GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
eléggé muhaha a rangsor 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
No2 Defense, no8 Overall woow
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 468
15. hely az nekem van kibérelve rotoban.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hűű, ezt az utolsó Roto adatot de nem akartam látni 😐 "Jó" hatással volt az eddigi "egyéves" ténykedésem a Vikings-ra... Szegény GoVikings! látná ezt kitérne a hitéből...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah, most nem tudom már mi a helyzet, de a lényeg, hogy megírtam a depth chartot. Höri XLS-e alapján, rendesen posztok, kezdők szerint mezszámokkal együtt.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 468
Kezdem félteni Dömét a zombisodástól.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Heath Evans nálam van, és legjobb tudomásom szerint mindkettőben benne van.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
nem várhatja el senki, hogy 1945 játékost egyedül a helyére tegyek ezzel a szájbakúrt programmal.Döme
üdv a világomban 😀Höri
najó, de ez az excellel baszakodás, rádásul a végtelenül rugalmatlan program azért durván próbára teszi az idegeimet. 😀

Tényleg vicc, hogy ha van 5 RDE-d és 0 LDE-d, mert IRL épp mind papíron az, akkor inkább fogja magát és kivesz egy RDE-t és csinál helyette egy kamu LDE-t...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem várhatja el senki, hogy 1945 játékost egyedül a helyére tegyek ezzel a szájbakúrt programmal.Döme
üdv a világomban 😀

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Na egyelőre még ne nagyon nézegessétek a pdf-ket, inkább megcsinálom mindegyik csapatban a posztokat normálisan, és utána rakom fel a rostereket, mert így - remélhetőleg - nem kell kétszer, háromszor újra kidobálnom majd a PS-embereket és már tényleg nem lesznek fantomok amiatt amit a közleményekben írtam. Ez holnap estére várható.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én frissítettem a DC-met, a kezdőm is valahogy így fog kinézni... Továbbá lecseréltem ott is Randy Moss-t Bryant Johnson-ra, de ez a Döme által posztolt pdf-ben már helyesen szerepel (korábban jeleztem már) csak az excelben nem.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor viszont arra kérnék mindenkit, aki nem tuti biztos hogy kompatibilis a roster és a DC, az frissítsen egyet, mert most már gecire unom ezt az egészet, hihetetlen körülményesen van ez az egész megcsinálva, és mások igénytelensége miatt nem akarok pluszmunkát...Döme
Az ezzel a gond bro, ha erre vársz, sokáig várhatsz, hisz van aki nem is olvassa nagyon ezt a fórumot.Delonso_
Tényszerű.

Akkor viszont lesznek olyan rosterek amiben nem kulcsplayák ugyan, de lehet el lesznek baszva, nem várhatja el senki, hogy 1945 játékost egyedül a helyére tegyek ezzel a szájbakúrt programmal.Döme
Eddig rajtam és most Kristófon kívül nem rémlik, hogy bárki írta volna, hogy az excelben van nála hiba, így szerintem ha az 53 alap rostertag stimmel, onnantól kezdve felesleges ezzel foglalkozni, a ps-emberek úgysem lépnek pályára

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
ne a beírt DC-t vedd alapul, hanem az excel rostert, az frissebb.Höri
Akkor viszont arra kérnék mindenkit, aki nem tuti biztos hogy kompatibilis a roster és a DC, az frissítsen egyet, mert most már gecire unom ezt az egészet, hihetetlen körülményesen van ez az egész megcsinálva, és mások igénytelensége miatt nem akarok pluszmunkát...Döme
Az ezzel a gond bro, ha erre vársz, sokáig várhatsz, hisz van aki nem is olvassa nagyon ezt a fórumot.Delonso_
Tényszerű.

Akkor viszont lesznek olyan rosterek amiben nem kulcsplayák ugyan, de lehet el lesznek baszva, nem várhatja el senki, hogy 1945 játékost egyedül a helyére tegyek ezzel a szájbakúrt programmal.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A mielőbbi kezdést "elősegítő" probléma lépett fel:
A Houstonnak a DC illetve a feltöltött excel rostere nem egyezik, és más csapatnál is kaad ilyesmi, pl. Heath Evans az excel rosterben nincs benne amelyik cspatnál van (asszem Giants).

Pl. Jeromy Miles a rosteren PS-tag, DC-ben nem, vagy Malcolm Smith rosteren 53-as kerettag LB, DC-n Ps-ben van...

Melyik lehet az igazi?Döme
ne a beírt DC-t vedd alapul, hanem az excel rostert, az frissebb.Höri
Akkor viszont arra kérnék mindenkit, aki nem tuti biztos hogy kompatibilis a roster és a DC, az frissítsen egyet, mert most már gecire unom ezt az egészet, hihetetlen körülményesen van ez az egész megcsinálva, és mások igénytelensége miatt nem akarok pluszmunkát...Döme
Az ezzel a gond bro, ha erre vársz, sokáig várhatsz, hisz van aki nem is olvassa nagyon ezt a fórumot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem is friss a dc, az excelben még vannak hiányosságok
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az én DC-m friss, az excelben viszont még mindig bent van Kris Jenkins, Eric Moore helyett, nem mintha nem lenne mindegy, előbbi visszavonult, az utóbbi meg eszméletlen minimális szerepet kapott csak idén

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A mielőbbi kezdést "elősegítő" probléma lépett fel:
A Houstonnak a DC illetve a feltöltött excel rostere nem egyezik, és más csapatnál is kaad ilyesmi, pl. Heath Evans az excel rosterben nincs benne amelyik cspatnál van (asszem Giants).

Pl. Jeromy Miles a rosteren PS-tag, DC-ben nem, vagy Malcolm Smith rosteren 53-as kerettag LB, DC-n Ps-ben van...

Melyik lehet az igazi?Döme
ne a beírt DC-t vedd alapul, hanem az excel rostert, az frissebb.Höri
Akkor viszont arra kérnék mindenkit, aki nem tuti biztos hogy kompatibilis a roster és a DC, az frissítsen egyet, mert most már gecire unom ezt az egészet, hihetetlen körülményesen van ez az egész megcsinálva, és mások igénytelensége miatt nem akarok pluszmunkát...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A mielőbbi kezdést "elősegítő" probléma lépett fel:
A Houstonnak a DC illetve a feltöltött excel rostere nem egyezik, és más csapatnál is kaad ilyesmi, pl. Heath Evans az excel rosterben nincs benne amelyik cspatnál van (asszem Giants).

Pl. Jeromy Miles a rosteren PS-tag, DC-ben nem, vagy Malcolm Smith rosteren 53-as kerettag LB, DC-n Ps-ben van...

Melyik lehet az igazi?Döme
ne a beírt DC-t vedd alapul, hanem az excel rostert, az frissebb.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A mielőbbi kezdést "elősegítő" probléma lépett fel:
A Houstonnak a DC illetve a feltöltött excel rostere nem egyezik, és más csapatnál is kaad ilyesmi, pl. Heath Evans az excel rosterben nincs benne amelyik cspatnál van (asszem Giants).

Pl. Jeromy Miles a rosteren PS-tag, DC-ben nem, vagy Malcolm Smith rosteren 53-as kerettag LB, DC-n Ps-ben van...

Melyik lehet az igazi?Döme
Én Höriére adnék, akinek gondja volt vele az reklamálhatott.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jewman nem mindenkire hagy az elődje #1 QBt és #1 RBt 😊 Innen csak elbaszni lehet 😉
(Kacsintós smileyt használtam, úgyhogy igazam van)tenorx
Értékelhető D# nélkül, közel 0 O-linenal (mondjuk sokat ezen még nem sikerült javítani, de a védelem nyeri a bajnokságot ugyebár 😛 ), de, ha még ezeket nem is vesszük, az előző draftomat így is elég nehéz lenne lesemmizni, ahogy a következő évben is vsz ez lesz a 2011-essel. 😀
1/1-es csapatból remélhetőleg hamar playoffost varázsolok. 😊

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A mielőbbi kezdést "elősegítő" probléma lépett fel:
A Houstonnak a DC illetve a feltöltött excel rostere nem egyezik, és más csapatnál is kaad ilyesmi, pl. Heath Evans az excel rosterben nincs benne amelyik cspatnál van (asszem Giants).

Pl. Jeromy Miles a rosteren PS-tag, DC-ben nem, vagy Malcolm Smith rosteren 53-as kerettag LB, DC-n Ps-ben van...

Melyik lehet az igazi?
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
15 darab 53-as roster (illetve adott esetben 51-es, 52-es imádom a felelősöket 😛) feltöltve, nézzétek bőszen, és pm-ben írjátok a hibákat. Olyan poszt nincs hogy LS, tehát az LS-es valami másnak vannak beírva, az nem hiba.

Ha lesz energiám, ma még felnyomom a többit is.Döme
akkor lehet az LS helyett egységesen TE-t vagy OL-t kellene beállítaniFucu
hát szerintem igazából tökmindegy, tőlem akármi lehet, de inkább ne kelljen ezzel is baszódnom 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
15 darab 53-as roster (illetve adott esetben 51-es, 52-es imádom a felelősöket 😛) feltöltve, nézzétek bőszen, és pm-ben írjátok a hibákat. Olyan poszt nincs hogy LS, tehát az LS-es valami másnak vannak beírva, az nem hiba.

Ha lesz energiám, ma még felnyomom a többit is.Döme
akkor lehet az LS helyett egységesen TE-t vagy OL-t kellene beállítani



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
15 darab 53-as roster (illetve adott esetben 51-es, 52-es imádom a felelősöket 😛) feltöltve, nézzétek bőszen, és pm-ben írjátok a hibákat. Olyan poszt nincs hogy LS, tehát az LS-es valami másnak vannak beírva, az nem hiba.

Ha lesz energiám, ma még felnyomom a többit is.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jewman nem mindenkire hagy az elődje #1 QBt és #1 RBt 😊 Innen csak elbaszni lehet 😉
(Kacsintós smileyt használtam, úgyhogy igazam van)