NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 862
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Normális simmel lenne 1-15 a csapatod.
Nem, természetesen nem. Nyilván benne van a sportban, hogy a gyengébb megveri az erősebbet alkalomadtán. De nem 10-ből 7-szer. Benne van egy-egy jobb rosszabb csapat nem olyan szezont csinál, mint amilyen a keretéből adodó lenne. De nem ilyen mértékben. Sztem ez így elég ótvar, de ez csak az én véleményem, mert konkrétan hiába építgettem a csapatom éveken keresztül, hoztam össze olyan keretet, amit a cap miatt kb lehetetlen (idén vághatom is ki a keret felét), szereztem vele egy top10 picket. Delonso meg az FCS szintű csapatával jobb mérleget produkál. Ha szerinted ez így van jól legyen, csak akkor tök fölösleges, tradeelni, FA-zni, jól draftolni, UDFA-ról húzok 53 embert, lesz jövőre jó sok capspacem, elöl draftolok (bár ki tudja...) Ennyi a problémám.gabokocka
nem azt mondom es sosem mondtam amikor ezugyben velemenyt formaltam h ez a szezon teljesen tok okes igy ezzel a simmel de valtig allitom akkoris h ez nem a program hibaja. sztem lathato h mik a fobb bajok ami miatt akar te (erthetoen csalodottan) akar mas anyazik de egyiksem olyasmi ami ne lenne orvosolhato. 2 fo problemat latok : az egyik h csomo jatekosnal tenyleg kikurt az illeto gmmel a specifikusertek randomizalas mivel az h csak az overallokat es a potencialokat megadjam volt kb 2 hetnyi munkaoramban amit nem szeretek hangoztatni a gigakeses miatt de ez teny. domere hallgattam meg tavaly nyaron v koraosszel amikor errol volt szo h mien szinten csinaljuk meg a playakat nem mondanam h utolag elszomorodnek ha arra gondolok h nem csinaltam meg minden kis kocsognek belertve a rugokat is a spectacular catch ratingjet (nemtudom h itt van-e ilyen ezt csak szelsoseges peldakent irtam). oszinten szurkolok steznek h vegigvigye a tervet, de amiatt, mert pontosan tudom mirol beszelek, vannak ketsegeim efelol. remelem mindenesetre h csak a pesszimizmus beszel belolem.
a masik problema az az h a default gameplanek tulnyomo hanyada kukaba valo szar. akinek megvan a program annak szivesen segitek kitesztelni azt h mondjuk rendelkezesre alljon 6-fele playbook -de most a szam tokmindegy- amit valaszthatnak azok a gmek akiknek nincs erkezesuk ezzel pocsolni esvagy nem erdekli oket a jatek ezen resze, maximum csak annyira h rabokjenek egy nevre h mien jatekot akarnak latni a csapatuktol. ha ez a ketto dolog teljesul allitom neked jozan esszel gondolkozva senkinek egy szava nem lehet majd a sim altal generalt statokra/reszeredmenyekre/vegeredmenyere.
mindazonaltal a program itt is gecizik nem csak a maddennel mert az en csapatom dzsatta ugyanolyan idenyt fut mint a bills irl tenne egy hasonlo kerettel. chokerz 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát pedig igenis gyakran előfordul, hogy szezon előtt tuti SB csapatnak kikiáltott csapat szopja végig a szezont. Idén itt volt az eagles, vagy korábban a rendszeresen bevásárló reckinc.

Nyilván a korábban általad és JJ által favorizált "szavazzuk meg ki a jobb" módszer király lenne, mert akkor mindig a legjobb nyerne a legszarabb meg utolsó lenne, csak annak semmi köze a valósághoz,főleg nem így, hogy NFL-ről van szó.

Nem is értem hogy merülhet fel valakiben, hogy összeszed egy fasza keretet, és akkor kb. garantált minimum a playoff. Azt megértem, hogy nem tetszik, senkinek nem tetszik, ha a csapata alulteljesít, de ez van, az életben ez mindennapos dolog.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Normális simmel lenne 1-15 a csapatod.
gabokocka
mi szamit normalis simnek ? azzal egyetertek h ennek a mi ligankra kivetitve egyenlore vannak bizonyos gyermekbetegsegei de akkor lesz normalis a sim ha a "kozfelkialtassal" legjobbnak nevezett keretek mindenkit szarradominalnak, a szarnak nevezettek pedig kiszopnak fcs csapat modjara mindenkitol ?
azert ez igy sztem kicsit sem lenne eletszeru. vagy akkor paytonnak v tomlinnak mit kellett vna mondania wild card utan ? kurvaanyad az en csapatom a jobb posztonkent ezert nem nyerhetsz ?Fake
Nem, természetesen nem. Nyilván benne van a sportban, hogy a gyengébb megveri az erősebbet alkalomadtán. De nem 10-ből 7-szer. Benne van egy-egy jobb rosszabb csapat nem olyan szezont csinál, mint amilyen a keretéből adodó lenne. De nem ilyen mértékben. Sztem ez így elég ótvar, de ez csak az én véleményem, mert konkrétan hiába építgettem a csapatom éveken keresztül, hoztam össze olyan keretet, amit a cap miatt kb lehetetlen (idén vághatom is ki a keret felét), szereztem vele egy top10 picket. Delonso meg az FCS szintű csapatával jobb mérleget produkál. Ha szerinted ez így van jól legyen, csak akkor tök fölösleges, tradeelni, FA-zni, jól draftolni, UDFA-ról húzok 53 embert, lesz jövőre jó sok capspacem, elöl draftolok (bár ki tudja...) Ennyi a problémám.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Normális simmel lenne 1-15 a csapatod.
gabokocka
mi szamit normalis simnek ? azzal egyetertek h ennek a mi ligankra kivetitve egyenlore vannak bizonyos gyermekbetegsegei de akkor lesz normalis a sim ha a "kozfelkialtassal" legjobbnak nevezett keretek mindenkit szarradominalnak, a szarnak nevezettek pedig kiszopnak fcs csapat modjara mindenkitol ?
azert ez igy sztem kicsit sem lenne eletszeru. vagy akkor paytonnak v tomlinnak mit kellett vna mondania wild card utan ? kurvaanyad az en csapatom a jobb posztonkent ezert nem nyerhetsz ?
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Rólam? Nocsak.
Én is kiveszem a fő irányítóm?
Vagy a legjobb embereim?Delonso_
igen, még a szezon előttjjncaa
Hogy jön ide a trade?
+ fejlődik a csapatom?
Tényleg ugyanaz mint kiírni nem nyerni akarok direkt veszítek igazad van.

Az meg pláne nonszensz hogy ezt még támogatjátok is.Delonso_
Normális simmel lenne 1-15 a csapatod.

IRL hol fogadnák el a szurkolók, hogy minden értelmes játékost elcserélsz draftpickért, ki a tököm írna alá hozzád FA-ről, ha fél év múlva elcserélik máshova. Kíváncsi lennék rá.

De az geci, aki a 70-es ratinggel rendelkező irányítóját lecseréli, de az nem, aki az egy évvel korábban FA-ről felszedett sztárját, potenciális franchise arcot rögtön a következő szezonban áruba bocsájtja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk ez így rohadt szar, hogy a tageket már ki kell osztani, de nincs még vége a szezonnak, potenciális játékosok elcserélésére kb nulla az esély...gabokocka
2an (hnap) vege a regularnak.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Mondjuk ez így rohadt szar, hogy a tageket már ki kell osztani, de nincs még vége a szezonnak, potenciális játékosok elcserélésére kb nulla az esély...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 szerintem eléggé visszakövethető. Megesik.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne kúrjál fel, hogy ez előbb is ott volt már, mert akkor kurva gyorsan húzok aludni

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Durva, még csak 17 csapat hosszabbított és máris mennyi potenciális FA RFA és tagjelölt az utcán.Delonso_
😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesz azért még tag is, de akad majd persze sok

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Durva, még csak 17 csapat hosszabbított és máris mennyi potenciális FA RFA és tagjelölt az utcán.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sajna a foschtalitschka AFC Easte lesz a masodik WC hely, a masodik hely siman nekem allt, de mint jo GM, az idei szezont, mondjuk ki barataim, bizony elkurtuk. Nem kicsit, nagyon. (Ugyis eleg ritkan hallani ilyet ebben az onfenyezo jatekban...)
Nem vartam vilagszenzaciot, de azert Leaf-fele szezont sem, egy IRL 1/1-tol 😕 viszont a csapat magja egyben marad, raadasul FA-n is arathatunk.. Bizakodo vagyok - van 4 olcso even at egy franchise QB-m, es korrekt futojatek. Vedelmet kicsit foldozgatjuk, es jovore ha nem lesz PO, akkor tenyleg lemondok...Igor
Nagy szavak ezek attól a csoporttól, amely összesen nem ért el a fostalicska AFC East jelenleg vezető csapata ellen egy győzelmet sem 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Sajna a foschtalitschka AFC Easte lesz a masodik WC hely, a masodik hely siman nekem allt, de mint jo GM, az idei szezont, mondjuk ki barataim, bizony elkurtuk. Nem kicsit, nagyon. (Ugyis eleg ritkan hallani ilyet ebben az onfenyezo jatekban...)
Nem vartam vilagszenzaciot, de azert Leaf-fele szezont sem, egy IRL 1/1-tol 😕 viszont a csapat magja egyben marad, raadasul FA-n is arathatunk.. Bizakodo vagyok - van 4 olcso even at egy franchise QB-m, es korrekt futojatek. Vedelmet kicsit foldozgatjuk, es jovore ha nem lesz PO, akkor tenyleg lemondok...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na az utolso fordulos melyik ujjamba harapjak 😀
a., nyerjen a dolphins, es akkor eselyt kapok ra h megnyerjem a csoportot,
viszont rosszabb lesz az elsokorosom
b., nyerjen a patriots, ebben az esetben nem lehet rosszabb a dolphinstol kapott pickem mint top10es

ja es egy kerdes : nalunk mi dont a porol ? mint irl ? mert ha igen akkor kiszamolnam ezt az afc kaoszt ami kialakult.Fake
És ha nyer a Phins, ti meg ikszeltek? 😀Wyatt
ebben az esetben leharaptam a faszomat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na az utolso fordulos melyik ujjamba harapjak 😀
a., nyerjen a dolphins, es akkor eselyt kapok ra h megnyerjem a csoportot,
viszont rosszabb lesz az elsokorosom
b., nyerjen a patriots, ebben az esetben nem lehet rosszabb a dolphinstol kapott pickem mint top10es

ja es egy kerdes : nalunk mi dont a porol ? mint irl ? mert ha igen akkor kiszamolnam ezt az afc kaoszt ami kialakult.Fake
És ha nyer a Phins, ti meg ikszeltek? 😀

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ja
irl


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na az utolso fordulos melyik ujjamba harapjak 😀
a., nyerjen a dolphins, es akkor eselyt kapok ra h megnyerjem a csoportot,
viszont rosszabb lesz az elsokorosom
b., nyerjen a patriots, ebben az esetben nem lehet rosszabb a dolphinstol kapott pickem mint top10es

ja es egy kerdes : nalunk mi dont a porol ? mint irl ? mert ha igen akkor kiszamolnam ezt az afc kaoszt ami kialakult.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, most nézem, hogy ő a record alapján tolta, én meg a PR-t, és a %-osat 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
nem csak, hogy átláthatóbb, de a két PR konkrétan nem is ugyanaz 😀
Döme utál, ezért nem férek a dobogóra, míg nálad második vagyok
a draftsorrend viszont remek ötlet volt

Fake: az se esélytelen, hogy még Te is (mint elevetemült állatkodó róózi) nézni fogsz néhány áron, sőőőt
bár mondjuk ezeknek egy része úgy is kiesik, mint legmagasabb 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, azt hiszem többet nem kér meg senki sem, hogy szálljak be róózinak. 😂
Hozom a tavalyi Fake formát. 😐Stez
koszonom szepen h megcsinaltad helyettem. feltem h te enyhulos arakat irsz majd de akkor pont jo h az en helyemen irtal arakat 😀

Fasza, ennél már csak a zacsi faszább, meg, hogy nyert Somos, zseniális nap.
Grat fake
Nem értem ezt a 0 sackeket amúgy mostanában, azért egy Hali, Shaun Phillips duó mellett a többieknek is szépen kéne hozni, nem, hogy még ők se. Meg ezek a 30 pontok... De legalább a Jets is kikapottWyatt
kosz a meccst.
vicc bazdmeg amugy az egesz. same old bills. 2 veresegem van ossz amire azt mondhatom h kiakaszto de azok nagyon (most amikor mar kurvara kellett :browns+dolphins a szezonnyiton) plusz a kocsog sziti es a minneszóta hosszabbitasban vert le es 1 kivetelevel sztem az osszes veresegem gszdvel sikerult abszovalni igaz volt par meglepigyozelem is. na most ha csak azt nezem h ha azt a 2t megnyerem -> po akkor elrohad az agyam de ha 1t akkor meg verseny es utso fordulo a jest ellen. mikor meg kis tulzassal semmit nem szamit mar akkor meg nyilvan elverlek h megint remenykedhessek abban h elverem visit te pedig rafazol bria ellen. persze ebbol az lesz h te elgazolod a dolfingokat velem meg feltorlik a new meadowland talajat. B.I.L.L.S. CHOKE-CHOKE-CHOKEFake
Csak a Phinst üssem, talán még wild cardra behúzhatsz, de ott sokan vannak egyelőre (viszont ha zacsizok, onnantól nagy a gány)

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ékezet alert 😮 Holly Hollai

minneszóta Fake

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát, azt hiszem többet nem kér meg senki sem, hogy szálljak be róózinak. 😂
Hozom a tavalyi Fake formát. 😐Stez
koszonom szepen h megcsinaltad helyettem. feltem h te enyhulos arakat irsz majd de akkor pont jo h az en helyemen irtal arakat 😀

Fasza, ennél már csak a zacsi faszább, meg, hogy nyert Somos, zseniális nap.
Grat fake
Nem értem ezt a 0 sackeket amúgy mostanában, azért egy Hali, Shaun Phillips duó mellett a többieknek is szépen kéne hozni, nem, hogy még ők se. Meg ezek a 30 pontok... De legalább a Jets is kikapottWyatt
kosz a meccst.
vicc bazdmeg amugy az egesz. same old bills. 2 veresegem van ossz amire azt mondhatom h kiakaszto de azok nagyon (most amikor mar kurvara kellett :browns+dolphins a szezonnyiton) plusz a kocsog sziti es a minneszóta hosszabbitasban vert le es 1 kivetelevel sztem az osszes veresegem gszdvel sikerult abszovalni igaz volt par meglepigyozelem is. na most ha csak azt nezem h ha azt a 2t megnyerem -> po akkor elrohad az agyam de ha 1t akkor meg verseny es utso fordulo a jest ellen. mikor meg kis tulzassal semmit nem szamit mar akkor meg nyilvan elverlek h megint remenykedhessek abban h elverem visit te pedig rafazol bria ellen. persze ebbol az lesz h te elgazolod a dolfingokat velem meg feltorlik a new meadowland talajat. B.I.L.L.S. CHOKE-CHOKE-CHOKE
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Süti
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, a szerződéskötésekkel, ha lehetőségem van rá, szeretném megvárni az alapszakasz végét.Delonso_
mivel pénteken lesz vége a regular szakasznak és szombatig lehet ajánlatot küldeni, ez elég simán benne van a határidőben 😀