GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
TyR milyen nagyvonalúan nem írt senkit a comp pickek közé, pedig van 5 távozója és 0 db érkező.
át is írtam a fair play miatt.

meg Szabát is, aki 3-3 érkezővel és távozóval bír. Neki a kicker miatt nem jár pick, ez a ŁoŁ

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja persze, te is azt vartad, hogy Foster hirtelen folbukkan, es Slaton soha tobbe egyetlen cipelest sem kap 😛Igor
Nem. Én azt mondtam, hogy nem kezdő szintű futó. És már megint igazam volt. 😛Soldados
Mint mindig 😀tenorx
Mint általában. 😉 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fikáztatok, pedig én akkor is mondtam, hogy Slaton szar kezdőnek, nem is kezdő szintű. Ennek ellenére nekem jó csere volt, nem mondom, hogy nem, de korántsem annyira mint egyesek vizionálták. Egész egyszerűen sokan túlértékelték Slatont, amit én akkor is mondtam. 😉Soldados
Ja persze, te is azt vartad, hogy Foster hirtelen folbukkan, es Slaton soha tobbe egyetlen cipelest sem kap 😛Igor
Nem. Én azt mondtam, hogy nem kezdő szintű futó. És már megint igazam volt. 😛Soldados
Mint mindig 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A vicc, hogyha belegondolsz, nem is volt annyira sz@r uzlet, mint amit vartunk, mert Slaton palyafutasanak mint elsoszamu futo kb. annyi (legalabbis Houstonban)Igor
Fikáztatok, pedig én akkor is mondtam, hogy Slaton szar kezdőnek, nem is kezdő szintű. Ennek ellenére nekem jó csere volt, nem mondom, hogy nem, de korántsem annyira mint egyesek vizionálták. Egész egyszerűen sokan túlértékelték Slatont, amit én akkor is mondtam. 😉Soldados
Ja persze, te is azt vartad, hogy Foster hirtelen folbukkan, es Slaton soha tobbe egyetlen cipelest sem kap 😛Igor
Nem. Én azt mondtam, hogy nem kezdő szintű futó. És már megint igazam volt. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
akkor eladhatod a csoda SpaethetStez
A vicc, hogyha belegondolsz, nem is volt annyira sz@r uzlet, mint amit vartunk, mert Slaton palyafutasanak mint elsoszamu futo kb. annyi (legalabbis Houstonban)Igor
Fikáztatok, pedig én akkor is mondtam, hogy Slaton szar kezdőnek, nem is kezdő szintű. Ennek ellenére nekem jó csere volt, nem mondom, hogy nem, de korántsem annyira mint egyesek vizionálták. Egész egyszerűen sokan túlértékelték Slatont, amit én akkor is mondtam. 😉Soldados
Ja persze, te is azt vartad, hogy Foster hirtelen folbukkan, es Slaton soha tobbe egyetlen cipelest sem kap 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Elit-WR kérdés kipipálva, Fehér pipával 😛 Durva lesz 😀szaba
akkor eladhatod a csoda SpaethetStez
FA lesz 😀 😀 Nem is marad, Beckum jó lesz Gates mellé 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elit-WR kérdés kipipálva, Fehér pipával 😛 Durva lesz 😀szaba
akkor eladhatod a csoda SpaethetStez
A vicc, hogyha belegondolsz, nem is volt annyira sz@r uzlet, mint amit vartunk, mert Slaton palyafutasanak mint elsoszamu futo kb. annyi (legalabbis Houstonban)Igor
Fikáztatok, pedig én akkor is mondtam, hogy Slaton szar kezdőnek, nem is kezdő szintű. Ennek ellenére nekem jó csere volt, nem mondom, hogy nem, de korántsem annyira mint egyesek vizionálták. Egész egyszerűen sokan túlértékelték Slatont, amit én akkor is mondtam. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elit-WR kérdés kipipálva, Fehér pipával 😛 Durva lesz 😀szaba
akkor eladhatod a csoda SpaethetStez
A vicc, hogyha belegondolsz, nem is volt annyira sz@r uzlet, mint amit vartunk, mert Slaton palyafutasanak mint elsoszamu futo kb. annyi (legalabbis Houstonban)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elit-WR kérdés kipipálva, Fehér pipával 😛 Durva lesz 😀szaba
akkor eladhatod a csoda Spaethet

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a legnagyobb hazug fetomy.Höri
ilyen ez a buckeye nation 😊Joci
ejj látom nagyon fáj, hogy 7 éve gyalázunk titeket :/ Megértelek, nehéz lehet elviselni, hogy a szeretett "csapatod" rendre a földbe döngölve végzi az ősi rivális ellen..

Mellesleg engem megtévesztett, hogy Schnell ing mindig is falcon volt irl, és azt hittem nálam is végig itt volt.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a legnagyobb hazug fetomy.Höri
ilyen ez a buckeye nation 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
átnéztem a comp-pick topikot és javítottam is néhány helyen.
a legnagyobb hazug fetomy.

szóval mostmár megadom a zöldutat Soldi, hogy oszd ki a 32 picket.Höri
Oks. Legkésőbb jövő hét végére meglesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
átnéztem a comp-pick topikot és javítottam is néhány helyen.
a legnagyobb hazug fetomy.

szóval mostmár megadom a zöldutat Soldi, hogy oszd ki a 32 picket.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Elit-WR kérdés kipipálva, Fehér pipával 😛 Durva lesz 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez, új szerelmed jó híreket kapott IRL 😀

http://twitter.com/kentbabb/statuses/9996973125926912

Purdum who ?Höri
a tavalyi év igazolása :cool:
vele meg sem állok a super bowlig 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stez, új szerelmed jó híreket kapott IRL 😀

http://twitter.com/kentbabb/statuses/9996973125926912

Purdum who ?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De most komolyan, miből tart kikeresni? 10-15 perc? Vagy ha nem akarnak ezzel foglalkozni beírni, hogy nem nyújt rá igényt és kész.tenorx
te se csináltad meg. 😛

de ezzel még nincs kész mert páran hülyeségeket írtak bele vagy kihagytak valakit vagy félbehagyták, szóval még a többit is végig kell ellenőriznem valamikorHöri
Én beírtam, hogy nem élek vele, miután -20 millió körül vagyok átlagfizetésben, de ha szükség van rá mégis, megcsinálom.tenorx
ha mindenki beírta volna akkor fél perc alatt le lehetne ellenőrizni.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
minden csapat élére tenorxot! 😛Joci
De most komolyan, miből tart kikeresni? 10-15 perc? Vagy ha nem akarnak ezzel foglalkozni beírni, hogy nem nyújt rá igényt és kész.tenorx
te se csináltad meg. 😛

de ezzel még nincs kész mert páran hülyeségeket írtak bele vagy kihagytak valakit vagy félbehagyták, szóval még a többit is végig kell ellenőriznem valamikorHöri
Én beírtam, hogy nem élek vele, miután -20 millió körül vagyok átlagfizetésben, de ha szükség van rá mégis, megcsinálom.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért kíváncsi vagyok, hogy miért nem voltak ezek képesek a két hónapban, amennyi adva volt 10 percet rászánni, hogy kigyűjtsék.tenorx
minden csapat élére tenorxot! 😛Joci
De most komolyan, miből tart kikeresni? 10-15 perc? Vagy ha nem akarnak ezzel foglalkozni beírni, hogy nem nyújt rá igényt és kész.tenorx
te se csináltad meg. 😛

de ezzel még nincs kész mert páran hülyeségeket írtak bele vagy kihagytak valakit vagy félbehagyták, szóval még a többit is végig kell ellenőriznem valamikor

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Azért kíváncsi vagyok, hogy miért nem voltak ezek képesek a két hónapban, amennyi adva volt 10 percet rászánni, hogy kigyűjtsék.tenorx
minden csapat élére tenorxot! 😛Joci
De most komolyan, miből tart kikeresni? 10-15 perc? Vagy ha nem akarnak ezzel foglalkozni beírni, hogy nem nyújt rá igényt és kész.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Azért kíváncsi vagyok, hogy miért nem voltak ezek képesek a két hónapban, amennyi adva volt 10 percet rászánni, hogy kigyűjtsék.tenorx
minden csapat élére tenorxot! 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Azért kíváncsi vagyok, hogy miért nem voltak ezek képesek a két hónapban, amennyi adva volt 10 percet rászánni, hogy kigyűjtsék.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hoppá, de régen néztem ide. Höri holnap megcsinálom az enyém, ne fáraszd magad vele.Tomeee
annyira belejöttem, hogy nem is fáraszt

több mint 13 éve
Tomeee 753
Hoppá, de régen néztem ide. Höri holnap megcsinálom az enyém, ne fáraszd magad vele.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezt is megertem, hogy valamiben Somossal egyutt emlegetnek.
Kovetkezore SB t akarok nyerni😊