NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

18 feliratkozó

7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 10 677
Roster:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1iXPz1ghdrasQpwMMirxvIocls1DvmevMBBkFFkFkfvw/edit#gid=31

Tracker:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1P6hU3BmXLgcPlq7yMO5lj54qSwZTNCRIIk-MJMyBNks/edit
több mint 9 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az új tracker topikal szaba majd könnyen megoldja hogy idén se kelljen majd draftolnia 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 137 — Defense wins the Championship!
Arra mi a terv, hogyha ellentmondásos dolgok jönnek ki, egy pickre ketten is bejelentkeznek, neadjisten többen?Döme
32-en vagyunk, gondolom, mindenki olvasgatta a trade admint, szvsz ki fog derülni az igazság. Ha mégis lenne vitás helyzet, akkor majd kitalálunk vmit az adott szituációnak megfelelően. Itt minden szitu más és más lehet, nem mindegy, hogy 1. vagy 6. körről megy a vita, stb.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Döme Oakland Raiders 2 553 — Sworn to the Black
Arra mi a terv, hogyha ellentmondásos dolgok jönnek ki, egy pickre ketten is bejelentkeznek, neadjisten többen?
több mint 9 éve
soldi nekem örülhetsz, nálam nem kell majd semmit variálni 😊
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 137 — Defense wins the Championship!
Kész a 7 körös tracker.

A Draft Tracker egyeztetőben pedig leírtam, hogy miként fog zajlani a tracker "helyreállítása", azaz amikor belevezetjük a trédeket.

Nem így néz ki, ahogy most Döme csinálta, hogy beleböfögi az éterbe, azt én meg bogarásszak majd, úgyhogy mostantól senki ne kezdje nekem ide beírni a csevegőbe, mert leszarom. 😛

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na van tracker, akkor a nap folyamán leírom újra a rookie fizetéseket

több mint 9 éve
Ehhez még a trédeket is hozzá kell venni.

Pl. Vikings első köre nálam volt (Harvin), és a Megatron trédben ment tovább a Lions-nek. Egészen pontosan a két 2011-es elsőkörösöm közül a gyengébbik, ami az 1/30 lett.
több mint 9 éve
ez már a tie breakeres sorrend vagy csak kategorizálás?Ork
Ez a hivatalos 1. kör.

1. PO/non-PO
2. mérleg
3. strength of schedule
4. div or conf mérleg

A látható "kategorizálás" azért kell mert a későbbi körökben az azonos mérlegű csapatok cirkulálnak, s ezt ahhoz csináltam magamnak.

több mint 9 éve
ez már a tie breakeres sorrend vagy csak kategorizálás?
több mint 9 éve
Soldados GM eddigi karrierje számokban:

Raiders 0-2 0-2Soldados
Azért így igen keserédes az SB-győzelem, nem Soldi? 😛Döme
háhh valami amiben verem soldit 😀
Phins-Raiders Games2 Win 2 L 0 T 0 PF50 PA24briareos
User Karmában is versz. 😛

több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 6 581 — StuG Life

Raiders 0-2 0-2Soldados
háhh valami amiben verem soldit 😀
Phins-Raiders Games2 Win 2 L 0 T 0 PF50 PA24

több mint 9 éve

Raiders 0-2 0-2Soldados
😀 😀

Igen, Te nagyon a bögyömben vagy. 😛 És sajnos jövőre nem a Ti csoportotokkal nyomjuk keresztbe, úgyhogy ez a mérleg nem is fog változni. 😕 (AFC-ben Te vagy az egyetlen, akit még nem győztem le egyszer sem. 😉)

több mint 9 éve

Raiders 0-2 0-2Soldados
Azért így igen keserédes az SB-győzelem, nem Soldi? 😛
több mint 9 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
grat soldi,és neked is gabo!

http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 9 éve
kristof Miami Hurricanes 8 061
Grat Soldi és persze neked is gabo 😊 király volt a szezon nagyon jó társaságban egy nagyon jó játék 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
adam8 Houston Texans Ole Miss Rebels 2 190 — NFC West Champion
Grat Soldi!

több mint 9 éve
r.baggio Baltimore Ravens Minnesota Golden Gophers 47 863 — No es importante
Négyszer kaptam ki, abból háromszor SB-részvevőtől, csak az Igor elleni botlás rondít bele az összképbe 😛 😊 Grat, reális eredmény született, tényleg a legerősebb keret lett a bajnok

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 17 806 — 1/1
én hivatalosan harmadéves vagyok már, szóval díjaznám, ha nem kéne folyton engedélyért kuncsorognom a rozihoz 😛Stez
playoff miatt kérelem elfogadva.

marad Szaba, Adam8, Tenorx, Newman, Kristóf, Fega és Wyatt, akinek fogni kell a kezét.Höri
buzi-e vagy 😛

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én hivatalosan harmadéves vagyok már, szóval díjaznám, ha nem kéne folyton engedélyért kuncsorognom a rozihoz 😛Stez
playoff miatt kérelem elfogadva.

marad Szaba, Adam8, Tenorx, Newman, Kristóf, Fega és Wyatt, akinek fogni kell a kezét.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 35 976
én hivatalosan harmadéves vagyok már, szóval díjaznám, ha nem kéne folyton engedélyért kuncsorognom a rozihoz 😛

több mint 9 éve
Köszönöm mindenkinek a gratulációt, még azoknak is, akik nem bírták ki, hogy ne tegyenek bele pikírt megjegyzést. 😛

Gabo neked külön gratulálok, nagyszerű csapatot hoztál össze! Annak ellenére, hogy veled minden csatám presztízsküzdelem a hosszú barátságunk folytán, egyáltalán nem éreztem volna magam rosszul, ha Te nyersz, mert méltó lettél volna rá Te is, nagyon tetszik az építkezésed, mind formailag, mind stílusában (nem tréddömping).

A döntőről annyit, hogy a statok alapján nem sok különbség van a 2 csapat között. A 10 pont mindenképpen túlzó. Alig 30 yarddal tettem meg többet, ráadásul nekem eggyel több turnoverem volt. A döntőnek (megint) a védelmem 3rd és 4th down mutatója bizonyult, ennek köszönhetően mi "hatékonyabban használtuk ki" a megtett yardjainkat. Néha szerencse is kell a sikerhez, nekünk ez megvolt, de azt hiszem a csapatom rászolgált erre, nemcsak a mostani szezonjával, hanem az előzőekkel is, amikor éppen ennyi kis mák hiányzott egy-egy meccsen, vagy az idényt nézve, hogy ilyen kevés sérültem legyen mint most volt.

A munkát folytatom a Steelers élén. Én is megpróbálom azt, ami IRL nem sikerült a csapatomnak, legalább PO-ba jutni címvédőként.

További részletek majd a nyilatkozatomban, amelyet ezen a héten adok majd a Post-Gazette-nek. 😊

több mint 9 éve
Szegecs Oakland Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
nem akarjátok előbb megvárni a szezont? 😊

The response must be equal to the threat.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 35 976
ja, engem is lehet keresni az 1/3 ügyében, hajlandó vagyok drágán eladni

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 538 — #BeRedSeeRed
Éljen az új Király!
Grat Soldi! 😊

Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 6 581 — StuG Life
grat soldi

továbbra is lehet bombázni pm-ben 3-4 NT/DE ügyben
keresnék, nem kinálnék a gyengébbek kedvéért, hajlandó vagyok a zsebembe is nyúlni 😊