GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Haden fixen nem kezd, ezt leszögezték jó hamar. Mike Williams vicc, sokat érsz vele, hogy kezdő. Lauvao sem valami nagy ászokat szorított ki 😛 Hoomanawanui is olyans ztároakt előz meg, mint Fells 😀 azért a fos csapatban szar poszton félezdőséget nagyrabecsülni szép dolog 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
újabb kezdőt találtam az idei draftoltjaim között. Shawn Lauvao lesz a kezdő RG a Brownsban 😊
eddig Trent Williams, Spikes, Mike Williams, Hoomanawanui és Lauvao + Haden sanszos.
Úgy tűnik ez jól sikerült 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mégis honnan a faszomból tudod hogy nem lesz jó? A mostani meccsen is néztem, múltkor is a Dallas ellen, simán átlag fölött tolta. 😉

Runblockban biztos jobb mint McNeil, pass prottól féltek, de eddig ott se szar.Döme
Tudtam, h rá kellett volna mennem, nem köcsög Mrooch-ra.... Valóban jól játszik, és valóban passz ellen még nem elég határozott. Nehezek a lábai. Powerpig, végülis Flo Adams helyett simán jó 😀szaba
ja, karatézni majdnem olyan jól tudSzegecs
Hát, Vilma már látta is kárát 😀
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
nem. 😛

ha most kezdene is, nem lesz jó 😀 draftolnak elé mást.Höri
Mégis honnan a faszomból tudod hogy nem lesz jó? A mostani meccsen is néztem, múltkor is a Dallas ellen, simán átlag fölött tolta. 😉

Runblockban biztos jobb mint McNeil, pass prottól féltek, de eddig ott se szar.Döme
Tudtam, h rá kellett volna mennem, nem köcsög Mrooch-ra.... Valóban jól játszik, és valóban passz ellen még nem elég határozott. Nehezek a lábai. Powerpig, végülis Flo Adams helyett simán jó 😀szaba
ja, karatézni majdnem olyan jól tud


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na lehet hogy sikerült mákolnom kezdő LT-t (Dombrowski) 5 évig üveggyöngyért? 😛Döme
nem. 😛

ha most kezdene is, nem lesz jó 😀 draftolnak elé mást.Höri
Mégis honnan a faszomból tudod hogy nem lesz jó? A mostani meccsen is néztem, múltkor is a Dallas ellen, simán átlag fölött tolta. 😉

Runblockban biztos jobb mint McNeil, pass prottól féltek, de eddig ott se szar.Döme
Tudtam, h rá kellett volna mennem, nem köcsög Mrooch-ra.... Valóban jól játszik, és valóban passz ellen még nem elég határozott. Nehezek a lábai. Powerpig, végülis Flo Adams helyett simán jó 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Na lehet hogy sikerült mákolnom kezdő LT-t (Dombrowski) 5 évig üveggyöngyért? 😛Döme
nem. 😛

ha most kezdene is, nem lesz jó 😀 draftolnak elé mást.Höri
Mégis honnan a faszomból tudod hogy nem lesz jó? A mostani meccsen is néztem, múltkor is a Dallas ellen, simán átlag fölött tolta. 😉

Runblockban biztos jobb mint McNeil, pass prottól féltek, de eddig ott se szar.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Panthers 2007 után a második GM Super Bowljára készül, akkor a még Peppers vezette gárda kikapott a Broncos ellen. A Steelers most jutott be első alkalommal a nagydöntőbe.Höri
Egy kis adalék a Super Bowlhoz.

Jómagam már találkoztam a Panthers-szel a PO-ban, 2007-ben, azaz a Párducok SB-menetelésekor ugyanis még az Eagles GM-jeként hazai pályán kaptam ki az akkor még Peppers által irányított együttestől a Wild Card-hétvégén. (gabo ekkor még a Jetset vezette)Soldados
előkeressem a gamelogot? 😀Höri
Megvan? Csak azért kérdem, mert az még az "egyéves játék" volt, azaz nincs meg a madcatben.

Amúgy akkor én NFC-3. voltam az Eagles-szel, míg Pepp pedig értelemszerűen NFC-6. a Panthers-szel. Egyáltalán nem biztos, hogy az eredményre jól emlékszem, de mintha 3 ponttal kaptam volna ki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Panthers 2007 után a második GM Super Bowljára készül, akkor a még Peppers vezette gárda kikapott a Broncos ellen. A Steelers most jutott be első alkalommal a nagydöntőbe.Höri
Egy kis adalék a Super Bowlhoz.

Jómagam már találkoztam a Panthers-szel a PO-ban, 2007-ben, azaz a Párducok előző SB-menetelésekor ugyanis még az Eagles GM-jeként hazai pályán kaptam ki az akkor még Peppers által irányított együttestől a Wild Card-hétvégén. (gabo ekkor még a Jetset vezette)Soldados
előkeressem a gamelogot? 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Panthers 2007 után a második GM Super Bowljára készül, akkor a még Peppers vezette gárda kikapott a Broncos ellen. A Steelers most jutott be első alkalommal a nagydöntőbe.Höri
Egy kis adalék a Super Bowlhoz.

Jómagam már találkoztam a Panthers-szel a PO-ban, 2007-ben, azaz a Párducok SB-menetelésekor ugyanis még az Eagles GM-jeként hazai pályán kaptam ki az akkor még Peppers által irányított együttestől a Wild Card-hétvégén. (gabo ekkor még a Jetset vezette)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na lehet hogy sikerült mákolnom kezdő LT-t (Dombrowski) 5 évig üveggyöngyért? 😛Döme
nem. 😛

ha most kezdene is, nem lesz jó 😀 draftolnak elé mást.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Na lehet hogy sikerült mákolnom kezdő LT-t (Dombrowski) 5 évig üveggyöngyért? 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Toston szépen kapja a carryket egyelőre a Ramsben, reméljük SJ mögött alapszakaszban is szóhoz jut majd, meg a többi UDFA-mnak sem ártana 😀Stez
Studebaker is bevert 2 sacket, ébrednek a sleepereid 😛Höri
na az pont nem ártana, ha Studebaker robbantana egyet, pont az OLB sorom problémás, Vrabel vén, TBC pedig semmi, nem kéne legalább ezzel a poszttal foglalkoznom offseasonban 😛

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Hülye kérdés két forint 😊
A döntő vasárnap este lesz lenyomva?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Toston szépen kapja a carryket egyelőre a Ramsben, reméljük SJ mögött alapszakaszban is szóhoz jut majd, meg a többi UDFA-mnak sem ártana 😀Stez
Studebaker is bevert 2 sacket, ébrednek a sleepereid 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
grat mindenkinek, aki ma játszott, idáig eljutni már eleve hatalmas teljesítmény, mi kicsik csak álmodozhatunk erről 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úristen Manninget hogy kikapcsoltuk... 118 yard 1 TD/1 INT. Nagyon durva. A másik döntő faktor megint a D 3rd és 4th down mutatója volt. Viszont az meglepő, hogy tudott futni a Colts. Az már nem annyira, hogy én is, továbbá a passz is normálisan működött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Smitty God üzemmódba kapcsolt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
grat soldi, gabo kíváncsi vagyok nagyon a Superbowlra 😉
természetesen grat a kiesetteknek nagyon jól teljesítettek ők is 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Döme: mikorra várható Madcat?Soldados
Kiment a fejemből, mindjárt meglesz.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Némá megyünk a Superbowlba 😊
Boldogság Aprajafalván! 😀
3-mat nyertünk idegenben a PO-ban, remélem a semleges pálya sem fog összezavarni minket 😊

Persze pont Soldi az ellenfél, jó csörte lesz, biztosan méltó helyre kerül a bajnoki cím (nem mintha a Colts-Vikings SB esetén nem így lett volna)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Döme: mikorra várható Madcat?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Basszus 😕 Mind1, magas lóról lehet nagyot zuhanni 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri! Sérülés ezek szerint nem volt egyik oldalon sem? (Mármint a Panthersre és a Steelersre gondolok)Soldados
elfelejtettem.

Roscoe Parrish 10 hét

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
4 év, 4 elbukott NFC döntő... talán itt az ideje átadni a stafétabotot...😕Go Vikings!
lehetne rosszabb is, legalabb nem Scott Norwood a neved..
de ha Soldi nyer.. hat no comment 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Höri! Sérülés ezek szerint nem volt egyik oldalon sem? (Mármint a Panthersre és a Steelersre gondolok)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!