GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és nálad is kezdeni fog?Höri
Colon már a tréd előtt is tréd blockon volt. 😉 Ha Colon mégis rajtam marad (kétlem, de ha mégis), akkor csere lesz egy évig. Ennyi "luxust" még elbír a capem.Soldados
akkor elmondom, hogy én továbbra is 2 alternatívát látok

a: Clary padozik 2 milliós fizetéssel. Ha neked belefér a capbe, ám legyen. Átlagos esetben ez nem egy jó bolt.

b. Clary kezd. Na ez már gázos, mert ő nem egy jó játékos. És ezt nem én találtam ki, nem hiszem, hogy bárki vitatná. A fizetése kezdőként viszont elhanyagolható, ezt aláírom.

Ennyit akartam mondani, Clary nekem semmiféleképpen sem kéne ha én lennék a Steelers GM és ez lenne a játékosanyagom, mint ami nálad vanHöri
Nem egy császár, de Ben mellé a jobb oldalra nem is kell császár. Elég egy átlagos, vagy az alatt nem sokkal lévő playa. Ennek Clary megfelel és olcsóbb, mint Colon. Amúgy idén elég gyengus éve volt, de tavaly, tavalyelőtt nem volt ennyire vészes.

És őt még fűti a gyűrű utáni megszállott vágy, Colont már nem. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1,95, 2, 2,05 milla egy 3 és fél éve kezdő RT-nek egyáltalán nem sok. Azt pedig kétlem, hogy 4. évében, amikor valóban sokat keresne, még nálam lesz.Soldados
és nálad is kezdeni fog?Höri
Colon már a tréd előtt is tréd blockon volt. 😉 Ha Colon mégis rajtam marad (kétlem, de ha mégis), akkor csere lesz egy évig. Ennyi "luxust" még elbír a capem.Soldados
akkor elmondom, hogy én továbbra is 2 alternatívát látok

a: Clary padozik 2 milliós fizetéssel. Ha neked belefér a capbe, ám legyen. Átlagos esetben ez nem egy jó bolt.

b. Clary kezd. Na ez már gázos, mert ő nem egy jó játékos. És ezt nem én találtam ki, nem hiszem, hogy bárki vitatná. A fizetése kezdőként viszont elhanyagolható, ezt aláírom.

Ennyit akartam mondani, Clary nekem semmiféleképpen sem kéne ha én lennék a Steelers GM és ez lenne a játékosanyagom, mint ami nálad van

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egy szóval sem kritizáltam az ellenértéket.

Clary teljesítménye nincs párhuzamban a fizetésével.Höri
1,95, 2, 2,05 milla egy 3 és fél éve kezdő RT-nek egyáltalán nem sok. Azt pedig kétlem, hogy 4. évében, amikor valóban sokat keresne, még nálam lesz.Soldados
és nálad is kezdeni fog?Höri
Colon már a tréd előtt is tréd blockon volt. 😉 Ha Colon mégis rajtam marad (kétlem, de ha mégis), akkor csere lesz egy évig. Ennyi "luxust" még elbír a capem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy 3 és fél éve kezdő, 27 éves RT-ért nem sok egy JÖVŐ ÉVI 4. kör. Ha soknak véltem volna, nem veszem meg. 😉Soldados
egy szóval sem kritizáltam az ellenértéket.

Clary teljesítménye nincs párhuzamban a fizetésével.Höri
1,95, 2, 2,05 milla egy 3 és fél éve kezdő RT-nek egyáltalán nem sok. Azt pedig kétlem, hogy 4. évében, amikor valóban sokat keresne, még nálam lesz.Soldados
és nálad is kezdeni fog?

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ezt akkor most úgy veszem, hogy belátod az igazamat :cool:Höri
Egy 3 és fél éve kezdő, 27 éves RT-ért nem sok egy JÖVŐ ÉVI 4. kör. Ha soknak véltem volna, nem veszem meg. 😉Soldados
egy szóval sem kritizáltam az ellenértéket.

Clary teljesítménye nincs párhuzamban a fizetésével.Höri
1,95, 2, 2,05 milla egy 3 és fél éve kezdő RT-nek egyáltalán nem sok. Azt pedig kétlem, hogy 4. évében, amikor valóban sokat keresne, még nálam lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt akkor most úgy veszem, hogy belátod az igazamat :cool:Höri
Egy 3 és fél éve kezdő, 27 éves RT-ért nem sok egy JÖVŐ ÉVI 4. kör. Ha soknak véltem volna, nem veszem meg. 😉Soldados
egy szóval sem kritizáltam az ellenértéket.

Clary teljesítménye nincs párhuzamban a fizetésével.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Már csak Bria, Ork és Wyatt van hátra. Utóbbi kettőnek minden határidőt 5 nappal rövidebbre szabok majd ezen túlharomt
Wyatt védelmében annyit, hogy van egy trade-ünk függőben, mert egy másikamtól függ, amire még nem kaptam választ, és Wyatt elmondása szerint az alapján hosszabbítana, szóval lényeg, hogy nem köcsögségből nem küldi 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
rendben

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
miután te magad írtad hogy 2 hét van rá nem tudom mit problémázol egy olyan dolgon ami nem tart fel semmit
ez az első hétvége a szezon vége óta és mivel én a szezon során magas ívből szartam erre így csak most van lehetőségem ezzel foglalkozni
a hét közben nekem nem volt energiám/kedvem ezzel foglalkozni csak most meg is csináltam a DC-t és majd küldöm is a cuccot
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már csak Bria, Ork és Wyatt van hátra. Utóbbi kettőnek minden határidőt 5 nappal rövidebbre szabok majd ezen túl
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aki valós TOP, ligaelit LG kell, akkor az most jelentkezzen, mert Herremans ára könnyen feljebb srófolhatja Nicks árát. 😊Soldados
Mit kérsz érte? 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aki valós TOP, ligaelit LG kell, akkor az most jelentkezzen, mert Herremans ára könnyen feljebb srófolhatja Nicks árát. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Itt egyedül én vagyok tisztában vele hogy egy Top LG-ről van szó? 😀eaglesmcnabb
Milyen Top LG? Liga MVP minimum.tenorx
Jogos. 😂 +Future HOF és egyéb finomságok 😀
Nem beszélve arról hogy LT és TE poszton is bevethető 😂 😂eaglesmcnabb
Ez mind semmi. De a Te fórumrangodról kapta a nevét.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Kíváncsi vagyok Höri mennyire húzza le eaglesmcnabbot 😀
tenorx
Itt egyedül én vagyok tisztában vele hogy egy Top LG-ről van szó? 😀eaglesmcnabb
Milyen Top LG? Liga MVP minimum.tenorx
Jogos. 😂 +Future HOF és egyéb finomságok 😀
Nem beszélve arról hogy LT és TE poszton is bevethető 😂 😂
Egy HS mérkőzésen megesett, hogy vírusos betegség miatt a csapat fele nem tudta vállalni a játékot. Egy meccs erejéig Todd Herremans lett az LS, és a P egyszerre... 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi vagyok Höri mennyire húzza le eaglesmcnabbot 😀
tenorx
Itt egyedül én vagyok tisztában vele hogy egy Top LG-ről van szó? 😀eaglesmcnabb
hogyne, 2. kör 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
a megváloszatlan pm-ek íróinak üzenem, hogy holnap válaszolok mindre. thx

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Kíváncsi vagyok Höri mennyire húzza le eaglesmcnabbot 😀
tenorx
Itt egyedül én vagyok tisztában vele hogy egy Top LG-ről van szó? 😀eaglesmcnabb
Milyen Top LG? Liga MVP minimum.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Kíváncsi vagyok Höri mennyire húzza le eaglesmcnabbot 😀
tenorx
Itt egyedül én vagyok tisztában vele hogy egy Top LG-ről van szó? 😀
Egyébként nyilván meg fogom adni az árát, de nem hiszem hogy nagy para lenne.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Kíváncsi vagyok Höri mennyire húzza le eaglesmcnabbot 😀

Jah és friss DC. A két backup ILB, illetve OLBk miattak lehet keresni.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az akit elcsábít LandrySzegecs
Fenébe. 😀
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Az akit elcsábít Landry


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Túl a barátságon 2
főszerepben: Todd Herremanns & eaglesmcnabbSzegecs
És ebből ki lesz halott pár éven belül? 😕
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Túl a barátságon 2
főszerepben: Todd Herremanns & eaglesmcnabb


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hát figyelj, ha Clary ennyit ér, akkor át kell értékelnem Todd piaci árát és ez nem neked kedvez 😛Höri
Nem vagy te olyan buta hogy visszautasítsd az amúgy is neked kedvező ajánlatot 😛

Egyébként sajtóértesülések szerint "A szóba hozott játékos gyermekkori példaképe eaglesmcnabb, az egykori neves Eagles játékos, és igen szoros kapcsolatban állnak egymással. Már nagyon várja a közös munkát a szakemberrel, a tárgyalások esedékes zátonyra futása igencsak visszavenné a teljesítményét a jelenlegi csapatában."eaglesmcnabb
buzik? 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ezt akkor most úgy veszem, hogy belátod az igazamat :cool:Höri
Egy 3 és fél éve kezdő, 27 éves RT-ért nem sok egy JÖVŐ ÉVI 4. kör. Ha soknak véltem volna, nem veszem meg. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!