GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊Igor
Mivel mi a garantált pénzt vettük át, ezért sztem azzal érdemes számolni. Ez amolyan tyúk vagy a topjás esete lenne, de itt tudjuk, hogy melyik volt hamarabb, mert a garantáltat vettük át, s ez hoz ki 70%-ot.Soldados
Rendben.. ez csak egy konvencio, leirtam en miert szeretek jobban szamolni a fix 70%-kal inkabb. Sztem ez realistabb... leirtam az elobb miert. Ha maskepp szamolod, megertem.. ez is egy ok valszeg, miert nem ertunk egyet.. case closed.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊Igor
Mivel mi a garantált pénzt vettük át, ezért sztem azzal érdemes számolni. Ez amolyan tyúk vagy a topjás esete lenne, de itt tudjuk, hogy melyik volt hamarabb, mert a garantáltat vettük át, s ez hoz ki 70%-ot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldados: Te értelmezel félre nagyon dolgokat. Én megértem, hogy szerinted pont jó így a TE tag, csak egyet nem értek veled. Értem én, hogy szerinted valaki vagy ért valamit, és akkor úgy gondolja mint te, vagy más esetben nem érti a dolgot, de attól még ez nem így van.. 😊

A példáidat meg szeretem, főleg mert általában csak látszatra jók 😛 Mert egy házvételnél nem úgy van, hogy a 9-re 10 a következő ajánlat, hanem 9-re 9.2-t is lehet ajánlani, meg nagyobb foglalót, meg előbbi fizetést, meg készpénzes fizetést, meg még millió dolgot, amitől kedvezőbb lesz az ajánlat, itt meg mindez úgy működik 5M/5év-nél, hogy 5.5 minimum, és semmi extra más. Ezt a dolgot is mindenki érti, csak te nem, de nem baj 😊fetomy
😊

Nem kell egyetérteni, elég nekem, ha Friscóban úgy gondolták, hogy 4,9 milla garantált jár a legjobban fizetett TE-nek. Ez nekem azt mutatja, hogy nem én értékelem alul a TE-ket (lám-lám én azt mondtam, hogy szájhúzással esetleg 5 milla), hanem Ti értékelitek túl.

És nem, nem mondtam, olyat, hogy mindenki más helikopter, csak azt, hogy LOL és sztem hülyeség. 😉 De próbáld meg ezt is a számba adni. 😊 Mellesleg ez pont annyi, mint a Te véleményed az én trédemről.

És hidd el értem a licitálást, csak nem értek vele egyet. 😉 A lakásos példa pedig nagyon jó arra, hogy nem adok csak azért qrva sokkal többet, hogy nehogy vki beelőzzön. Legalábbis én nem. És sztem hosszútávon ez a mentalitás kifizetődő, mert így tudom legolcsóbban tartani, hogy apránként megyek fel. Legyen az lakás, GM Game, vagy bármi, ami licitálás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊Igor
igen, eredetileg én is ezzel számoltam, csak aztán jött, hogy garantálttal játszunk 😊 de végülis nekem tényleg mindegy 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
De tökmind1, mert Gates kb. minden bónuszt lehúz, ha egyben marad.szaba
ez spec a Davises volt anno, amit hozott az nfl.com, de persze, a kiemelkedő játékosok általában a bónuszok nagy részét le tudják hívni, ettől függetlenül itt nem fog Brady 18 millás átlagot kapni, hátha lehozza 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
De tökmind1, mert Gates kb. minden bónuszt lehúz, ha egyben marad.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Soldados: Te értelmezel félre nagyon dolgokat. Én megértem, hogy szerinted pont jó így a TE tag, csak egyet nem értek veled. Értem én, hogy szerinted valaki vagy ért valamit, és akkor úgy gondolja mint te, vagy más esetben nem érti a dolgot, de attól még ez nem így van.. 😊

A példáidat meg szeretem, főleg mert általában csak látszatra jók 😛 Mert egy házvételnél nem úgy van, hogy a 9-re 10 a következő ajánlat, hanem 9-re 9.2-t is lehet ajánlani, meg nagyobb foglalót, meg előbbi fizetést, meg készpénzes fizetést, meg még millió dolgot, amitől kedvezőbb lesz az ajánlat, itt meg mindez úgy működik 5M/5év-nél, hogy 5.5 minimum, és semmi extra más. Ezt a dolgot is mindenki érti, csak te nem, de nem baj 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik itt

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wyatt, sztem ez Vernon szerzodese:
six-year, $42.705 million - ez 7 milla.. es ezzel talan IRL legjobban fizetett TE lett?
Bocsanat, ebben benne volt utolso rookie eve... vagyis valojaban 5 ev, 36.75M (ez 7.35 milla/ev)

Ha 70%-kal szorzunk, az evi 5+ milla. Teljesen realis az osszeg.. enyhe tulfizetes tenorx-nel (talan), de belefer.Igor
2010: $3.874 million base
2011: $4.708 million base
2012: $5.751 million base
2013: $6.072 million base
2014: $4.7 million base
2015: $4.35 million base

Ez 4,9-es átlag. Sztem a 20%-os túlfizetés igen jelentős.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Wyatt, sztem ez Vernon szerzodese:
six-year, $42.705 million - ez 7 milla.. es ezzel talan IRL legjobban fizetett TE lett?
Bocsanat, ebben benne volt utolso rookie eve... vagyis valojaban 5 ev, 36.75M (ez 7.35 milla/ev)

Ha 70%-kal szorzunk, az evi 5+ milla. Teljesen realis az osszeg.. enyhe tulfizetes tenorx-nel (talan), de belefer.Igor
Ez Gates-é, viszonyítás képpen:
5-year $36 million contract with $20 million guaranteed
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Wyatt, sztem ez Vernon szerzodese:
six-year, $42.705 million - ez 7 milla.. es ezzel talan IRL legjobban fizetett TE lett?
Bocsanat, ebben benne volt utolso rookie eve... vagyis valojaban 5 ev, 36.75M (ez 7.35 milla/ev)

Ha 70%-kal szorzunk, az evi 5+ milla. Teljesen realis az osszeg.. enyhe tulfizetes tenorx-nel (talan), de belefer.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A 6 millának annyi a lényege, hogy biztos voltam benne, hogy fel fog valaki menni 6ig úgyis, akkor meg már inkább én legyek előnyös pozícióban.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
lehet, hogy nagy lépés a 4.5-ről 6-ra, de amit többen mondanak, hogy ha nincs itt nap közben, és az ötmillás ajánlatára valaki beír egy 5.5-öt, majd erre rákontrázva egy másik megad 6-ot, akkor az eredeti 5-ös licitáló már csak 6.5-ért vihetné, amit nem biztos, hogy megér neki
ez az egyik

másik
a 6 milla a jelenlegi fr tag 1.58-szorosa, ami messze nem a hangoztatott duplája
ha hozzávesszük, hogy a mostani emelkedések miatt ez a nagyjából 3.8 milla nagyságrendileg legalább fél millióval, de még simán többel is emelkedik a mostani tagek és hosszabbítások miatt, akkor az már nagyjából 4.5 millás tagértéket fog kihozni, ami szintén nem duplája a 3.8-nak, és a 4.5-höz képes a 6 meg nem a duplája, hanem „csak” a 133%-a

így is sok persze, de ha azt vesszük, hogy Gates közel 7et eszik, és még ketten keresnek 6ot, akkor Davis 6-ja abszolút nem kirívó már, és tekintve, hogy nagyjából 1000 yardos játékosokról beszélünk, a wr-eknek sem feltétlen kell klasszisokkal többet keresniük náluk

én még mindig azt mondom, hogy ez sok, lásd irl szerződését 5 évre 20 millával (max 36.x m), de hát irl-hez képest is elég sokmindenki van nagyon felül árazva

és tekintve, hogy a kövi szezonra sok a „felesleges” capje, simán adhatna egy olyat, ahol most 10.5 millát keres (nyilván minden lejáró te-vel rendelkező örülne 😀)
10 500 000 4 750 000 4 750 000 5 000 000 5 000 000 egy ilyen keretében
most sok a capje belefér, utána meg 4 évre teljesen korrekt áron az övéWyatt
Na ez már érvelés. 😊 Ment is a lájk. Mindkét oldalt nagyon jól megvilágítva. Védve a licitelőt és akik azt jónak tartják, de leírva azt is, hogy miért is sok az ajánlott összeg. Nekem az IRL szerződése szimpatikus, mert ugye mi garantált pénzzel játszunk, kb garantáltan ennyit érnek a TE-k.

A licitálás nyilván stílusfüggő, nekem butaságnak tűnik, mert én szeretem magamnak megadni az esélyt, hogy vmit a lehető legolcsóbban hozzak el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezzel nincsen semmi baj. Én elfogadom, hogy szted megérte, Te elfogadod, hogy sztem nem. Normál esetben ez ennyi. Más szerint az én trédem volt faszság, amit meg én fogadok el.Soldados
akkor mi miért játszunk állandóan nemnormális esetet?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lehet, hogy nagy lépés a 4.5-ről 6-ra, de amit többen mondanak, hogy ha nincs itt nap közben, és az ötmillás ajánlatára valaki beír egy 5.5-öt, majd erre rákontrázva egy másik megad 6-ot, akkor az eredeti 5-ös licitáló már csak 6.5-ért vihetné, amit nem biztos, hogy megér neki
ez az egyik

másik
a 6 milla a jelenlegi fr tag 1.58-szorosa, ami messze nem a hangoztatott duplája
ha hozzávesszük, hogy a mostani emelkedések miatt ez a nagyjából 3.8 milla nagyságrendileg legalább fél millióval, de még simán többel is emelkedik a mostani tagek és hosszabbítások miatt, akkor az már nagyjából 4.5 millás tagértéket fog kihozni, ami szintén nem duplája a 3.8-nak, és a 4.5-höz képes a 6 meg nem a duplája, hanem „csak” a 133%-a

így is sok persze, de ha azt vesszük, hogy Gates közel 7et eszik, és még ketten keresnek 6ot, akkor Davis 6-ja abszolút nem kirívó már, és tekintve, hogy nagyjából 1000 yardos játékosokról beszélünk, a wr-eknek sem feltétlen kell klasszisokkal többet keresniük náluk

én még mindig azt mondom, hogy ez sok, lásd irl szerződését 5 évre 20 millával (max 36.x m), de hát irl-hez képest is elég sokmindenki van nagyon felül árazva

és tekintve, hogy a kövi szezonra sok a „felesleges” capje, simán adhatna egy olyat, ahol most 10.5 millát keres (nyilván minden lejáró te-vel rendelkező örülne 😀)
10 500 000 4 750 000 4 750 000 5 000 000 5 000 000 egy ilyen keretében
most sok a capje belefér, utána meg 4 évre teljesen korrekt áron az övé

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem mondjátok, hogy 2 oldalon át ezen a faszságon vitatkoztatok? Nyilván többet kap, mint a tag, de eddig egy TE se keresett semmit, most volt egy csomó új hosszabbítás, az is 5 körül lesz.
Nekem meg nincs tight endem, még így is lesz 12 milla helyem, szóval nagyon simán megéri. Ha neked nem éri meg Soldi, az a szíved joga. De azért Alex Smith mellett 2 év alatt 21 TD meg 1900 yard nálam simán megér ennyit.tenorx
Ezzel nincsen semmi baj. Én elfogadom, hogy szted megérte, Te elfogadod, hogy sztem nem. Normál esetben ez ennyi. Más szerint az én trédem volt faszság, amit meg én fogadok el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
4.5ről emel ha tenorx emel 5-re: majd jön vki 5.5re. majd jön gabo és rak 6M-ra.
6.5-t már nem fog rakni rá tenorx tehát elbaszta és Davis gaboé. tenorx azé rakott rá 6millát h véletlenül se előzze őt valaki be. sztem jó volt ez tőle.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem mondjátok, hogy 2 oldalon át ezen a faszságon vitatkoztatok? Nyilván többet kap, mint a tag, de eddig egy TE se keresett semmit, most volt egy csomó új hosszabbítás, az is 5 körül lesz.
Nekem meg nincs tight endem, még így is lesz 12 milla helyem, szóval nagyon simán megéri. Ha neked nem éri meg Soldi, az a szíved joga. De azért Alex Smith mellett 2 év alatt 21 TD meg 1900 yard nálam simán megér ennyit.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lassan úgy érzem, kéne egy lockout a topiknak.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem azt mondtam, hogy nem lehet ez a véleményed, hanem azt mondtam, hogy szúrja a szememet, hogy az után a trade után, és ahhoz hasonlítva is Te Davis 6 milláját hatalmas baromságnak tartod. Az után meg végképp érdekes, hogy 5-nél még nem gáz, 6-nál már nagyon. Azért 5 milliós összegnél 1 milla annyira nem durva különbség, hogy az elfogadható döntésből hatalmas baromság legyen, főleg, hogy nem egy senkiházról beszélünk, hanem egy posztján minimum top5 (onnantól szubjektív) játékosról.

Jelen esetben nem elvonatkoztatható, mert a QB tag duplája 22 millió, addig a TE-é 6. És mindenki számára nyilvánvaló, hogy az IRL-ből átvett, baromi alacsony TE basefizetések miatt ennyire alacsony, csak te nem fogadod el.fetomy
- Te meg azt nem fogadod el, hogy azért ennyire alacsony a TE-tag, mert IRL ennyit érnek, ennyire értékelik őket. (bár ahogy Rajna említette, ott is emelkedik, de azért nem duplázódásról van szó). De mivel a játék GM-jei szerint ez igazságtalan rájuk nézve és többre értékelik a TE-ket, ezért hamarosan nálunk duplája lesz. 😊 (Ez nem baj, csak megjegyeztem, hogy nálunk máshogy alakulnak a posztok piaci viszonyai, mint IRL, de ez várható volt az évek múlásával)
- Egy adott ember által még benyelhetőnek tartott maximális összegnél 20%-kal nagyobb, az az én megítélesem szerint nagyon is ordas túlfizetés. De ahogy fentebb írtam, nálam az 1,5 f.tag is erős szájhúzós, de az azért még védhető, a minőséggel, a korral és needdel. Ha 10 millióért akarok megvenni egy lakást, de már az is szájhúzós, akkor a 12 brutál sok. De ha vki 9 millát mond arra a lakásra, akkor én nem mondok rá 12-t azonnal, hogy tuti enyém legyen, legalábbis én nem. Én szeretek a lehető legolcsóbban hozzájutni mindenféle portékához.
- Azt egyszerűen továbbra se értem, hogy jön ide a trédem, és azért miért ne mondhatnám, hogy ostobaság a 2x f.tag fizetés bárkinek. Szted az enyém ostobaság, sztem meg ez. Mi a különbség? Te véleményezheted én meg nem, mert én 5 picket adtam egy playáért? Ráadásul én abszolút megértem, ha vki az én trédemet ostobaságnak tartja, mert nem szokványos túlfizetés volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem azt mondtam, hogy nem lehet ez a véleményed, hanem azt mondtam, hogy szúrja a szememet, hogy az után a trade után, és ahhoz hasonlítva is Te Davis 6 milláját hatalmas baromságnak tartod. Az után meg végképp érdekes, hogy 5-nél még nem gáz, 6-nál már nagyon. Azért 5 milliós összegnél 1 milla annyira nem durva különbség, hogy az elfogadható döntésből hatalmas baromság legyen, főleg, hogy nem egy senkiházról beszélünk, hanem egy posztján minimum top5 (onnantól szubjektív) játékosról.

Jelen esetben nem elvonatkoztatható, mert míg a QB tag duplája 22 millió, addig a TE-é 6. És mindenki számára nyilvánvaló, hogy az IRL-ből átvett, baromi alacsony TE basefizetések miatt ennyire alacsony, csak te nem fogadod el.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a baj, hogy félremagyarázod, amit mondok. Tényleg kérlek, hogy ne fordítsd félre amit írok... Szerinted az 5 milla azt jelenti, hogy nem ér semmit? (Az is majdnem 1,5 franchise tag érték). Max mint egy csere QB? Mutass már rá, hogy ezeket hol írtam... Mellesleg melyik csere QB keres 5 millát? És ha tetszik, ha nem, ezek a posztok közötti különbségek, hogy egy csere QB bizony több helyütt 2 milla körül keres, míg egy elit TE 5 milla körül.
Soldados
Inkább már csak erre reagálok....

Akkor összegezzük. Te ezek szerint 5 milliót már nem sokallnál Davisnek. De 6-ot igen, és ezért már ordas túlfizetés. Nem tudom jól vettem-e ki, vagy kiforgattam-e a szavaidat, de amit írtál, azt vettem ki, hogy Davis-t 5-re tartod, és tulajdonképpen azért ordas túlfizetés, mert egy posztján legrosszabb esetben is top5 játékos 1 millával többet kap, mint kéne.fetomy
5 milla már határeset, mivel az is 1,5 f.tag, de ha vkinek nagyon kell TE, akkor ez még elfogadható. Viszont ez esetben a 6 milla ugye 20%-kal több, az általam maximálisnak tartott összegnél, ami sztem nagyon-nagyon jelentős.

Igazából amit én mondok az abszolút a konkrét példától elvonatkoztatható. Közel dupla tagértéket sztem bárkinek ostobaság adni. Ez pont olyan kijelentés, minthogy szted 5 picket ostobaság bárkire áldozni (vagy egy kezdő OLB-re) áldozni. Csak nem értem, hogy miért vagy ezen fennakadva, hogy nekem ez a véleményem, mert nekem kb az jött át, hogy nekem azért nem lehet ez a véleményem, mert 5 picket adtam egy kezdő OLB-ért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Soldi.. 4.5-rol 6-ra siman megeri. Nem csak lepesben lehet emelni... hanyszor lattunk mar ilyet is.
A pokeres hasonlatod pocsek... ott is van izolalo emeles pl., ez pontosan ugyanaz.

Vagy maskepp: amit fetomy irt.. 3-4 ember erdeklodik iranta, tegyuk fol tenorx nem ul egesz nap a gep elott, es ez a maximum, amit megad neki.. most ha valaki utkozben belicital 6-ert, es annyiert elvinne, az eleg bosszanto lenne nap vegen.Igor
Sőt, igencsak reális egy ilyen agresszív húzás, FA piacon sztem ez simán benne van minden évben.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Soldi.. 4.5-rol 6-ra siman megeri. Nem csak lepesben lehet emelni... hanyszor lattunk mar ilyet is.
A pokeres hasonlatod pocsek... ott is van izolalo emeles pl., ez pontosan ugyanaz.

Vagy maskepp: amit fetomy irt.. 3-4 ember erdeklodik iranta, tegyuk fol tenorx nem ul egesz nap a gep elott, es ez a maximum, amit megad neki.. most ha valaki utkozben belicital 6-ert, es annyiert elvinne, az eleg bosszanto lenne nap vegen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)