NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 858
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Grat Jewman, fél bekezdés alatt elérted, hogy véletlenül se olvassak tovább. Ez még Soldinak sem mentWyatt
Én elolvastam. És rájöttem, hogy jewie igen hamar elfelejtette, hogy honnan jött.


😕


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat Jewman, fél bekezdés alatt elérted, hogy véletlenül se olvassak tovább. Ez még Soldinak sem mentWyatt
Ezt bóknak veszem. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat Jewman, fél bekezdés alatt elérted, hogy véletlenül se olvassak tovább. Ez még Soldinak sem ment

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
azt tudom hogy szabályos, csak az érdekel, hogy mennyire gyakori.

mert a transition tag is szabályos, nálunk mégis be van tiltva mert nem használják soha.Höri
RFA-nál nem gyakori. Mintha Welker lett volna ilyen Miamiból New Englandbe IRL.

De transition tagre is van példa a közelmúltból: Starks.

De kétség kívül cserélni inkább franchise tages játékosokat szoktak IRL, RFA-t qrva ritkán.Soldados
Már írtam, hogy végül 2+5-öt adtunk érte, nekem is ő rémlett
Da majd most WallaceWyatt
Wallace más.

Welker RFA-ként trédben ment el, tehát nem tenderértéket kapta a Miami. Wallace ha elmegy, az - valszeg - nem trédben lesz, hanem sima RFA eljárásban, azaz ajánlat, Steelers nem matchel és így kap egy 1. kört.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2oo7-ben volt a Welker-ügy. Ha 5 év alatt nem volt rá más precedens, akkor nem érzem indokoltnak, hogy ezen szegmens miatt korábban megnyissan a trade admint, de ha már van lebeszélt ilyen bolt, akkor egy 24 órát tudok adni hogy azt hivatalossá lehessen tenni.

viszont innentől kezdve senki ne álljon neki rfa-t árulni.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tenderezés után lehetséges tudtommal, épp úgy, ahogy a franchise tageseknél.Soldados
azt tudom hogy szabályos, csak az érdekel, hogy mennyire gyakori.

mert a transition tag is szabályos, nálunk mégis be van tiltva mert nem használják soha.Höri
RFA-nál nem gyakori. Mintha Welker lett volna ilyen Miamiból New Englandbe IRL.

De transition tagre is van példa a közelmúltból: Starks.

De kétség kívül cserélni inkább franchise tages játékosokat szoktak IRL, RFA-t qrva ritkán.Soldados
Már írtam, hogy végül 2+5-öt adtunk érte, nekem is ő rémlett
Da majd most Wallace

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ó hogy basszátok meg a cserélgetős fajtátokat, ez teljesen kiment a fejemből. de sajnos jogos.

szoktak egyáltalán irl elcserélni RFA-t?Höri
tenderezés után lehetséges tudtommal, épp úgy, ahogy a franchise tageseknél.Soldados
azt tudom hogy szabályos, csak az érdekel, hogy mennyire gyakori.

mert a transition tag is szabályos, nálunk mégis be van tiltva mert nem használják soha.Höri
RFA-nál nem gyakori. Mintha Welker lett volna ilyen Miamiból New Englandbe IRL.

De transition tagre is van példa a közelmúltból: Starks.

De kétség kívül cserélni inkább franchise tages játékosokat szoktak IRL, RFA-t qrva ritkán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én úgy emlékszem hogy Earl Bennett tenderezés előtt került hozzám TTT-től, és én tettem rá a tendert...Rataxes
tudom, sok ilyen volt már, de irl példát szeretnék.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én úgy emlékszem hogy Earl Bennett tenderezés előtt került hozzám TTT-től, és én tettem rá a tendert...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem arra gondolt, hogy a tender után az eredeti tulaj nem adja meg az új csapat ajánlatát
Mint nálunk Welkernél, ja nem pont, most látom, hogy mi csak ajánlottunk, de végül 2+5-ért vittük. De hogy RFA-tender előtt cserélt-e valaki, azt passzolom

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ó hogy basszátok meg a cserélgetős fajtátokat, ez teljesen kiment a fejemből. de sajnos jogos.

szoktak egyáltalán irl elcserélni RFA-t?Höri
tenderezés után lehetséges tudtommal, épp úgy, ahogy a franchise tageseknél.Soldados
azt tudom hogy szabályos, csak az érdekel, hogy mennyire gyakori.

mert a transition tag is szabályos, nálunk mégis be van tiltva mert nem használják soha.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ó hogy basszátok meg a cserélgetős fajtátokat, ez teljesen kiment a fejemből. de sajnos jogos.

szoktak egyáltalán irl elcserélni RFA-t?Höri
tenderezés után lehetséges tudtommal, épp úgy, ahogy a franchise tageseknél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ó hogy basszátok meg a cserélgetős fajtátokat, ez teljesen kiment a fejemből. de sajnos jogos.

szoktak egyáltalán irl elcserélni RFA-t?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó hát én ha lement a szim, 1-2 hónapig ránézni nem leszek hajlandó erre a gecire, arra vegyél nyugodtan mérget 😛Döme
elhiszem és megértem 😊 jövőhéten vége, ha június közepén elkezdtek dolgozni rajta az még simán jó 😉
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
péntek este már kb a meglesz a tracker nagyrésze (ugye Newman? 😀), szombaton nem indulhatna be a trade admin? :rolleyes:

am most viszonylag sok időnk lesz a következő simig, Wyatt meg Döme ha van idejük tesztelgethetnék kicsit a beállításokat, hogy a passzívabb GM-ek csak rábökjenek egy-egy általatok elkészített gamplanre (pass heavy, smash mooth, 50-50%, konzervatívabb v no punt) aztán mehet, aki pedig érez magában némi hc hajlamot majd variál magánakkristof
Jó hát én ha lement a szim, 1-2 hónapig ránézni nem leszek hajlandó erre a gecire, arra vegyél nyugodtan mérget 😛
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
péntek este már kb a meglesz a tracker nagyrésze (ugye Newman? 😀), szombaton nem indulhatna be a trade admin? :rolleyes:

kristof
deeee léccilécci 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
péntek este már kb a meglesz a tracker nagyrésze (ugye Newman? 😀), szombaton nem indulhatna be a trade admin? :rolleyes:

am most viszonylag sok időnk lesz a következő simig, Wyatt meg Döme ha van idejük tesztelgethetnék kicsit a beállításokat, hogy a passzívabb GM-ek csak rábökjenek egy-egy általatok elkészített gamplanre (pass heavy, smash mooth, 50-50%, konzervatívabb v no punt) aztán mehet, aki pedig érez magában némi hc hajlamot majd variál magának
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ennyien voltunk épp itt.Delonso_
Akkor csak a ti orrotok előtt húztam el a mézesmadzagot 😛Döme
Semmi gond,ahhoz már úgyis hozzászoktunk 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ennyien voltunk épp itt.Delonso_
Akkor csak a ti orrotok előtt húztam el a mézesmadzagot 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, valamiért azt hittem, mindenképpen ma lesz 😊 Oksi, akkor majd holnap

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ennyien voltunk épp itt.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Lehet lassan sim akár 😊Wyatt
Hát sorry mégsem lesz, most már nem volna időm összedobni (azért az tudni kell hogy félóra kell legalább minden fordulóhoz), túl kevesen mondtátok hogy nyomjuk, azokkal meg nem akarok kibaszni akik péntekre számoltak az abajgatással és PO múlik az utolsó héten.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet lassan sim akár 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A gameplan beállításokhoz én nem nyúltam - nem azért mert lusta voltam hozzá, hanem azért mert úgy gondoltam hogy csak rontanék rajta. De azért elég jól megy a Vikings-szekér a default cuccokkal is (ez mondjuk gondolom csak azért van így mert mákom lehetett a ratingekkel).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
btw Döme simmelj gyorsan míg meg nem jön Höri 😀fetomy
Epic 😊