NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 862
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
No hogy érdemileg is mondjak valamit.
Az is egy lehetséges scenario, hogy határidőre kidolgozza mindenki a csapatát ratingre....Delonso_
Ja, csak abba gondolj bele, hogy ha jól rémlik Döme azt mondta, a liga harmada foglalkozott egyáltalán a gameplan beállításával, szerinted majd 30-32-en baszakodnának a ratingekkel? 😊

btw Döme simmelj gyorsan míg meg nem jön Höri 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
No hogy érdemileg is mondjak valamit.
Az is egy lehetséges scenario, hogy határidőre kidolgozza mindenki a csapatát ratingre. Ezt egy bizottság elbírálja, akár a rozi is. Ami erős legyengíti ami gyenge felerősíti. Ezután nekiállunk és kidolgozzuk azokat tulajdonságokra.(Stez féle brigád)
Így mindenki hozzáad a programhoz valamit tevőlegesen is, de arra is jó, hogy megfelelő szűrő legyen ki szarik rá.
Mellesleg ez kb 20 perces meló fejenként.Delonso_
Nyugi már megy a folyamat. Az pláne nem jó hogy a saját csapatát dolgozz ki az ember, én is direkt posztokra bontva csináltatom a srácokkal inkább mint csapatonként, így talán kiiktatható a tudalatti elfogultság... Meg könnyebb az egyes playákat összevetni, mert azonos skálát alkalmaz egy ember egy posztnál.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
simmelj
:cool:


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No hogy érdemileg is mondjak valamit.
Az is egy lehetséges scenario, hogy határidőre kidolgozza mindenki a csapatát ratingre. Ezt egy bizottság elbírálja, akár a rozi is. Ami erős legyengíti ami gyenge felerősíti. Ezután nekiállunk és kidolgozzuk azokat tulajdonságokra.(Stez féle brigád)
Így mindenki hozzáad a programhoz valamit tevőlegesen is, de arra is jó, hogy megfelelő szűrő legyen ki szarik rá.
Mellesleg ez kb 20 perces meló fejenként.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ja még annyi, hogy Döme a sok melóért kéri az 1/1-et és az 1/5-t, de majd jól megverheted szigetfocin és nem lesz gond ezzel semStez
Háh, ettől félek én is 😛 Ha kell akárkiből kiverem akármelyik pickjét 😀

Amúgy most van fölös másfél órám, ha nagyon nagyon akarja mindenki simmelhetek, de szerintem mostmár ne térjünk el a tervtől.Döme
Simeeeelj
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
ja még annyi, hogy Döme a sok melóért kéri az 1/1-et és az 1/5-t, de majd jól megverheted szigetfocin és nem lesz gond ezzel semStez
Háh, ettől félek én is 😛 Ha kell akárkiből kiverem akármelyik pickjét 😀

Amúgy most van fölös másfél órám, ha nagyon nagyon akarja mindenki simmelhetek, de szerintem mostmár ne térjünk el a tervtől.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
igen, még a szezon előttjjncaa
Hogy jön ide a trade?
+ fejlődik a csapatom?
Tényleg ugyanaz mint kiírni nem nyerni akarok direkt veszítek igazad van.

Az meg pláne nonszensz hogy ezt még támogatjátok is.Delonso_
Normális simmel lenne 1-15 a csapatod.

IRL hol fogadnák el a szurkolók, hogy minden értelmes játékost elcserélsz draftpickért, ki a tököm írna alá hozzád FA-ről, ha fél év múlva elcserélik máshova. Kíváncsi lennék rá.

De az geci, aki a 70-es ratinggel rendelkező irányítóját lecseréli, de az nem, aki az egy évvel korábban FA-ről felszedett sztárját, potenciális franchise arcot rögtön a következő szezonban áruba bocsájtja.gabokocka
Valóban, a kettő egy és ugyanaz a csalás.
Direkt veszíteni és elcserélni valakit, mert építed a csapatod. Az 1-15-re meg nem írok semmit, bizonyára annyi lenne.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
RFA tenderezés 4-7
akkor most tender előtt nem lehet cserélni RFA-t? 😮braxa88
Azt mondjuk nemértem, hogy így a hosszabbítások és stb... kezdetével együtt miért nem indult be a trade is, akkor lehetett volna újakkal hosszabbítani is, meg még tudnánk RFA-kat cserélni is, ha még előtte lehetne trade-elni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok ez nem úgy működik majd hogy az adott overall értéket nem lépheted túl, csak elosztod normálisan amit a random nem tudott? Mert akkor nagyon nem lehet elkúrni. :rolleyes:eaglesmcnabb
NemWyatt
teljesen új értékeket adunk? 😀 Szép lesz, de nekem 8 😊eaglesmcnabb
igen
és Rodgerst lehúzzuk, mint a szar, mert úgy döntöttünk, hogy az IRl semmit sem fog számítani, csak az idei GM szezon
Rodgers és Brees powa lesz :cool: 😂
Egyébként meg ja, nyilván új értékeket fog kapni mindenki, egyrészt a mostani IRL-t is figyelembe vesszük már, másrészt minden tróger tulajdonságot és értéket belövünk, de ezt már mondtam

ja még annyi, hogy Döme a sok melóért kéri az 1/1-et és az 1/5-t, de majd jól megverheted szigetfocin és nem lesz gond ezzel sem

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a lényeg, be lesznek állítva a pöckök, hogy normálisabb rate-ek jöjjenek ki, mert az nem állapot, hogy egy Nicks, Maclin kettős rohangál 28-cal, egy Dwayne Harris meg PS-ben csücsül 47-tel, mert a 0 nagyobb randomot dobott neki, mint ezeknél a kettő, amivel a játékosok 7x százalékánál jobbnak kéne lenniük

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rating-bizottság mindenképpen legyen, és én amondó vagyok, hogy egy, max két esetben még a csapat GM-je is felvethessen egy esetleges emelést/csökkenést (persze ezt nem kell elfogadni, csak egy javaslat). Gabót megértem, hogy szarul esik neki, hogy a dobbantós szezonban bukik emiatt, és innentől át kell alakítania a csapatát, Nicks gyakorlatilag egy az egyben ugyanolyan gyenge itt, mint Maclin, ez biztos feljebb lesz húzva, de pl Blount, Hernandez, a DT-k közül három biztos jobb értékeket fog kapni, ahogy még szerintem McClain is.
Saints, van két nagyon magasra taksált futód, két, az átlagosnál gyengébb TE-ed, egy kiemelkedő elkapód (Julio, Sanders 18-20, de Meachem is Maclin, valamint Nicks szintjén), a falban egyedül Evans a kiemelkedő, még Bushrod és Loadholt az átlagos, ebből meg egy sérült is ugyeWyatt
Srácok ez nem úgy működik majd hogy az adott overall értéket nem lépheted túl, csak elosztod normálisan amit a random nem tudott? Mert akkor nagyon nem lehet elkúrni. :rolleyes:eaglesmcnabb
NemWyatt
teljesen új értékeket adunk? 😀 Szép lesz, de nekem 8 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rating-bizottság mindenképpen legyen, és én amondó vagyok, hogy egy, max két esetben még a csapat GM-je is felvethessen egy esetleges emelést/csökkenést (persze ezt nem kell elfogadni, csak egy javaslat). Gabót megértem, hogy szarul esik neki, hogy a dobbantós szezonban bukik emiatt, és innentől át kell alakítania a csapatát, Nicks gyakorlatilag egy az egyben ugyanolyan gyenge itt, mint Maclin, ez biztos feljebb lesz húzva, de pl Blount, Hernandez, a DT-k közül három biztos jobb értékeket fog kapni, ahogy még szerintem McClain is.
Saints, van két nagyon magasra taksált futód, két, az átlagosnál gyengébb TE-ed, egy kiemelkedő elkapód (Julio, Sanders 18-20, de Meachem is Maclin, valamint Nicks szintjén), a falban egyedül Evans a kiemelkedő, még Bushrod és Loadholt az átlagos, ebből meg egy sérült is ugyeWyatt
Srácok ez nem úgy működik majd hogy az adott overall értéket nem lépheted túl, csak elosztod normálisan amit a random nem tudott? Mert akkor nagyon nem lehet elkúrni. :rolleyes:eaglesmcnabb
Nem

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Rating-bizottság mindenképpen legyen, és én amondó vagyok, hogy egy, max két esetben még a csapat GM-je is felvethessen egy esetleges emelést/csökkenést (persze ezt nem kell elfogadni, csak egy javaslat).Wyatt
Én is ezt javasoltam, hogy mindenképpen egyenek nyilvánossá téve, és egészséges mértékben belül bele lehessen ugatni másoknak is. Gondolom egyik rating készítő ember sem érzi magát annyira mindentudónak hogy ebbe ne menne bele. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rating-bizottság mindenképpen legyen, és én amondó vagyok, hogy egy, max két esetben még a csapat GM-je is felvethessen egy esetleges emelést/csökkenést (persze ezt nem kell elfogadni, csak egy javaslat). Gabót megértem, hogy szarul esik neki, hogy a dobbantós szezonban bukik emiatt, és innentől át kell alakítania a csapatát, Nicks gyakorlatilag egy az egyben ugyanolyan gyenge itt, mint Maclin, ez biztos feljebb lesz húzva, de pl Blount, Hernandez, a DT-k közül három biztos jobb értékeket fog kapni, ahogy még szerintem McClain is.
Saints, van két nagyon magasra taksált futód, két, az átlagosnál gyengébb TE-ed, egy kiemelkedő elkapód (Julio, Sanders 18-20, de Meachem is Maclin, valamint Nicks szintjén), a falban egyedül Evans a kiemelkedő, még Bushrod és Loadholt az átlagos, ebből meg egy sérült is ugyeWyatt
Srácok ez nem úgy működik majd hogy az adott overall értéket nem lépheted túl, csak elosztod normálisan amit a random nem tudott? Mert akkor nagyon nem lehet elkúrni. :rolleyes:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rating-bizottság mindenképpen legyen, és én amondó vagyok, hogy egy, max két esetben még a csapat GM-je is felvethessen egy esetleges emelést/csökkenést (persze ezt nem kell elfogadni, csak egy javaslat). Gabót megértem, hogy szarul esik neki, hogy a dobbantós szezonban bukik emiatt, és innentől át kell alakítania a csapatát, Nicks gyakorlatilag egy az egyben ugyanolyan gyenge itt, mint Maclin, ez biztos feljebb lesz húzva, de pl Blount, Hernandez, a DT-k közül három biztos jobb értékeket fog kapni, ahogy még szerintem McClain is.
Saints, van két nagyon magasra taksált futód, két, az átlagosnál gyengébb TE-ed, egy kiemelkedő elkapód (Julio, Sanders 18-20, de Meachem is Maclin, valamint Nicks szintjén), a falban egyedül Evans a kiemelkedő, még Bushrod és Loadholt az átlagos, ebből meg egy sérült is ugye

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
érdeklődés hiányában elmarad


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
RFA tenderezés 4-7
akkor most tender előtt nem lehet cserélni RFA-t? 😮braxa88
A kérdés jogos... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
RFA tenderezés 4-7
akkor most tender előtt nem lehet cserélni RFA-t? 😮
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, a programhoz meg alapból annyit, hogy mindenki csak sír és elvárja, hogy csettintésre jobb legyen a csapata, jobb legyen a QB-ja, a futója, stb., aztán meg a végén még ki is derül, hogy a fele bele sem nyúlt a gameplanbe.Stez
Harmada az jó lesz, pedig annyit mindenkinek megcsináltam volna, ahogy meg is mondtam a szim előtt, hogy bazeg passzoljunk már többet, mert ez nem fasza, vagy hosszabbakat, mittomén, de ha valaki a nickelback nevét sem adja meg, akkor nem tudok mit csinálni, hagyom defaulton, akkor meg nem kell csodálkozni pláne. Mondjuk pont pl. Somos mindent beállítást megadott kb, sajna vele meg a random baszott ki, de nagyon.

Rendesen be lesz tesztelve, megcsinálunk gameplan sablonokat, jó lesz ez...Döme
Jó, de somosnál azért nem is egy Brees dobált.
De én most akárhogy is nézem, itt a tavalyi statokat elnézve például PM-nek egész tisztességes számok fognak kijönni.
De úgy általánosan, én például így az első 1-2-3-4 héthez képest azért kifejezetten nagy javulást véltem felfedezni a proginál, de hát tökéletes nem is lesz soha, meglepetések meg mindig lesznek.
De az biztos, ahogy mondtad Te is, elegendő tesztelgetés, gameplan alakítások és új ratingek után jó lesz ez.. A maddennél így is úgy is jobb, pedig ott Vick lenne a rushing leader már. 😂Stez
Majd ezt rendesen meg kell nézni, de tuti benne van a bemelegedés faktor is ebben, egyszer már volt erről szó. Én pl. Ponderéket csak a 4. meccsen ültettem, azon kívül szinte mindig játszott valamennyit mindenki kezdő, és nem is volt velük gond szezon elején. De Soldi is erről számolt be.

Más dolog, de a legnagyobb bajnak azt tartom hogy a fejlesztőkkel nincs egy fórum vagy akármilyen kapcsolat amin keresztül lehetne nekik kérdéseket tenni, így mindent nekünk kell kisakkozni. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, a programhoz meg alapból annyit, hogy mindenki csak sír és elvárja, hogy csettintésre jobb legyen a csapata, jobb legyen a QB-ja, a futója, stb., aztán meg a végén még ki is derül, hogy a fele bele sem nyúlt a gameplanbe.Stez
Harmada az jó lesz, pedig annyit mindenkinek megcsináltam volna, ahogy meg is mondtam a szim előtt, hogy bazeg passzoljunk már többet, mert ez nem fasza, vagy hosszabbakat, mittomén, de ha valaki a nickelback nevét sem adja meg, akkor nem tudok mit csinálni, hagyom defaulton, akkor meg nem kell csodálkozni pláne. Mondjuk pont pl. Somos mindent beállítást megadott kb, sajna vele meg a random baszott ki, de nagyon.

Rendesen be lesz tesztelve, megcsinálunk gameplan sablonokat, jó lesz ez...Döme
Jó, de somosnál azért nem is egy Brees dobált.
De én most akárhogy is nézem, itt a tavalyi statokat elnézve például PM-nek egész tisztességes számok fognak kijönni.
De úgy általánosan, én például így az első 1-2-3-4 héthez képest azért kifejezetten nagy javulást véltem felfedezni a proginál, de hát tökéletes nem is lesz soha, meglepetések meg mindig lesznek.
De az biztos, ahogy mondtad Te is, elegendő tesztelgetés, gameplan alakítások és új ratingek után jó lesz ez.. A maddennél így is úgy is jobb, pedig ott Vick lenne a rushing leader már. 😂

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, a programhoz meg alapból annyit, hogy mindenki csak sír és elvárja, hogy csettintésre jobb legyen a csapata, jobb legyen a QB-ja, a futója, stb., aztán meg a végén még ki is derül, hogy a fele bele sem nyúlt a gameplanbe.Stez
Harmada az jó lesz, pedig annyit mindenkinek megcsináltam volna, ahogy meg is mondtam a szim előtt, hogy bazeg passzoljunk már többet, mert ez nem fasza, vagy hosszabbakat, mittomén, de ha valaki a nickelback nevét sem adja meg, akkor nem tudok mit csinálni, hagyom defaulton, akkor meg nem kell csodálkozni pláne. Mondjuk pont pl. Somos mindent beállítást megadott kb, sajna vele meg a random baszott ki, de nagyon.

Rendesen be lesz tesztelve, megcsinálunk gameplan sablonokat, jó lesz ez...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért én sem vagyok ennyire hülye, legalább 3-4-en jelezték már, hogy segítenének és nem is egyedül szeretném csinálni. 😊
Én is belenéztem, tudom, hogy brutális munka. Alapból van 1650 játékost kb, és akkor még a rookiekról nem is beszéltünk. Átlagosan egy playának meg 5 különféle értéket kell megadni egy-két kivétellel, mint a K, P, ahol csak 2-3 érték van. Egyébként meg tudnám csinálni, de kb. vért hugyozva és utána legalább egy évig semmiféle excelre rá sem tudnék nézni. 😀
Ahh nem, ha az 3-4-5 ember továbbra is bevállalja, hogy segít, akkor viszont egész gyorsan meg lehetne csinálni. Mindenki kap 400 játékost és csók. Az excelbe úgy is posztok szerint vannak csoportosítva, mindenki tolja a kedvére valókat. Én már elkezdtem az első részt, a QB-RB-FB-TE táblát kitöltögetni, még gondoltam a WR-t biztosan megcsinálom, de már ez kb. 500 játékos lesz.Stez
ebben az esetben ha ennyien csinaljatok akkor legyszi nevesitsed majd h ki mit melyik posztot csinalta. mert igy aztan allatira nem lesz "objektiv" a dolog ha 1 ember csinal meg 1 v tobb poszton mindenkit. vagy arra gondolsz h vegigveretitek igy az egesz rostert aztan egy ratingbaszoda vegignezi es amit cinkesnek itel az javitasra kerul ? mert az konnyen lehet h gyorsabb lenne abban igazad van. en mondtam h beszallok ha elkel a segitseg vagy a ratingnezegetosok koze is betehetsz de korlatozottan tudok rendelkezesre allni.Fake
Javaslatokban felvetettem, hogy meglegye-e az általad javasolt rating-bizottság. A többség leszarta a kérdést. 😀
Szóval hogy hogyan lesz, azt passzolom, de én gondoltam, hogy biztosan lesz reklamáció és nyilván pár playa is el lesz baszva, így részemről ez a bizottság teljesen jó. Ha valaki szar, belejavít a bizottság.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, a programhoz meg alapból annyit, hogy mindenki csak sír és elvárja, hogy csettintésre jobb legyen a csapata, jobb legyen a QB-ja, a futója, stb., aztán meg a végén még ki is derül, hogy a fele bele sem nyúlt a gameplanbe. Akkor viszont nem értem mi a probléma, mert ha default gameplan van viszont berakva, az esélyesen elég fos lehet. Mondjuk bele kell nyúlni, próbálkozni. Mert én eddig akárkitől visszahallottam, mindenki azt mondta, hogy egy, vagy akár több belenyúlás és kísérletezgetés után már látható volt az eredmény és a változás. Csak a program éppenséggel nem biztos, hogy tudja, az adott GM mit szeretne csinálni. JJ-nél másra sem tudok gondolni, mint hogy valami citrom-díjas default play lehet alapból, ami nem nagyon tudja kihozni például Breesből a maximumot. Az én csapatom még akkor is passzol, amikor vezetünk, 30 másodperc van hátra és a saját térfelünkön vagyunk, mindezt a nagyszünet előtt, de hát így állítottam be. 😀 De mondjuk ja, ez a program némi HC-OC tevékenységet is igényel, nem csak, hogy legyen egy remek rostered. Ilyen téren mondjuk pont jogtalannak érzem a programmal való gebaszt, mert ez nem csak a programé volt. De mondjuk itt lesz egy teljes offseason, ahol lehet Dömével konzultálni, mivel sok próbasim lesz és ahol lehet kísérletezgetni. De én még a regularomból is rászántam 4-6 hetet, hogy lássam, fullos ellenfelek ellen, a legjobb játékosok ellen is mire megy a csapat. Néha csalódtam, megesik. 😀 De hát ez van, el kell fogadni, hogy ezzel a programmal némi HC-OC baszakodás is van. Vagyis kellene, hogy legyen alapesetben, de akit nem érdekel ez a része, ne csodálkozzon a statokon.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért én sem vagyok ennyire hülye, legalább 3-4-en jelezték már, hogy segítenének és nem is egyedül szeretném csinálni. 😊
Én is belenéztem, tudom, hogy brutális munka. Alapból van 1650 játékost kb, és akkor még a rookiekról nem is beszéltünk. Átlagosan egy playának meg 5 különféle értéket kell megadni egy-két kivétellel, mint a K, P, ahol csak 2-3 érték van. Egyébként meg tudnám csinálni, de kb. vért hugyozva és utána legalább egy évig semmiféle excelre rá sem tudnék nézni. 😀
Ahh nem, ha az 3-4-5 ember továbbra is bevállalja, hogy segít, akkor viszont egész gyorsan meg lehetne csinálni. Mindenki kap 400 játékost és csók. Az excelbe úgy is posztok szerint vannak csoportosítva, mindenki tolja a kedvére valókat. Én már elkezdtem az első részt, a QB-RB-FB-TE táblát kitöltögetni, még gondoltam a WR-t biztosan megcsinálom, de már ez kb. 500 játékos lesz.Stez
ebben az esetben ha ennyien csinaljatok akkor legyszi nevesitsed majd h ki mit melyik posztot csinalta. mert igy aztan allatira nem lesz "objektiv" a dolog ha 1 ember csinal meg 1 v tobb poszton mindenkit. vagy arra gondolsz h vegigveretitek igy az egesz rostert aztan egy ratingbaszoda vegignezi es amit cinkesnek itel az javitasra kerul ? mert az konnyen lehet h gyorsabb lenne abban igazad van. en mondtam h beszallok ha elkel a segitseg vagy a ratingnezegetosok koze is betehetsz de korlatozottan tudok rendelkezesre allni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért én sem vagyok ennyire hülye, legalább 3-4-en jelezték már, hogy segítenének és nem is egyedül szeretném csinálni. 😊
Én is belenéztem, tudom, hogy brutális munka. Alapból van 1650 játékost kb, és akkor még a rookiekról nem is beszéltünk. Átlagosan egy playának meg 5 különféle értéket kell megadni egy-két kivétellel, mint a K, P, ahol csak 2-3 érték van. Egyébként meg tudnám csinálni, de kb. vért hugyozva és utána legalább egy évig semmiféle excelre rá sem tudnék nézni. 😀
Ahh nem, ha az 3-4-5 ember továbbra is bevállalja, hogy segít, akkor viszont egész gyorsan meg lehetne csinálni. Mindenki kap 400 játékost és csók. Az excelbe úgy is posztok szerint vannak csoportosítva, mindenki tolja a kedvére valókat. Én már elkezdtem az első részt, a QB-RB-FB-TE táblát kitöltögetni, még gondoltam a WR-t biztosan megcsinálom, de már ez kb. 500 játékos lesz.