GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ez jogos, de azon a fórumon, ahol a reality a legolvasottabb topic és a bowl.hu-n tudtommal szinte még semmilyen moderáció (ban, topictörlés, stb.) nem volt, azért ne dramatizáljuk túl a helyzetet

liberalizmus és szólásszabadság van, háromszoros hurráJJ
tudom, hogy baromira szúrja a szemed a reality topic, de szerintem közel sem az a legnagyobb probléma... azért mondtam amiket mondtam, főleg neked, mert tőled olvastam sokszor, hogy aggódsz a fórum jelene és jövője miatt. De akkor hagyjuk, aztán ezentúl a k. anyját annak aki nem ért egyet velem. 😛fetomy
látod, megnyílt a reality topic, mára meg oda jutottunk, hogy szerkesztő dobál kígyót-békát a másikra 😛 (nem tudok elmenni ama tény mellett, hogy néha láttam Soldi nevét feltűnni a topic hozzászólói között 😊)JJ
Azért csak néha. 😉 Érdekesebb témákba bekapcsolódtam, mint pl a "kurvák szocializációja", meg manipulatív technikák. 😊 Ezek érdekesek voltak. De ami a legdurvább, hogy az elmúlt 3-4 hétben az említett témák kapcsán ott folytattam le a legérdekfeszítőbb értekezéseket ezen a fórumon. 😕 Ez vhol rémisztő, másrészt viszont számomra létjogosultságot ad a topiknak, pedig a nyitáskor én is berzenkedtem tőle.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
ez jogos, de azon a fórumon, ahol a reality a legolvasottabb topic és a bowl.hu-n tudtommal szinte még semmilyen moderáció (ban, topictörlés, stb.) nem volt, azért ne dramatizáljuk túl a helyzetet

liberalizmus és szólásszabadság van, háromszoros hurráJJ
tudom, hogy baromira szúrja a szemed a reality topic, de szerintem közel sem az a legnagyobb probléma... azért mondtam amiket mondtam, főleg neked, mert tőled olvastam sokszor, hogy aggódsz a fórum jelene és jövője miatt. De akkor hagyjuk, aztán ezentúl a k. anyját annak aki nem ért egyet velem. 😛fetomy
látod, megnyílt a reality topic, mára meg oda jutottunk, hogy szerkesztő dobál kígyót-békát a másikra 😛 (nem tudok elmenni ama tény mellett, hogy néha láttam Soldi nevét feltűnni a topic hozzászólói között 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JJ: például legutóbb a haromt-Soldados "vita" esetén. Nem azt mondom, hogy gyakori, de elég ha egy is van...

Soldados: Szerintem nem az én személyes emberi normám, hogy nem hányok össze-vissza mindenki pofájába, ha valami nem tetszik. De ha Te olyan helyen élsz, dolgozol, ahol ugyanígy beszélsz másokkal, a főnökeiddel, akkor az persze más dolog, hiszen nem mindenkinek a tudatába ivódnak bele ezek a dolgok.fetomy
Igen. Képzeld van ilyen. Amikor kiadsz egy műszakban, mondjuk 30-40 hírt és egy faszfej, annyit tud hozzátenni, hogy a "szuperóriásműlesiklásban" nem a szuperóriás, hanem a szuper után van a kötőjel, akkor elhajtottam a picsába.

Nem vagyok egy finomkodós fajta. Világ életemben megosztó személyiség voltam. Vagy imádnak, vagy utálnak. Pont leszarom, hogy Te vagy bárki itt a fórumon mit gondol. Megvannak a magam normái, amibe pl beletartozik, hogy lefaszfejezek vkit, ha faszfejnek tartom. Ennyi történt. Megvoltak az okai, leírtam őket. Nem a megfelelő személy, a megfelelő témában tett megjegyzést. Lehet ezen rágódni és újra elvi és erkölcsi bajnokot játszani, de mint korábban is kiderült, hamar megbuknak az ilyenek, senki sem szent. És én pont ezt utálom, és Hörivel is van ilyen problémám. Pont ennyit érnek a leírt és elmondott szavak, 2 nap múlva már senki nem emlékszik rá mit írt és mondott.

Az enyémet legalább komolyan lehet venni, még ha nem is tetszik (a stílusa). Mert én nem változtatom meg 2 nap múlva, mert én nem a saját érdekemet nézem a vélemény- és szabályalkotásban, és még csak nem is akarok jófejnek tűnni a fórumozók közössége előtt. Ezek hidegen hagynak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez jogos, de azon a fórumon, ahol a reality a legolvasottabb topic és a bowl.hu-n tudtommal szinte még semmilyen moderáció (ban, topictörlés, stb.) nem volt, azért ne dramatizáljuk túl a helyzetet

liberalizmus és szólásszabadság van, háromszoros hurráJJ
tudom, hogy baromira szúrja a szemed a reality topic, de szerintem közel sem az a legnagyobb probléma... azért mondtam amiket mondtam, főleg neked, mert tőled olvastam sokszor, hogy aggódsz a fórum jelene és jövője miatt. De akkor hagyjuk, aztán ezentúl a k. anyját annak aki nem ért egyet velem. 😛
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Mondjuk érdekes lenne a topictörlés, miután csak az adminok/modok nyithatnak 😀tenorx
22-es csapdája 😀

Egyébként is faszom ki van, megfogadtam, hogy nem olvasok csevegős agymenéseket... Mert ennyi megy itt: sírás-rívás, "jófejkedés", basztatás, de 2 értelmes HSZ nincs itt, amelyben normális érvek lennének, akár egy trédről, vagy egy témáról.Soldados
a gm csevegő mindig is a trashelésről szólt, ez nagyjából olyan mintha az off topicba írókon kérnéd számon, hogy senki nem képes az atomfizikáról beszélgetni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Mondjuk érdekes lenne a topictörlés, miután csak az adminok/modok nyithatnak 😀 Az azokon a fórumokon szokott lenni, ahol a userek minden szarnak topicot nyitnak (hozzáteszem, ez nekem jobban tetszik).
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
akit személyesen ismer az ember, azzal talán érthetően egy kicsit elnézőbb
Soldados nem egy habzó szájú nethuszár, inkább egyfajta igazság bajnoka, a stílusa miatt viszont nem sok jóra számíthat... van azért abban, amit ír, csak persze nem így kellene ezt előadniJJ
Látod pl. az nagyobb kárt okoz egy fórumnak, ha az adminok (akár csak 1 is) szarnak a szabályokra, és minden meg van engedve nekik. Mert onnantól a többiek is jogosan kezdik el olyan formában előadni magukat, hogy szarba se veszik a másikat.fetomy
ez jogos, de azon a fórumon, ahol a reality a legolvasottabb topic és a bowl.hu-n tudtommal szinte még semmilyen moderáció (ban, topictörlés, stb.) nem volt, azért ne dramatizáljuk túl a helyzetet

liberalizmus és szólásszabadság van, háromszoros hurrá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és erre mi a megoldás Soldi?
Szeretnél új commish választást? Vagy átvenni cakkumpakk?

Mikor Haromt lemondott (már nem emlékszem, hogy miért) 3 napig lógott a dolog a levegőben. Végül rámondtam, hogy folytatom a commish-ságot, hogy neve legyen a gyereknek, mert tudtam, hogy úgy is van mindennek külön szervezőbizottsága.
Én eddig azt hittem, hogy ezen tevékenységem miatt senki nem fog rám rossz szemmel nézni, mert nem egy élet-halál kérdésről szóló játék ez, de úgy tűnik tévedtem.

Ha a többség egyet ért veled és azt szeretné, hogy ne folytassam a commish szerepkört, veszem a kalapom.Höri
Nem.

Annyi a lényeg, hogy szedd össze magad! Commishként igenis felelős vagy a szabályokért. Ha már szar, akkor legalább légy következetes, továbbá ne élcelődj "szabályos témákban", mert az elég gáz, mert qrvára felelős vagy érte. Főleg ne olyannal szemben, aki mondjuk a szabályrendszer 90%-ban részt vett és ezért jobban rálát az adott témára. Egyszerűen egy qrva szar szabálykönyv van bent, s ha vki nem tud vmit, arra commish-ként qrvára nem az élcelődés a helyes válasz, mert ha kívülről tudná a szabálykönyvet, akkor is rosszul tudná a szabályok nagy részét... Lásd szegény Storm.

Egyáltalán nem is értem mi a fasz értelme volt élcelődni, miközben ennyit írtam: ez a szabály is faszság. Ennyit írtam. Se téged nem szidtalak, se Istent, se szabát, senkit. Sőt, szabályt sem akartam változtatni, hiába írtad ezt, nem, nem írtam ilyet, csak annyit, hogy ez is fos szabály. És ha ilyen értelmetlenül és ilyen fentebb leírt körülmények között élcelődsz, és olyat állítasz, ami nem igaz, akkor igen, kemény hangnemben reagálok rá, főleg azok után, amik az elmúlt hetekben történtek - többek között miattad/általad - szabályok és azok meg(nem)változtatása kapcsán.

Egyébként is faszom ki van, megfogadtam, hogy nem olvasok csevegős agymenéseket... Mert ennyi megy itt: sírás-rívás, "jófejkedés", basztatás, de 2 értelmes HSZ nincs itt, amelyben normális érvek lennének, akár egy trédről, vagy egy témáról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akit személyesen ismer az ember, azzal talán érthetően egy kicsit elnézőbb
Soldados nem egy habzó szájú nethuszár, inkább egyfajta igazság bajnoka, a stílusa miatt viszont nem sok jóra számíthat... van azért abban, amit ír, csak persze nem így kellene ezt előadniJJ
Látod pl. az nagyobb kárt okoz egy fórumnak, ha az adminok (akár csak 1 is) szarnak a szabályokra, és minden meg van engedve nekik. Mert onnantól a többiek is jogosan kezdik el olyan formában előadni magukat, hogy szarba se veszik a másikat.

Én sem azt mondtam, hogy Höri 100%ig tökéletes commish, le is írtam, hogy szerintem miért nem. De én is le tudtam kultúrált formában írni, tegye meg más is.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
minden jó fórumba/filmbe/játékba kell egy ellentmondásos személyiség, ettől lesz érdekesebb az egész
Soldados egyenesen életszagúvá teszi számomra a gm game-tJJ
Lehet, hogy úgy tűnt, de nem Soldados kizárását akarom elérni, hanem azt, hogy normális hangnemben történjenek itt a dolgok. Mégegyszer mondom, hogy azért, mert ez a hangnem senkinek sincs megengedve a fórumon, kivéve úgy tűnik Soldadosnak. A soccer topicot pl. ha jól rémlik pont az ilyenek miatt akartátok nem egyszer bezárni már.fetomy
akit személyesen ismer az ember, azzal talán érthetően egy kicsit elnézőbb
Soldados nem egy habzó szájú nethuszár, inkább egyfajta igazság bajnoka, a stílusa miatt viszont nem sok jóra számíthat... van azért abban, amit ír, csak persze nem így kellene ezt előadni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
minden jó fórumba/filmbe/játékba kell egy ellentmondásos személyiség, ettől lesz érdekesebb az egész
Soldados egyenesen életszagúvá teszi számomra a gm game-tJJ
Lehet, hogy úgy tűnt, de nem Soldados kizárását akarom elérni, hanem azt, hogy normális hangnemben történjenek itt a dolgok. Mégegyszer mondom, hogy azért, mert ez a hangnem senkinek sincs megengedve a fórumon, kivéve úgy tűnik Soldadosnak. A soccer topicot pl. ha jól rémlik pont az ilyenek miatt akartátok nem egyszer bezárni már.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szakadjatok le arról a témáról, hogy Soldi hogyan beszélt.
Nem sértődtem meg, én jobban bírom a kritikát, mint Konqueror 😛
és maximum arról lehet itt még szócsatázni, hogy ki szerint vagyok még kiemelkedően hülye ehhez az egészhez.Höri
Hát nekem akkor sem nagyon tetszik, hogy ha Soldadosnak valami nem tetszik, akkor 10 perc múlva olyan szintű személyeskedés folyik itt, hogy másokat ezért kb. örök ban súlytana.

De nekem mindegy. Kíváncsian várom, hogy van-e meg valaki, aki leváltatna.fetomy
minden jó fórumba/filmbe/játékba kell egy ellentmondásos személyiség, ettől lesz érdekesebb az egész
Soldados egyenesen életszagúvá teszi számomra a gm game-tJJ
Ezt szerintem nem így hívják.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Szakadjatok le arról a témáról, hogy Soldi hogyan beszélt.
Nem sértődtem meg, én jobban bírom a kritikát, mint Konqueror 😛
és maximum arról lehet itt még szócsatázni, hogy ki szerint vagyok még kiemelkedően hülye ehhez az egészhez.Höri
Hát nekem akkor sem nagyon tetszik, hogy ha Soldadosnak valami nem tetszik, akkor 10 perc múlva olyan szintű személyeskedés folyik itt, hogy másokat ezért kb. örök ban súlytana.

De nekem mindegy. Kíváncsian várom, hogy van-e meg valaki, aki leváltatna.fetomy
minden jó fórumba/filmbe/játékba kell egy ellentmondásos személyiség, ettől lesz érdekesebb az egész
Soldados egyenesen életszagúvá teszi számomra a gm game-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szakadjatok le arról a témáról, hogy Soldi hogyan beszélt.
Nem sértődtem meg, én jobban bírom a kritikát, mint Konqueror 😛
és maximum arról lehet itt még szócsatázni, hogy ki szerint vagyok még kiemelkedően hülye ehhez az egészhez.Höri
Hát nekem akkor sem nagyon tetszik, hogy ha Soldadosnak valami nem tetszik, akkor 10 perc múlva olyan szintű személyeskedés folyik itt, hogy másokat ezért kb. örök ban súlytana.

De nekem mindegy. Kíváncsian várom, hogy van-e meg valaki, aki leváltatna.fetomy
Utálok ennyire egyetérteni, de ennek a fele is durva.
Én sem vagyok széplelkű valaki, de ez a fokú becsmérlés már rég túlment minden határon.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szakadjatok le arról a témáról, hogy Soldi hogyan beszélt.
Nem sértődtem meg, én jobban bírom a kritikát, mint Konqueror 😛
és maximum arról lehet itt még szócsatázni, hogy ki szerint vagyok még kiemelkedően hülye ehhez az egészhez.Höri
Hát nekem akkor sem nagyon tetszik, hogy ha Soldadosnak valami nem tetszik, akkor 10 perc múlva olyan szintű személyeskedés folyik itt, hogy másokat ezért kb. örök ban súlytana.

De nekem mindegy. Kíváncsian várom, hogy van-e meg valaki, aki leváltatna.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szakadjatok le arról a témáról, hogy Soldi hogyan beszélt.
Nem sértődtem meg, én jobban bírom a kritikát, mint Konqueror 😛
és maximum arról lehet itt még szócsatázni, hogy ki szerint vagyok még kiemelkedően hülye ehhez az egészhez.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
JJ: például legutóbb a haromt-Soldados "vita" esetén. Nem azt mondom, hogy gyakori, de elég ha egy is van...

Soldados: Szerintem nem az én személyes emberi normám, hogy nem hányok össze-vissza mindenki pofájába, ha valami nem tetszik. De ha Te olyan helyen élsz, dolgozol, ahol ugyanígy beszélsz másokkal, a főnökeiddel, akkor az persze más dolog, hiszen nem mindenkinek a tudatába ivódnak bele ezek a dolgok.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Véleményt alkottam Höri commish tevékenységéről, amit tartok is.

Azért, hogy ezt kendőzetlenül vállalom, tarthatsz engem parasztnak. Tiszteletben tartom. Ez a Te véleményed, elfogadomSoldados
Ja értem. Akkor még meg is dícsérlek, hogy képtelen vagy betartani alapvető emberi normákat.fetomy
Nem azért élek, hogy a Te vagy Höri lelki világára és Te emberi normáid szerint éljek. 😉 A finomkodás sosem volt a kenyerem. Az én emberi normáim szerint pedig, ha vkit, vagy bizonyos tevékenységét fosnak tartom, akkor ezt megmondom neki, főleg, ha ő köt belém és főleg, ha saját szemétdombján és főleg, olyanokat állítva, ami nem igaz.

Picit sem tudom sajnálni.Soldados
Nem az a gond szerintem, hogy megmondtad neki, hanem a hangnem, ahogy tetted. Mert szerintem, ha nem tetszik egy felettesed munkája, akkor se közlöd vele, hogy egy nagy nulla vagy, illetve nincs gerinced (sarkított példa, igen).
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
a való világ kibeszélő mellett elfér egy kis vidám szerkesztői anyázás isJJ
ja igen, az meg a másik, hogy kissé érdekes úgy banolni, meg hasonlók azokat a mezei fórumozókat, akik egyszer-egyszer elragadtatják magukat, személyeskednek a fórumon, hogy közben a fórum alaptagjai még durvább szinten űzik ezt az ipartfetomy
mondj egy példát még erre
ugye a szerkesztők közti moderáció sokkal kényesebb kérdés, de a konzekvenciát le kell vonni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Véleményt alkottam Höri commish tevékenységéről, amit tartok is.

Azért, hogy ezt kendőzetlenül vállalom, tarthatsz engem parasztnak. Tiszteletben tartom. Ez a Te véleményed, elfogadomSoldados
Ja értem. Akkor még meg is dícsérlek, hogy képtelen vagy betartani alapvető emberi normákat.fetomy
Nem azért élek, hogy a Te vagy Höri lelki világára és Te emberi normáid szerint éljek. 😉 A finomkodás sosem volt a kenyerem. Az én emberi normáim szerint pedig, ha vkit, vagy bizonyos tevékenységét fosnak tartom, akkor ezt megmondom neki, főleg, ha ő köt belém és főleg, ha saját szemétdombján és főleg, olyanokat állítva, ami nem igaz.

Picit sem tudom sajnálni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a való világ kibeszélő mellett elfér egy kis vidám szerkesztői anyázás isJJ
ja igen, az meg a másik, hogy kissé érdekes úgy banolni, meg hasonlók azokat a mezei fórumozókat, akik egyszer-egyszer elragadtatják magukat, személyeskednek a fórumon, hogy közben a fórum alaptagjai még durvább szinten űzik ezt az ipart.

de ez off, ami on:
Hörivel ami gond,hogy nem eléggé keménykezű, határozott. Ellenben eszembe nem jutna a leváltását kérni. Sőt, igazából már az is kb. ledöbbentene, ha Soldados-on kívül még akár csak 2, vagy 1 olyan GM lenne még, aki szerint Hörit le kéne váltani...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
és erre mi a megoldás Soldi?
Szeretnél új commish választást? Vagy átvenni cakkumpakk?

Mikor Haromt lemondott (már nem emlékszem, hogy miért) 3 napig lógott a dolog a levegőben. Végül rámondtam, hogy folytatom a commish-ságot, hogy neve legyen a gyereknek, mert tudtam, hogy úgy is van mindennek külön szervezőbizottsága.
Én eddig azt hittem, hogy ezen tevékenységem miatt senki nem fog rám rossz szemmel nézni, mert nem egy élet-halál kérdésről szóló játék ez, de úgy tűnik tévedtem.

Ha a többség egyet ért veled és azt szeretné, hogy ne folytassam a commish szerepkört, veszem a kalapom.Höri
populista! populista!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és erre mi a megoldás Soldi?
Szeretnél új commish választást? Vagy átvenni cakkumpakk?

Mikor Haromt lemondott (már nem emlékszem, hogy miért) 3 napig lógott a dolog a levegőben. Végül rámondtam, hogy folytatom a commish-ságot, hogy neve legyen a gyereknek, mert tudtam, hogy úgy is van mindennek külön szervezőbizottsága.
Én eddig azt hittem, hogy ezen tevékenységem miatt senki nem fog rám rossz szemmel nézni, mert nem egy élet-halál kérdésről szóló játék ez, de úgy tűnik tévedtem.

Ha a többség egyet ért veled és azt szeretné, hogy ne folytassam a commish szerepkört, veszem a kalapom.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Jó hasonlat. Pont annyira fos commish-ként.Soldados
Most komolyan, fogd már vissza magadat légyszíves, mert kezd baromira zavarni, hogy mit engedsz itt meg magadnak, függetlenül attól, hogy mit tettél a játékért. Attól még, hogy Te is sokat tettél hozzá, még semmi nem jogosít fel, hogy úgy beszéljél itt másokkal mint egy utolsó szardarabbal.fetomy
Ezzel nagyon egyetértek, hozzátéve azt nem is értem miért van ez itt eltűrve.Delonso_
a való világ kibeszélő mellett elfér egy kis vidám szerkesztői anyázás is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Véleményt alkottam Höri commish tevékenységéről, amit tartok is.

Azért, hogy ezt kendőzetlenül vállalom, tarthatsz engem parasztnak. Tiszteletben tartom. Ez a Te véleményed, elfogadomSoldados
Ja értem. Akkor még meg is dícsérlek, hogy képtelen vagy betartani alapvető emberi normákat.