GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
???
kapok egy jövő évi gyenge 1.kört+egy 4.-et,ha Grant király lesz akkor 2.kör (ekkor már megérte)
ismerős az érzés,tavalyi Cullen Jenkins trade (2/24----->kurva nagy lehúzás volt az is ugyebár és erre nocsak top10 3-4 DE lett belőle idén)

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
basszuk ki kristófotSzegecs
LOL 😀 Kristóf jó fényben fog engem feltüntetni. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
kristóf
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
basszuk ki kristófot


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én is üzenem PM íróknak, hogy ma este vagy holnap délután repülnek válaszok, csak gép gondokkal küzdök.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elég régóta mondtam hogy eladom 😊
Nameg megbeszéltük szezon közben.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Atya éééég.....
Thomasért kb a másfélszeresét adtam volna....
Ennyiért, így.... hihetetlen...

Basszus hogy van az Szaba hogy téged mindenki lehúzhat csak nekem akarsz Teboért esetleg egy első kört adni, hogy majd lesz Rivers cseréje? EhhDelonso_
Én is két első körössel nyitottam volna Ryanért, mégis elatad kb felanyiért.
Ilyen a élet 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem az árát baszogatja senki, hanem hogy eleve minek kellett a bűn rossz Clary 😛haromt
Egyszer már leírtam az indoklást:

Így már több opcióm van, nem vagyok kiszolgáltatva, hogy jaj-jaj kell vkit Colon helyére találnom. Ergó nem kerülök kényszerhelyzetbe, hogy vkit túlfizessek FA-piacon, vagy trédben. Ez a tréd nekem erről szólt.

Ennyi. Ezért került pl annó transition tag Starks-ra is. Egy csapat nagyon elbassza az off-seasonját, ha kiszolgáltatja magát, mert mindenki tudja, hogy mit akar. Ezt szoptam be pl az második GM-drafton. Ezt ezzel el tudtam kerülni. Jövő évi 4. kör és 2 millás fizu nem nagy át ezért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
vald be hogy csak azért vártad meg az enyémet és aztán raktad be, mert így nincs akkora kontraszt mintha egy normál csapaté után raknád be 😛Ork
lebuktam 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
vald be hogy csak azért vártad meg az enyémet és aztán raktad be, mert így nincs akkora kontraszt mintha egy normál csapaté után raknád be 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mekkora király lehetek ha egy DC-vel tudok likeot szerezni 😀Ork
meglepő, hogy nem kellett 100-szor könyörögni, hogy csinálj DC-t gonodlom ezért kaptál 2 lájkot 😊

kicsit cikinek éreztem, hogy előttem írtál, így gyorsan pótoltam hiányosságaimat 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mekkora király lehetek ha egy DC-vel tudok likeot szerezni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem az árát baszogatja senki, hanem hogy eleve minek kellett a bűn rossz Clary 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
jó de Scott azért játszott mert mindenki meghalt így őt nem veszem számításba, csak azokat akik kiharcolták a helyüket.
Bár tulajdonképpen St.Clair is Pashos sérülése miatt lett kezdő, így lehet hogy Clary hivatalosan is a legrosszabb 😛haromt
Nem az a lényeg. Scott-tal SB, akkor Claryvel dinasztia. Kell a kihívás. 😀 Nekem megfelel kezdő RT-nek.Soldados
ezt a simmelő programnak is elmagyarázod? 😛haromt
Nem kell elmagyarázni. Nem egy klasszikus pocket QB-m van. Ezt a simek is tudják. Nem is a vakoldalát fogja védeni. Ben ebben a játékban rendre jobb helyzetben van, mint IRL. 😉 És ez akkor sem változik, ha a Clifton-Iupati-Brown-Vasquez-Clary ötössel kezdem a köv. évet. Ő szereti, ha kergetik, akkor a legjobb, nekem meg kell teremtenem a lehetőséget rá, hogy érezze a nyomást és futtából passzolhasson. 😀

Amúgy nem mondom, hogy 1000%-ra Clary kezd. Ha Colont senki nem viszi el, akkor van egy 2 millás cserém, ez belefér, ha találok még jobbat hasonló áron, akkor egy jövő évi 4. kört áldoztam be és lesz 400k caphitem. Na bumm. De így már több opcióm van, nem vagyok kiszolgáltatva, hogy jaj-jaj kell vkit Colon helyére találnom. Ergó nem kerülök kényszerhelyzetbe, hogy vkit túlfizessek FA-piacon, vagy trédben. Ez a tréd nekem erről szólt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó de Scott azért játszott mert mindenki meghalt így őt nem veszem számításba, csak azokat akik kiharcolták a helyüket.
Bár tulajdonképpen St.Clair is Pashos sérülése miatt lett kezdő, így lehet hogy Clary hivatalosan is a legrosszabb 😛haromt
Nem az a lényeg. Scott-tal SB, akkor Claryvel dinasztia. Kell a kihívás. 😀 Nekem megfelel kezdő RT-nek.Soldados
ezt a simmelő programnak is elmagyarázod? 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
jó de Scott azért játszott mert mindenki meghalt így őt nem veszem számításba, csak azokat akik kiharcolták a helyüket.
Bár tulajdonképpen St.Clair is Pashos sérülése miatt lett kezdő, így lehet hogy Clary hivatalosan is a legrosszabb 😛haromt
Nem az a lényeg. Scott-tal SB, akkor Claryvel dinasztia. Kell a kihívás. 😀 Nekem megfelel kezdő RT-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó de Scott azért játszott mert mindenki meghalt így őt nem veszem számításba, csak azokat akik kiharcolták a helyüket.
Bár tulajdonképpen St.Clair is Pashos sérülése miatt lett kezdő, így lehet hogy Clary hivatalosan is a legrosszabb 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Clary jóval az átlag alatt van.
Esetleg még John St.Clair van nála rosszabb RT azok közül akik nem valami sérülések miatt kerültek a kezdőbeharomt
Ha Jonathan Scott-tal LT-ként SB-be lehet jutni, akkor Claryvel RT-ben minimum dinasztia a cél. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Clary jóval az átlag alatt van.
Esetleg még John St.Clair van nála rosszabb RT azok közül akik nem valami sérülések miatt kerültek a kezdőbe
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és nálad is kezdeni fog?Höri
Colon már a tréd előtt is tréd blockon volt. 😉 Ha Colon mégis rajtam marad (kétlem, de ha mégis), akkor csere lesz egy évig. Ennyi "luxust" még elbír a capem.Soldados
akkor elmondom, hogy én továbbra is 2 alternatívát látok

a: Clary padozik 2 milliós fizetéssel. Ha neked belefér a capbe, ám legyen. Átlagos esetben ez nem egy jó bolt.

b. Clary kezd. Na ez már gázos, mert ő nem egy jó játékos. És ezt nem én találtam ki, nem hiszem, hogy bárki vitatná. A fizetése kezdőként viszont elhanyagolható, ezt aláírom.

Ennyit akartam mondani, Clary nekem semmiféleképpen sem kéne ha én lennék a Steelers GM és ez lenne a játékosanyagom, mint ami nálad vanHöri
Nem egy császár, de Ben mellé a jobb oldalra nem is kell császár. Elég egy átlagos, vagy az alatt nem sokkal lévő playa. Ennek Clary megfelel és olcsóbb, mint Colon. Amúgy idén elég gyengus éve volt, de tavaly, tavalyelőtt nem volt ennyire vészes.

És őt még fűti a gyűrű utáni megszállott vágy, Colont már nem. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1,95, 2, 2,05 milla egy 3 és fél éve kezdő RT-nek egyáltalán nem sok. Azt pedig kétlem, hogy 4. évében, amikor valóban sokat keresne, még nálam lesz.Soldados
és nálad is kezdeni fog?Höri
Colon már a tréd előtt is tréd blockon volt. 😉 Ha Colon mégis rajtam marad (kétlem, de ha mégis), akkor csere lesz egy évig. Ennyi "luxust" még elbír a capem.Soldados
akkor elmondom, hogy én továbbra is 2 alternatívát látok

a: Clary padozik 2 milliós fizetéssel. Ha neked belefér a capbe, ám legyen. Átlagos esetben ez nem egy jó bolt.

b. Clary kezd. Na ez már gázos, mert ő nem egy jó játékos. És ezt nem én találtam ki, nem hiszem, hogy bárki vitatná. A fizetése kezdőként viszont elhanyagolható, ezt aláírom.

Ennyit akartam mondani, Clary nekem semmiféleképpen sem kéne ha én lennék a Steelers GM és ez lenne a játékosanyagom, mint ami nálad van

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egy szóval sem kritizáltam az ellenértéket.

Clary teljesítménye nincs párhuzamban a fizetésével.Höri
1,95, 2, 2,05 milla egy 3 és fél éve kezdő RT-nek egyáltalán nem sok. Azt pedig kétlem, hogy 4. évében, amikor valóban sokat keresne, még nálam lesz.Soldados
és nálad is kezdeni fog?Höri
Colon már a tréd előtt is tréd blockon volt. 😉 Ha Colon mégis rajtam marad (kétlem, de ha mégis), akkor csere lesz egy évig. Ennyi "luxust" még elbír a capem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy 3 és fél éve kezdő, 27 éves RT-ért nem sok egy JÖVŐ ÉVI 4. kör. Ha soknak véltem volna, nem veszem meg. 😉Soldados
egy szóval sem kritizáltam az ellenértéket.

Clary teljesítménye nincs párhuzamban a fizetésével.Höri
1,95, 2, 2,05 milla egy 3 és fél éve kezdő RT-nek egyáltalán nem sok. Azt pedig kétlem, hogy 4. évében, amikor valóban sokat keresne, még nálam lesz.Soldados
és nálad is kezdeni fog?

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ezt akkor most úgy veszem, hogy belátod az igazamat :cool:Höri
Egy 3 és fél éve kezdő, 27 éves RT-ért nem sok egy JÖVŐ ÉVI 4. kör. Ha soknak véltem volna, nem veszem meg. 😉Soldados
egy szóval sem kritizáltam az ellenértéket.

Clary teljesítménye nincs párhuzamban a fizetésével.Höri
1,95, 2, 2,05 milla egy 3 és fél éve kezdő RT-nek egyáltalán nem sok. Azt pedig kétlem, hogy 4. évében, amikor valóban sokat keresne, még nálam lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt akkor most úgy veszem, hogy belátod az igazamat :cool:Höri
Egy 3 és fél éve kezdő, 27 éves RT-ért nem sok egy JÖVŐ ÉVI 4. kör. Ha soknak véltem volna, nem veszem meg. 😉Soldados
egy szóval sem kritizáltam az ellenértéket.

Clary teljesítménye nincs párhuzamban a fizetésével.