NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 858
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
visszavonultatni kutolni mikortol lehet ?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
keressetek, kínáljatok
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=109802#p109802
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
már tavaly is ilyen jóságos voltam 😐


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem mind2nél kevesebb volt az ár 3.9-nélSzegecs
ejnye szegecs. puhulsz ?
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
nekem mind2nél kevesebb volt az ár 3.9-nél


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Büdös máker szádat, kiesett a 8 millás összegem :/ 😀Stez
tudom ezentul ha vmi cink van akkor kit kell megbizni rozsahazi helyettesitessel.
buszke vagyok rad stez h tovabbviszed a dicso hagyomanyokat 😀
mellesleg grubbsnak az 5 eleg lol. kivancsi vagyok ezekutan karcsi mennyibe fog fajni mert mondjuk
6+nal vna eleg okom lazadozni szvsz ...Fake
Ezt a lázadozás témát hagyjuk szerintem, amikor Griffin 4,2 milláért simán aláírt, Goldson esetében meg a 3,95 millió a 75%-hoz sem volt elég...somoskovig
😂
valoban igazad van ebben az esetben es most megigerem h 1 kurva szo nem lesz a temaban.
a tobbi rozsit kerdenem : ezt h sikerult kihozni ? 1 ev teljesitmenye > egy egesz karrier teljesitmenye ?
ugy h griffin iden is szvsz jobb #vót csak goldsont tobbet adta a teve meg eredmenyesebb csapatban jaccott.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Na erre nem szamitottam, hogy mindket csavesz meglesz 😊 puhanyok a Rozik... Az viszont, hogy Kochnal meg a 75 szazalek se, wtf?Igor
Büdös máker szádat, kiesett a 8 millás összegem :/ 😀Stez
tudom ezentul ha vmi cink van akkor kit kell megbizni rozsahazi helyettesitessel.
buszke vagyok rad stez h tovabbviszed a dicso hagyomanyokat 😀
mellesleg grubbsnak az 5 eleg lol. kivancsi vagyok ezekutan karcsi mennyibe fog fajni mert mondjuk
6+nal vna eleg okom lazadozni szvsz ...Fake
Ezt a lázadozás témát hagyjuk szerintem, amikor Griffin 4,2 milláért simán aláírt, Goldson esetében meg a 3,95 millió a 75%-hoz sem volt elég...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na erre nem szamitottam, hogy mindket csavesz meglesz 😊 puhanyok a Rozik... Az viszont, hogy Kochnal meg a 75 szazalek se, wtf?Igor
Büdös máker szádat, kiesett a 8 millás összegem :/ 😀Stez
tudom ezentul ha vmi cink van akkor kit kell megbizni rozsahazi helyettesitessel.
buszke vagyok rad stez h tovabbviszed a dicso hagyomanyokat 😀
mellesleg grubbsnak az 5 eleg lol. kivancsi vagyok ezekutan karcsi mennyibe fog fajni mert mondjuk
6+nal vna eleg okom lazadozni szvsz ...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Am erről jut eszembe, azért gondolom az értékek kialakításába az IRL csak beleszólt, így a bajnok Green Bay játékosai pl jó eséllyel jobban fel lettek húzva, mint az 1/1-es Carolina, ami miatt szophat pluszban azért Gabo, hiszen van azért bőven átfedésWyatt
nem. annak h egyenileg vki mien jatekos annak semmi koze ahhoz h a csapata mennyire eredmenyes.
mellesleg a carolina kerete sosem volt 1/1 erossegu sztem ez vitan felul all.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Pedig most talán kapsz egy elsőt max 😊
Am, Döme, kb mikor lesz forduló? Mert akkor úgy szervezem gyorsan a dolgokat 😊Wyatt
4-6 körül
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig most talán kapsz egy elsőt max 😊
Am, Döme, kb mikor lesz forduló? Mert akkor úgy szervezem gyorsan a dolgokat 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Bánod már, hogy nem fogadtad el a két első és egy második körös ajánlatot mi 😛Wyatt
nem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bővült kicsit a KEKI-m.Rataxes
Bánod már, hogy nem fogadtad el a két első és egy második körös ajánlatot mi 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Na erre nem szamitottam, hogy mindket csavesz meglesz 😊 puhanyok a Rozik... Az viszont, hogy Kochnal meg a 75 szazalek se, wtf?Igor
Büdös máker szádat, kiesett a 8 millás összegem :/ 😀

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
van keki, itten:

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=486114#p486114

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Na erre nem szamitottam, hogy mindket csavesz meglesz 😊 puhanyok a Rozik... Az viszont, hogy Kochnal meg a 75 szazalek se, wtf?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Jewman írd már le, hogy milyen volt a ligautolsó GB, illetve mit változtattál rajta? 😊
Mert én egy olyan Detroitot kaptam, amiben nem volt egész konkrétan CB és ha jól emlékszem WR se, illetve mindkét DEmet cutolni kellett, mert irl is cutolva lettek. Ebből sikerült két év alatt ligautolsó előtti csapatot csinálni nagynehezen (de minek).
Egyébként nyilván a többi poszt kurva jó volt nálam.tenorx
Heh, hát ezaz: nálam volt 1 CB 1 S, és 1 WR (ha Berriant a 8milliárdos fizujával nem számoljuk). : 😂
most legalább már mindenhol van kezdőm, Newmantól várom a tanácsokat PM-ben mit kell tennem ahhoz hogy én is olyan Gigacsapatot építsek 😊

Mondjuk így könnyű mivel tenorxszal gigafos a csapatunk, ez már kapásból 4 ajándék W, onnan már nem nehéz POba jutnia.eaglesmcnabb
Erről nem lehet tanácsokat osztogatni.
Ez vagy a vérében van valakinek, vagy nincs. Csak a legjobbak értik ezt.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Bővült kicsit a KEKI-m.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jewman írd már le, hogy milyen volt a ligautolsó GB, illetve mit változtattál rajta? 😊
Mert én egy olyan Detroitot kaptam, amiben nem volt egész konkrétan CB és ha jól emlékszem WR se, illetve mindkét DEmet cutolni kellett, mert irl is cutolva lettek. Ebből sikerült két év alatt ligautolsó előtti csapatot csinálni nagynehezen (de minek).
Egyébként nyilván a többi poszt kurva jó volt nálam.tenorx
Heh, hát ezaz: nálam volt 1 CB 1 S, és 1 WR (ha Berriant a 8milliárdos fizujával nem számoljuk). : 😂
most legalább már mindenhol van kezdőm, Newmantól várom a tanácsokat PM-ben mit kell tennem ahhoz hogy én is olyan Gigacsapatot építsek 😊

Mondjuk így könnyű mivel tenorxszal gigafos a csapatunk, ez már kapásból 4 ajándék W, onnan már nem nehéz POba jutnia.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 195 — Vikings fan
Mostmár legalább tudom kitől kellett volna tanácsokat kérnem helyetted 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jewman írd már le, hogy milyen volt a ligautolsó GB, illetve mit változtattál rajta? 😊
Mert én egy olyan Detroitot kaptam, amiben nem volt egész konkrétan CB és ha jól emlékszem WR se, illetve mindkét DEmet cutolni kellett, mert irl is cutolva lettek. Ebből sikerült két év alatt ligautolsó előtti csapatot csinálni nagynehezen (de minek).
Egyébként nyilván a többi poszt kurva jó volt nálam.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
a falban egyedül Evans a kiemelkedő, még Bushrod és Loadholt az átlagos, ebből meg egy sérült is ugyeWyatt
A liga legjobb támadófalából három játékos van nálam meg az "átlagos" Loadholt, de ez a díj is csak Brees miatt lehetségesjjncaa
ahogy mondod


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 785 — 258. §
a falban egyedül Evans a kiemelkedő, még Bushrod és Loadholt az átlagos, ebből meg egy sérült is ugyeWyatt
A liga legjobb támadófalából három játékos van nálam meg az "átlagos" Loadholt, de ez a díj is csak Brees miatt lehetséges


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem lettek felhúzva. Minden Green Bay játékos 0-s ratinget kapott.
Csak azért ilyen jók, mert Jewman.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Am erről jut eszembe, azért gondolom az értékek kialakításába az IRL csak beleszólt, így a bajnok Green Bay játékosai pl jó eséllyel jobban fel lettek húzva, mint az 1/1-es Carolina, ami miatt szophat pluszban azért Gabo, hiszen van azért bőven átfedés