GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 909
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az engem most nem érdekel 😀 Te 3–4-es DE-nek húztad Bowerst, mert utálod Wattot, az más kérdés, hogy bemákoltad mekivel 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Egész addig gondolkodtam Watt elhozatalán amíg meg nem néztem, hogy kinél van.tenorx
Én ennek ellenére is, de megértem, hogy nem adja (ha sejtem, milyet szopok idén a DE-kel, csak érte mentem volna fel, bezzeg hülye Steznek nem kellett 😀)Wyatt
fake megmondta, hogy mindenki eladó, csak van, aki drágább 😛
Jó, utólag könnyű okosnak lenni. Ez van. Utólag most szarul jártam, hogy nem Wattot húztam?
Quinn nem volt gáz első szezonjában abszolút, Kerrigant tudod magad is, az eddig ordas 3-4 DE needem meg egy csapásra megszűnt McDonaldnak hála, Odrick is nagyon jó szezont tolt a tavalyi IR-je után és ott van Dorsey, aki egy állat.
Quinn 1/7-re tuti jött volna, akkor Bowers helyett lenne Wattom.
Hatalmas szükségem lenne 4 ilyen 3-4 DE-re, és nem lenne egy szem OLB-m sem, vagyis ugye Kerrigan. Azt hiszem, nekem ez így több, mint jól jött ki, miután a nem várt playáim életjeleket mutattak.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 469
Miért, anno Jason Peterst 2. körösért elhoztam Fakétól.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egész addig gondolkodtam Watt elhozatalán amíg meg nem néztem, hogy kinél van.tenorx
Én ennek ellenére is, de megértem, hogy nem adja (ha sejtem, milyet szopok idén a DE-kel, csak érte mentem volna fel, bezzeg hülye Steznek nem kellett 😀)

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egész addig gondolkodtam Watt elhozatalán amíg meg nem néztem, hogy kinél van.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Mayo hiába simán jó, én nekem sosem fogod tudni beadni azt, hogy nekem nem érte meg az eladása. Ha te úgy érzed megérte, akkor fasza trade, mindeketten nagyot nyertünk, megérte.
És ne feledd, hogy az érte kapott 1/3-ból van egy Megatronom 😊
Mondjuk én Gronkoért akkor sem adnék 1+1 körüli árat, nekem egy TE nem ér ennyit. Majd McMichael elkaristol nálam. 😂Stez
Ennyiért mindenki eladta volna, eszméletlenül túlfizettelek, nincs is kérdés. De nem bánom, mint ahogy Gronkót is túlfizetem, de őt sem fogom bánni 😊Wyatt
Csak aztán nehogy rárepüljek én is Gronkora, simán rádlicitálok 😛
Meg azért abba se legyél biztos, hogy somos eladja.
Jah, Mayo és CJ2K eladása volt az eddigi két legnagyobb húzásom, ők összejöttek, de azért javarészt tele vagyok fos tradekkel. Mindegy, idén nincs pick, csöndes offseason lesz. 😀Stez
Licitálni lehet, de ha egyáltalán megfontolom az eladását, akkor is kurva drága lesz.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
bocsánat hogy megzavarom mindenki önfényezését,de mikor kezdődik a szezon?Joci
Pár napot kért Döme 2-3 nappal ezelőtt és elvileg utána kezdődik a sim.
Elvileg akár holnap is.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
bocsánat hogy megzavarom mindenki önfényezését,de mikor kezdődik a szezon?Joci
amikor Shoelace passzol egyet
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
bocsánat hogy megzavarom mindenki önfényezését,de mikor kezdődik a szezon?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy, ha már ma tartjuk a felvágós, énmegmondtamos napot, akkor Igor revideálhatná álláspontját Ninkovichról szerintem 😊
Mayo meg simán jó 😀 Somos meg adja el Gronkót 😛Wyatt
Mayo hiába simán jó, én nekem sosem fogod tudni beadni azt, hogy nekem nem érte meg az eladása. Ha te úgy érzed megérte, akkor fasza trade, mindeketten nagyot nyertünk, megérte.
És ne feledd, hogy az érte kapott 1/3-ból van egy Megatronom 😊
Mondjuk én Gronkoért akkor sem adnék 1+1 körüli árat, nekem egy TE nem ér ennyit. Majd McMichael elkaristol nálam. 😂Stez
Ennyiért mindenki eladta volna, eszméletlenül túlfizettelek, nincs is kérdés. De nem bánom, mint ahogy Gronkót is túlfizetem, de őt sem fogom bánni 😊Wyatt
Csak aztán nehogy rárepüljek én is Gronkora, simán rádlicitálok 😛
Meg azért abba se legyél biztos, hogy somos eladja.
Jah, Mayo és CJ2K eladása volt az eddigi két legnagyobb húzásom, ők összejöttek, de azért javarészt tele vagyok fos tradekkel. Mindegy, idén nincs pick, csöndes offseason lesz. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy, ha már ma tartjuk a felvágós, énmegmondtamos napot, akkor Igor revideálhatná álláspontját Ninkovichról szerintem 😊
Mayo meg simán jó 😀 Somos meg adja el Gronkót 😛Wyatt
Mayo hiába simán jó, én nekem sosem fogod tudni beadni azt, hogy nekem nem érte meg az eladása. Ha te úgy érzed megérte, akkor fasza trade, mindeketten nagyot nyertünk, megérte.
És ne feledd, hogy az érte kapott 1/3-ból van egy Megatronom 😊
Mondjuk én Gronkoért akkor sem adnék 1+1 körüli árat, nekem egy TE nem ér ennyit. Majd McMichael elkaristol nálam. 😂Stez
Ennyiért mindenki eladta volna, eszméletlenül túlfizettelek, nincs is kérdés. De nem bánom, mint ahogy Gronkót is túlfizetem, de őt sem fogom bánni 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy, ha már ma tartjuk a felvágós, énmegmondtamos napot, akkor Igor revideálhatná álláspontját Ninkovichról szerintem 😊
Mayo meg simán jó 😀 Somos meg adja el Gronkót 😛Wyatt
Mayo hiába simán jó, én nekem sosem fogod tudni beadni azt, hogy nekem nem érte meg az eladása. Ha te úgy érzed megérte, akkor fasza trade, mindeketten nagyot nyertünk, megérte.
És ne feledd, hogy az érte kapott 1/3-ból van egy Megatronom 😊
Mondjuk én Gronkoért akkor sem adnék 1+1 körüli árat, nekem egy TE nem ér ennyit. Majd McMichael elkaristol nálam. 😂

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy, ha már ma tartjuk a felvágós, énmegmondtamos napot, akkor Igor revideálhatná álláspontját Ninkovichról szerintem 😊
Mayo meg simán jó 😀 Somos meg adja el Gronkót 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Kolbot nem is nagyon kínálgatom, mert nyilván nem kell senkinek. Moore viszont egész jó volt az utolsó pár meccsen és emellé 1 millió alatt keres két évig.tenorx
ja, nyilván
pontosan annyira nagy bolt Moore, mint mikor Thigpen dobált egy szezont a Chiefsben 😊
azóta is a 3rd QB posztért küzd

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 469
Vikings adja:
Justin Smith
Dolphins adja:
Austen Lane + 3/17 + 2012/2

azért ez nem olyan rossz rata
😊briareos
Ja, egy alap top5 védőért. Mondjuk annyi mentsége lehet ratának, hogy Smith már kezd kifelé menni a ligából, és sokat keres.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vikings adja:
Justin Smith
Dolphins adja:
Austen Lane + 3/17 + 2012/2

azért ez nem olyan rossz rata
😊briareos
Szerintem tipikus win-win trade. Smith nem illett Rata rendszerébe, meg ha jól emlékszem sokat is keresett, és egész normális árat kapott érte viszonylag. Amúgy már 2-3 éve ekkora monster, szóval nem meglepetés szvsz az idei teljesítménye.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Vikings adja:
Justin Smith
Dolphins adja:
Austen Lane + 3/17 + 2012/2

azért ez nem olyan rossz rata
😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kolbot nem is nagyon kínálgatom, mert nyilván nem kell senkinek. Moore viszont egész jó volt az utolsó pár meccsen és emellé 1 millió alatt keres két évig.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én Mooret passzolom tovább szívesen nagyon QB needes csapatnak.tenorx
Ennyire QB needes csapat nincs a ligában. 😀Newman
De, mondjuk van. Csak ezzel az erővel Grossmant is elviheti valaki, akinek nagy needje a poszt. 😀
Csak szerintem nincs ember, aki tényleg úgy is gondolja, hogy közülük valamelyik franchise QB lehet.Stez
Nincs olyan ember, aki tényleg úgy gondolja, hogy ez a 2 ember kezdő lehet. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=207104#p207104

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
...meg Kerrigan után...Stez
Ezt a Kerrigan dolgot szerintem folyamatosan elkiabálod, kicsit korai így egy szezon után... Azért Bowersből is lehet még valami annak ellenére hogy nem lett instant szupersztár. Meg azt se felejtsd el hogy 3 picket is adtál Da'Quan mellé (igaz nem 3 elsőköröst de akkor is).

Szerintem Bria sokkal nagyobb businesst csinált rajtam Justin Smith-szel... :/

Azért remélem az idei off-seasonben nem leszek már akkora bakvadász 😊Rataxes
már nem is emlékszem mit adtam érte, de megérte 😊briareos
nekem 4-5. kör rémlik
kristof: kétlem, hogy holnap elkezdenénk a szezont 😛

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
...meg Kerrigan után...Stez
Ezt a Kerrigan dolgot szerintem folyamatosan elkiabálod, kicsit korai így egy szezon után... Azért Bowersből is lehet még valami annak ellenére hogy nem lett instant szupersztár. Meg azt se felejtsd el hogy 3 picket is adtál Da'Quan mellé (igaz nem 3 elsőköröst de akkor is).

Szerintem Bria sokkal nagyobb businesst csinált rajtam Justin Smith-szel... :/

Azért remélem az idei off-seasonben nem leszek már akkora bakvadász 😊Rataxes
már nem is emlékszem mit adtam érte, de megérte 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na akkor mostantól kérnék pár napi türelmet, hogy összedobjam a ratingeket is a táblában (ez is gyorsan megoldható folyamat 😛), aztán indulhatunk.Döme
01.16. - 01.19. - pre season
01.20. - 01.22. - week 1-3
01.24. - week 4
01.26. - week 5
01.28. - 01.29. - week 6-7
01.31. - week 8
02.02. - week 9
02.04. - 02.05. - week 10-11
02.07. - week 12
02.09. - week 13
02.11. - 02.12. - week 14-15
02.14. - week 16
02.16. - week 17
02.17. - wild card
02.18. - divisional
02.19. - conference
02.20. - superbowl

valami hasonló menetrendet tudunk tartani? v a höri által vázolt 4 napos pre, 2 naponta forduló (ami majdnem 2 hónapig tartana :rolleyes: )
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Én Mooret passzolom tovább szívesen nagyon QB needes csapatnak.tenorx
Ennyire QB needes csapat nincs a ligában. 😀Newman
De, mondjuk van. Csak ezzel az erővel Grossmant is elviheti valaki, akinek nagy needje a poszt. 😀
Csak szerintem nincs ember, aki tényleg úgy is gondolja, hogy közülük valamelyik franchise QB lehet.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én Mooret passzolom tovább szívesen nagyon QB needes csapatnak.tenorx
Ennyire QB needes csapat nincs a ligában. 😀