GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nah, a keki ismét frissültfetomy
Moss for Henderson?
Mindkettő career ending gyanús 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nah, a keki ismét frissült
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
néztem már de még nem gondolkoztam rajtaharomt
jah, akkor okés 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi newman!
nah, remélem működik, és tán kell is valakinek amíg nincsenek DC-k mindenkitől, egyberaktam a csapatok 2011-es rostereit, és még PM-et is lehet küldeni a csapatnevek mellől az illetőnek 😛
2011 gm rosters

haromt és igor meg nézhetne pmet 😛fetomy
néztem már de még nem gondolkoztam rajta
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
köszi newman!
nah, remélem működik, és tán kell is valakinek amíg nincsenek DC-k mindenkitől, egyberaktam a csapatok 2011-es rostereit, és még PM-et is lehet küldeni a csapatnevek mellől az illetőnek 😛
2011 gm rosters

haromt és igor meg nézhetne pmet 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
semmi baj se lesz ha nem áll neki mindenki azonnal felírni a csapatát.
csak a hónapokig rá se hederítő mentalitást kerüljük

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én, mint minden évben, akkor írom meg, ha lementek a hosszabbítások és az RFA. 25-30 embert nem szedek DC-be.Soldados
ez a DC arról szól, hogy ha valakivel majd tradelsz lásd hogy ő mit játszik, hogy áll, ne a levegőbe ajánlgass.
átláthatóbb mint az excel tábla és nem kell vele gecizniharomt
Mindig megcsináltam. De mivel nem nagyon szoktam trédelni, amíg nem megy le a hosszabbítás és az RFA, addig felesleges. Én azok után látom/döntöm el, hogy mit hogyan akarok megoldani.

Eddig sose volt gond, hogy mikor írtam be, mire elkezdődött a tréddömping, FA addigra már rég bent volt. De 25 embert nem írok össze, mert minden 2. hely lyukas, így még én sem látom tisztán a DC-t. RFA után másnap be szoktam írni, mert hossz. és RFA-k után már van kb 40 játékosom, s így már van értelme. 25-t szvsz nincs értelme beírogatni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ki az eagles gm?fetomy
Tomeee

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ki az eagles gm?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én, mint minden évben, akkor írom meg, ha lementek a hosszabbítások és az RFA. 25-30 embert nem szedek DC-be.Soldados
ez a DC arról szól, hogy ha valakivel majd tradelsz lásd hogy ő mit játszik, hogy áll, ne a levegőbe ajánlgass.
átláthatóbb mint az excel tábla és nem kell vele gecizni
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én, mint minden évben, akkor írom meg, ha lementek a hosszabbítások és az RFA. 25-30 embert nem szedek DC-be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LOL

tényleg azt hiszed, hogy ha nem írsz depth chartot akkor nem ismerik fel a hiányposztjaidat? 😀Höri
DEHOGY
de most ha valakit igazán érdekel, akkor az utánajár, most minek könnyítsem meg bármiben így a dolgát? 😛
btw, 60 másodpercet még mindig utálomWyatt
jobb ha mindenki saját maga ír depth chartot, mert én mindenféleképpen megírom azokét is, akik szarnak bele 😛Höri
nekem nyolc, majd megírom akkor holnap valamikor, mondjuk azt nem értem, hogy minek fél évvel a szezon előtt, de ha ez kell a népnek

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
oké, de miért akarnád a másik dolgát megkönnyíteni? 😊Wyatt
LOL

tényleg azt hiszed, hogy ha nem írsz depth chartot akkor nem ismerik fel a hiányposztjaidat? 😀Höri
DEHOGY
de most ha valakit igazán érdekel, akkor az utánajár, most minek könnyítsem meg bármiben így a dolgát? 😛
btw, 60 másodpercet még mindig utálomWyatt
jobb ha mindenki saját maga ír depth chartot, mert én mindenféleképpen megírom azokét is, akik szarnak bele 😛

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tököm tele van az állandó excel fájl töltögetésből. Tudom hogy sokan úgyse írják be, csak ha kötelező, de mindegy. A másik rosterének átnézését megkönnyíti.haromt
oké, de miért akarnád a másik dolgát megkönnyíteni? 😊Wyatt
LOL

tényleg azt hiszed, hogy ha nem írsz depth chartot akkor nem ismerik fel a hiányposztjaidat? 😀Höri
DEHOGY
de most ha valakit igazán érdekel, akkor az utánajár, most minek könnyítsem meg bármiben így a dolgát? 😛
btw, 60 másodpercet még mindig utálom

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Frisselt a keki
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tököm tele van az állandó excel fájl töltögetésből. Tudom hogy sokan úgyse írják be, csak ha kötelező, de mindegy. A másik rosterének átnézését megkönnyíti.haromt
oké, de miért akarnád a másik dolgát megkönnyíteni? 😊Wyatt
LOL

tényleg azt hiszed, hogy ha nem írsz depth chartot akkor nem ismerik fel a hiányposztjaidat? 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kellene csinálni egy darab excel fájlt 32 lappal, és úgy egy nagy kellene, amiben minden roster benne van.tenorx
semmiből nem áll megcsinálnod 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Kellene csinálni egy darab excel fájlt 32 lappal, és úgy egy nagy kellene, amiben minden roster benne van.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tököm tele van az állandó excel fájl töltögetésből. Tudom hogy sokan úgyse írják be, csak ha kötelező, de mindegy. A másik rosterének átnézését megkönnyíti.haromt
oké, de miért akarnád a másik dolgát megkönnyíteni? 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
szegény Gabo, mennyire szarul áll RB poszton isStez
kíváncsi vagyok kell-e még neki Stewart akiért aug. végén bejelentkezett 😊kristof
Simán eladja Blountot.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szegény Gabo, mennyire szarul áll RB poszton isStez
kíváncsi vagyok kell-e még neki Stewart akiért aug. végén bejelentkezett 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
James Starks-nak van csapata?Höri
vanSzegecs
mégpedig a Panthersadam8
szegény Gabo, mennyire szarul áll RB poszton is

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
James Starks-nak van csapata?Höri
vanSzegecs
mégpedig a Panthers

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nah, én is kiküldtem vagy ötezer pm-et, hátha a hulladék csapatomat szét tudom árulni 😀 (főként haromt igor és höri nézelődjön 😛)

emellett pedig minimális mértékben az én kekim is frissült 😛
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
James Starks-nak van csapata?Höri
van


The response must be equal to the threat.