GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A tavalyiakét is láttamozni kell, kivéve az enyémeimet, mivel én feloldást kaptam a PO miatt 😊
szezon előtt legalábbis ez volt

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
túl van már ragozva. zsidó vagy 😛

mellesleg látta ezt a tradet valamelyik rosenhaus? csak mert ugye kristof csak egy rosenhaus tanácsának kikérése után tradelhetne. ha nem tette meg akkor elvileg semmis a tradeharomt
én is rookie vagyok,legalább is szezon előtt az volt kiírva,direkt megkérdeztem egy másik rookiet,hogy mi a szitu,válasz kb.:leszarjátok a "láttamozást" 😛 ,de felőlem visszavonhatjátok.Newman
hát lényegében a rookie-kra és szabára vonatkozik. rookie jelenleg kristof, hereman, rata, deny
a tavalyi újoncokat valóban leszartuk már
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 870 — StuG Life
amúgyis faszság a véleményezés.
mindenki a saját hibáiból tanul

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Szerintem nekünk már nem kell. De kristof draft után jött.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
túl van már ragozva. zsidó vagy 😛

mellesleg látta ezt a tradet valamelyik rosenhaus? csak mert ugye kristof csak egy rosenhaus tanácsának kikérése után tradelhetne. ha nem tette meg akkor elvileg semmis a tradeharomt
én is rookie vagyok,legalább is szezon előtt az volt kiírva,direkt megkérdeztem egy másik rookiet,hogy mi a szitu,válasz kb.:leszarjátok a "láttamozást" 😛 ,de felőlem visszavonhatjátok.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
newmannek is kell nem?
vagy már nekünk se?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
túl van már ragozva. zsidó vagy 😛

mellesleg látta ezt a tradet valamelyik rosenhaus? csak mert ugye kristof csak egy rosenhaus tanácsának kikérése után tradelhetne. ha nem tette meg akkor elvileg semmis a tradeharomt
😀 😀

Én nem láttam, nem véleményeztem.

Azt azért megint tegyük hozzá, csak véleményezni kell, ha vki utána is akarja a trédet, azt megakadályozni nem lehet.Soldados
én is ezt mondtam. de ha senki véleményét sem kérte ki akkor semmis.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
túl van már ragozva. zsidó vagy 😛

mellesleg látta ezt a tradet valamelyik rosenhaus? csak mert ugye kristof csak egy rosenhaus tanácsának kikérése után tradelhetne. ha nem tette meg akkor elvileg semmis a tradeharomt
😀 😀

Én nem láttam, nem véleményeztem.

Azt azért megint tegyük hozzá, csak véleményezni kell, ha vki utána is akarja a trédet, azt megakadályozni nem lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Newman helyében büszke lennék, hogy milyen fasza trade-t lebonyolítottam 😊 Meg se próbálnám bizonygatni azt, hogy nem is jártam olyan jól, amikor 32 emberből csupán a 2 érintett szerint éri meg 😀eaglesmcnabb
+1


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
túl van már ragozva. zsidó vagy 😛

mellesleg látta ezt a tradet valamelyik rosenhaus? csak mert ugye kristof csak egy rosenhaus tanácsának kikérése után tradelhetne. ha nem tette meg akkor elvileg semmis a trade
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én Newman helyében büszke lennék, hogy milyen fasza trade-t lebonyolítottam 😊 Meg se próbálnám bizonygatni azt, hogy nem is jártam olyan jól, amikor 32 emberből csupán a 2 érintett szerint éri meg 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tán nem így van. Korrektül mindenki leírta, hogy ez erősen feléd billen. Te meg itt bizonygatod arrogáns stílusban, hogy nem is, mert milyen jól járt a Browns. Nem, nem járt jól. Nagyon szarul járt, mert 1+4-ért kapott egy közepes futót, aki kb 2. kört ért.Soldados
Nem állt szándékomban arrogánsnak lenni,bocsánat,ha az voltam.Csak azt állítom,hogy nem járt olyan szarul a Browns,mint ahogy azt páran leírtátok,ez az ÉN véleményem,lehet hinni nekem meg lehet nem,ti döntésetek.Newman
Az állásfoglalók szerint - 1 kivételtől eltekintve (ez vagy Te 😊) - nagyon szarul járt. Nem kicsit, nagyon. 😊 Grant maximum 2. kört ér saccperkábé, ehelyett 1+4-et adtak érte.Soldados
Több embernél rákérdeztem,hogy nem érdekli-e őket Grant,idei első kört kértem érte,nem csak a Brownsnál,másnál is,a jövő évi 1+4 kb idei első kör,rossz az értékrendem,ez van 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
jó,leszállok 😂
részemről lezártnak tekintem az ügyet,a következő 3 oldalt kihagyom,gondolom még akkor is jön a savNewman
Tán nem így van. Korrektül mindenki leírta, hogy ez erősen feléd billen. Te meg itt bizonygatod arrogáns stílusban, hogy nem is, mert milyen jól járt a Browns. Nem, nem járt jól. Nagyon szarul járt, mert 1+4-ért kapott egy közepes futót, aki kb 2. kört ért.Soldados
Nem állt szándékomban arrogánsnak lenni,bocsánat,ha az voltam.Csak azt állítom,hogy nem járt olyan szarul a Browns,mint ahogy azt páran leírtátok,ez az ÉN véleményem,lehet hinni nekem meg lehet nem,ti döntésetek.Newman
Az állásfoglalók szerint - 1 kivételtől eltekintve (ez vagy Te 😊) - nagyon szarul járt. Nem kicsit, nagyon. 😊 Grant maximum 2. kört ér saccperkábé, ehelyett 1+4-et adtak érte.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kedves rozik, Charles ne kérjen többet évi 3 millánál 😂 😛
koppintsatok IRL szerződéséről 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sztem szállj le a magas lóról és gondold végig, hogy tán miért Te vagy az egyetlen, aki szerint reális 1+4. egy középszerű kezdő futóért...Soldados
jó,leszállok 😂
részemről lezártnak tekintem az ügyet,a következő 3 oldalt kihagyom,gondolom még akkor is jön a savNewman
Tán nem így van. Korrektül mindenki leírta, hogy ez erősen feléd billen. Te meg itt bizonygatod arrogáns stílusban, hogy nem is, mert milyen jól járt a Browns. Nem, nem járt jól. Nagyon szarul járt, mert 1+4-ért kapott egy közepes futót, aki kb 2. kört ért.Soldados
Nem állt szándékomban arrogánsnak lenni,bocsánat,ha az voltam.Csak azt állítom,hogy nem járt olyan szarul a Browns,mint ahogy azt páran leírtátok,ez az ÉN véleményem,lehet hinni nekem meg lehet nem,ti döntésetek.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ülj le egyes
Newman
Sztem szállj le a magas lóról és gondold végig, hogy tán miért Te vagy az egyetlen, aki szerint reális 1+4. egy középszerű kezdő futóért...Soldados
jó,leszállok 😂
részemről lezártnak tekintem az ügyet,a következő 3 oldalt kihagyom,gondolom még akkor is jön a savNewman
Tán nem így van? Korrektül mindenki leírta, hogy ez erősen feléd billen. Te meg itt bizonygatod arrogáns stílusban, hogy nem is, mert milyen jól járt a Browns. Nem, nem járt jól. Nagyon szarul járt, mert 1+4-ért kapott egy közepes futót, aki kb 2. kört ért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az értékítéletem szar,mert úgy látszik a GM-ek nagy százalékánál nem sokat érnek a RB-ek,(nálam meg k*rva sokat)de,ha ez így van,akkor remélem a fizetésükben is megmutatkozik,de ez nyilván nem fog bekövetkezni,gondolom....Newman
szerintem egyébként -ha ennyihez hozzászólhatok- nem értéktelenek az RB-k a GM-ek szemében, csak ha az RB nem top5 körüli, akkor nem ér meg ennyi picket (azért 1 és 2 kör az két potenciális kezdő, hiszen 2. körben még könnyű kezdőt találni), mert egy stabil kezdő szintet jelentő RB-t könnyű találni. Főleg, hogy egy jó fal mögött öreganyám is fut ezer yardot, amire már bőven volt szerintem példa.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
komolyan emberek olyan vita megy itt mintha ez lenne az első billenős trade a gm game történetében.
ha ennyire ráértek nyomjatok mockot, pr-t, csoportértékeléstbriareos
vagy küldjetek hasonló szintű ajánlatokat Harperért és Bushért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Kezdő? Nálam ez az egyik legnagyobb probléma. Ha nem IRen töltötte volna a szezont, hanem csinált volna egy 1000 yardos szezont akkor se adtam volna érte ekkora árat, Starks megérkezésével meg főleg nem. Szerintem annyira nem betonbiztos azért az a kezdő pozíció.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 870 — StuG Life
komolyan emberek olyan vita megy itt mintha ez lenne az első billenős trade a gm game történetében.
ha ennyire ráértek nyomjatok mockot, pr-t, csoportértékelést

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😂 😂

AP és Grant között nem 2. és 4. kör közti különbség van. 😉 Grant kb egy 2. kört ha ért...Soldados
ülj le egyes
Newman
Sztem szállj le a magas lóról és gondold végig, hogy tán miért Te vagy az egyetlen, aki szerint reális 1+4. egy középszerű kezdő futóért...Soldados
jó,leszállok 😂
részemről lezártnak tekintem az ügyet,a következő 3 oldalt kihagyom,gondolom még akkor is jön a sav

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1, jelenleg 1+4
2, AP 1+2,korrekt....
3, Charles 1+3,korrekt....Newman
😂 😂

AP és Grant között nem 2. és 4. kör közti különbség van. 😉 Grant kb egy 2. kört ha ért...Soldados
ülj le egyes
Newman
Sztem szállj le a magas lóról és gondold végig, hogy tán miért Te vagy az egyetlen, aki szerint reális 1+4. egy középszerű kezdő futóért...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Miért nem érnek sokat az RB-k?
Azért, mert egy nem elit, az évet IR-en töltő RB-ért sokallják az 1+2-t?Stez
1, jelenleg 1+4
2, AP 1+2,korrekt....
3, Charles 1+3,korrekt....Newman
😂 😂

AP és Grant között nem 2. és 4. kör közti különbség van. 😉 Grant kb egy 2. kört ha ért...Soldados
ülj le egyes
nem is én írtam,hogy kb 1+2-t ér AP 😉

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
bocs,hogy nem hallom meg a jó nagy lehúzás című és társai szintű hszeket (a tavalyi Jenkins trade is engem igazolt,pedig akkor is kaptam a savat 2 oldalon keresztül 😉)
és igen,kristóf megfizette Grantet rendesen,nyilván jól jártam,de,ha jövőre Grant is teljesít(mert 1200 yard egy pass heavyben türhető szám szerintem),akkor ő is jól járt
Az értékítéletem szar,mert úgy látszik a GM-ek nagy százalékánál nem sokat érnek a RB-ek,(nálam meg k*rva sokat)de,ha ez így van,akkor remélem a fizetésükben is megmutatkozik,de ez nyilván nem fog bekövetkezni,gondolom....Newman
Miért nem érnek sokat az RB-k?
Azért, mert egy nem elit, az évet IR-en töltő RB-ért sokallják az 1+2-t?Stez
1, jelenleg 1+4
2, AP 1+2,korrekt....
3, Charles 1+3,korrekt....Newman
😂 😂

AP és Grant között nem 2. és 4. kör közti különbség van. 😉 Grant kb egy 2. kört ha ért...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
bocs,hogy nem hallom meg a jó nagy lehúzás című és társai szintű hszeket (a tavalyi Jenkins trade is engem igazolt,pedig akkor is kaptam a savat 2 oldalon keresztül 😉)
és igen,kristóf megfizette Grantet rendesen,nyilván jól jártam,de,ha jövőre Grant is teljesít(mert 1200 yard egy pass heavyben türhető szám szerintem),akkor ő is jól járt
Az értékítéletem szar,mert úgy látszik a GM-ek nagy százalékánál nem sokat érnek a RB-ek,(nálam meg k*rva sokat)de,ha ez így van,akkor remélem a fizetésükben is megmutatkozik,de ez nyilván nem fog bekövetkezni,gondolom....Newman
Miért nem érnek sokat az RB-k?
Azért, mert egy nem elit, az évet IR-en töltő RB-ért sokallják az 1+2-t?Stez
1, jelenleg 1+4
2, AP 1+2,korrekt....
3, Charles 1+3,korrekt....Newman
AP kinél 1+2?
Nálam nem..
De ha már kössünk bele mindenbe, hát még 1+4-et sem ér nálam Grant 😊