NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
de ha ekkora lelkitörés van belőle, felőlem lehet sztornós ha ettől jobb, nálam bőven jó lesz cserének

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Személy szerint elmondtam, hogy Wyatt-et 1 hónapja szopattam, persze nem szándékosan (igen véletlenül csúszott a szájába 😛:lol😊, ayodelével, strouddal, 2. körös pickel, meg még nem tudom mivel. Mivel ez egy játék, gondoltam rendes leszek -és nem tudtam, hogy Ayodele ekkora hulladék-, és elfogadok egy számomra nem előnyös trade-et. Szerintem sokkal kevésbé unfair egy ilyen a többi gmre nézve, mint 5 top64 picket adni 1 emberért, de ez spec szubjektív, valóban nem etikus az ilyen cap management. Csak mivel 1)közel sem ez volt az első ilyen trade, 2)nem hiszem, hogy most emiatt a Pats szarráver mindenkit gondoltam nem lesz ekkora balhé belőle. Hát lett.

Az meg, hogy Ayodele ennyire szar, hát Istenem, nekem is van hülyeségem. A nagy okosok, akik most itt nagyon tudják,hogy Ayodele mekkora fos és nem ér semmit, szerintem kb. egytől egyig felmutathatnak olyan tradeket, pickeléseket, fakat, stb... amiknél rajtuk kívül mindenki más tudta, hogy ordas nagy baromság. De ez egy ilyen játék. Mindenki mindenkinél okosabb, aztán meg rendre kiderül, hogy tulajdonképpen inkább a mindenki mindenkinél hülyébb kifejezés illik ránk 😛 (engem is beleértve ofkorz)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
én az első kört kihagytam, had panaszkodjak már én is 😛

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
kezdjük újra a kört
😂


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
ja ilyen alapon akkor repül az offerek negyede legalább.
fasza amikor akkor kezdünk valamit változtatni amikor már élesbe mennek a dolgok 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
látom a semmiért raktuk be akkor most a szabálykönyvbe a 1,2 alatt nincs 3 év feletti szerződés kitételtharomt
ja hogy ez már benne van, akkor kiszedem, de akkor Briáé se jó, meg pár tegnapi se 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A GM ben sem csinál. ettől függetlenül létezik a játékban ez a kategória.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én igazán azt nem értem, hogy vki miért vesz át úgy embert, hogy tudja, cutolni fogja... Ezt fel nem foghatom.

Ha vki ehhez köti a trédet, megmondom, hogy kösz nem. 3+cutolandó playa esetén inkább adok 2. kört, de a cutolandó playát tartsa meg magának, kell a fasznak.Soldados
sok a helye, és megéri neki kivágni, ha cserében olcsóbbért jut hozzáWyatt
Azt sokan nem fogják fel, hogy a 32 GM egymásnak NEM segít. A tréd úgy köttetik, hogy mindkét fél számára kellő értékeket kap. Olyan nincs, hogy én kapok olcsóbban, de kapok egy kukát. Azzal megmented kb a másikat. Nem, add ide reális áron, de a szemetedet tartsd meg. Ilyet épeszű ember nem csinál a riválissal, hogy segít neki. Plusz épeszű ember nem vesz át olyat, aki csak a capjében jelentkezik 500k-val, mert az neki nem jó. Én sose veszek át olyat, ami nekem nem jó. Még olyat se csináltam, hogy vkit továbbtrédeltem volna. Csak olyat fogadok el ellenértéknek, amire szükségem van.

Ez no offense senki felé, csak leírtam, hogy IRL miért nincs ilyen tréd. A Bucs hiába vállalhatott volna be 10 ilyet is idén IRL, nem fog segíteni egyetlen riválisnak sem, mert nem hülye.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
látom a semmiért raktuk be akkor most a szabálykönyvbe a 1,2 alatt nincs 3 év feletti szerződés kitételt
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az igazán szánalmas ebben az, hogy már steznek ki kellett volna vágnia ehelyett még 2 csapathoz eljutott ez a lúzer... mármint Barron.

majd kitalálok valami büntetést ennek a három embernek 😛haromt
rendben, de akkor visszamenőleg is találj ki az összes ilyennek 😊Wyatt
neem. most ti kapjátok.

mind a hárman megírtok 1-1 college csapatismertetőt, JJ felügyelete alatt. mondjuk 2 hetes határidővel. Vagy lehet választani a 20 millás capbünti-t 😛haromt
😀 😀 😀 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az igazán szánalmas ebben az, hogy már steznek ki kellett volna vágnia ehelyett még 2 csapathoz eljutott ez a lúzer... mármint Barron.

majd kitalálok valami büntetést ennek a három embernek 😛haromt
rendben, de akkor visszamenőleg is találj ki az összes ilyennek 😊Wyatt
neem. most ti kapjátok.

mind a hárman megírtok 1-1 college csapatismertetőt, JJ felügyelete alatt. mondjuk 2 hetes határidővel. Vagy lehet választani a 20 millás capbünti-t 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
de höri azt mondta hogy nem így van :/Ork
hát akkor fingom nincs:/fetomy
Tavaly már úgy volt, hogy az utolsó licithez képest ha 24 óráig nincs emelés, akkor elkelt a játékos.somoskovig
Yep. Idén is így van sztem.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az igazán szánalmas ebben az, hogy már steznek ki kellett volna vágnia ehelyett még 2 csapathoz eljutott ez a lúzer... mármint Barron.

majd kitalálok valami büntetést ennek a három embernek 😛haromt
rendben, de akkor visszamenőleg is találj ki az összes ilyennek 😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
ayodele 😂 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
már ki is találtam
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az igazán szánalmas ebben az, hogy már steznek ki kellett volna vágnia ehelyett még 2 csapathoz eljutott ez a lúzer... mármint Barron.

majd kitalálok valami büntetést ennek a három embernek 😛
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
de igenfetomy
de höri azt mondta hogy nem így van :/Ork
hát akkor fingom nincs:/fetomy
Tavaly már úgy volt, hogy az utolsó licithez képest ha 24 óráig nincs emelés, akkor elkelt a játékos.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Fetomy felnőtt ember, ha szerinte megérte, akkor lelke rajta


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagyszerű. Hatszázszor leírtátok, hogy Ayodele szar, amivel én nem voltam tisztában. Még írja le néhány ember, hátha még nem tudom 😛
Soldados: Akkor egyetértünk. Én sem a trade etikusságát védtem, hanem azt nem értettem miben más, ha később kúrom ki...ja és érdekes, hogy kb. nem is azért vagyok köcsög, mert így tradeltem, hanem mert nem kendőztem el...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én igazán azt nem értem, hogy vki miért vesz át úgy embert, hogy tudja, cutolni fogja... Ezt fel nem foghatom.

Ha vki ehhez köti a trédet, megmondom, hogy kösz nem. 3+cutolandó playa esetén inkább adok 2. kört, de a cutolandó playát tartsa meg magának, kell a fasznak.Soldados
sok a helye, és megéri neki kivágni, ha cserében olcsóbbért jut hozzá

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egyszerű, mert csökkenteni akarja így a trade értéket. Kap egy durva játékost jóesetben meg egy szart nagy fizetéssel, csökkentett áron. Sokaknak belefér. Megnézve az én capem pár ilyet simán be tudnék én is vállalni.
A probléma az, itt két szart kapott.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én igazán azt nem értem, hogy vki miért vesz át úgy embert, hogy tudja, cutolni fogja... Ezt fel nem foghatom.

Ha vki ehhez köti a trédet, megmondom, hogy kösz nem. 3+cutolandó playa esetén inkább adok 2. kört, de a cutolandó playát tartsa meg magának, kell a fasznak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én továbbra sem értem mivel jobb hónapokon keresztül keretben tartani, majd kivágni az egyértelműen ilyen szándékkal trade-be vett embert, és hogy mire ez a marha nagy felháborodás, tekintve, hogy számos ilyen volt korábban is...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ayodele egy 7. kört sem érHöri
igen ez is igaz. tényleg úgy gondolkodjatok rajta, hogy a BRONCOS kirakta még szezon előtt mert nem ütötte meg a szintet... Bár az is lehet hogy éppen az ő hiánya vezetett a ligauccsó defensehez 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ayodele egy 7. kört sem ér