GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 373
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
grat soldi,és neked is gabo!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat Soldi és persze neked is gabo 😊 király volt a szezon nagyon jó társaságban egy nagyon jó játék 😊
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Grat Soldi!

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Négyszer kaptam ki, abból háromszor SB-részvevőtől, csak az Igor elleni botlás rondít bele az összképbe 😛 😊 Grat, reális eredmény született, tényleg a legerősebb keret lett a bajnok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
én hivatalosan harmadéves vagyok már, szóval díjaznám, ha nem kéne folyton engedélyért kuncsorognom a rozihoz 😛Stez
playoff miatt kérelem elfogadva.

marad Szaba, Adam8, Tenorx, Newman, Kristóf, Fega és Wyatt, akinek fogni kell a kezét.Höri
buzi-e vagy 😛

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én hivatalosan harmadéves vagyok már, szóval díjaznám, ha nem kéne folyton engedélyért kuncsorognom a rozihoz 😛Stez
playoff miatt kérelem elfogadva.

marad Szaba, Adam8, Tenorx, Newman, Kristóf, Fega és Wyatt, akinek fogni kell a kezét.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én hivatalosan harmadéves vagyok már, szóval díjaznám, ha nem kéne folyton engedélyért kuncsorognom a rozihoz 😛

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönöm mindenkinek a gratulációt, még azoknak is, akik nem bírták ki, hogy ne tegyenek bele pikírt megjegyzést. 😛

Gabo neked külön gratulálok, nagyszerű csapatot hoztál össze! Annak ellenére, hogy veled minden csatám presztízsküzdelem a hosszú barátságunk folytán, egyáltalán nem éreztem volna magam rosszul, ha Te nyersz, mert méltó lettél volna rá Te is, nagyon tetszik az építkezésed, mind formailag, mind stílusában (nem tréddömping).

A döntőről annyit, hogy a statok alapján nem sok különbség van a 2 csapat között. A 10 pont mindenképpen túlzó. Alig 30 yarddal tettem meg többet, ráadásul nekem eggyel több turnoverem volt. A döntőnek (megint) a védelmem 3rd és 4th down mutatója bizonyult, ennek köszönhetően mi "hatékonyabban használtuk ki" a megtett yardjainkat. Néha szerencse is kell a sikerhez, nekünk ez megvolt, de azt hiszem a csapatom rászolgált erre, nemcsak a mostani szezonjával, hanem az előzőekkel is, amikor éppen ennyi kis mák hiányzott egy-egy meccsen, vagy az idényt nézve, hogy ilyen kevés sérültem legyen mint most volt.

A munkát folytatom a Steelers élén. Én is megpróbálom azt, ami IRL nem sikerült a csapatomnak, legalább PO-ba jutni címvédőként.

További részletek majd a nyilatkozatomban, amelyet ezen a héten adok majd a Post-Gazette-nek. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
nem akarjátok előbb megvárni a szezont? 😊


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ja, engem is lehet keresni az 1/3 ügyében, hajlandó vagyok drágán eladni

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Éljen az új Király!
Grat Soldi! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
grat soldi

továbbra is lehet bombázni pm-ben 3-4 NT/DE ügyben
keresnék, nem kinálnék a gyengébbek kedvéért, hajlandó vagyok a zsebembe is nyúlni 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat Soldi és neked is Gabó.

Hát.... micsoda trash lesz itt azután...Delonso_
Trash nem lesz.

Kinyilatkoztatás lesz. A GM isten megosztja a tapasztalatait és intelmeit
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Grat Soldi és neked is Gabó.

Hát.... micsoda trash lesz itt azután...
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Illetve sikerült labdát veszítenem pick és kierőszakolt fumble nélkül, ráadásul a redzone-ban.
Rulez 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LOL, most újra végignézve a statokat látom, hogy Ward lateralból csinált TD-t, mert elkapása nincs 😀

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Grat Soldi!
Úgysem idén akartunk bajnokok lenni, jövőre szerepel a célkitűzések között, azért nem lett volna nagy probléma, ha előrébb hozzuk egy évvel a győzelmet...
A 6 beszopott sack kicsit sok, illetve a redzone-ban igen bénák voltunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ne már. 😕 Grat soldi, meg neked is gabo. Jöhet a hintőpor Gergelics papának 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na csak sikerült kihozni Soldit győztesnek
grat és akkor azért mondjál le, mert nincs többé motiváció 😀Stez
címvédést várnak el a szurkolók! 😀

vígasztaljon mindenkit, hogy a 3 bajnok közül viito visszavonult, yoda elbújdosott, haromt meg nem emlékszik már semmire az egészből 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a csúcson kell abbahagyni 😛

Soldival eddig sem lehetett értelmesen vitázni 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jah, igy eleg nehez lesz ezentul ertelmesen vitazni Soldival 😛 de azert termeszetesen grat!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jajj úristen, apokalipszis, világvége 😀 Ezt fogjuk hallgatni most minden vitában, hogy én már nyertem SBt, te meg nem 😕

Viccelek, gratulálok Soldi! Megérdemelet győzelem! (De tényleg ezt fogjuk hallgatni)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na csak sikerült kihozni Soldit győztesnek
grat és akkor azért mondjál le, mert nincs többé motiváció 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na MOST indítom a Maddent, Döme addig ne menj el 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
délután

lol, hsz írás után 1 mp Soldi sms 😀Höri
nem csoda, Soldi biztos lemond, ha sok-sok sikertelen év után most sem tudja bezsebelni a SB-tm nagyon izgul 😛Stez
Azok szoktak lemondani, akik 4 év alatt semmit nem értek el csapatukkal. Ugye, Igor? 😛 Én nyertem már trófeát, tehát a Rooney-család bizalma töretlen, a célkitűzést mindig teljesítette a csapat, így az én önbecsülésemmel sincsenek gondok. 😊

Még 2 évet tuti vállalok. (Kivéve ha újra bevezetik a vétórendszert. 😛)Soldados
Az en csapatom folyamatosan fejlodik.. nem tudom miert kene lemondanom. Max akkor mondanek le, ha mar mindent elertem volna a csapattal/nyertem egy SB-t...

Trofeat 😊 nekem inkabb ez tunik kenyszeresnek, hogy mar az AFC-bajnoki cimert kapott kupaba is ennyire belehabarodtal... mintha maris feladtad volna a dontot? :o

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)