GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 906
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Nálam van egy-két hiba: Kendrick Lake (who?) van bent Jamaal Westerman helyett.. PS-en ülne elvileg. Valamint hiányzik a PS-es Chykie Brown (csak 60 ember van a listában), asszem ennyi.

Posztok is picit kevertek sajna.. szeretném ha Yanda RT lenne (mindenképp - és tudom, hogy ez egyéni probléma), és Reed bácsi FS, George Wilson pedig SS (ez is fontos, és ez inkább a programé), Shaun Smith is inkább DT... még asszem Lichtensteiger/Gandy lett megcserélve, az mondjuk hóttmindegy.

Köszi előre is a fáradozást.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nalam azok nem leteznek amiket hori irt : Paul Porter George Friess
vmint gondolom megszokasbol beirtad hozzam a unc alumni lb bruce carter miatt lbnek
de nalam az ex-red raiders metalharcos guard bruce carter van
ha esetleg ez is szamit
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Davis van, bár ha jól tudom IRL még UDFA-ként se kellett senkinek, szóval csak körbe néz itt 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Cowboys:
Josh Davis? van ilyen?
Höri
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=265802#p265802
http://www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=77209&draftyear=2011&genpos=
a dallas ps-ben is benne van
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Bills Fakes:
Paul Porter
George Friess

Bengals:
Joe Sweeney
Alfred Kaplan
Kurt Tusker
Justin Bell

Lions:
Dixon Kerby
Leslie Rose

Cowboys:
Josh Davis? van ilyen?

Chi, Cle, Car, Den: jóHöri
Na akkor nyomozzunk 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bills Fakes:
Paul Porter
George Friess

Bengals:
Joe Sweeney
Alfred Kaplan
Kurt Tusker
Justin Bell

Lions:
Dixon Kerby
Leslie Rose

Cowboys:
Josh Davis? van ilyen?

Chi, Cle, Car, Den: jó

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az eddigiek elvileg javítva, nézzétek meg, plusz felment újabb 7. Egyelőre pihentetem a dolgot, mert már kezdek bekattanni, kicsit később folytatom.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 468
szaba neked csak az autodraft használHöri
Az a baj, hogy annyira az sem.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szaba neked csak az autodraft használ

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 468
Atlantában a LS, Gresham MLB-nek van írva, és van egy Garrett nevű fantom OG Virginiából.

a Bal meg az Ari szerintem jóHöri
Buzi Igor a franchise LS helyett - direkt kértem, h Greshamet húzza, mikor leléptem - vmi olyan embert húzott, aki még csak TC-n se volt egy hétnél többet.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Atlantában a LS, Gresham MLB-nek van írva, és van egy Garrett nevű fantom OG Virginiából.

a Bal meg az Ari szerintem jó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Döme: <3
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Najó, még el fogok szórakozni, mivel mezszámegyezés se jó, és mivel az IRL mezszámok alapján megyünk, szinte mindenhol van egyezés, így elveszett playa.

Nincs ki a faszom, á nem. 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Most igazából lenyomozhatnám, hogy kinek a felelőssége volt pl. a Cincinnati rookie-jainak születési dátumát beírni, de nem teszem, inkább csendben szidom hogy három 0-át írt be, és emiatt most nekem kell ezt pótolni hogy elfogadja a program. 😛

És persze magamat is utálom, mert nem tudom megtenni hogy csak ilyen kamu dátumokat írok be, hanem le kell nyomoznom, hogy Jake Laptad UDFA long snapper mikor született. 😛Döme
nem elég mindegyikhez ugyanaz a születési dátum? Nem hiszem hogy ez olyan fontos lenne.Delonso_
Már megvan. Amint a nyilvánvaló hibákat kijavítottam, mennek fel a rosterek, és akkor mittomén lesz rá 2 nap hogy jelezzétek nekem a hibákat, utána nem vállalok felelősséget semmiért. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Most igazából lenyomozhatnám, hogy kinek a felelőssége volt pl. a Cincinnati rookie-jainak születési dátumát beírni, de nem teszem, inkább csendben szidom hogy három 0-át írt be, és emiatt most nekem kell ezt pótolni hogy elfogadja a program. 😛

És persze magamat is utálom, mert nem tudom megtenni hogy csak ilyen kamu dátumokat írok be, hanem le kell nyomoznom, hogy Jake Laptad UDFA long snapper mikor született. 😛Döme
nem elég mindegyikhez ugyanaz a születési dátum? Nem hiszem hogy ez olyan fontos lenne.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hamarosan feltöltöm a rostereket pdf-ben, nézzétek már át, és a kiszúrt hibákat majd a leírt formában tudassátok velem. Pl. olyan van, hogy amelyik playanak nincs kitöltve teljesen a táblában a sora, ahelyet szívbaj nélkül generál kamujátékost. Vagy el lehet írva valami, rossz a college ilyesmi, vagy ami lényegesebb, rossz a posztja (DE/OLB-kénl tuti lesz ilyen).

Az én 3 ruki QB-m pl. sorrendben Troy Allen, James Cole, és Curtis Peters, és ezek közül kettő is az Iowa State-re járt. 😀 És ezt oké, kiszúrom, de mindenki rosterét nem vághatom fullon 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most igazából lenyomozhatnám, hogy kinek a felelőssége volt pl. a Cincinnati rookie-jainak születési dátumát beírni, de nem teszem, inkább csendben szidom hogy három 0-át írt be, és emiatt most nekem kell ezt pótolni hogy elfogadja a program. 😛

És persze magamat is utálom, mert nem tudom megtenni hogy csak ilyen kamu dátumokat írok be, hanem le kell nyomoznom, hogy Jake Laptad UDFA long snapper mikor született. 😛Döme
egyutterzek veled. legkozelebb a faszom fogja nezegetni a statokat meg egyebeket ien szazhatvanadrangu szerencsetleneknel. random.org es ugy aztan semmifele hataridobol nem esek ki.
bigup nektek foleg neked dome mert en elobb allnek sortuzbizottsag ele mintsem h azt az exelt kelljen buzeralnom akar 5 percig is ...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem Orkot kell utálni amiért igénytelen a csapata minden évben 😛

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Büszkék vagyunk rád 😊
Menni fog akkor a haccacáré még a héten? 😊

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Most igazából lenyomozhatnám, hogy kinek a felelőssége volt pl. a Cincinnati rookie-jainak születési dátumát beírni, de nem teszem, inkább csendben szidom hogy három 0-át írt be, és emiatt most nekem kell ezt pótolni hogy elfogadja a program. 😛

És persze magamat is utálom, mert nem tudom megtenni hogy csak ilyen kamu dátumokat írok be, hanem le kell nyomoznom, hogy Jake Laptad UDFA long snapper mikor született. 😛
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
na döme megnéztem, menni fogbriareos
ment

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
na döme megnéztem, menni fog

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Na még annyi van, hogy ahhoz kéne segítség, hogy az excel file-t úgy visszacsinálni csv-be, hogy a sorok vesszőkkel legyenek elválasztva*, mert az excel csak úgy menti vissza hogy külön cellákba, amit nem esz meg a program.

*Mármint a sorokon belül egy egy playa adataiDöme
mindjárt megy pm

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na még annyi van, hogy ahhoz kéne segítség, hogy az excel file-t úgy visszacsinálni csv-be, hogy a sorok vesszőkkel legyenek elválasztva*, mert az excel csak úgy menti vissza hogy külön cellákba, amit nem esz meg a program.

*Mármint a sorokon belül egy egy playa adataiDöme
Nem vagyok biztos benne, hogy gondolod, de a wordbe helyezés, csak szöveg megtartása, ctrl+h csere, egyebek, speciális, bekezdésjel helyére pedig szóköz vessz szóközzel kéne mennie
Mondjuk, hogy csv-be be lehet-e utána rakni, vagy az hogy működik, azt passzolom olyat sem próbáltam még

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Na még annyi van, hogy ahhoz kéne segítség, hogy az excel file-t úgy visszacsinálni csv-be, hogy a sorok vesszőkkel legyenek elválasztva*, mert az excel csak úgy menti vissza hogy külön cellákba, amit nem esz meg a program.

*Mármint a sorokon belül egy egy playa adatai