NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tipikus steelers játékos is 😛 Volt egy meccse ahol 4 play alatt nyomott 2 facemasket és 1 late hitet. Off korz TD-t is kaptunk. Akkor repült a kezdőből. Ezért nem is tartottam meg itt.haromt
egyébként nem akarlak elszomorítani soldi, de a harmadik éve már 750K lesz. mert a 7. szezonjaharomt
Tévedés. 3 szezont volt NFL-ben, 2008-ban sehol nem volt rosteren. Tehát 4-5-6. éve jön.

És a comp. pick topikba ne írjátok azt, hogy vet.min. mert nem fogok bogarászni, hogy kinek hanyadik éve, konkrét összeget írjatok be. (Tudom, hogy Te a fentebb írt probléma miatt írtad így, csak jeleztem, hogy a példa ne legyen ragadós.)Soldados
az NFL.comon senkinek nem írták még át az exp-et. 2008-ban PS-es volt nálunk és így 4 éve volt eddig. Jövőre 5. jön neki.
és igen most azért kötekszem mert az érdekem 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ejj, ez jó kör volt. :cool: McBean úgyis Steelers-draft volt.Soldados
Tipikus steelers játékos is 😛 Volt egy meccse ahol 4 play alatt nyomott 2 facemasket és 1 late hitet. Off korz TD-t is kaptunk. Akkor repült a kezdőből. Ezért nem is tartottam meg itt.haromt
egyébként nem akarlak elszomorítani soldi, de a harmadik éve már 750K lesz. mert a 7. szezonjaharomt
Tévedés. 3 szezont volt NFL-ben, 2008-ban sehol nem volt rosteren. Tehát 4-5-6. éve jön.

És a comp. pick topikba ne írjátok azt, hogy vet.min. mert nem fogok bogarászni, hogy kinek hanyadik éve, konkrét összeget írjatok be. (Tudom, hogy Te a fentebb írt probléma miatt írtad így, csak jeleztem, hogy a példa ne legyen ragadós.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Letroy Guion kinek a játékosa volt?Ork
ha jól látom,senkinek

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Letroy Guion kinek a játékosa volt?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ejj, ez jó kör volt. :cool: McBean úgyis Steelers-draft volt.Soldados
Tipikus steelers játékos is 😛 Volt egy meccse ahol 4 play alatt nyomott 2 facemasket és 1 late hitet. Off korz TD-t is kaptunk. Akkor repült a kezdőből. Ezért nem is tartottam meg itt.haromt
egyébként nem akarlak elszomorítani soldi, de a harmadik éve már 750K lesz. mert a 7. szezonja
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ejj, ez jó kör volt. :cool: McBean úgyis Steelers-draft volt.Soldados
Tipikus steelers játékos is 😛 Volt egy meccse ahol 4 play alatt nyomott 2 facemasket és 1 late hitet. Off korz TD-t is kaptunk. Akkor repült a kezdőből. Ezért nem is tartottam meg itt.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
így van, bezárt a bazár.

8 játékosra tart a licit, a többi elkelt - beleértve a 4 legújabb ajánlatot is. ott nem kellett 24 óra.Höri
Nem azért srácok, de ez rohadtul félreérthető volt, nevezhetnénk félrevezetőnek is:

Megoldható, hogy esetleg legyen lehetőségem tovább licitálni 13-án?szaba
szerinted miért van 1 nap kihagyás a posztok között?

mert akkor már csak azok licitálnak, akik korábban ajánlottak.Höri
Ok, akkor nem lesz gond.szaba
Én ebből arra következtetek (következtettem) hogy 12-én még nyílt licit van. Igaz a licit topic első hozzászólásában ott van hogy két nap, de mivel máshol más infót találtam ezért arra oda se figyeltem 😊

Még egy...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ejj, ez jó kör volt. :cool: McBean úgyis Steelers-draft volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Illetve, olyanra, akire nem ment még licit, arra már nem lehet ajánlatot tenni, igaz?Deny
így van, bezárt a bazár.

8 játékosra tart a licit, a többi elkelt - beleértve a 4 legújabb ajánlatot is. ott nem kellett 24 óra.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jelentős mértékben (3 új playa) frissített KeKi.

Illetve, olyanra, akire nem ment még licit, arra már nem lehet ajánlatot tenni, igaz?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Hoppá, micsoda zsenik maradtak rejtve az utolsó percekig. 😛
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Sorry ha fárasztalak Titeket az abszolút hülye kérdéseimmel, de nem akarok póruljárni...
Még egy a waiverrel kapcsolatban. Ugye az van írva hogy a 600k-nál vagy a vet.minnél kevesebbet kereső játékosok kerülnek oda. Ez a szerződésének egész időszakára vonatkozik ugye?
Tehát ha van egy 2. éves játékosom aki idén 5 kilót keres, de jövőre már 1 milkát, neki már jár a bünti a 2. éve után, és nem megy waiverre?Rataxes
Így van.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Sorry ha fárasztalak Titeket az abszolút hülye kérdéseimmel, de nem akarok póruljárni...
Még egy a waiverrel kapcsolatban. Ugye az van írva hogy a 600k-nál vagy a vet.minnél kevesebbet kereső játékosok kerülnek oda. Ez a szerződésének egész időszakára vonatkozik ugye?
Tehát ha van egy játékosom aki idén 5 kilót keres, de jövőre már 1 milkát, neki már jár a bünti a 2. éve után, és nem megy waiverre?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondhatni ő a GM game JAX-eharomt
rajna és én mindkét szinten áldva vagyunk egy kispiacos ellenféllel
Jahh, és nincs korlátozva a waivelt játékosok száma ugye? Szóval simán megcsinálhatom hogy holnapután teletöltöm a keretet, aztán másnap kivágom Őket újabb játékosokért, stb... (nyilván nem tervezem ezt tenni, csak elméleti kérdés 😊 )Rataxes
korlátlan. IRL szabály

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
1/4-re kicsit rícs lesz 😛

De gondolom a DL-be is érkezik Cedric Thornton, mert hát a Western Arkansas már eléggé smallschool 😊haromt
SouthernHöri
egyre megy 😊 Valami juniversziti of örkenszó alsó. Jó lesz az Andre Johnson-Cecil Shorts the Third WR páros isharomt
Valaki nagyon elemében van... 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Jahh, és nincs korlátozva a waivelt játékosok száma ugye? Szóval simán megcsinálhatom hogy holnapután teletöltöm a keretet, aztán másnap kivágom Őket újabb játékosokért, stb... (nyilván nem tervezem ezt tenni, csak elméleti kérdés 😊 )

Höri: látom bekerült a DL-FA-lista végére link a rövid leírásokkal 😊 Csak vicc volt amikor írtam (kértem), nem gondoltam komolyan 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bazmeg, tudtam hogy mégis megelőz a rossz májad...TyR
1/4-re kicsit rícs lesz 😛

De gondolom a DL-be is érkezik Cedric Thornton, mert hát a Western Arkansas már eléggé smallschool 😊haromt
SouthernHöri
egyre megy 😊 Valami juniversziti of örkenszó alsó. Jó lesz az Andre Johnson-Cecil Shorts the Third WR páros is
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ijalana tökéletes Tyr pick. bár az FCS még nem biztos hogy menő

Mondhatni ő a GM game JAX-eharomt
Bazmeg, tudtam hogy mégis megelőz a rossz májad...TyR
1/4-re kicsit rícs lesz 😛

De gondolom a DL-be is érkezik Cedric Thornton, mert hát a Western Arkansas már eléggé smallschool 😊haromt
Southern

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ijalana tökéletes Tyr pick. bár az FCS még nem biztos hogy menő

Mondhatni ő a GM game JAX-eharomt
Bazmeg, tudtam hogy mégis megelőz a rossz májad...TyR
1/4-re kicsit rícs lesz 😛

De gondolom a DL-be is érkezik Cedric Thornton, mert hát a Western Arkansas már eléggé smallschool 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Jól értelmezem hogy az 500k fizu alatti játékosokat büntetlenül vághatom ki?Rataxes
waiverharomt
Jahh, az vágás... Ha meg nem kelnek el waiveren mennek FA-ra ugye? És nekem meg nem jár semmi büntetés...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jól értelmezem hogy az 500k fizu alatti játékosokat büntetlenül vághatom ki?Rataxes
waiverharomt
És 600 k alatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ijalana tökéletes Tyr pick. bár az FCS még nem biztos hogy menő

Mondhatni ő a GM game JAX-eharomt
Bazmeg, tudtam hogy mégis megelőz a rossz májad...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jól értelmezem hogy az 500k fizu alatti játékosokat büntetlenül vághatom ki?Rataxes
waiver
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Jól értelmezem hogy az 500k fizu alatti játékosokat büntetlenül vághatom ki (bünti nélkül, amennyit csak akarok?)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ijalana tökéletes Tyr pick. bár az FCS még nem biztos hogy menő

Mondhatni ő a GM game JAX-e