NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 858
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Larry 8-at keresett 2011-ben, de idén 11,5-et fog. Teljesen jó szerződést kapott egyébként IRL árhoz közelit. Megatron 10 milláért szerintem rendben van. Legalább Fitz a legjobban kereső WR még mindig 😊Fucu
háttőő, én személy szerint örülök, hogy 10 milláért maradt Megatron, 13-al számoltam jó drágán 😊 felőlem legyen csak Fitz a legjobban kereső WR, az nem zavar. 😊
de mondjuk nekem Wallace 6,8 millája is kevés, nagyon is
a kiindulás Braylon 7 millája! 😂

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Wallace 6,8 milla?
Hát mit csináltatok ti? 😀Stez
Én már Stevie Johnsonnál és Nelsonnál meglepődtem, Wallace-ra igazából csak egy olyat lőttem, amiért simán megéri megtartani, úgy számoltam, hogy RFA-ként tartom meg, de 6,8-ért simán okés.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Larry 8-at keresett 2011-ben, de idén 11,5-et fog. Teljesen jó szerződést kapott egyébként IRL árhoz közelit. Megatron 10 milláért szerintem rendben van. Legalább Fitz a legjobban kereső WR még mindig 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Wallace 6,8 milla?
Hát mit csináltatok ti? 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Avrilnél és Gaithernél nem voltak azok, meg az emberi roncs Ricenál...
Fitzen is csodálkoztam anno és Bradyn is
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
12 milla kevés volt tőlem azt mondod?😊Delonso_
Hát kicsit alálőtted, de egy picit lefelé húzós összegnek még elmenne 😀

Stez: Nincs min csodálkozni, a többi Rózsi nem hű a nevéhez, és túl gyönge 😕
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én viszont a WR-eket lőttem nagyon fölé, na akkor fetomy, alakul a dolog 😂Stez
Akkor 5en együtt végül csak kirakunk egy monsterköcsögöt. Köcsög kapitány.

Ja plusz kár, hogy Megatronra nem neked kellett, akkor legalább egyikőnk feljebb húzta volna valami normálisabb árra 😀fetomy
12 milla kevés volt tőlem azt mondod?😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én viszont a WR-eket lőttem nagyon fölé, na akkor fetomy, alakul a dolog 😂Stez
Akkor 5en együtt végül csak kirakunk egy monsterköcsögöt. Köcsög kapitány.

Ja plusz kár, hogy Megatronra nem neked kellett, akkor legalább egyikőnk feljebb húzta volna valami normálisabb árra 😀fetomy
Megatronon is elcsodálkoztam azért, amikor emlékeim szerint Fitz 11 milláért írt alá talán tavaly vagy azelőtt nálunk, csak idén 8-9 millát keres, emiatt lehúzta a taget Ő is. 😀
És még azt is kinézem, hogy 9-9,5 körül is aláírt volna.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én viszont a WR-eket lőttem nagyon fölé, na akkor fetomy, alakul a dolog 😂Stez
Akkor 5en együtt végül csak kirakunk egy monsterköcsögöt. Köcsög kapitány.

Ja plusz kár, hogy Megatronra nem neked kellett, akkor legalább egyikőnk feljebb húzta volna valami normálisabb árra 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én viszont a WR-eket lőttem nagyon fölé, na akkor fetomy, alakul a dolog 😂Stez
Micsoda véletlen, valahogy van egy sejtésem hogy ráadásul pont DeSeant lőtted a "legfölébb" 😊 Pár hete mintha már célozgattál volna hogy úgyis sokat fog kérni, adjam oda Neked 😊Rataxes
Ez eszembe sem jutott, hidd el nekem. És ha kikerül piacra, akkor sem próbálnám emg behúzni. Minden WR-t fölé lőttem, vagyis kb. a legtöbben, somos szólt. De mondta, hogy nem para, párnál úgy is kiesik legmagasabb árként.
De egyébként emlékeim szerint pont DeSean volt az, akit nem lőttem nagyon fölé, én nekem mások rémlenek. 😀

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
mindig mindenki csak neumant oltja 😀Höri
nagy mellény ===> nagy célpont


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
mindig mindenki csak neumant oltja 😀Höri
Sok a divatfan. 😛

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én viszont a WR-eket lőttem nagyon fölé, na akkor fetomy, alakul a dolog 😂Stez
Micsoda véletlen, valahogy van egy sejtésem hogy ráadásul pont DeSeant lőtted a "legfölébb" 😊 Pár hete mintha már célozgattál volna hogy úgyis sokat fog kérni, adjam oda Neked 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem inkább örvendezzünk, elvégre Soldi távozása után sem lesz itt unalom.
Csak Igor helyett beszáll majd terrorx, mint csoportrivális.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mindig mindenki csak neumant oltja 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jewman írd már le, hogy milyen volt a ligautolsó GB, illetve mit változtattál rajta? 😊
Mert én egy olyan Detroitot kaptam, amiben nem volt egész konkrétan CB és ha jól emlékszem WR se, illetve mindkét DEmet cutolni kellett, mert irl is cutolva lettek. Ebből sikerült két év alatt ligautolsó előtti csapatot csinálni nagynehezen (de minek).
Egyébként nyilván a többi poszt kurva jó volt nálam.tenorx
Az egész D-line és ST, a DB sor fele, az OL 60%-a, az egész WR sor Jennings kivételével, a TE-ek.
A tavalyi keretben 15 játékos maradt meg az egykori keretből, szóval mondhatni tettem érte bőven. Nyilván még közelében sem vagyok a kitűzött céloknak, de úgy érzem ráléptem a helyes útra.Newman
vagod amugy h az a csapat azert volt 1/1 mert irre kerult a csapat fele a szezon elejen ?Fake
Igen, de szerintem le is írtam, hogy volt jó pár értékes játékos a keretben és, hogy a leggyengébb csapat is csak egy jelképes kifejezés volt.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én viszont a WR-eket lőttem nagyon fölé, na akkor fetomy, alakul a dolog 😂

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
94



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
22 milla


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
2012-re mennyi lesz a Salary Cap?
nem találom sehol


JT Daniels fan
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én speciel Goldsonnál sem garasoskodtam, de Griffinnél ezek szerint kiestem a picsába fölfelé. Mondjuk azt mondta is somos, hogy a safetyket túllőttem, viszont szerintem meg túl kevesekért írnak alá -főleg a jobbak- ahhoz képest, hogy szvsz egyáltalán nem egy jelentéktelen poszt.

Na de mindegy, ahogy nézem van bőven alul- és túllőtt emberkém is, meg pont beletaláltak is, úgyhogy kíváncsian várom hánynál estem ki merrefelé 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jewman írd már le, hogy milyen volt a ligautolsó GB, illetve mit változtattál rajta? 😊
Mert én egy olyan Detroitot kaptam, amiben nem volt egész konkrétan CB és ha jól emlékszem WR se, illetve mindkét DEmet cutolni kellett, mert irl is cutolva lettek. Ebből sikerült két év alatt ligautolsó előtti csapatot csinálni nagynehezen (de minek).
Egyébként nyilván a többi poszt kurva jó volt nálam.tenorx
Az egész D-line és ST, a DB sor fele, az OL 60%-a, az egész WR sor Jennings kivételével, a TE-ek.
A tavalyi keretben 15 játékos maradt meg az egykori keretből, szóval mondhatni tettem érte bőven. Nyilván még közelében sem vagyok a kitűzött céloknak, de úgy érzem ráléptem a helyes útra.Newman
vagod amugy h az a csapat azert volt 1/1 mert irre kerult a csapat fele a szezon elejen ?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszavonultatni kutolni mikortol lehet ?Fake
super bowl után

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jewman írd már le, hogy milyen volt a ligautolsó GB, illetve mit változtattál rajta? 😊
Mert én egy olyan Detroitot kaptam, amiben nem volt egész konkrétan CB és ha jól emlékszem WR se, illetve mindkét DEmet cutolni kellett, mert irl is cutolva lettek. Ebből sikerült két év alatt ligautolsó előtti csapatot csinálni nagynehezen (de minek).
Egyébként nyilván a többi poszt kurva jó volt nálam.tenorx
Az egész D-line és ST, a DB sor fele, az OL 60%-a, az egész WR sor Jennings kivételével, a TE-ek.
A tavalyi keretben 15 játékos maradt meg az egykori keretből, szóval mondhatni tettem érte bőven. Nyilván még közelében sem vagyok a kitűzött céloknak, de úgy érzem ráléptem a helyes útra.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ennyire túlfizettem volna decoud-ot ? nem érzem ilyen súlyosnak, persze meg akartam tartani.

fitz és finnegan kapcsán meg kíváncsi leszek, hogy FA-ban mennyiért mennek majd...

ami nem hajlik, az törik!