GM játék csevegő

15 feliratkozó

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 11 547
2019-es roster fájl

2020-as roster fájl

Draft tracker 2020

FA lista

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
én simán eladtam Champ-et mert nem tudtam volna kigazdálkodni. Persze arra figyeltem hogy olyan tulajhoz kerüljön aki megbecsüli 😊haromt
egy úr vagy

The response must be equal to the threat.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
én simán eladtam Champ-et mert nem tudtam volna kigazdálkodni. Persze arra figyeltem hogy olyan tulajhoz kerüljön aki megbecsüli 😊
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
srácok, szerintem elég sokatmondó, mikor egy gm a kedvenc csapatának egyik játékosát kínálgatja eladásra... 😛JJ Tiller
kedvenc játékos?hiba,ha van ilyen a GM-nek
ez üzletNewman
Kedvenc csapatod játékosa =/= kedvenc játékos. Na mind1.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
én sok sok KC játékost akarok és Pollardot

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 15 548 — TODDHERREMANS79
Mindenkinek van kedvenc játékosa, nekem idén sikerült az egyiket megszerezni 😊tenorx
te viszed Kevin Hubert? :mad:Szegecs
inkább én. Maynardnak nagy a fizuja. de lehet Zoli jön. majd eldöntöm 😛

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers, Drew Lock és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 9 éve
Mindenkinek van kedvenc játékosa, nekem idén sikerült az egyiket megszerezni 😊tenorx
te viszed Kevin Hubert? :mad:

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 10 006 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Mindenkinek van kedvenc játékosa, nekem idén sikerült az egyiket megszerezni 😊
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
srácok, szerintem elég sokatmondó, mikor egy gm a kedvenc csapatának egyik játékosát kínálgatja eladásra... 😛JJ Tiller
ez üzletNewman
látom nem bírsz a véreddel...
😂Szegecs
felőlem lehet kedvence bárkinek (nekem is van 😛),de nincs sok értelme,mert a hiénák lehúzzák a fél franchisezal 😛

több mint 9 éve
ez üzletNewman
látom nem bírsz a véreddel...
😂

több mint 9 éve
ez üzletNewman
Van. De nem eladó. :/

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers, Drew Lock és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez üzlet

több mint 9 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
Hát, időnként meg kell tudni válni 1-1 kedvencünktől ha jó ajánlat jön érte 😊
Mondjuk én, számomra kedves játékost csak úgy adok el, ha értékénél többet kapok érte, ésvagy aki megveszi, ő is bírja 😀

Cason pl. ezért nem távozik, hiszen szaba zsugori 😀
több mint 9 éve
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 49 396 — No es importante
oké harperbraxa88
szerintem trufant eléggé beleillik már a tenorx által meghatározott, "kezdő, de nem sokat ér" kategóriába...

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 10 006 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Nem tudom, én egyáltalán nem arra megyek, hogy a Steelersből hozzak playereket Detroitba. Aki nagyon erre megy annak drágáért el lehet adni játékosokat (tudom, pióca vagyok 😀 )
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 11 477
oké harper
több mint 9 éve
Mondjuk én Kemót azért adtam el, mert túl jól sikerültek a draftjaim: Nicks, Vasquez és Iupati. 😊Soldados
Jó, Kemo konkrétan szar volt, azért adtad el.
Ki kínálgatja a kedvence játékosát amúgy? 😛szaba
gondolom JJ...

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk én Kemót azért adtam el, mert túl jól sikerültek a draftjaim: Nicks, Vasquez és Iupati. 😊Soldados
Jó, Kemo konkrétan szar volt, azért adtad el.
Ki kínálgatja a kedvence játékosát amúgy? 😛
több mint 9 éve
Hát ja. Még neki se kell 😛

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 151 — Defense wins the Championship!
Mondjuk én Kemót azért adtam el, mert túl jól sikerültek a draftjaim: Nicks, Vasquez és Iupati. 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 49 396 — No es importante
srácok, szerintem elég sokatmondó, mikor egy gm a kedvenc csapatának egyik játékosát kínálgatja eladásra... 😛

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
engem az érdekelne, hogy ki az aki előreláthatóan szeretné elcserélni az idei első körösét. Csak mert semmi kedvem majd olyanokat zaklatni érte akik nem akarják eladniharomt
1/7-emtől lehet, hogy megválnékWyatt
az esetleg érdekelne.
több mint 9 éve
Friss keki!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 23 304 — Three-time EL-champ^^
engem az érdekelne, hogy ki az aki előreláthatóan szeretné elcserélni az idei első körösét. Csak mert semmi kedvem majd olyanokat zaklatni érte akik nem akarják eladniharomt
1/7-emtől lehet, hogy megválnék

több mint 9 éve
Mondjuk Atkinst én mondtam neki 😀
Dwyert nemhogy rámsózta, napokig győzködtem, hogy adja ide! 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fega igazából annyit csinált, hogy eladta Jenkinst, meg Dwyert nekem (mennyire jó is lett), illetve draftolta Dez Bryantet.tenorx
a draftja nem lett rossz, 10 embert vitt el, azok közül Bryant és Ted Larsen (!) újoncként kezdő lett, Derrick Morgan meg első körös, és a Titans-ben alighanem használni is fogják.
Geno Atkins a 2. legtöbb sacket jegyezte a rookie DT-k közül. (vajon ki mögött 😛 )
Quarless pedig beugróként egész jó backup TE most Green Bay-ben.

Aki nem jött be, az a drogos Anthony McCoy - Dwyer duó, de utóbbit rád sózta (lol) illetve Tony Pike (Panthers) és Triplett (Colts).
szerintem ez elég jó draft class
szerk: Levi Horn az irl Bears PS tagja