GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
andrews egyebkent h tudna blind side tacklet jatszani a nemletezo terdeivel es a 340 fontjaval ?
vagy akkor a philly miert nem rakta at miert kellett nekik peters ?
most arrol nem beszelve h az nflben hanyszor jatszott ezen a poszton ...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nate Garner kétszer szerepel a licitlistán, a Skins-eset plz törölje egy kezelő-szerv.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Höri, Lance Louis nálam van.gabokocka
kivettemHöri
Én is licitáltam rá... ej 😕 azt is töröltem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, Lance Louis nálam van.gabokocka
kivettem

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Höri, Lance Louis nálam van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
nem feltétlen szoptad be, adhatsz neki 5 évre 2.3 misit is pl, úgyse tölti ki, aztán majd visszavonultatod ingyé 😛Wyatt
jaja, csak tele vagyok vén fasszal, és egy évben csak egyet tudok. 😀 be kell osztani 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem feltétlen szoptad be, adhatsz neki 5 évre 2.3 misit is pl, úgyse tölti ki, aztán majd visszavonultatod ingyé 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát tök jó, hogy hozzácsaptál 1 dollárt, de 300.000-el kell emelni, nem egy dollárral 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
de a 2 millához kell mérni, DE
„A szerződések összehasonlítása továbbra is a megszokott módon zajlik. A jobb ajánlat megítélése a %-os rendszerrel megy, vagyis:
• egyenlő éveknél az évenkénti átlag számít
• egyenlő évenkénti átlagnál az évek száma számít (hosszabb szerződés előnyben)
• egy évvel hosszabb kontraktus jobbnak számít, ha az éves átlag maximum 10%-al kevesebb
• két évvel hosszabb kontraktus jobbnak számít, ha az éves átlag maximum 20%-al kevesebb”
ergo, ha ő 5 éves szerződési ajánlata, kettővel több, mint a tiéd, hogy 20%-kal jobbnak számít az övé, ha egyforma összeget adtok
a fél milla növeléssel azt érted csak el, hogy az ajánlatotok ugyanannyi legyen, de mivel ő ajánlott korábban, így az érvénytelen
neked a 3 évnél úgy kell ajánlanod, hogy az az összeg, amit 20%kal lebutítva öt évre lenne elég, azt add meg
szal szerintem 2875000-t kell adni 3 évre, mert az lenne 2.3 milla 3 évre, és az lenne 300-ezres emelésWyatt
én úgy számoltam, hogy 2.5 M*0.8 az 2M. És én 1 dollárt még hozzácsaptam. Szerintem jó most már így az ajánlatom. mert az átlaghoz kell viszonyítani.eaglesmcnabb
na de most abban nincs meg az a 300-ezres emelés, ami kell a milla és az 5 milla között
legalábbis eddig így számoltunk

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
de a 2 millához kell mérni, DE
„A szerződések összehasonlítása továbbra is a megszokott módon zajlik. A jobb ajánlat megítélése a %-os rendszerrel megy, vagyis:
• egyenlő éveknél az évenkénti átlag számít
• egyenlő évenkénti átlagnál az évek száma számít (hosszabb szerződés előnyben)
• egy évvel hosszabb kontraktus jobbnak számít, ha az éves átlag maximum 10%-al kevesebb
• két évvel hosszabb kontraktus jobbnak számít, ha az éves átlag maximum 20%-al kevesebb”
ergo, ha ő 5 éves szerződési ajánlata, kettővel több, mint a tiéd, hogy 20%-kal jobbnak számít az övé, ha egyforma összeget adtok
a fél milla növeléssel azt érted csak el, hogy az ajánlatotok ugyanannyi legyen, de mivel ő ajánlott korábban, így az érvénytelen
neked a 3 évnél úgy kell ajánlanod, hogy az az összeg, amit 20%kal lebutítva öt évre lenne elég, azt add meg
szal szerintem 2875000-t kell adni 3 évre, mert az lenne 2.3 milla 3 évre, és az lenne 300-ezres emelésWyatt
én úgy számoltam, hogy 2.5 M*0.8 az 2M. És én 1 dollárt még hozzácsaptam. Szerintem jó most már így az ajánlatom. mert az átlaghoz kell viszonyítani.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
de a 2 millához kell mérni, DE
„A szerződések összehasonlítása továbbra is a megszokott módon zajlik. A jobb ajánlat megítélése a %-os rendszerrel megy, vagyis:
• egyenlő éveknél az évenkénti átlag számít
• egyenlő évenkénti átlagnál az évek száma számít (hosszabb szerződés előnyben)
• egy évvel hosszabb kontraktus jobbnak számít, ha az éves átlag maximum 10%-al kevesebb
• két évvel hosszabb kontraktus jobbnak számít, ha az éves átlag maximum 20%-al kevesebb”
ergo, ha ő 5 éves szerződési ajánlata, kettővel több, mint a tiéd, hogy 20%-kal jobbnak számít az övé, ha egyforma összeget adtok
a fél milla növeléssel azt érted csak el, hogy az ajánlatotok ugyanannyi legyen, de mivel ő ajánlott korábban, így az érvénytelen
neked a 3 évnél úgy kell ajánlanod, hogy az az összeg, amit 20%kal lebutítva öt évre lenne elég, azt add meg
szal szerintem 2875000-t kell adni 3 évre, mert az lenne 2.3 milla 3 évre, és az lenne 300-ezres emelés

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
nem jó az emelés, 2 misi 5 éves és 2.5 misi 3 évre nem +300, hanem pont ugyanannyi (ha 0.8-cal szorzunk, asszem úgy számoljuk, nem 1.2-vel osztással, de akkor se jó)Wyatt
nem a 2 misához kell mérni? akkor adok hozzá egyet. Azon ne múljon.
Bár mindegy, úgyis rám licitál.eaglesmcnabb
nemnem, többet nem adok. 2.5misi már nem fér bebraxa88
Így is jol kibasztál velem, N° 1 misit buktam rajta miattad 😛 😀
Jó mondjuk csúnya lenne, ha Scott lenne a legtöbbet kereső OL-em 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem jó az emelés, 2 misi 5 éves és 2.5 misi 3 évre nem +300, hanem pont ugyanannyi (ha 0.8-cal szorzunk, asszem úgy számoljuk, nem 1.2-vel osztással, de akkor se jó)Wyatt
nem a 2 misához kell mérni? akkor adok hozzá egyet. Azon ne múljon.
Bár mindegy, úgyis rám licitál.eaglesmcnabb
nemnem, többet nem adok. 2.5misi már nem fér be
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
nem jó az emelés, 2 misi 5 éves és 2.5 misi 3 évre nem +300, hanem pont ugyanannyi (ha 0.8-cal szorzunk, asszem úgy számoljuk, nem 1.2-vel osztással, de akkor se jó)Wyatt
nem a 2 misához kell mérni? akkor adok hozzá egyet. Azon ne múljon.
Bár mindegy, úgyis rám licitál.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem jó az emelés, 2 misi 5 éves és 2.5 misi 3 évre nem +300, hanem pont ugyanannyi (ha 0.8-cal szorzunk, asszem úgy számoljuk, nem 1.2-vel osztással, de akkor se jó)

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nekem szegecsé tetszik 😛
btw, akinek az fa piachoz képeset olcsóbb ol emberke kell, megbízható fb, vagy jóféle wr, az kereshet engem is
valamint továbbra is érdekelhet draftnapi trade 1/16-ra és 2/10-re is, és idei 5. kört is szívesen átveszek

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
friss megint a keki
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Kár hogy az OL az uccsó kör, ilyenkor már sajnálom a zsét :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Méghogy burzsuj... ezen eltöprengek még azért 😛 szeretem Andrewst, és végveszélyben ő is tud LT-t játszani..Igor
igen, az ot nagy + nála

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Méghogy burzsuj... ezen eltöprengek még azért 😛 szeretem Andrewst, és végveszélyben ő is tud LT-t játszani..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Joci, Andrewsra már én is tettem pont ilyet 😊Wyatt
hoppláré 😀
kössz az infót


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Joci, Andrewsra már én is tettem pont ilyet 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudtommal sérülésekkel baszakodott. Egyébként cserének kell, vannak kezdő G-im. Nem rossz játékos, kezdő tapasztalattal, 630-ért idén,ésminimális caphitért két év alatt nem nagy kockázat.fetomy
így, hogy nem tud járni, sokkal vonzóbb 😀

Lions backup G, ennyi erővel Tony Ugoh is reméleg elkél valahováHöri
Na majd én, mint Colts fan, lecsapok rá, hisz látom a rejtett tehetségét 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudtommal sérülésekkel baszakodott. Egyébként cserének kell, vannak kezdő G-im. Nem rossz játékos, kezdő tapasztalattal, 630-ért idén,ésminimális caphitért két év alatt nem nagy kockázat.fetomy
így, hogy nem tud járni, sokkal vonzóbb 😀

Lions backup G, ennyi erővel Tony Ugoh is reméleg elkél valahová

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tudtommal sérülésekkel baszakodott. Egyébként cserének kell, vannak kezdő G-im. Nem rossz játékos, kezdő tapasztalattal, 630-ért idén,ésminimális caphitért két év alatt nem nagy kockázat.