GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vikes-nak kevés húzása volt idén, de azok tetszettek. Pl Brackett.Soldados
de Bracketten kívül tényleg nem volt más.

Henderson ugyebár elment, nyilván helyette jött ő.
Ben Leber jött vissza Jeanty helyett

Snelling és Mewelde Moore helyett meg Mike Bell és Julius Jones.

meg 5. WR-nek Arnaz Battle.

ez a menü majdnem mindent ír http://nfl.hu/madcat/offseason.php?team=Vikings&year=2010&skin=default csak azokat ne, akinek nem volt csapata tavaly.

bár nála van Meskó, így értem a hype-ot 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Jövőre durva éve lesz Vikesnak, AP fizetése kicsit megnő 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
könnyű megtartani a kezdőket ha úgy indultál hogy a legtöbb rookie contractban volt vagy valami elbaszott kicsiben.
Elhiszem hogy nehéz volt összerakni vikes GM csapatát, de például idén ő nem csinált semmit. 1 hosszabbítása lett volna még az sem sikerült, nem tradelt, nem FA-zott csak minimálisan, és nem is draftolt.
Ez nálam nem ér gm of the YEAR szavazatot.haromt
Szvsz pont a rookie szerződés után nehéz őket megtartani, mert hirtelen a 6-700k-s szerződésekből többmilliósok lesznek, s erre vhogy keretet kell teremteni. Amikor veteránnal hosszabbítasz az már könnyebb, mert a fizetése valszeg nem fog tovább emelkedni az addigiakhoz képest, sőt akár csökkenhet is, ha már korosabb egyénről beszélünk.

Vikes-nak kevés húzása volt idén, de azok tetszettek. Pl Brackett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az nem kis mennyiségű új hsz, élmény lesz majd visszaolvasni, de először is:
Grat Höri a győzelemhez, és a Konferencia döntőhöz!
remélem, 1-2 éven belül beérik a csapatom nekem is 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mákod van amúgy Soldi, hogy Wyatt leölte az LT-m, meg a no2 WR-em...Höri
Idén nekem nagyon nagy szerencsém volt a sérülésekkel, ezt írtam is már. RB-k voltak sérültek, de abból pont van 3 elfogadható, plusz a kezdő QB dőlt ki asszem 4 meccsre, de abból a 2 "könnyű" meccset így is hozni tudtam. Talán még a csere safetym és 2 csere OL-emberem volt pár hétig maródi. Ez igen nagy mák.

De azt se feledjük, hogy tavaly pl mekkorát szívtam ezzel, volt amikor egyszerre 3 kezdő LB-m volt sérült! Azért ez durva és így is meg lett a 11-5 és az AFC-2. hely. Aztán a PO-ra meg asszem Holmes dőlt ki. De ahogy pókerben a szerencse, úgy Maddenben a sérülések is kiegyenlítődnek. 😊

Tavaly Igor is sokat szívott, most nem igazán panaszkodhat ő sem erre. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
könnyű megtartani a kezdőket ha úgy indultál hogy a legtöbb rookie contractban volt vagy valami elbaszott kicsiben.
Elhiszem hogy nehéz volt összerakni vikes GM csapatát, de például idén ő nem csinált semmit. 1 hosszabbítása lett volna még az sem sikerült, nem tradelt, nem FA-zott csak minimálisan, és nem is draftolt.
Ez nálam nem ér gm of the YEAR szavazatot.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mákod van amúgy Soldi, hogy Wyatt leölte az LT-m, meg a no2 WR-em...

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Soldi: de nem erted, nektek igy is van 4-5 sztarjatekos mindkettotoknel, kulcsposzton - es olyan poszton ami szamott/bejott Maddenben.
Az en Ray Lewis-Suggs-Ed Reed triommal olyan sokra mentem.. Ed nem szerez ketszerannyi picket, mint amennyit illene, Ray serult volt, Suggs szar.. az OL-m pl. kriminalis IR-hez kepest (mondjuk OL-lel megintcsak nehez Maddenben nyerni), ugyanez az idei futoegysegem.
Ha nincs a Vince-bug, sztem ez megint egy 8-8 ev lett volna..
De legalabb jovore ezt is elvesszuk, es minthogy a franchise QB-m passzolni nem tud, jovore igen kemeny leszek :cool:Igor
Én nem Maddennek építek csapatot. Lehet, hogy a Maddent nem érdekli az OL, én mégis nagyon rendbe raktam. Áttérve a Ravensre, hiába volt kiváló védelmed, mit vártál Brohmtól? így valóban nem lehet messzire jutni. És ne mondd, hogy nem lehetett volna ennél jobb QB-t szerezni. De amúgy egyénileg az én védelmem sem volt sehol, se sackekben se INT-ekben, se Troy, se Woodley. Az összhatás mégis kijött. De ha szted könnyű 9-10 kezdőt megtartani, vagy megfelelően pótolni, akkor nincs miről beszélni, mert akkor olyan messze vannak az álláspontjaink, hogy képtelenség közelíteni egymás felé. 😊Soldados
Tavaly/ket eve se volt kivalo vedelmem, epp ez a lenyeg.. iden meg bottom 5 lett belole.
Igazabol abszolut nem arra valaszoltal, amit mondani akartam... vagy amire utaltam 😐 mindegy.

Megtartani nem lehet 9-10 kezdot.. de potolni lehet oket.. es egy reszuket meg lehet tartani.
Nem annyira nehez, mint gondolod sztem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi: de nem erted, nektek igy is van 4-5 sztarjatekos mindkettotoknel, kulcsposzton - es olyan poszton ami szamott/bejott Maddenben.
Az en Ray Lewis-Suggs-Ed Reed triommal olyan sokra mentem.. Ed nem szerez ketszerannyi picket, mint amennyit illene, Ray serult volt, Suggs szar.. az OL-m pl. kriminalis IR-hez kepest (mondjuk OL-lel megintcsak nehez Maddenben nyerni), ugyanez az idei futoegysegem.
Ha nincs a Vince-bug, sztem ez megint egy 8-8 ev lett volna..
De legalabb jovore ezt is elvesszuk, es minthogy a franchise QB-m passzolni nem tud, jovore igen kemeny leszek :cool:Igor
Én nem Maddennek építek csapatot. Lehet, hogy a Maddent nem érdekli az OL, én mégis nagyon rendbe raktam. Áttérve a Ravensre, hiába volt kiváló védelmed, mit vártál Brohmtól? így valóban nem lehet messzire jutni. És ne mondd, hogy nem lehetett volna ennél jobb QB-t szerezni. De amúgy egyénileg az én védelmem sem volt sehol, se sackekben se INT-ekben, se Troy, se Woodley. Az összhatás mégis kijött. De ha szted könnyű 9-10 kezdőt megtartani, vagy megfelelően pótolni, akkor nincs miről beszélni, mert akkor olyan messze vannak az álláspontjaink, hogy képtelenség közelíteni egymás felé. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
na mit mondjak szabának, miért nem tud ide írni?briareos
az igazat, csakis a színtiszta igazat


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
na mit mondjak szabának, miért nem tud ide írni?

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jo, ez a 100/1 esete.. de legalabb mutatja milyen jol UDFA-ztam 😛
Claytont is kiraktam.. aztan o is 12 TD-s evet csinal. Szerintem csak engem utalnak.


Soldi: de nem erted, nektek igy is van 4-5 sztarjatekos mindkettotoknel, kulcsposzton - es olyan poszton ami szamott/bejott Maddenben.
Az en Ray Lewis-Suggs-Ed Reed triommal olyan sokra mentem.. Ed nem szerez ketszerannyi picket, mint amennyit illene, Ray serult volt, Suggs szar.. az OL-m pl. kriminalis IR-hez kepest (mondjuk OL-lel megintcsak nehez Maddenben nyerni), ugyanez az idei futoegysegem.
Ha nincs a Vince-bug, sztem ez megint egy 8-8 ev lett volna..
De legalabb jovore ezt is elvesszuk, es minthogy a franchise QB-m passzolni nem tud, jovore igen kemeny leszek :cool:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
nem az a kérdés, hogy triad alkalmas-e, hanem az, hogy akarjuk-e szabátSzegecs
nem
de yoda,joci és fega is repüljönbriareos
támogatom


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a capbünti minimalizálása az arcon lévő bőr vastagságának kérdése. de ezt már mondtam sokszor...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én örülnék ha 8-9 millióba kerülne Manning, de az igazából 15 millió 😛

nyilván igaza van Igornak abban, hogy több munka kell ahhoz, hogy egy gyenge csapatból playoff team legyen, mint hogy én PO szinten tartsak egy ligaéllovast.

de azért olyan haj de szar munkát sem végzek szvsz, nyilván zajos ügyleteket nem csinálok mer nincs rá szükség. a drafton meg 3 éve húzgálok be immár kezdőjátékosokat a védelembe, amire speciel egész büszke vagyok, mégha a D# önmagában nem is jó 😊 de nekem ennyi elég jelenleg, szóval a szisztémám működik.

és Ork is jól egészítette ki: sem Manning, sem Wayne, sem Addai szerződését én csináltam, mind az alapkerettel nyomja. (jövőre jár le Addai, többiek később).

Azok közül, akik számítanak, Brackett és Dallas Clark elment, mégpedig olyan pénzért, amit a büdös életben nem tudtam volna kicsengetni. De szereztem egy Cooley-t, aki simán ugyanazt tudja, mint Clark, szóval ez mind1. Brackett hiányzik, ezt Vikes is leírta, de belefér, mint látható.
Saturday volt kb az egyetlen alapColts akivel sikerül hosszabítani, de pl Chris Snee sem kis név a posztján, és vele pl már nekem kellett megállapodnom.

(meghát azért Igor, te voltál, aki kirakta a PS-éből Garcont 😀 )

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja.. hacsak nem indultal 3-4 olyan emberrel, akinek meg 2011-ig nyogod a capbuntijet.
Egyebkent nem feltetlen kell minimalizalni.. nem biztos, hogy az a nyero.. 😉

Annyit mondtam, ebbol a harombol, teged raknalak a legmagasabbra.. de sztem TOP 10-be meg teged sem. 😉
(Es azert mert valaki kezdo, nem biztos, hogy Hall of Famer 😛)Igor
Szvsz nem véletlen a 4/4 PO sem nálam, sem Hörinél, továbbá ha megnézzük alaposan kicseréltük a gárda keretét, hogy a legnagyobb sztárokat megtarthassuk. De így is van mindkettőnknek komoly vesztesége, amikor bizony áldozatot kell hozni (Harrison, Clark és még sorolhatnám), de az sem mindegy kit engedünk el, hogyan és miért (lásd Harrison), miként pótoljuk őket. Szvsz pl az én Steelersöm erősebb, mint amit annó átvettem, s legfőképpen a OL-t érdemes e tekintetben megnézni, s bizony 9-10 lejáró kezdő szerződését rohadtul nem könnyű megoldani. 😉

Én pl TOP5-be tenném mindhárom szóban forgó GM-et az összteljesítmény alapján. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ja.. hacsak nem indultal 3-4 olyan emberrel, akinek meg 2011-ig nyogod a capbuntijet.
Egyebkent nem feltetlen kell minimalizalni.. nem biztos, hogy az a nyero.. 😉

Annyit mondtam, ebbol a harombol, teged raknalak a legmagasabbra.. de sztem TOP 10-be meg teged sem. 😉
(Es azert mert valaki kezdo, nem biztos, hogy Hall of Famer 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Végülis azzal nyertem, hogy Clausen rookie QB. 90 yardot passzolt, ugyan nem volt INT-je, de így nem lehet meccset nyerni a PO-ban, úgyhogy ezzel nyertem.

Ettől függetlenül jár a gratuláció az egész idényért Steznek és a Chiefs-nek.

Igor: egyáltalán nem könnyű egyben tartani egy csapatot, főleg nem PM fizetésével, de Hörinek, vagy éppen Vikes-nak évről évre sikerül. Amúgy nálam Vikes az első. 😉Soldados
Sztem meg egyaltalan nem annyira nehez.. plane ha megnezzuk, hogy mennyi a cutbuntitek.
Most kiszortam en is 7-8 millert franchise QB-re.. van 8-9 milla buntim, mar ott vagyok penzugyileg mint Hori.

Ehhez kepest, sztem a maradek csapatom, a QB nelkul, erosebb mint a Colts... persze o meg mindig a PO-ban van, en meg nem.. szoval megiscsak szamit valamit a poszt 😊
AP-t is igen nehez megtartani, a rookie szerzodesevel.. es Harvin-trade, ugye.

Meg ebbol a harmasbol Soldi az aki a legjobban keveri a lapokat, sztem - ugh, hanyingerem van kimondani is.. de ott is volt alapbol 5-6 elit vedo, meg BB.Igor
Az is művészet, hogy minimalizáld a cutbüntit 😉, ugyanis ez elengedhetetlen ahhopz, hogy PM és BB és a többi sztár melletta csapatod maradék része is megüsse a kellő színvonalat. (Nekem pl most 9-10 kezdőmnek járt le a szerződése, s nem volt egyszerű úgy manőverezni, hogy nagyrészét megtartsam, a többit pedig MEGFELELŐEN pótoljam.

A bókot pedig köszönöm, tőled különösen jól esik. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Végülis azzal nyertem, hogy Clausen rookie QB. 90 yardot passzolt, ugyan nem volt INT-je, de így nem lehet meccset nyerni a PO-ban, úgyhogy ezzel nyertem.

Ettől függetlenül jár a gratuláció az egész idényért Steznek és a Chiefs-nek.

Igor: egyáltalán nem könnyű egyben tartani egy csapatot, főleg nem PM fizetésével, de Hörinek, vagy éppen Vikes-nak évről évre sikerül. Amúgy nálam Vikes az első. 😉Soldados
Sztem meg egyaltalan nem annyira nehez.. plane ha megnezzuk, hogy mennyi a cutbuntitek.
Most kiszortam en is 7-8 millert franchise QB-re.. van 8-9 milla buntim, mar ott vagyok penzugyileg mint Hori.

Ehhez kepest, sztem a maradek csapatom, a QB nelkul, erosebb mint a Colts... persze o meg mindig a PO-ban van, en meg nem.. szoval megiscsak szamit valamit a poszt 😊
AP-t is igen nehez megtartani, a rookie szerzodesevel.. es Harvin-trade, ugye.

Meg ebbol a harmasbol Soldi az aki a legjobban keveri a lapokat, sztem - ugh, hanyingerem van kimondani is.. de ott is volt alapbol 5-6 elit vedo, meg BB.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
nem az a kérdés, hogy triad alkalmas-e, hanem az, hogy akarjuk-e szabátSzegecs
nem
de yoda,joci és fega is repüljön

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nálam is ott van Gerald Alexander, szal jöhet 😊 Amúgy meg szaba nélkül nincs GM! 😀
I'm with Szabatenorx
“Összenő, ami összetartozik”Szegecs
😀 Pedig át is baszott egy tradedel, olcsóbban odaadtam Wyattnek Shaun Phillipset 😛
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Nálam is ott van Gerald Alexander, szal jöhet 😊 Amúgy meg szaba nélkül nincs GM! 😀
I'm with Szabatenorx
“Összenő, ami összetartozik”


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nálam is ott van Gerald Alexander, szal jöhet 😊 Amúgy meg szaba nélkül nincs GM! 😀
I'm with Szaba
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
nem az a kérdés, hogy triad alkalmas-e, hanem az, hogy akarjuk-e szabát


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
no offense to iktriad de sztem nem alkalmas
bár nekem is van jags playerem 😀