GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Nyílt licit vége a 2. nap... harmadik nap 23:59-kor már nem kezdhetsz új licitet 😉Igor
Ez teljesen érthető lenne... De Te új DL emberekre történő ajánlást kérdeztél, amiből én arra következtettem hogy a nyílt licitre gondolsz 😊 Én legalábbis azt hittem hogy Veled erről beszélünk, az más kérdés hogy másik vonalon a Szaba ügy kapcsán a zárt licit is szóba kerül.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
bár úgy rémlik, ez az egyik reform tavaly óta, hogy eltöröljük az ilyen utolsó pillanatos dolgokat.. Igor
Ezt mondjuk nem értem... Ha nyílt licit vége 0:00-kor van, akkor egy perccel előtte még licitálhatok, vagy nem? 😀Rataxes
Nyílt licit vége a 2. nap... harmadik nap 23:59-kor már nem kezdhetsz új licitet 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Blöfföltem egyet 😛
(inkább passzív taktikát játszom most egy darabig, megvárom míg mindenki kivagdossa most a drága kezdő embereit és rágyúrok majd azokra a 2.körben 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
bár úgy rémlik, ez az egyik reform tavaly óta, hogy eltöröljük az ilyen utolsó pillanatos dolgokat.. Igor
Ezt mondjuk nem értem... Ha nyílt licit vége 0:00-kor van, akkor egy perccel előtte még licitálhatok, vagy nem? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amíg le nem mond valaki az alanyról,addig megy a licit.
ha 20 347 000-nél áll meg, akkor addigHöri
És mindig 24 óra lesz rálicitálni? mert akkor lehet csak húsvétkor lesz FA piac 😀

Egyébként ez minden esetben így van? (vagy csak most ezekre a licitekre igaz?) Mert én úgy gondoltam hogy a korlátozott licitnek is van egy határideje, és ha én éjfél előtt 10 másodperccel beteszem az ajánlatom akkor enyém a player 😊Rataxes
ha az utolsó nap is megy az emelgetés (ma) akkor a végtelenségig húzható.

de közben a másik poszt is elindul.

Igor, ne ajánlj semmit hanem olvasd el az 1. hsz-t a licit topikban 😛

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
amíg le nem mond valaki az alanyról,addig megy a licit.
ha 20 347 000-nél áll meg, akkor addigHöri
És mindig 24 óra lesz rálicitálni? mert akkor lehet csak húsvétkor lesz FA piac 😀

Egyébként ez minden esetben így van? (vagy csak most ezekre a licitekre igaz?) Mert én úgy gondoltam hogy a korlátozott licitnek is van egy határideje, és ha én éjfél előtt 10 másodperccel beteszem az ajánlatom akkor enyém a player 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Huntra szintén... De akkor még mi visszalicitálhatunk ugye? És ha igen meddig? 😊

Atlapoztam a 8 oldal tresst, de inkabb megkerdezem, mert nem egyertelmu (legalbbis a FA topic elso hsz-e bezavart most)
- uj DL emberre lehet ma ejfelig meg licitalni, vagy nem?Igor
Ez nekem is bezavart, még ma este 23:59-re tartogattam a névsoromat keretfeltöltésre 😊Rataxes
Dettó.. bár úgy rémlik, ez az egyik reform tavaly óta, hogy eltöröljük az ilyen utolsó pillanatos dolgokat.. egyetcsakazért is beteszek, és majd az alapján kiderül 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amíg le nem mond valaki az alanyról,addig megy a licit.
ha 20 347 000-nél áll meg, akkor addig

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Huntra szintén... De akkor még mi visszalicitálhatunk ugye? És ha igen meddig? 😊

Atlapoztam a 8 oldal tresst, de inkabb megkerdezem, mert nem egyertelmu (legalbbis a FA topic elso hsz-e bezavart most)
- uj DL emberre lehet ma ejfelig meg licitalni, vagy nem?Igor
Ez nekem is bezavart, még ma este 23:59-re tartogattam a névsoromat keretfeltöltésre 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyébként akkor most éjfélkor kezdődik a TE/ST kör?haromt
nem. még holnap jön a két vándor csoportellenfeled, stez és szaba befelyezni a DL-tHöri
Na, várj, szaba elvileg licitált Siavii-ra, akit már beírtál hozzám ma este, hogy elkelt. Akkor őt még simán elviheti előlem holnap?Deny
igen

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
egyébként akkor most éjfélkor kezdődik a TE/ST kör?haromt
nem. még holnap jön a két vándor csoportellenfeled, stez és szaba befelyezni a DL-tHöri
Na, várj, szaba elvileg licitált Siavii-ra, akit már beírtál hozzám ma este, hogy elkelt. Akkor őt még simán elviheti előlem holnap?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyébként akkor most éjfélkor kezdődik a TE/ST kör?haromt
nem. még holnap jön a két vándor csoportellenfeled, stez és szaba befelyezni a DL-t

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Atlapoztam a 8 oldal tresst, de inkabb megkerdezem, mert nem egyertelmu (legalbbis a FA topic elso hsz-e bezavart most)
- uj DL emberre lehet ma ejfelig meg licitalni, vagy nem?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Soldi, szerintem töröljük a comp pick topikot.

majd én megcsinálom nyáron egyedül és akkor senki sem bassza el.Höri
Hagyjad. Ha legalább 20 ember jól megcsinálja, már spóroltál egy csomó időt.Soldados
nem mert a 20 emberből is elkúrja 15 így mind a 32őt meg kell nézned úgyis 😛haromt
igen. mindet ellenőriznem kell így is, úgy is mert folyamatosan csaltok/buták vagytok.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként akkor most éjfélkor kezdődik a TE/ST kör?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Soldi, szerintem töröljük a comp pick topikot.

majd én megcsinálom nyáron egyedül és akkor senki sem bassza el.Höri
Hagyjad. Ha legalább 20 ember jól megcsinálja, már spóroltál egy csomó időt.Soldados
nem mert a 20 emberből is elkúrja 15 így mind a 32őt meg kell nézned úgyis 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, szerintem töröljük a comp pick topikot.

majd én megcsinálom nyáron egyedül és akkor senki sem bassza el.Höri
Hagyjad. Ha legalább 20 ember jól megcsinálja, már spóroltál egy csomó időt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
úgy tűnik, hogy az NFL rendszere és Gabó internetkapcsolata egyszerre nem tud működniHöri
akkor valaki kurvagyorsan vágja szét gabo netkábelét 😀braxa88
ilyen rosszat nem lenne szabadna egy gm-nek se kívánnod


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
úgy tűnik, hogy az NFL rendszere és Gabó internetkapcsolata egyszerre nem tud működniHöri
akkor valaki kurvagyorsan vágja szét gabo netkábelét 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Soldi, szerintem töröljük a comp pick topikot.

majd én megcsinálom nyáron egyedül és akkor senki sem bassza el.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azt nem kell beírni, akinek nem volt csapata, vagy cutoltak, viszont akinek volt csapata, azt be kell írni, melyik volt 😛

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
úgy tűnik, hogy az NFL rendszere és Gabó internetkapcsolata egyszerre nem tud működniHöri
😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgy tűnik, hogy az NFL rendszere és Gabó internetkapcsolata egyszerre nem tud működni

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
hát most sanszos hogy nem lesznek meccsek...gabokocka
március közepét írunk, a 87-es sztrájknál a csapatok másfél hét alatt hoztak össze játékra alkalmas kereteket...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
hát most sanszos hogy nem lesznek meccsek...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.