GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 909
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza, köszi 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ahogy nézem csak a Hivatalos közleményekben leírt van meg a beszélgetések között
VT-5763NVH2YP8V ezzel kéne mennieWyatt
Rossz hírem van:
Működik 😛

Király vagy hogy emlékeztél rá hogy megvan valahol.

Holnap délután remélhetőleg lesz egy kis időm, újra rájövök, hogy tudtam god mode-ban minden csapatot én irányítani, és indulhatunk is.Döme
😊 goodie....
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
iRL schedule van?

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ahogy nézem csak a Hivatalos közleményekben leírt van meg a beszélgetések között
VT-5763NVH2YP8V ezzel kéne mennieWyatt
Rossz hírem van:
Működik 😛

Király vagy hogy emlékeztél rá hogy megvan valahol.

Holnap délután remélhetőleg lesz egy kis időm, újra rájövök, hogy tudtam god mode-ban minden csapatot én irányítani, és indulhatunk is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
utólag behívás is számít? mert IRL nem kapnak érte bónusztHöri
Nekem úgy rémlik, hogy itt számított már tavaly is (nem tudom IRL-lel kapcsolatban mi volt)

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utólag behívás is számít? mert IRL nem kapnak érte bónuszt

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
RT @ProFootballTalk: Panthers announce Cam Newton has been added to the Pro Bowl roster, replacing Eli Manning.
Azért csak kapsz jobb picket fetomy 😊Wyatt
Igazából már felkészültem, hogy Brees és Áronka ugye ott lesz, bejut a Frisco is és akkor Iláj is.. 😀😀 De kedvezett a sors, van 1st rounderem, fasza 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
RT @ProFootballTalk: Panthers announce Cam Newton has been added to the Pro Bowl roster, replacing Eli Manning.
Azért csak kapsz jobb picket fetomy 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ahogy nézem csak a Hivatalos közleményekben leírt van meg a beszélgetések között
VT-5763NVH2YP8V ezzel kéne mennieWyatt
Süti 😊 A gond csak az, hogy az lehet ezzel, ami nekünk volt, hogy már használatban van. Ami pedig azt vetítené előre, ha a te gépeden sincs rajta, ha nem kapunk újat, akkor nem tudunk ezzel simelni. (vagy megvesszük megint)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ahogy nézem csak a Hivatalos közleményekben leírt van meg a beszélgetések között
VT-5763NVH2YP8V ezzel kéne mennie

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A license talán átjött, menni ment is, csak meghalt a gépem, így ennek a játék is áldozatává vált...
De TALÁN tudok nézni valamit, a napokban kiderülWyatt
Akkor csak azon üzenetet kéne előhalászni amiben a license száma van leírva, ha elérhető még.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A license talán átjött, menni ment is, csak meghalt a gépem, így ennek a játék is áldozatává vált...
De TALÁN tudok nézni valamit, a napokban kiderül

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gecire utálni fogtok, de mivel volt egy Windows reinstallom, és az eLicense fasság elveszett amivel el lehet indítani a programot, most arra várok, hogy elküldjék nekem újra, és el tudjam egyáltalán indítani a full programot... 2 napja írtam nekik, illetve a licenszelő cégnek, mert iszonyat fasz módon van az érvényesítés megcsinálva, egy 3. fél küldi el az ún. eLicense-t, de eddig semmi reakció - remélem csak a hétvége miatt. Ami még vicc, hogy magának a készítő Soleismic Software-hez egyáltalán emailcím nincs a honlapon, hogy velük is felvehessem a kapcsolatot.

A roster átnézve, megcsinálva egyébként, mind az 1945 játékos elvileg a helyén, szóval ha végre tudom futtatni, mehetünk is. Tűkön ülök én is, nyugi. 😀 De mostmár várjuk meg hogy mehessünk ezzel, ha ennyit munkaórát öltem/ük bele.Döme
Jááááj.... Mi jöhet még?
Akkor szurkolunk, hogy gyakran nézzék meg a levelesládát.
De mintha Wyattnak meglett volna a license, sőt többeknek elküldted, csak nem sikerült ugyanazt többeknek is használnia. Sőt, Wyatté megy is, vagy tévedek?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
így az FA bele fog csúszni az IRL FA-ba
nem baj, legalább tudom, kinek mennyit érdemes áldozni nálunk 😊Stez
nem sok átfedés van 😛Höri
azért szerintem nem kis előny, amikor tudod, hogy melyik játékos IRL milyen szerződést kapott egy adott csapattól, de mondjuk ezt a másik 31 GM is tudni fogja, így nagy vagdalkozások lesznek a piacon 😊Stez
teljesen értetlenül állok ezen probléma előtt.
tavaly lockout volt, oké.
de előtte 2 évig ez miért nem volt senkinek probléma? O.o

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
az itteni FA árakat az itteni piac határozza meg

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
így az FA bele fog csúszni az IRL FA-ba
nem baj, legalább tudom, kinek mennyit érdemes áldozni nálunk 😊Stez
nem sok átfedés van 😛Höri
azért szerintem nem kis előny, amikor tudod, hogy melyik játékos IRL milyen szerződést kapott egy adott csapattól, de mondjuk ezt a másik 31 GM is tudni fogja, így nagy vagdalkozások lesznek a piacon 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sterling Moore welcome to New England
Döme, amit nekem küldtél, abban nem volt benne?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
így az FA bele fog csúszni az IRL FA-ba
nem baj, legalább tudom, kinek mennyit érdemes áldozni nálunk 😊Stez
nem sok átfedés van 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
így az FA bele fog csúszni az IRL FA-ba
nem baj, legalább tudom, kinek mennyit érdemes áldozni nálunk 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Semmi para, jó legyen működjön, most már fél lábon ugrálva kibírjuk.
Még egyszer szeretném megköszönni mindenkinek a fáradozását

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Gecire utálni fogtok, de mivel volt egy Windows reinstallom, és az eLicense fasság elveszett amivel el lehet indítani a programot, most arra várok, hogy elküldjék nekem újra, és el tudjam egyáltalán indítani a full programot... 2 napja írtam nekik, illetve a licenszelő cégnek, mert iszonyat fasz módon van az érvényesítés megcsinálva, egy 3. fél küldi el az ún. eLicense-t, de eddig semmi reakció - remélem csak a hétvége miatt. Ami még vicc, hogy magának a készítő Soleismic Software-hez egyáltalán emailcím nincs a honlapon, hogy velük is felvehessem a kapcsolatot.

A roster átnézve, megcsinálva egyébként, mind az 1945 játékos elvileg a helyén, szóval ha végre tudom futtatni, mehetünk is. Tűkön ülök én is, nyugi. 😀 De mostmár várjuk meg hogy mehessünk ezzel, ha ennyit munkaórát öltem/ük bele.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hogy ment a próbaszim, Döme? ma/holnap akkor tudunk indulni?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na inkabb kieditelem az imenti beirasomat mert az meg hozzam is meltatlan 😛
inkabb kerdeznek egyet toled ha megengeded :
szerinted mire van a gm csevego ?
a., h 2 iskolaslany ott picsogjon ki egy olyan temat 1-1.5 oldalon keresztul amire senkisem kivancsi mivel halal irrevelans es egy sosem letrejott tradet kitargyalni nemtudom mennyire lehet erdekfeszito
b., 3 divrivalis 10 hszes preszezon baromsagat elolvasni/tovabbgorgozni amiben kivetelesen semmi szemelyeskedes nincs sot.

ha az elobbi akkor en most lepek ki a picsaba a jatekbol ha intezhetek magamnak helyettest.Fake
Mindkettőre. Azért csevegő a topik címe.
És ezzel az erővel akkor legyen az a két iskoláslány legalább 5-6-7-8, akik ugyanúgy a semmiről tárgyalnak/csevegnek.
Személyeskedni meg pont nem szoktam, szóval nem kifejezetten értem a problémát, az ugyanis pont briánál ment.
Mindegy, részemről téma lezárva, most már úgy is kezdődik a szezon, foglalkozzunk inkább azzal.Stez
rendben. koszonom a kielegito valaszt igerem akkor ezentul nem lesznek prekoncepcioim azzal kapcsolatban mi a csevego funkcioja.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ERFA egy évre szól, lehet helyette hosszútávút is aláírni, de a csapatok mindig a legolcsóbb megoldást szeretik. Az ERFA státusz már nem sokáig él, jelenleg azokkal kapcsolatban áll fel, akik UDFA-ként kerültek a ligába, mert a régi CBA szerint még lehetett kétéves szerződést kapni. Annak a lejárta után lesz valaki ERFA, utána, ahogy írtad is RFA lesz, szintén tender jellegű, szintén egyéves. Utána kerül ki valaki a piacra UFA-ként. Aki alapból hároméves kontraktust írt alá eddig is, az nem volt ERFA státuszú sohasem, hanem annak lejárta után RFA lett, majd UFA. Aki négy évre, vagy hosszabb időre írt alá alapból, az sem ERFA, sem RFA nem volt.

Mivel jelenleg a draftolt újoncok szerződése négyéves, így ha nekik lejár a szerződésük, rögtön UFA-k lesznek. Az UDFA szerződések jelenleg háromévesek, így azok lejárta után lesz még RFA egy év, és csak utána UFA.gsn
Szerintem ez lehet itt is megoldás 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, ez sokkal elegánsabb lett, mint az anyád csuklik-e 😀 😀 😀