GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 909
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tényleg nem akarok nyávogni, de Döméről megint egy hete semmi infó, pedig már mikuláskor (!!) kezdtük volna a szezont :rolleyes:
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
No, nagyon ráérek, úgyhogy írok értékelést én is:somoskovig
ennyire ne ereszd bő lére 😛gabokocka
Megvan, csak szerkesztés alatt volt! 😛somoskovig
az én csapatom értékelése egyszerűbb

offense: A
defense: D-

van 4 pickem a drafton, az ezekkel behúzott 4 CB-ből egy csak jó lesz majd (Loadholt eladó! CB, OLB érdekel)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
No, nagyon ráérek, úgyhogy írok értékelést én is:somoskovig
ennyire ne ereszd bő lére 😛gabokocka
Megvan, csak szerkesztés alatt volt! 😛

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Áldom visit, hogy elutasította, a 2.+2. körös ajánlatomat Finleyért. 😀

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Igen jó vagyok CB evaluation terén, az elmúlt offseasonben a jelenlegi csodàs jàtékosaim helyett egy Tramon Williams - Porter duót szerettem volna kezdőnek összehozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát a szakmázgatást én is kurvára utálom olvasni, de sajna ez van.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
próbálok jobb ember lenni, de nem megy 😕

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudom, hogy a primitívkedés és parasztkodás mindenkinek olyan jól megy és divat is, de azért nem kéne átmenni személyeskedésbe, szerintem.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem nem állt szándékomban. Ellentétben egyesekkel, akik szeretnek flegmán, nagyképűen jól megmondani mindenkinek mindent 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Köszi, hogy így törődsz velem, de ami engem illeti, biztosan az ellenkező nemű partnerrel találom meg a boldogságot. 😉Stez
WTF Wyatt csaj? 😮 😮fetomy
Nem Avril, Wyatt nem csaj 😊 És nincs is szüksége nagy csöcsökre az aláírásban, hogy bizonygassa hetero felfogását, meg lebuzizni másokat, mert nem érdekli valami 😉
Majd ha hoz Höri egy olyan szabályt, hogy a GM csevegőben nem lehet a GM játékkal kapcsolatban csevegni (ez azért elég lol), akkor nem lesz csevegés itt a GM játékkal kapcsolatban. Meg úgy semmiről, mert az nyilván sokkal jobb, ha hónapokig le sincs szarva az egész játék 😊
Hajrá lányokWyatt
hát most úgy a lelkembe gázoltál, hogy csak na.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy Stez, Wyatt:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛briareos
Köszi, hogy így törődsz velem, de ami engem illeti, biztosan az ellenkező nemű partnerrel találom meg a boldogságot. 😉Stez
WTF Wyatt csaj? 😮 😮fetomy
Nem Avril, Wyatt nem csaj 😊 És nincs is szüksége nagy csöcsökre az aláírásban, hogy bizonygassa hetero felfogását, meg lebuzizni másokat, mert nem érdekli valami 😉
Majd ha hoz Höri egy olyan szabályt, hogy a GM csevegőben nem lehet a GM játékkal kapcsolatban csevegni (ez azért elég lol), akkor nem lesz csevegés itt a GM játékkal kapcsolatban. Meg úgy semmiről, mert az nyilván sokkal jobb, ha hónapokig le sincs szarva az egész játék 😊
Hajrá lányok

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy Stez, Wyatt:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛briareos
Köszi, hogy így törődsz velem, de ami engem illeti, biztosan az ellenkező nemű partnerrel találom meg a boldogságot. 😉Stez
WTF Wyatt csaj? 😮 😮
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
inkább írjatok szezonelőzetes híreket meg fogadkozásokat, tök kihalt a gm lap topik
edit: igen fetomy rád és a félbeszakadt draftelemzéses sorozatodra célzok, többek között 😀briareos
hát az a szitu, hogy azóta merevlemezcsere volt, így a szép kis adatok faszán elvesztek a picsába, úgyhogy újra össze kell szednem az egészet, most meg amúgyis szezon jön, majd offszezon majd utána újra megírom 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy Stez, Wyatt:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛briareos
Köszi, hogy így törődsz velem, de ami engem illeti, biztosan az ellenkező nemű partnerrel találom meg a boldogságot. 😉

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 469
Amúgy Stez, Wyatt:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛briareos
+1. PM-ben szoktuk az ilyet beszélni, nem kell a flame.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
De engem nem érdekel Bowers, így viszont Wattot el tudtam volna hozni tőled 😛Wyatt
nyugodt lehetsz, hogy sanszod sem lett volna elhozni tőlem
Dorseyt sem.. max a másik kettőből az egyiket, de te amilyen árat akartál eddig értük adni, vélhetően egyiket sem adtam volna oda 😊Stez
Dorsey nem kell, Watt kell, de az részletkérdés
Fetomy ez igen erős lett 😛Wyatt
Vidd el faketől.
Sok sikert hozzá, a ti régi barátságotokat ismerve még rádob az eredeti árra két első kört. 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Amúgy Stez, Wyatt:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De engem nem érdekel Bowers, így viszont Wattot el tudtam volna hozni tőled 😛Wyatt
nyugodt lehetsz, hogy sanszod sem lett volna elhozni tőlem
Dorseyt sem.. max a másik kettőből az egyiket, de te amilyen árat akartál eddig értük adni, vélhetően egyiket sem adtam volna oda 😊Stez
Dorsey nem kell, Watt kell, de az részletkérdés
Fetomy ez igen erős lett 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
De engem nem érdekel Bowers, így viszont Wattot el tudtam volna hozni tőled 😛Wyatt
nyugodt lehetsz, hogy sanszod sem lett volna elhozni tőlem
Dorseyt sem.. max a másik kettőből az egyiket, de te amilyen árat akartál eddig értük adni, vélhetően egyiket sem adtam volna oda 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
inkább írjatok szezonelőzetes híreket meg fogadkozásokat, tök kihalt a gm lap topik
edit: igen fetomy rád és a félbeszakadt draftelemzéses sorozatodra célzok, többek között 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jézusom gyerekek. 😊 😐 😕 😀 :o 😉 :/ 😛 😂 :mad: :rolleyes: :cool:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De engem nem érdekel Bowers, így viszont Wattot el tudtam volna hozni tőled 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Az engem most nem érdekel 😀 Te 3–4-es DE-nek húztad Bowerst, mert utálod Wattot, az más kérdés, hogy bemákoltad mekivel 😊Wyatt
Nem utálom Wattot, nekem egysíkúnak és kockázatosnak tűnt, emiatt nem Őt mondtam a telóba.
Viszont így utólag azt hiszem a legjobban így jártam, hogy Bowerssel beszoptam a picket 😀
Büdös nagy mázli volt és az is, hogy már csak egy használható NT kell és kifejezetten jó DL sorom lesz így a semmiből.
Mondjuk NT-t meg nem tudok majd szerezni, mert csak ilyen vén faszokat akartok rámsózni, az meg nem kell. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Delhomme kellett volna :/

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nálam Flakon van az érdekesség kedvéért 😊
Mondjuk még Flynn és Yates is belejátszik a képbe, szóval dillemmázhatok ezerrel...gabokocka
Ha láttad a meccset nem kell tovább dilemmáznod, egyértelműen Flynn 😊