mindig a scoring, nem az idióta yardok. Abban seholsem vagy hozzám képest 😛 pedig volt egy-két lényegtelen sérülésem, a kulcsDT (Haynesworth) vagy az MLB (Mau) pl. heteket hagyott ki.Rajna
Valóban, azt illik hozzátennem, hogy nekem nem volt kulcssérültem a védelemben egy meccsre sem (bezzeg tavaly :S). Így teljes a kép. A bekapott pontokat Te nyerted, ezt írtam is, ettől még szép gabo és az én csapatom teljesítménye is, de tény, a tied messze kiemelkedett e tekintetben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsit statisztikázgattam, mert a védelmem brutál jónak tűnt a logokban.

Bekapott pontok: 251 - ezzel 3. lettem a Titans és a Panthers mögött, az átlag az igen jó: 15,6875 - 2 nullázás: Bengals, Dolphins - Csak a Pats érte el a 30 pontot.

Innentől sajnos nincs viszonyítási alapom, hogy hanyadik a ligában a teljesítményem, de igen pofás adatok:

engedett yardok: 237,1875 yd/match - brutál jó - mindössze 2 csapat jutott ellenem 300 yd fölé: Raiders L, Bills W - 5 csapat a 200 yardot sem érte el: Bengals, Titans, Dolphins, Bucs, Browns, mind W

engedett pass yardok: 138,5625/match - elképesztő, pedig a sec nem olyan erős, úgyhogy ezt inkább a Madden "futó" ligának tulajdonítom - mindössze 2 csapat jutott 200 pass yards fölé: Pats L, Bills W - 2 csapat a 100-at sem érte el: Panthers L, Browns W

engedett rush yardok: 98,625/match - kicsit sok, de ugye itt szintén bejátszik a Madden "futó" liga - 6 csapat a 75 yardot sem érte el: Browns, Falcons, Bengals, Pats, Dolphins, Bucs (csak a Pats L), egyetlen csapat érte el a 150 yardot: Ravens W

labdaszerzések: 34 - ez 2,125-ös átlagot jelent, szvsz igen kiemelkedő - egyetlen meccsen nem volt labdaszerzésem: Titans W, a legtöbb (4) a Panthers L ellen volt.

TD: 27 támadó TD-t szívtam - ez is tetszik, 1,6875-ös átlag, 3 meccsen nem kaptam TD-t: Bengals, Titans, Dolphins - 9 futott, 19 passzolt TD, ebből látszik hol vagyok sebezhető, a 9 futott TD kiváló.

Most jön, amire nagyon kíváncsi voltam, mert ez tűnt kimagaslónak, 3rd és 4th down mutató:
3rd down: 217/84 - 38,71% - bámulatos
4th down: 27/8 - 29,63% - káprázatos
kombinált: 244/92 - 37,7% - bravó Defense

Ez pedig bonus track: http://www.nfl.hu/madcat/standings.php?year=all&combined=true&skin=default - legjobb mérleg 3 év alatt és legkevesebb kapott pont 3 év alatt. :cool:

Most már ki kell jönnie a lépésnek a PO-ban is: Here We Go, Steelers!Soldados
na remélem a konf döntőben is összefutunk majd 😊
egy ponttal beelőzted a Patset d-ben, nem szép 😛 viszont legalább össz pont különbségben még mindig szépen áll a csapat 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Most már ki kell jönnie a lépésnek a PO-ban is: Here We Go, Steelers!Soldados
Erre bezzeg van időd, fene a beled. 😛
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
A lényeg mindig a scoring, nem az idióta yardok. Abban seholsem vagy hozzám képest 😛 pedig volt egy-két lényegtelen sérülésem, a kulcsDT (Haynesworth) vagy az MLB (Mau) pl. heteket hagyott ki.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kicsit statisztikázgattam, mert a védelmem brutál jónak tűnt a logokban.

Bekapott pontok: 251 - ezzel 3. lettem a Titans és a Panthers mögött, az átlag az igen jó: 15,6875 - 2 nullázás: Bengals, Dolphins - Csak a Pats érte el a 30 pontot.

Innentől sajnos nincs viszonyítási alapom, hogy hanyadik a ligában a teljesítményem, de igen pofás adatok:

engedett yardok: 237,1875 yd/match - brutál jó - mindössze 2 csapat jutott ellenem 300 yd fölé: Raiders L, Bills W - 5 csapat a 200 yardot sem érte el: Bengals, Titans, Dolphins, Bucs, Browns, mind W

engedett pass yardok: 138,5625/match - elképesztő, pedig a sec nem olyan erős, úgyhogy ezt inkább a Madden "futó" ligának tulajdonítom - mindössze 2 csapat jutott 200 pass yards fölé: Pats L, Bills W - 2 csapat a 100-at sem érte el: Panthers L, Browns W

engedett rush yardok: 98,625/match - kicsit sok, de ugye itt szintén bejátszik a Madden "futó" liga - 6 csapat a 75 yardot sem érte el: Browns, Falcons, Bengals, Pats, Dolphins, Bucs (csak a Pats L), egyetlen csapat érte el a 150 yardot: Ravens W

labdaszerzések: 34 - ez 2,125-ös átlagot jelent, szvsz igen kiemelkedő - egyetlen meccsen nem volt labdaszerzésem: Titans W, a legtöbb (4) a Panthers L ellen volt.

TD: 27 támadó TD-t szívtam - ez is tetszik, 1,6875-ös átlag, 3 meccsen nem kaptam TD-t: Bengals, Titans, Dolphins - 9 futott, 19 passzolt TD, ebből látszik hol vagyok sebezhető, a 9 futott TD kiváló.

Most jön, amire nagyon kíváncsi voltam, mert ez tűnt kimagaslónak, 3rd és 4th down mutató:
3rd down: 217/84 - 38,71% - bámulatos
4th down: 27/8 - 29,63% - káprázatos
kombinált: 244/92 - 37,7% - bravó Defense

Ez pedig bonus track: http://www.nfl.hu/madcat/standings.php?year=all&combined=true&skin=default - legjobb mérleg 3 év alatt és legkevesebb kapott pont 3 év alatt. :cool:

Most már ki kell jönnie a lépésnek a PO-ban is: Here We Go, Steelers!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem hittem volna, hogy így dominálni fogjuk a meccset Igor ellen, de hát ez mindenhol megvolt annak ellenére, hogy Clausen nem is robbantott nagyot a 170 yardjával, de ha a futóbrigádnak megy, nem is kell több
akármi lesz a Soldi ellen, már remek szezont zárt a csapat

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez milyen forduló,3 meglepi W 😊Newman
miért meglepetés Gabó győzelme? 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez milyen forduló,3 meglepi W 😊