GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 908
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy briareos, fake, visi:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛briareos
tenorx
na inkabb kieditelem az imenti beirasomat mert az meg hozzam is meltatlan 😛
inkabb kerdeznek egyet toled ha megengeded :
szerinted mire van a gm csevego ?
a., h 2 iskolaslany ott picsogjon ki egy olyan temat 1-1.5 oldalon keresztul amire senkisem kivancsi mivel halal irrevelans es egy sosem letrejott tradet kitargyalni nemtudom mennyire lehet erdekfeszito
b., 3 divrivalis 10 hszes preszezon baromsagat elolvasni/tovabbgorgozni amiben kivetelesen semmi szemelyeskedes nincs sot.

ha az elobbi akkor en most lepek ki a picsaba a jatekbol ha intezhetek magamnak helyettest.Fake
Mindkettőre. Azért csevegő a topik címe.
És ezzel az erővel akkor legyen az a két iskoláslány legalább 5-6-7-8, akik ugyanúgy a semmiről tárgyalnak/csevegnek.
Személyeskedni meg pont nem szoktam, szóval nem kifejezetten értem a problémát, az ugyanis pont briánál ment.
Mindegy, részemről téma lezárva, most már úgy is kezdődik a szezon, foglalkozzunk inkább azzal.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy briareos, fake, visi:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛briareos
tenorx
na inkabb kieditelem az imenti beirasomat mert az meg hozzam is meltatlan 😛
inkabb kerdeznek egyet toled ha megengeded :
szerinted mire van a gm csevego ?
a., h 2 iskolaslany ott picsogjon ki egy olyan temat 1-1.5 oldalon keresztul amire senkisem kivancsi mivel halal irrevelans es egy sosem letrejott tradet kitargyalni nemtudom mennyire lehet erdekfeszito
b., 3 divrivalis 10 hszes preszezon baromsagat elolvasni/tovabbgorgozni amiben kivetelesen semmi szemelyeskedes nincs sot.

ha az elobbi akkor en most lepek ki a picsaba a jatekbol ha intezhetek magamnak helyettest.Fake
fake azért tőled nem ezt vártam 😛
http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0
Légyszi, vedd teljesen komolyan!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
GM draft IRL draft előtt legyen, úgy viccesebb azt figyelni is, hogy mi elvittük harmadik körben, itt meg már 6. körben vannak és senkinek nem kell. De hát draft április végén van, addig azért letoljuk, ha kezdünk jövő héten.

Amúgy ha a 2 napos simelés lassú is, nem lehetne valami 4 nap/3 sim tempóba tolni, így is sokan nem fognak tudni ránézni minden nap csapatukra. (Egyébként 2 nap/sim-mel is alapszakasz 34 nap, PO 4 köre meg még 8, azaz másfél hónap alatt meg van előszezonnal. Március elejére így meglennénk, lenne másfél hónap draft előtt.)Deny
Erről eddig nem is volt szó, ez természetes 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy briareos, fake, visi:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛briareos
tenorx
na inkabb kieditelem az imenti beirasomat mert az meg hozzam is meltatlan 😛
inkabb kerdeznek egyet toled ha megengeded :
szerinted mire van a gm csevego ?
a., h 2 iskolaslany ott picsogjon ki egy olyan temat 1-1.5 oldalon keresztul amire senkisem kivancsi mivel halal irrevelans es egy sosem letrejott tradet kitargyalni nemtudom mennyire lehet erdekfeszito
b., 3 divrivalis 10 hszes preszezon baromsagat elolvasni/tovabbgorgozni amiben kivetelesen semmi szemelyeskedes nincs sot.

ha az elobbi akkor en most lepek ki a picsaba a jatekbol ha intezhetek magamnak helyettest.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A 2naponta sim azért nem menő szvsz, mert a másfél hónap draftig csak azért csücskös kicsit, mert itt lesz még FA, ami pörögve és összevonva is van úgy 20 nap tuti, aztán RFA (ajánlgatás-lopkodás), tagelés, szerződéshosszabbítás (listaleadás-árkalkuláció-ajánlgatások), s közben ugye kell FA előtt pár nap minimum a cutokra.

Ezen kívül nem tudni, hogy IRL draft előtt 1 v 2 héttel lenne jobb adraft, plusz alig van idő scoutolni még akkor is, ha csak 2 napokat adunk mindenre, aminél kevesebbet nem nagyon lehet. Főleg, hogy tényleg vannak akiknek nincs olyan sok idejük, hogy 2 nap alatt scoutingoljanak egy komolyat draftra (persze nemtudom ki mennyire akar egyáltalán).

btw a cap-el idén mi lesz?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
GM draft IRL draft előtt legyen, úgy viccesebb azt figyelni is, hogy mi elvittük harmadik körben, itt meg már 6. körben vannak és senkinek nem kell. De hát draft április végén van, addig azért letoljuk, ha kezdünk jövő héten.

Amúgy ha a 2 napos simelés lassú is, nem lehetne valami 4 nap/3 sim tempóba tolni, így is sokan nem fognak tudni ránézni minden nap csapatukra. (Egyébként 2 nap/sim-mel is alapszakasz 34 nap, PO 4 köre meg még 8, azaz másfél hónap alatt meg van előszezonnal. Március elejére így meglennénk, lenne másfél hónap draft előtt.)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy rémlik, hogy előtte volt eddig, aminek az az „előnye”, hogy nem tudod mi történik az emberrel, nem úgy húzod be, hogy látod mi lett vele. De nekem mindegy, csak egy kérdés volt

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De még IRL FA előtt lenne célszerű a sajátunk nem?Wyatt
mi összefüggés van a 2 közt?

az egyedüli fontos tényező a draft, de ha nem jönne ki véletlenül akkor majd összevonok posztokat a licitálásnál , mondjuk WT/TE/ST és máris meg van oldva

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
De még IRL FA előtt lenne célszerű a sajátunk nem?Wyatt
Hmm.. ez viszont jogos, bár sztem nem annyira necces, mint a draft esetén, ha el is csúszunk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De még IRL FA előtt lenne célszerű a sajátunk nem?

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem akár kétnaponta is lehetne.. nem baj, ha marad SB utánra is egy pici, tovább tart.. lehet többet treseelni közbe 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ki ne szeretne 😕Wyatt
Ennél nagyobb büntetést szinte el sem tudnék képzelni ....Delonso_
Most azért ennyire nem vészes fake meg Bria 😀 Visinek meg legalább van ízlése is 😛

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ki ne szeretne 😕Wyatt
Ennél nagyobb büntetést szinte el sem tudnék képzelni ....
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Én pl 😐


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ki ne szeretne 😕

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Amúgy briareos, fake, visi:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛briareos
tenorx
csak szomorú vagy mert kidobtunk 😛briareos
Egyértelmű! 😂 Szeretne Pats GM lenni, hogy bekerüljön ebbe a nagyszerű csoportba 😉

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Amúgy briareos, fake, visi:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛briareos
tenorx
csak szomorú vagy mert kidobtunk 😛

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy briareos, fake, visi:

a fórum többségével ellentétben én nem itéltem el, amikor egymásra találtatok, mert felvilágosult embernek tartom magam, aki el tudja fogadni, hogy nem mindenki ellenkező nemű partnerrel találja meg a boldogságot. De hogy így a szakításotok után a gm csevegőben civakodtok, ez kicsit sok.

szobára 😛briareos
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
már azt se tudja mit beszél....
same old jestbriareos
😀 A munka tönkre tesz. Amúgy az igazság az hogy a draft a legjobb rész, azt várom a legjobban, de titeket már el szeretnélek verni. 😀visi_b
hat az eleg konnyen menne neked ha engem veszunk bar sztem brianak egy kis eselye meg lenne 😀
btw a divrangadokrol beszelsz ? 😀 azt elfelejtheted 😀Fake
Csakis a divrangadó 😀 Pályán kívül nem vagyok agresszív 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
már azt se tudja mit beszél....
same old jestbriareos
😀 A munka tönkre tesz. Amúgy az igazság az hogy a draft a legjobb rész, azt várom a legjobban, de titeket már el szeretnélek verni. 😀visi_b
hat az eleg konnyen menne neked ha engem veszunk bar sztem brianak egy kis eselye meg lenne 😀
btw a divrangadokrol beszelsz ? 😀 azt elfelejtheted 😀
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
már azt se tudja mit beszél....
same old jestbriareos
😀 A munka tönkre tesz. Amúgy az igazság az hogy a draft a legjobb rész, azt várom a legjobban, de titeket már el szeretnélek verni. 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
már azt se tudja mit beszél....
same old jest

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mit akarsz ellenem 5-1 a mérleged 😀briareos
Ezt szeretném folytatni. 😀visi_b
most akkor erdekel az eredmeny v sem ? 😀
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
mit akarsz ellenem 5-1 a mérleged 😀briareos
Ezt szeretném folytatni. 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
mit akarsz ellenem 5-1 a mérleged 😀