GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat Soldi és elnézést azoktól, akik nekem szurkoltak 😛Höri
Köszönöm. De talán így igazságos, elvégre 3-adszor találkoztunk a PO-ban, ebből az előbbi kettőt Te nyerted, most ez nekem "járt". Aminek különösen örülök, hogy most már senki nem mondhatja, hogy semmit nem nyertem, hiába van jó csapatom, mert azért a Lamar Hunt Trophy és az ezzel járó SB-részvétel mégiscsak valami. Persze a Vince Lombardi Trophy lenne az igazi... 😊

Mondjuk Vikesot rettenetesen sajnálom... 4ből 4 elbukott főcsoportdöntő, az elég frusztráló lehet. De a múlt kötelez 😛 (4 elbukott SB), de nézd a jó oldalát, jó csapatod van minden évben, egyszer csak összejön, plusz a Bills sorozata sokkal gázabb volt IRL. 😊

Az SB-párosításnak különösen örülök több szempontból is. Egyrészt gabóval mindig presztízspárharcot vívunk, elvégre csak gimis osztálytársak és jó haverok vagyunk, másrészt a 3 vereségemből az egyik ellene volt, s akkor nem játszott Big Ben, így most lesz egy reális visszavágó 2 egészen kiváló védelem között úgy, hogy ezúttal én is a legjobb Offense-t tudom pályára küldeni az ő kiváló védelme ellen.

Grat mind Hörinek, mind Vikes-nak kiváló csapatuk van és jó, szoros meccset kívánok gabónak, amelyen nyerjen a jobb. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat Soldi és elnézést azoktól, akik nekem szurkoltak 😛Höri
http://www.youtube.com/watch?v=cEc9W2-NPVs
Grat Soldi és Gabo!
több mint 13 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
4 év, 4 elbukott NFC döntő... talán itt az ideje átadni a stafétabotot...😕

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Grat Soldi és elnézést azoktól, akik nekem szurkoltak 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hosszú távon kijön hogy én draftolok a legjobban 😛haromt
ez egyébként nem igaz, de ha így is lenne, cseréléssel és free agency-vel sikerül akkor is elbasznod 😊Höri
a draftolás igaz. csak sajnos tényleg kurva sok embert herdáltam el utána.
ezen kell változtatnom (2 évvel ezelőtti draftból 3 all-rookie teames (Pollak, Jason Jones, Mayo) és ebből csak Mayoért kaptam rendes értéket. Szóval legalább a hiba megvan
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hosszú távon kijön hogy én draftolok a legjobban 😛haromt
ez egyébként nem igaz, de ha így is lenne, cseréléssel és free agency-vel sikerül akkor is elbasznod 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 3. emberem Dykes inkább roster vagy PS-töltelék, de 3/2 igen jó játékos, az igen jó arány.Soldados
pont a Paradicsomban voltál, de írtam, hogy Dykes IR lett triceps szakadás miattFucu
😕 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A 3. emberem Dykes inkább roster vagy PS-töltelék, de 3/2 igen jó játékos, az igen jó arány.Soldados
pont a Paradicsomban voltál, de írtam, hogy Dykes IR lett triceps szakadás miatt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az első körösöket nem számolom, de a másodikat sem nagyon. evidens hogy Trent Williams és Spikes kezdő. (Chad Jones is az lehetett volna, de így nem.)
Az hogy rosteren lesz nálam nem számít. Kezdő, vagy rotációs csere. Ebben kicsit jobban működöm az átlagnál a draft középső és hátsó köreiben de még UDFA-n is.

Hosszú távon kijön hogy én draftolok a legjobban 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi itt verte a nyálát, hogy a 3 éve draftolt valakije egy preseason meccsen kezdő lett.
Az idei draftomból, az első körösökön kívül eddig Az 5. körös Mike Williams és a 6. körös Hoomanawanui lett kezdő és van sansz hogy a szintén 6. körös Cunningham is az legyen 😛 Tavalyról a kicker Gano helye lett megkérdőjelezhetetlen.
Arról nem is beszélve hogy korábbi UDFA-m közül Brad Jones is az lesz. Még Amendolát is én UDFA-ztam, de kivágtam 😊 + Frank Zombo-t is, aki viszont keményen állatkodik a Preseasonban. Még PM-et is megborította 😀haromt
Az hogy Hooma/Cunningham kezdo, az sokat elmond az adott egysegrol... 😛 es Gano is hatalmas kiraly :rolleyes:
nehogymar fertozokepes legyen a soldadocitis...Igor
egy ilyen ócska szar szezon után hagy fényezzem legalább a draftomat 😛
Soldi arra volt oda hogy 3 év után egy pre meccsen kezdő OT volt Beatty. Ennyit a draftolásáról 😛haromt
2008-as draftból, Tyvon Branch és Carl Nicks a kezdő. 😉 A 3. emberem Dykes inkább roster vagy PS-töltelék, de 3/2 igen jó játékos, az igen jó arány.

TAVALYI draftomból (ne ferdíts haromt 😉) már újoncként kezdő volt Moreno, Vasquez, Sammie Lee Hill, egyik sem vallott szégyent, és a többi is végig rosteren volt, idén Beatty és Sherod Martin is kezdő lesz, de sajna Hill Suh miatt kikerül a kezdőből. Patrick Turner szintén rosteren lesz (nem bántam Camarillo elcserélését 😊), Gilbertet eltrédeltem, Brandstater pedig szvsz vmelyik PS-en fog kikötni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Soldi itt verte a nyálát, hogy a 3 éve draftolt valakije egy preseason meccsen kezdő lett.
Az idei draftomból, az első körösökön kívül eddig Az 5. körös Mike Williams és a 6. körös Hoomanawanui lett kezdő és van sansz hogy a szintén 6. körös Cunningham is az legyen 😛 Tavalyról a kicker Gano helye lett megkérdőjelezhetetlen.
Arról nem is beszélve hogy korábbi UDFA-m közül Brad Jones is az lesz. Még Amendolát is én UDFA-ztam, de kivágtam 😊 + Frank Zombo-t is, aki viszont keményen állatkodik a Preseasonban. Még PM-et is megborította 😀haromt
Az hogy Hooma/Cunningham kezdo, az sokat elmond az adott egysegrol... 😛 es Gano is hatalmas kiraly :rolleyes:
nehogymar fertozokepes legyen a soldadocitis...Igor
egy ilyen ócska szar szezon után hagy fényezzem legalább a draftomat 😛
Soldi arra volt oda hogy 3 év után egy pre meccsen kezdő OT volt Beatty. Ennyit a draftolásáról 😛haromt
Nekem idén kezd Graham, Burnett, Vernernek is sansza van rá, Dexter Davis Seattle TC MVP lett, Stephens kitúrta Luigst, Dodge kezd a Giantsben és Galette is elég jó eddig a Saintsben 😊 Jónak néz ki ez a draft eddig, Damian Williamsnek kéne még mutatni valamit, Dixon elé meg sajnos jött Westbrook.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Soldi itt verte a nyálát, hogy a 3 éve draftolt valakije egy preseason meccsen kezdő lett.
Az idei draftomból, az első körösökön kívül eddig Az 5. körös Mike Williams és a 6. körös Hoomanawanui lett kezdő és van sansz hogy a szintén 6. körös Cunningham is az legyen 😛 Tavalyról a kicker Gano helye lett megkérdőjelezhetetlen.
Arról nem is beszélve hogy korábbi UDFA-m közül Brad Jones is az lesz. Még Amendolát is én UDFA-ztam, de kivágtam 😊 + Frank Zombo-t is, aki viszont keményen állatkodik a Preseasonban. Még PM-et is megborította 😀haromt
Az hogy Hooma/Cunningham kezdo, az sokat elmond az adott egysegrol... 😛 es Gano is hatalmas kiraly :rolleyes:
nehogymar fertozokepes legyen a soldadocitis...Igor
egy ilyen ócska szar szezon után hagy fényezzem legalább a draftomat 😛
Soldi arra volt oda hogy 3 év után egy pre meccsen kezdő OT volt Beatty. Ennyit a draftolásáról 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Soldi itt verte a nyálát, hogy a 3 éve draftolt valakije egy preseason meccsen kezdő lett.
Az idei draftomból, az első körösökön kívül eddig Az 5. körös Mike Williams és a 6. körös Hoomanawanui lett kezdő és van sansz hogy a szintén 6. körös Cunningham is az legyen 😛 Tavalyról a kicker Gano helye lett megkérdőjelezhetetlen.
Arról nem is beszélve hogy korábbi UDFA-m közül Brad Jones is az lesz. Még Amendolát is én UDFA-ztam, de kivágtam 😊 + Frank Zombo-t is, aki viszont keményen állatkodik a Preseasonban. Még PM-et is megborította 😀haromt
Az hogy Hooma/Cunningham kezdo, az sokat elmond az adott egysegrol... 😛 es Gano is hatalmas kiraly :rolleyes:
nehogymar fertozokepes legyen a soldadocitis...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Soldi itt verte a nyálát, hogy a 3 éve draftolt valakije egy preseason meccsen kezdő lett.
Az idei draftomból, az első körösökön kívül eddig Az 5. körös Mike Williams és a 6. körös Hoomanawanui lett kezdő és van sansz hogy a szintén 6. körös Cunningham is az legyen 😛 Tavalyról a kicker Gano helye lett megkérdőjelezhetetlen.
Arról nem is beszélve hogy korábbi UDFA-m közül Brad Jones is az lesz. Még Amendolát is én UDFA-ztam, de kivágtam 😊 + Frank Zombo-t is, aki viszont keményen állatkodik a Preseasonban. Még PM-et is megborította 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Toston szépen kapja a carryket egyelőre a Ramsben, reméljük SJ mögött alapszakaszban is szóhoz jut majd, meg a többi UDFA-mnak sem ártana 😀
tenorx meg biztos nem boldog, nem volt szép Avery sérülése

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
üdv, holnap reggel eltávozok horvátországba, szeptember 3-ig nem nagyon leszek erre, ha lenne bármi is, amiben dönteni kell
sok sikert mindenkinek a po-ban, és előre grat a nyertesnek 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnálom, de pickek csak tréd keretében cserélhetnek gazdát.Soldados
majd valami tradebe beleokoskodjuk az ellenértéket, az más tészta, hogy nem kicsit billenne valamelyik irányba 😀Stez
Valami 6. körös UDFA for 1/3? 😀 Vagy hogy gondoltad? 😛tenorx
majd ha esetleg úgy döntesz hogy bevállalod, akkor megbeszéljük, addig fölösleges erről beszélni

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sajnálom, de pickek csak tréd keretében cserélhetnek gazdát.Soldados
majd valami tradebe beleokoskodjuk az ellenértéket, az más tészta, hogy nem kicsit billenne valamelyik irányba 😀Stez
Valami 6. körös UDFA for 1/3? 😀 Vagy hogy gondoltad? 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnálom, de pickek csak tréd keretében cserélhetnek gazdát.Soldados
majd valami tradebe beleokoskodjuk az ellenértéket, az más tészta, hogy nem kicsit billenne valamelyik irányba 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az kizárt, de az 1/2X-es KC pickkel azonos árat megkapod, az SF pick az pont nem tartozik ebbe a kategóriába. 😉Stez
De nagyobb is az esélye annak, hogy nem hoz olyan számokat, mivel 4 meccsre nem lesz BB, szóval így éri meg nekem 😊 Ha azonos picket kapok akkor azonos esély kell.tenorx
ne sírjál, te vagy belezúgva Wallaceba és mondogatod folyamatosan, hogy mekkora király lesz, vagy mégsem bízol benne annyira, hogy be merd ezt vállalni?Stez
Attól még nagyobb oddsod van 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sajnálom, de pickek csak tréd keretében cserélhetnek gazdát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És ha hoz? Jöhet hozzám a SF?tenorx
Az kizárt, de az 1/2X-es KC pickkel azonos árat megkapod, az SF pick az pont nem tartozik ebbe a kategóriába. 😉Stez
De nagyobb is az esélye annak, hogy nem hoz olyan számokat, mivel 4 meccsre nem lesz BB, szóval így éri meg nekem 😊 Ha azonos picket kapok akkor azonos esély kell.tenorx
ne sírjál, te vagy belezúgva Wallaceba és mondogatod folyamatosan, hogy mekkora király lesz, vagy mégsem bízol benne annyira, hogy be merd ezt vállalni?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ok, de ha nem hoz jobb számokat, kérem a KC-s 1. köröd, amit tőlem kaptál 😛Stez
És ha hoz? Jöhet hozzám a SF?tenorx
Az kizárt, de az 1/2X-es KC pickkel azonos árat megkapod, az SF pick az pont nem tartozik ebbe a kategóriába. 😉Stez
De nagyobb is az esélye annak, hogy nem hoz olyan számokat, mivel 4 meccsre nem lesz BB, szóval így éri meg nekem 😊 Ha azonos picket kapok akkor azonos esély kell.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wallace iszonyat király lesz, rohadt gyors az az ember, jó kezekkel. Fogadni merek rá, hogy jobb számokat fog hozni idén, mint tavaly Santoniotenorx
ok, de ha nem hoz jobb számokat, kérem a KC-s 1. köröd, amit tőlem kaptál 😛Stez
És ha hoz? Jöhet hozzám a SF?tenorx
Az kizárt, de az 1/2X-es KC pickkel azonos árat megkapod, az SF pick az pont nem tartozik ebbe a kategóriába. 😉

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
csak aztán nehogy te is befürödj ezekkel a "Wallace iszonyat király lesz" kijelentésekkel, tenorx is teljesen rá van állvaStez
Wallace iszonyat király lesz, rohadt gyors az az ember, jó kezekkel. Fogadni merek rá, hogy jobb számokat fog hozni idén, mint tavaly Santoniotenorx
ok, de ha nem hoz jobb számokat, kérem a KC-s 1. köröd, amit tőlem kaptál 😛Stez
És ha hoz? Jöhet hozzám a SF?