GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 373
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Próbálom bepótolni egy hét kimaradásait 😛 de mindjárt ránézek.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rajna, téged láttalak az oldalon tegnap többször is. Tessék leokézni az Igor által beírt trédet. 😛 Haladjunk.

Fake-t nem láttam, de ha erre jár, akkor neki is van dolga az egyeztetőben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor jól emlékeztem, beraktam akkor egyeztetőbe, köszi Soldi

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igor, én úgy emlékszem, hogy 2012-es 5.(KC)-ra alkudtam végül a kond. picket.
2011-es 5. körös KC pickem odaadtam az 1/1-ért, azt viszont nem tudom, hogy Mayoért kaptam-e 5. kört, sőt hogy egyáltalán az 1+2-n kívül miket kaptam érte, már azt sem tudom, de mikor elveszett a draft tracker Wyatt kiderítette és felírta magának. Ha ő gépnél lesz, ez ügyben csak akkor leszek okosabb

szerk.: az viszont tuti, hogy 2012-es picket lehetett már tradelni a draft után, mivel Dorseyért a 2012-es 1. körömet adtam!Stez
Így van. Erre a trédre még én is emlékszem, hogy a 2012-es pick volt conditional. Mivel így volt eredetileg, ennél maradjunk.

Amúgy ez a HSZ mehet az egyeztetőbe, hiszen ez szorosan oda tartozik, főleg, hogy Igor trédjei vannak soron. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igor, én úgy emlékszem, hogy 2012-es 5.(KC)-ra alkudtam végül a kond. picket.
2011-es 5. körös KC pickem odaadtam az 1/1-ért, azt viszont nem tudom, hogy Mayoért kaptam-e 5. kört, sőt hogy egyáltalán az 1+2-n kívül miket kaptam érte, már azt sem tudom, de mikor elveszett a draft tracker Wyatt kiderítette és felírta magának. Ha ő gépnél lesz, ez ügyben csak akkor leszek okosabb

szerk.: az viszont tuti, hogy 2012-es picket lehetett már tradelni a draft után, mivel Dorseyért a 2012-es 1. körömet adtam!

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Hova a bánatba tűnt Newman? Vki tud róla vmit?Soldados
Elment a nete és jelenleg az iskolai gépen csövezik 😛Newman
Megértelek. Még tart a házfelújítás nálunk.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hova a bánatba tűnt Newman? Vki tud róla vmit?Soldados
Elment a nete és jelenleg az iskolai gépen csövezik 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
lemondott, mert nem tradelhet egyedül

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hova a bánatba tűnt Newman? Vki tud róla vmit?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem a draft alatti pickkekkel lesz bajom, azok nem remlenek mar/nincs roluk PM.. tradeltem asszem veled (vagy somossal?) a masodk kor kozepen, meg Fake-kel talan (3. kor vege?)Igor
ja 2010es 3/31em adtam neked 2011es 3. es 5. korert
kurvanagy biznisz volt nekem
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
és akkor Romo automatikusan visszamegy Dallas-ba? 😊JJ Tiller
ja, plusz Brees fa leszSzegecs
Szart, vet. minimummal 5 évig megy jaguárföldre.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Soldi, én pl. biztosan nem fogom tudni, hogy pontosan melyik csapattal milyen picket cseréltem, csak arra emlékszem kb. hogy milyen pickek vannak nálam. Szóval egy kicsit lehet, hogy egyszerűsíteni kellene a procedúrát...somoskovig
Nyilván az annyit ír be, amire emlékszik. 😉

De nagyon fontos, hogy sorrendben haladjunk és legyen visszaigazolás, szvsz csak így lehet hitelesen viszaállítani a trackert. Arra csak emlékszik a trédpartnered, hogy neked adta a picket. 😊

De valahol elszomorító, hogy két értelmesnek tartott GM, gabo és braxa is képtelen volt értelmezni a leírtakat, hogy miként is zajlik....Soldados
sorry reggel hatkor felkeltem és beírtam hogy haladjunk.
de ennek így sosem lesz vége, mert nem fogja mindenki minden pickjéről tudni hogy hogyan szerezte meg.
pl én kb a feléről nem tudom hogy került hozzám, de 100% hogy ezek nálam vannak

sztem ezerszer hasznoabb lenne két excel tábálázat, amit mindenki szerkeszthet és beírná hogy melyik pick van nála illetve a saját hova ment (már ha emlékszik rá, vagy az is elég hogy nincs nála). Ahol egyezik a két dolog pipagabokocka
Folosleges rohanni.. van X honapunk. Most mig visszaneztem a PMjeimet, az volt egy ora

Nekem a draft alatti pickkekkel lesz bajom, azok nem remlenek mar/nincs roluk PM.. tradeltem asszem veled (vagy somossal?) a masodk kor kozepen, meg Fake-kel talan (3. kor vege?)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aki tudja leírja, hogy milyen trédben vándorolt a pick, aki nem, az csak azt írja le, hogy mi van és mi nincs nála.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Soldi, én pl. biztosan nem fogom tudni, hogy pontosan melyik csapattal milyen picket cseréltem, csak arra emlékszem kb. hogy milyen pickek vannak nálam. Szóval egy kicsit lehet, hogy egyszerűsíteni kellene a procedúrát...somoskovig
Nyilván az annyit ír be, amire emlékszik. 😉

De nagyon fontos, hogy sorrendben haladjunk és legyen visszaigazolás, szvsz csak így lehet hitelesen viszaállítani a trackert. Arra csak emlékszik a trédpartnered, hogy neked adta a picket. 😊

De valahol elszomorító, hogy két értelmesnek tartott GM, gabo és braxa is képtelen volt értelmezni a leírtakat, hogy miként is zajlik....Soldados
sorry reggel hatkor felkeltem és beírtam hogy haladjunk.
de ennek így sosem lesz vége, mert nem fogja mindenki minden pickjéről tudni hogy hogyan szerezte meg.
pl én kb a feléről nem tudom hogy került hozzám, de 100% hogy ezek nálam vannak

sztem ezerszer hasznoabb lenne két excel tábálázat, amit mindenki szerkeszthet és beírná hogy melyik pick van nála illetve a saját hova ment (már ha emlékszik rá, vagy az is elég hogy nincs nála). Ahol egyezik a két dolog pipa

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönöm kristof, ilyenre gondoltam. Annyi kérésem lenne, hogy szerkeszd bele a csapatneveket is, hogy egyértelmű legyen. előre is köszi.Soldados
rendben, de sztem írjatok majd Cardsfannak is h ő hogy emlékszik.kristof
Ha Delonso szerint is így volt, akkor sztem felesleges. Direkt ezért van visszaigazolás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm kristof, ilyenre gondoltam. Annyi kérésem lenne, hogy szerkeszd bele a csapatneveket is, hogy egyértelmű legyen. előre is köszi.Soldados
rendben, de sztem írjatok majd Cardsfannak is h ő hogy emlékszik.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönöm kristof, ilyenre gondoltam. Annyi kérésem lenne, hogy szerkeszd bele a csapatneveket is, hogy egyértelmű legyen. előre is köszi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
valaki sikítson, ha volt valami a draft alatt, de úgy emlékszem csak newmanel tradeltem Howardot de az még tavalyi pick volt
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
és akkor Romo automatikusan visszamegy Dallas-ba? 😊JJ Tiller
ja, plusz Brees fa lesz


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
és akkor Romo automatikusan visszamegy Dallas-ba? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
szerintem nem fog.Höri
Akkor le kell váltani.Soldados
Ez meg szerintem nem volt kérdés, hogy le kell. Már valaki leírta, Yoda, Fega mindenképp, meg talán Joci. (Vagy meg kell rugdosni fegát).tenorx
jaja
meg azt a mihaszna tenorxot is küldjük el :cool: 😊


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miért? Egyszer csak hazajön a nyaralásból.Soldados
szerintem nem fog.Höri
Akkor le kell váltani.Soldados
Ez meg szerintem nem volt kérdés, hogy le kell. Már valaki leírta, Yoda, Fega mindenképp, meg talán Joci. (Vagy meg kell rugdosni fegát).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Yoda nem fog válaszolni senkinek.Höri
Miért? Egyszer csak hazajön a nyaralásból.Soldados
szerintem nem fog.Höri
Akkor le kell váltani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jól van. Akkor Te egyedül felmentést kapsz a visszaigazolás alól, ha vmi gebasz van, az úgyis kiderül majd amikor Te leszel soron.Soldados
Yoda nem fog válaszolni senkinek.Höri
Miért? Egyszer csak hazajön a nyaralásból.Soldados
szerintem nem fog.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
őszintén szólva egyáltalán nem emlékszem... egy trade rémlik, amivel rizikóztam és bejött, hogy a seattle 2010-es 4. köréért adtam az én 2011-es harmadik körömet 😊JJ Tiller
Jól van. Akkor Te egyedül felmentést kapsz a visszaigazolás alól, ha vmi gebasz van, az úgyis kiderül majd amikor Te leszel soron.Soldados
Yoda nem fog válaszolni senkinek.Höri
Miért? Egyszer csak hazajön a nyaralásból.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!