NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pickek ismeretében módosult, és emberbarátabb lett a KeKím.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
channing crowderFake
Kb az egyetlen gyenge pont a csapatban. Fasz gondolta, hogy visszavonul a marhája, de szerencsére már a mi zárásunk után tette. 😊 A többi faszányos.Soldados
tanard is ? erdekes izlesed van. az igaz h a celnak megteszi. crowder meg alapszar volt en orulnek neki a helyedben 😀

szerk.: az olshansky, mike wright rde parosodat nem is lattam eddig 😂 na ez kb mindent visz 😀
tan nem kisse omladozik a franchise ? 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
channing crowderFake
Kb az egyetlen gyenge pont a csapatban. Fasz gondolta, hogy visszavonul a marhája, de szerencsére már a mi zárásunk után tette. 😊 A többi faszányos.Soldados
Már vissza akar térni, úgyhogy a future hof csapatod továbbra is meglesz

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
channing crowderFake
Kb az egyetlen gyenge pont a csapatban. Fasz gondolta, hogy visszavonul a marhája, de szerencsére már a mi zárásunk után tette. 😊 A többi faszányos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol és a másik meccsen is OT, ráadásul nem is sokkal a vége előtt lett pont, fake-nek is faszán jött ki
Grat VisiWyatt
na ezt koszi h beirtad igy volt erom megnezni a logot ... nem tudom h most "sirjak" vagy nevessek ... gratulalok visko jest
de azert az utolso meccsek balfaszkodasa ellenere sikeresnek konyvelheto ez a szezonom ugy velem mivel azert eros csapatokbol tobbet kalapaltunk el szvsz mint amennyi ostoba vereseget elszenvedtunk. latszik h kezd rendesen versenykepes csapatom lenni ami azert nem hatrany mert iden is lesz egy halom penzem elkolteni 😀
valamint a patriots nem nyert divet 😀Fake
Hát nem sajna, de talán majd a köviben. Brady marad, Maclin remélhetőleg nem lesz ekkora szar, falban a négy max 25-ös értékű IRL kezdőm (Mongomery, Costa, Wood, André Smith) csak javul majd a szezonjuk következtében, Cody sem hiszem, hogy egészen 10-ig süllyed ismét, és talán Chaneynél sem lesz jobb egy pálya széléről behívott szurkoló (persze a többi csapatban is lesznek javulások, de talán a keret lesz elég erős, hogy ismét PO-ba jusson)

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
4db top10es pick? ebből fel lehet építeni egy teljes franchiset...
lol tampa- 1-4.kör 18db pick...braxa88
Becseréli őket 25 db 2013-as 1-3. körösre 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A 4 éves Steelers-regnálásom statisztikái pedig a következőek: legjobb alapszakasz-mutató, legkevesebb engedett pont! :cool:Soldados
szavak nincsenek márbraxa88
Ezek csak tények. 😉Soldados
tenyekre nincsenek szavak. 😉

channing crowder
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lol és a másik meccsen is OT, ráadásul nem is sokkal a vége előtt lett pont, fake-nek is faszán jött ki
Grat VisiWyatt
na ezt koszi h beirtad igy volt erom megnezni a logot ... nem tudom h most "sirjak" vagy nevessek ... gratulalok visko jest
de azert az utolso meccsek balfaszkodasa ellenere sikeresnek konyvelheto ez a szezonom ugy velem mivel azert eros csapatokbol tobbet kalapaltunk el szvsz mint amennyi ostoba vereseget elszenvedtunk. latszik h kezd rendesen versenykepes csapatom lenni ami azert nem hatrany mert iden is lesz egy halom penzem elkolteni 😀
valamint a patriots nem nyert divet 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
4db top10es pick? ebből fel lehet építeni egy teljes franchiset...
lol tampa- 1-4.kör 18db pick...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha a mérleg után a SoS van a tiebreakerben, akkor ez lesz a pick sorrend:


1. Buccs (Falcons 4-12)
2. Texans 4-12
3. Eagles 5-11
4. Browns 5-11
5. Broncos 5-11
6. Buccs (Lions 5-10)
7. Buccs (Giants 6-10)
8. Cards 6-10
9. Bills (Phins 6-10)
10. Buccs 7-9
11. Falcons (Ravens 7-9)
12. Panthers 7-9
13. Redskins 7-9
14. Bears 7-9
15. Chargers 7-9
16. Rams 8-8
17. Colts 8-8
18. Redskins (Bills 8-8)
19. Bengals 9-7
20. Pats 9-7
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 780 — 258. §
Jön a Jax WC-zni, de rájuk csapjuk az ajtót 😛 kettőből kétszer vertük őket, most is kéne.Rajna
Na a maddenben erre nem volt példa sosejjncaa
Mire? Három győzelem egy csapat ellen egy szezonban?Rajna
ja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az Awardok mikor lesznek meg? A PO 1. köre vagy a teljes PO után?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Komolyan ennyit ríni a szimm miatt... nyilván idióta dolgok lesznek benne, időnk sincs tökéleteset alkotni, de ha lenne is, a program nem a valóság. Én jól elszórakozok a szimmen de pont nem érdekel mit dob a gép, magamnak építem a csapatom, nem a proginak.Rajna
Azért egyszer nekem is engedtessék meg, ha már a végén a létező összes eredmény szar alakulása miatt, mondhatjuk, hogy pechesen, kiesek, hogy ennyit leírjak
Am PR 1-2 PO-ban sincs, nem rossz 😀Wyatt
Írhatsz amit akarsz, megértem, ha csalódott vagy, de azért a csapatépítést ne fűzzük fel erre (tudom, hogy nem volt komoly az ajánlat).Rajna
Nem fogom

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jön a Jax WC-zni, de rájuk csapjuk az ajtót 😛 kettőből kétszer vertük őket, most is kéne.Rajna
Na a maddenben erre nem volt példa sosejjncaa
Mire? Három győzelem egy csapat ellen egy szezonban?

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nálam eladó mindenki, cserébe kérek 4 darab minimum ligaelit CB-t, ahogy nézem más úgysem kell ideWyatt
Komolyan ennyit ríni a szimm miatt... nyilván idióta dolgok lesznek benne, időnk sincs tökéleteset alkotni, de ha lenne is, a program nem a valóság. Én jól elszórakozok a szimmen de pont nem érdekel mit dob a gép, magamnak építem a csapatom, nem a proginak.Rajna
Azért egyszer nekem is engedtessék meg, ha már a végén a létező összes eredmény szar alakulása miatt, mondhatjuk, hogy pechesen, kiesek, hogy ennyit leírjak
Am PR 1-2 PO-ban sincs, nem rossz 😀Wyatt
Írhatsz amit akarsz, megértem, ha csalódott vagy, de azért a csapatépítést ne fűzzük fel erre (tudom, hogy nem volt komoly az ajánlat).

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Wallace nálam asszem 7.5 milla volt, gondolom ott is kiestem ezek szerint 😀
Nelson árát Rodgers miatt nem mertem annyira taksálni, Johnson meg szerintem konkrétan szar a százezer dropjával, csak azért mégse mondhattam hogy 2 milla. 😊
fetomy
Johnson nagy király pedig, nekem idén egész végig rohadtul tetszett. Revis-t is szétszívatta és Fitzpatrick sokat köszönhet neki az első félidei remeklésért.

A 7,5 milla miért esne ki? a 6,8 elég közel van, ugye ha a 95%-ot nézzük, 7,15 milla is lehetett a Wallace átlag, az abszolút közel van a 7,5-höz.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam eladó mindenki, cserébe kérek 4 darab minimum ligaelit CB-t, ahogy nézem más úgysem kell ideWyatt
Komolyan ennyit ríni a szimm miatt... nyilván idióta dolgok lesznek benne, időnk sincs tökéleteset alkotni, de ha lenne is, a program nem a valóság. Én jól elszórakozok a szimmen de pont nem érdekel mit dob a gép, magamnak építem a csapatom, nem a proginak.Rajna
Azért egyszer nekem is engedtessék meg, ha már a végén a létező összes eredmény szar alakulása miatt, mondhatjuk, hogy pechesen, kiesek, hogy ennyit leírjak
Am PR 1-2 PO-ban sincs, nem rossz 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 780 — 258. §
Jön a Jax WC-zni, de rájuk csapjuk az ajtót 😛 kettőből kétszer vertük őket, most is kéne.Rajna
Na a maddenben erre nem volt példa sose


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nálam eladó mindenki, cserébe kérek 4 darab minimum ligaelit CB-t, ahogy nézem más úgysem kell ideWyatt
Komolyan ennyit ríni a szimm miatt... nyilván idióta dolgok lesznek benne, időnk sincs tökéleteset alkotni, de ha lenne is, a program nem a valóság. Én jól elszórakozok a szimmen de pont nem érdekel mit dob a gép, magamnak építem a csapatom, nem a proginak.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 4 éves Steelers-regnálásom statisztikái pedig a következőek: legjobb alapszakasz-mutató, legkevesebb engedett pont! :cool:Soldados
szavak nincsenek márbraxa88
Ezek csak tények. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 194 — Vikings fan
1/5 lett az 1/1-ből 😕 hát jelentos hatranyt epitettünk az offseasonra így 😊
De legalább legyőztük a Rivers bandát . Offseasonra fel ha valakit érdekel az 1/5 szívesen lejebb tradelek 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam eladó mindenki, cserébe kérek 4 darab minimum ligaelit CB-t, ahogy nézem más úgysem kell ide

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A 4 éves Steelers-regnálásom statisztikái pedig a következőek: legjobb alapszakasz-mutató, legkevesebb engedett pont! :cool:Soldados
szavak nincsenek már
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 4 éves Steelers-regnálásom statisztikái pedig a következőek: legjobb alapszakasz-mutató, legkevesebb engedett pont! :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy draftsorrendet lapszemlébe berakna valamelyik illetékes?
kösziStez
tippre:
1/1 Bucs
1/2 Texans
1/3 Eagles
1/4 Browns
1/5 Broncos
1/6 Bucskristof
PO-ig az összes pickre kíváncsi lennék 😉
Soldi, na és ki kapta a legkevesebb pontot? 😀
És most wild cardról majd kizúgok 30 kapott ponttal 😊