GM játék csevegő

15 feliratkozó

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 11 547
2019-es roster fájl

2020-as roster fájl

Draft tracker 2020

FA lista

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 6 513 — 49ers GM
engem az érdekelne, hogy ki az aki előreláthatóan szeretné elcserélni az idei első körösét. Csak mert semmi kedvem majd olyanokat zaklatni érte akik nem akarják eladniharomt
Attól függ, mire.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
engem az érdekelne, hogy ki az aki előreláthatóan szeretné elcserélni az idei első körösét. Csak mert semmi kedvem majd olyanokat zaklatni érte akik nem akarják eladni
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
Horheban lehetett volna annyi, hogy eladja nekem Otah-t egy 6. körértStez
látod.... nekem nem kell 6 kör. elég 1 is 😂eaglesmcnabb
még valami 1/2X-es picket is ajánlottam érte, azért sem adta oda.. utólag örülök is, még a pályát sem látta a szezonban szerencsétlen 😊

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Így is van, megkaptam az NFL egyik legjobb futóját egy 1+3 ért... sose rosszabbat.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 15 548 — TODDHERREMANS79
Horheban lehetett volna annyi, hogy eladja nekem Otah-t egy 6. körértStez
látod.... nekem nem kell 6 kör. elég 1 is 😂

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers, Drew Lock és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
Horheban lehetett volna annyi, hogy eladja nekem Otah-t egy 6. körért

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 10 006 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Hagyott is 1-2 lyukat 😀 Meg ahogy hallom/látom el is ment 1-2 húzóember.eaglesmcnabb
Fega igazából annyit csinált, hogy eladta Jenkinst, meg Dwyert nekem (mennyire jó is lett), illetve draftolta Dez Bryantet.tenorx
Azt tudom hogy itt volt 3 top10es futó. Most maradt Benson, de neki is inkább csak a fizuja top10es már. vagy volt itt előtte más is?eaglesmcnabb
Rice trade korábban volt, és a Mojo is korábban került el. Mivel fega nemsokkal az RFA időszak után csatlakozott, így kapott egy esélyt, hogy döntse el matcheli-e Delonso ajánlatát MoJora, vagy elengedi 1+3ért, és ő az utóbbit választotta.
több mint 9 éve
fega is ezt a taktikát követtebriareos
Hagyott is 1-2 lyukat 😀 Meg ahogy hallom/látom el is ment 1-2 húzóember.eaglesmcnabb
Fega igazából annyit csinált, hogy eladta Jenkinst, meg Dwyert nekem (mennyire jó is lett), illetve draftolta Dez Bryantet.tenorx
Azt tudom hogy itt volt 3 top10es futó. Most maradt Benson, de neki is inkább csak a fizuja top10es már. vagy volt itt előtte más is?

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers, Drew Lock és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 10 006 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
jaja. Csak azt basznak át aki hagyja. Meg nem gondoltam első évben egyből hogy elcserélem rögtön a fél csapatot, inkább passzív maradok.eaglesmcnabb
Fega igazából annyit csinált, hogy eladta Jenkinst, meg Dwyert nekem (mennyire jó is lett), illetve draftolta Dez Bryantet.
több mint 9 éve
Akinek itt érzékeny a lelke, hamar abbahagyja, mindenki állat, cápa, pióca.

Welcome 😊Delonso_
jaja. Csak azt basznak át aki hagyja. Meg nem gondoltam első évben egyből hogy elcserélem rögtön a fél csapatot, inkább passzív maradok.eaglesmcnabb
Hagyott is 1-2 lyukat 😀 Meg ahogy hallom/látom el is ment 1-2 húzóember.

több mint 9 éve

Welcome 😊Delonso_
Meg Horhe is. (Legalábbis amióta itt vagyok, előtte nem tudom).
több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 8 017 — StuG Life

Welcome 😊Delonso_
fega is ezt a taktikát követte

több mint 9 éve

Welcome 😊Delonso_
jaja. Csak azt basznak át aki hagyja. Meg nem gondoltam első évben egyből hogy elcserélem rögtön a fél csapatot, inkább passzív maradok.

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida

Welcome 😊
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azt értem. Csak az a pick már le volt zsírozva 😀eaglesmcnabb
Szegény rookie. Ez a csalók földje.szaba
valamit benéztem. sorry 😀eaglesmcnabb
Te akartál csalni. Jól van, átmentél a teszten 😀
több mint 9 éve
Kétezertizenkettőpernégyestenorx
valamit benéztem. sorry 😀

több mint 9 éve
Megnyugtató, hogy összekevert valakivel, mert akkor nem az emlékezetem hagy ki.
több mint 9 éve
hogy mit? 😀eaglesmcnabb
Szegény rookie. Ez a csalók földje.
több mint 9 éve
Kicsit esélytelennek érzem, hogy Coleman visszavegye a kezdőt. Stabil, egysíkú játékos, de Moore igazi playmaker.
több mint 9 éve
JJ azért álljunk már meg egy pillanatra a piócázás közben...
Vázoljuk az alapszituációt: Te írtad be a Saints PO meccse után, hogy nem fogsz normális ajánlatokat kapni Harperre ezután, mert botrányosan szarul játszott. Én ezutá írtam neked egy korrekt ajánlatot Harperért (legalábbis az én pióca értékrendszerem mellett annak tűnt). Te kérdeztél rá ezután Moorera, hogy mit adnék érte. Nekem Moore nem célpont, ezt leírtam a válaszlevélben is, hogy én Harpert preferálnám. Szerintem (ismét a pióca értékrendszer szerint) korrektül megfogalmaztam, hogy miért is ennyi az ajánlatom Mooreért, amennyi (ugyebár már leírtam, a 4/6ot + a 2012/4es picket ajánlottam kondícionálisan, ha minimum 12 meccsen kezd). Először is azért kezdett, mert Coleman lesérült ellenünk, aztán ugyan valóban Moore maradt a kezdő a maradék meccsekre, de mivel volt 2 bitangszar meccse az idényben, mi garantálja nekem azt, hogy Coleman nem veszi vissza a helyét? Ha ennyire stabil kezdő, akkor nem hiszem, hogy a kondíciós pick ennyire nagy probléma lenne. Egyébként benne volt ebben a valóban kicsit alacsony ajánlatban, hogy nem akartam megadni rögtön a rendes ajánlatom? Benne. Benne volt az is, hogy ha ennyivel rosszabb az ár/érték ajánlat Mooreért, akkor remélhetőleg Harpert fogod preferálni eladásra? Benne.

Ja és fiatal, stabil kezdő LT eladó Demetrius Bell személyében, lehet nálam érdeklődni.tenorx
hogy mit? 😀eaglesmcnabb
Kétezertizenkettőpernégyes
több mint 9 éve
adam8 Houston Texans Ole Miss Rebels 2 323 — NFC West Champion
hát aki szerint egy irl (és itt a gm-ben is) második körben húzott, egy évnyi IR után első teljes szezonját a kezdőben lehúzó játékos negyedik kört ér, az egyszerűen pióca
Romo-t is meg lehet venni harmadik körös pickért, perszeJJ Tiller
Áldom is ezért Yoda-t, legalább nekem hagyott volna hátra erre az évre Romo trade-ből valami értékes picket.
Nem biztosak az infoim a cseréről, de egy harmadik kör volt csak szimplán az ára?deny79
bizony, de 2011-es

több mint 9 éve
JJ azért álljunk már meg egy pillanatra a piócázás közben...
Vázoljuk az alapszituációt: Te írtad be a Saints PO meccse után, hogy nem fogsz normális ajánlatokat kapni Harperre ezután, mert botrányosan szarul játszott. Én ezutá írtam neked egy korrekt ajánlatot Harperért (legalábbis az én pióca értékrendszerem mellett annak tűnt). Te kérdeztél rá ezután Moorera, hogy mit adnék érte. Nekem Moore nem célpont, ezt leírtam a válaszlevélben is, hogy én Harpert preferálnám. Szerintem (ismét a pióca értékrendszer szerint) korrektül megfogalmaztam, hogy miért is ennyi az ajánlatom Mooreért, amennyi (ugyebár már leírtam, a 4/6ot + a 2012/4es picket ajánlottam kondícionálisan, ha minimum 12 meccsen kezd). Először is azért kezdett, mert Coleman lesérült ellenünk, aztán ugyan valóban Moore maradt a kezdő a maradék meccsekre, de mivel volt 2 bitangszar meccse az idényben, mi garantálja nekem azt, hogy Coleman nem veszi vissza a helyét? Ha ennyire stabil kezdő, akkor nem hiszem, hogy a kondíciós pick ennyire nagy probléma lenne. Egyébként benne volt ebben a valóban kicsit alacsony ajánlatban, hogy nem akartam megadni rögtön a rendes ajánlatom? Benne. Benne volt az is, hogy ha ennyivel rosszabb az ár/érték ajánlat Mooreért, akkor remélhetőleg Harpert fogod preferálni eladásra? Benne.

Ja és fiatal, stabil kezdő LT eladó Demetrius Bell személyében, lehet nálam érdeklődni.
több mint 9 éve
hát aki szerint egy irl (és itt a gm-ben is) második körben húzott, egy évnyi IR után első teljes szezonját a kezdőben lehúzó játékos negyedik kört ér, az egyszerűen pióca
Hát Moore valóban többet ér. Romo viszont nem 😀
több mint 9 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Áldom is ezért Yoda-t, legalább nekem hagyott volna hátra erre az évre Romo trade-ből valami értékes picket.
Nem biztosak az infoim a cseréről, de egy harmadik kör volt csak szimplán az ára?
több mint 9 éve
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 49 392 — No es importante
Romo-t is meg lehet venni harmadik körös pickért, persze

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal