NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
1+2-őt Herremans se ér 😛 😀:
Srácok! Benson 1+3-ért eladó 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pont ezért nem mozdultam rá 😊Fucu
amúgy azért elmondanám, hogy kapja be mindenki 😀 szidja itt mindenki a buckeyest, meg hogy azokat húzok, de baszod Laurinaitis, Jenkins meg Wells azé jól jönne többeknek 😛fetomy
de csak azért mert IRL cards 😛Fucu
jövőre már záporoznak majd ajánlatok... 😛 vagyis nem mert úgyse adom el 😀 de záporoznának 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Wells ára elmondom éppen annyi lenne, mint CJ-é volt 😀fetomy
pont ezért nem mozdultam rá 😊Fucu
amúgy azért elmondanám, hogy kapja be mindenki 😀 szidja itt mindenki a buckeyest, meg hogy azokat húzok, de baszod Laurinaitis, Jenkins meg Wells azé jól jönne többeknek 😛fetomy
de csak azért mert IRL cards 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wells ára elmondom éppen annyi lenne, mint CJ-é volt 😀fetomy
pont ezért nem mozdultam rá 😊Fucu
amúgy azért elmondanám, hogy kapja be mindenki 😀 szidja itt mindenki a buckeyest, meg hogy azokat húzok, de baszod Laurinaitis, Jenkins meg Wells azé jól jönne többeknek 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tibi, amúgy elvileg már megkaptad, és el is olvastad,
nem rakod be? nekem mindegy, csak inkább megkérdem, mielőtt gond lenne belőle 😛Wyatt
olvastam csak más dolgom voltharomt
nyilván, nem azért mondtam, csak, hogy ne az legyen, hogy bug, és közben nem kaptál, aztán szopacs 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tibi, amúgy elvileg már megkaptad, és el is olvastad,
nem rakod be? nekem mindegy, csak inkább megkérdem, mielőtt gond lenne belőle 😛Wyatt
olvastam csak más dolgom volt
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
CJ ára a másik oldal... és ő a gyengébb számok maitt rosszabb játékos nem lett...braxa88
tehát ha vki egyszer lesérül akkor már biztos nem épül fel soha annyira h akár 1000 yardot csináljon, köszi, megjegyzem.
és CJ-t miért ne hoznám fel? ő kurva drága volt Charles meg kurvaolcsó. sztetek tibi mennyiért adná Traktort? v tenorx Mendenhallt? v delonso MoJot? v Höri Addait? v fetomy Wellst?

szerk. most olvasom h Delonso 1+2ért adná MoJo-t hát már régóta a kekimbe van az rb nem fogok mindenkinél kuncsorogni, így jártamkristof
Grant sérülése előtt sem ért 1+2-t.

Tibi Traktort odaadta volna Morenóért és még kérhettem volna vmit. Traktor sem ér többet 2. körnél, de még azt is csak szódával.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Wells ára elmondom éppen annyi lenne, mint CJ-é volt 😀fetomy
pont ezért nem mozdultam rá 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wells ára elmondom éppen annyi lenne, mint CJ-é volt 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tibi, amúgy elvileg már megkaptad, és el is olvastad,
nem rakod be? nekem mindegy, csak inkább megkérdem, mielőtt gond lenne belőle 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A csere alapja az, hogy mindkét partnernek az ellenérték többet ér, mint amit ad. Ha nem így lenne nem lenne csere sose 😀

(Hoppá, bent voltam egy menedzsment és vállalkozástan órán)tenorx
vaaaaagy
valakinek annyira szüksége van valamire, hogy azért az értékén felül is megadjon dolgokat
kgWyatt
vagy kedvenc
lásd nálam Derrick Johnson, bár szerintem Megatront is túlfizettem, de pont leszarom 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A csere alapja az, hogy mindkét partnernek az ellenérték többet ér, mint amit ad. Ha nem így lenne nem lenne csere sose 😀

(Hoppá, bent voltam egy menedzsment és vállalkozástan órán)tenorx
vaaaaagy
valakinek annyira szüksége van valamire, hogy azért az értékén felül is megadjon dolgokat
kg

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
CJ ára a másik oldal... és ő a gyengébb számok maitt rosszabb játékos nem lett...braxa88
tehát ha vki egyszer lesérül akkor már biztos nem épül fel soha annyira h akár 1000 yardot csináljon, köszi, megjegyzem.
és CJ-t miért ne hoznám fel? ő kurva drága volt Charles meg kurvaolcsó. sztetek tibi mennyiért adná Traktort? v tenorx Mendenhallt? v delonso MoJot? v Höri Addait? v fetomy Wellst?

szerk. most olvasom h Delonso 1+2ért adná MoJo-t hát már régóta a kekimbe van az rb nem fogok mindenkinél kuncsorogni, így jártamkristof
Ha RB needed van, keress.. Ne várj tapsra meg ajánlatokra. 😊
Delonso nem akar szabadulni MoJo-tól, így minek kínálgassa mindenkinek? Kinn van a KeKíben, hogy olyan ajánlat esetén vihető, ha megkeresed, akkor elgondolkodik. És most 1+2-ért elit RB-d lehetne

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 351 — Wrath of Khan
A csere alapja az, hogy mindkét partnernek az ellenérték többet ér, mint amit ad. Ha nem így lenne nem lenne csere sose 😀

(Hoppá, bent voltam egy menedzsment és vállalkozástan órán)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kezdem megbecsülni Charles 1+3-mas árát 😊Stez
szerintem kb árban ment el Jamaal. olyan trade úgyse lesz amiben mindenki egyetért 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egyrészt egy 1/5 önmagában kurva sokat ér másrészt Allen szerintem igen jó kis S
Nem leírva ismét hogy mikor köttetett a trade

Grant pedig mi? Igen sokat ér ? Vagy tob RB ?
Megsúgom egyik sem.Delonso_
sokat ér,de a franchise QB ennél jóval többet,még,ha szezon elején is köttetett a trade (meg,ha még TB-ben van a megváltó is)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
CJ ára a másik oldal... és ő a gyengébb számok maitt rosszabb játékos nem lett...braxa88
tehát ha vki egyszer lesérül akkor már biztos nem épül fel soha annyira h akár 1000 yardot csináljon, köszi, megjegyzem.
és CJ-t miért ne hoznám fel? ő kurva drága volt Charles meg kurvaolcsó. sztetek tibi mennyiért adná Traktort? v tenorx Mendenhallt? v delonso MoJot? v Höri Addait? v fetomy Wellst?

szerk. most olvasom h Delonso 1+2ért adná MoJo-t hát már régóta a kekimbe van az rb nem fogok mindenkinél kuncsorogni, így jártam
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ryan szerintem is ár alatt ment el, de ez nem változtat a tényen, hogy Grant meg nem ér 1+2-t, a sérülése után 1. kört sem adnék érte.
Kezdem megbecsülni Charles 1+3-mas árát 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egyrészt egy 1/5 önmagában kurva sokat ér másrészt Allen szerintem igen jó kis S
Nem leírva ismét hogy mikor köttetett a trade

Grant pedig mi? Igen sokat ér ? Vagy tob RB ?
Megsúgom egyik sem.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jó,de Tampából Ryan is ment egy 1/5+IR-es S kombóért 😛

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egyszerű ez

1+2 ért kb Mojo is menne.
Melyik jobb?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hátja. a clevelendi DC televan lyukakkal, erre Jonathan Stewart (aki attól még IRL keveset játszik nagyszerű képességű RB. top15) mellé hoz kristof egy Grantet ennyiért?! nagyon nagy hülyeség de volt, de az ő döntése. reméljük Grant jó lesz.braxa88
stewart valószínűleg távozik. és ha aztnézzük CJ mennyiért ment a Giantshez és ahhoz képest szvsz egyre szarabb lesz (már idén is látványos a "visszaesés", de egyre jobban fognak rá figyelni), nem hiszem h drága volt.kristof
na az vicces trade volt 😊
hát remélem, hogy neked megéri 😊 egy kis gamblerkedés sose rossz 😊Wyatt
az nagyon jó trade volt 😊 😛

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha 1000 yardot tol is sok, de ha ismét megsérül, és nem lesz semmi már belőle, akkor az 1+4 kidobott pick 😛
pláne, hogy a cleveland jó eséllyel draftmezőny első feléhez fog tartozniWyatt
hátja. a clevelendi DC televan lyukakkal, erre Jonathan Stewart (aki attól még IRL keveset játszik nagyszerű képességű RB. top15) mellé hoz kristof egy Grantet ennyiért?! nagyon nagy hülyeség de volt, de az ő döntése. reméljük Grant jó lesz.braxa88
stewart valószínűleg távozik. és ha aztnézzük CJ mennyiért ment a Giantshez és ahhoz képest szvsz egyre szarabb lesz (már idén is látványos a "visszaesés", de egyre jobban fognak rá figyelni), nem hiszem h drága volt.kristof
CJ ára a másik oldal... és ő a gyengébb számok maitt rosszabb játékos nem lett...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha 1000 yardot tol is sok, de ha ismét megsérül, és nem lesz semmi már belőle, akkor az 1+4 kidobott pick 😛
pláne, hogy a cleveland jó eséllyel draftmezőny első feléhez fog tartozniWyatt
hátja. a clevelendi DC televan lyukakkal, erre Jonathan Stewart (aki attól még IRL keveset játszik nagyszerű képességű RB. top15) mellé hoz kristof egy Grantet ennyiért?! nagyon nagy hülyeség de volt, de az ő döntése. reméljük Grant jó lesz.braxa88
stewart valószínűleg távozik. és ha aztnézzük CJ mennyiért ment a Giantshez és ahhoz képest szvsz egyre szarabb lesz (már idén is látványos a "visszaesés", de egyre jobban fognak rá figyelni), nem hiszem h drága volt.kristof
na az vicces trade volt 😊
hát remélem, hogy neked megéri 😊 egy kis gamblerkedés sose rossz 😊

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ha 1000 yardot tol is sok, de ha ismét megsérül, és nem lesz semmi már belőle, akkor az 1+4 kidobott pick 😛
pláne, hogy a cleveland jó eséllyel draftmezőny első feléhez fog tartozniWyatt
hátja. a clevelendi DC televan lyukakkal, erre Jonathan Stewart (aki attól még IRL keveset játszik nagyszerű képességű RB. top15) mellé hoz kristof egy Grantet ennyiért?! nagyon nagy hülyeség de volt, de az ő döntése. reméljük Grant jó lesz.braxa88
stewart valószínűleg távozik. és ha aztnézzük CJ mennyiért ment a Giantshez és ahhoz képest szvsz egyre szarabb lesz (már idén is látványos a "visszaesés", de egyre jobban fognak rá figyelni), nem hiszem h drága volt.kristof
ennél jobban hogy figyelnének rá?
😂


The response must be equal to the threat.