NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 275
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Aqib Talib még mindig elérhető!
UPDATE: aki középső körös picknél többet ad érte viheti
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A carryovert nézzük már át csapatonként, mert én tutira a cap alatt voltam, mégis minuszt hozok magammal. Vmi tuti nem jó.

Szerk.: egészen pontosan 24.320 dolcsival voltam alatta.
gabokocka
A 2017-es roster fájlban lévő számokat vettem alapul, és aszerint cap limit felett voltál.
vassadi
Csak abban sztem benne vannak a PS emberek, akiknek adott esetben magasabb a fizetése, mint a rosteren levőké. Ami a top51et figyelembe véve nem mindegy.
gabokocka
Tényleg! Gondolom akkor énis, emiatt voltam a cap felett
braxa88
Akkor számoljátok ki légyszi, hogy úgy mennyi az annyi, meg más is akinek ilyen gondja van, aztán akkor módosítva lesz a carryover.
vassadi
Rájöttem, én cap fölött voltam. mert elkúrtam valamit én hibám.
nekem alapvetően az a gondom, hogy nem lett ellenőrizve egy roster se. nem tudtam kijavítani gyökérségemet.
mindegy, most annyival lesz kisebb a capem
braxa88
Miért ne lehetne ellenőrizni, megvan még a 17-es file is, meg vissza lehet követni a tranzakciókat? Szerintem, ha valaki nem ért egyet a számmal, akkor szól/utánanéz maga.. ez eddig is így volt.

És ha esetleg, azt is tudja bizonyítani, hogy szisztematikusan szar (mondjuk 3-4 roster alapján), akkor vissza lehet azt is javítani.

Ez egy darab cella a 18-as fileban.

Így is az, hogy Ádi ellenőriz mindent (pl. a capbüntiket, amit az emberek 2/3-a állandóan elront cutoknál), ez nem megoldás.

Ha lesz 6-8 ember, mindenki vállal egy feladatot, és fixen ellenőrzi azt (heti/kétheti gyakorisággal mondjuk, offszezonban meg nem/adott esetben mikor kell), akkor működhet a dolog.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A carryovert nézzük már át csapatonként, mert én tutira a cap alatt voltam, mégis minuszt hozok magammal. Vmi tuti nem jó.

Szerk.: egészen pontosan 24.320 dolcsival voltam alatta.
gabokocka
A 2017-es roster fájlban lévő számokat vettem alapul, és aszerint cap limit felett voltál.
vassadi
Csak abban sztem benne vannak a PS emberek, akiknek adott esetben magasabb a fizetése, mint a rosteren levőké. Ami a top51et figyelembe véve nem mindegy.
gabokocka
Tényleg! Gondolom akkor énis, emiatt voltam a cap felett
braxa88
Akkor számoljátok ki légyszi, hogy úgy mennyi az annyi, meg más is akinek ilyen gondja van, aztán akkor módosítva lesz a carryover.
vassadi
Rájöttem, én cap fölött voltam. mert elkúrtam valamit én hibám.
nekem alapvetően az a gondom, hogy nem lett ellenőrizve egy roster se. nem tudtam kijavítani gyökérségemet.
mindegy, most annyival lesz kisebb a capem
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A carryovert nézzük már át csapatonként, mert én tutira a cap alatt voltam, mégis minuszt hozok magammal. Vmi tuti nem jó.

Szerk.: egészen pontosan 24.320 dolcsival voltam alatta.
gabokocka
A 2017-es roster fájlban lévő számokat vettem alapul, és aszerint cap limit felett voltál.
vassadi
Csak abban sztem benne vannak a PS emberek, akiknek adott esetben magasabb a fizetése, mint a rosteren levőké. Ami a top51et figyelembe véve nem mindegy.
gabokocka
Tényleg! Gondolom akkor énis, emiatt voltam a cap felett
braxa88
Akkor számoljátok ki légyszi, hogy úgy mennyi az annyi, meg más is akinek ilyen gondja van, aztán akkor módosítva lesz a carryover.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
A carryovert nézzük már át csapatonként, mert én tutira a cap alatt voltam, mégis minuszt hozok magammal. Vmi tuti nem jó.

Szerk.: egészen pontosan 24.320 dolcsival voltam alatta.
gabokocka
A 2017-es roster fájlban lévő számokat vettem alapul, és aszerint cap limit felett voltál.
vassadi
Csak abban sztem benne vannak a PS emberek, akiknek adott esetben magasabb a fizetése, mint a rosteren levőké. Ami a top51et figyelembe véve nem mindegy.
gabokocka
Tényleg! Gondolom akkor énis, emiatt voltam a cap felett
braxa88
És a szabálykönyben is az 53-as roster top 51 fizuja szerepel, a PS tagok fizetése nem számít.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
A carryovert nézzük már át csapatonként, mert én tutira a cap alatt voltam, mégis minuszt hozok magammal. Vmi tuti nem jó.

Szerk.: egészen pontosan 24.320 dolcsival voltam alatta.
gabokocka
A 2017-es roster fájlban lévő számokat vettem alapul, és aszerint cap limit felett voltál.
vassadi
Csak abban sztem benne vannak a PS emberek, akiknek adott esetben magasabb a fizetése, mint a rosteren levőké. Ami a top51et figyelembe véve nem mindegy.
gabokocka
Tényleg! Gondolom akkor énis, emiatt voltam a cap felett
braxa88
Azért Te ennél jóval többel mentél cap fölé, nem? 😊

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A carryovert nézzük már át csapatonként, mert én tutira a cap alatt voltam, mégis minuszt hozok magammal. Vmi tuti nem jó.

Szerk.: egészen pontosan 24.320 dolcsival voltam alatta.
gabokocka
A 2017-es roster fájlban lévő számokat vettem alapul, és aszerint cap limit felett voltál.
vassadi
Csak abban sztem benne vannak a PS emberek, akiknek adott esetben magasabb a fizetése, mint a rosteren levőké. Ami a top51et figyelembe véve nem mindegy.
gabokocka
Tényleg! Gondolom akkor énis, emiatt voltam a cap felett
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
@somoskovig A tavalyi szerződéshosszabbításos táblázatot közzé tudnád tenni?
vassadi
Nincs ott a hosszabbitasoknal? Én ott láttam hasonlót.
Klaci79
És valóban. 😊

Rosenhaus táblázat 2017:
 drive.google.com/file/d/0B5ik4PUg75-ReVJuVkVlRUtWdDg/view?usp=sharing

Somosnak ezúton is köszönet az adminisztrációért.
vassadi

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 275
@somoskovig A tavalyi szerződéshosszabbításos táblázatot közzé tudnád tenni?
vassadi
Nincs ott a hosszabbitasoknal? Én ott láttam hasonlót.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
A carryovert nézzük már át csapatonként, mert én tutira a cap alatt voltam, mégis minuszt hozok magammal. Vmi tuti nem jó.

Szerk.: egészen pontosan 24.320 dolcsival voltam alatta.
gabokocka
A 2017-es roster fájlban lévő számokat vettem alapul, és aszerint cap limit felett voltál.
vassadi
Csak abban sztem benne vannak a PS emberek, akiknek adott esetben magasabb a fizetése, mint a rosteren levőké. Ami a top51et figyelembe véve nem mindegy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
@somoskovig A tavalyi szerződéshosszabbításos táblázatot közzé tudnád tenni?
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A carryovert nézzük már át csapatonként, mert én tutira a cap alatt voltam, mégis minuszt hozok magammal. Vmi tuti nem jó.

Szerk.: egészen pontosan 24.320 dolcsival voltam alatta.
gabokocka
A 2017-es roster fájlban lévő számokat vettem alapul, és aszerint cap limit felett voltál.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
A carryovert nézzük már át csapatonként, mert én tutira a cap alatt voltam, mégis minuszt hozok magammal. Vmi tuti nem jó.

Szerk.: egészen pontosan 24.320 dolcsival voltam alatta.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Akkor jól értem, hogy a tageket nem március 1-ig kell kiosztani?
Spigo
Jól érted, reményeim szerint kb. március 8-ra lezárul a hosszabbítások kihirdetése, 2. körös ajánlatok, stb., és utána lesz rá 1-2 nap még szerintem.

BTW, kiment a tábla, munkába állt a Rosenhaus-bizottság. 😊

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Akkor jól értem, hogy a tageket nem március 1-ig kell kiosztani?
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Holnap küldöm a táblázatot.
somoskovig
én kimaradtam, vagy még nem küldted senkinek se?
braxa88
Szerintem még nem ment senkinek...inkább elkezdtem sajátba, aztán ha kész Somos bemásolom az övébe, mert azt hittem már lemaradtam 😊
Klaci79
Bocsi, kicsit megcsúsztam, ma meglesz

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 275
Holnap küldöm a táblázatot.
somoskovig
én kimaradtam, vagy még nem küldted senkinek se?
braxa88
Szerintem még nem ment senkinek...inkább elkezdtem sajátba, aztán ha kész Somos bemásolom az övébe, mert azt hittem már lemaradtam 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Holnap küldöm a táblázatot.
somoskovig
én kimaradtam, vagy még nem küldted senkinek se?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A hétvégén megcsinálom a comp pickeket... az árazást pedig megpróbálom a héten vmelyik este (ma este lehet nem jó, talán holnap?)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Holnap küldöm a táblázatot.

több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
@Rajna Maradsz te is rózi? Mert akkor megvan az öt ember és lehet árazni.
vassadi
Ja igen, azt hittem, ez beírtam, bocs.

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
@Rajna Maradsz te is rózi? Mert akkor megvan az öt ember és lehet árazni.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én is úgy láttam, hogy egy kissé jobbra oldalra dőlne ez a nyíl egy Maddenes trade-nél, de ez egy játék mindenkit lehúznak előbb vagy utobb és általában ezt vissza is adja az élet 😀
A partnernek nagyon kellhetett Nicholson valamiért. Ha ennyit adott volna bármelyiknknek tegye a szívére a kezét az, aki visszautasította volna, én tuti hogy nem. 😊

több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mondjuk a colts gm írhatna egy indoklást
braxa88
Mondjuk szerintem senkinek semmi közé, ahhoz, hogy én mit és hogyan látok jónak vagy rossznak. Magyarázattal meg pláne senkinek nem tartozom. Ez csak egy játék, amit mindenki úgy játszik, ahogy szeretne, mindenféle egyéb kötöttség nèlkül. Én sem szóltam bele soha ki, mit csinál a saját csapatával. Hoztam egy döntést, amihez másnak túl sok közé nincs rajtam kívül.

Részemről ennyi.

Béke 😊
Gergőke
hát ha most vki becserél Wentzért 2020as 6.körért, akkor azért ahhoz a többi 30 GMnek is van köze, mert egy béna trade rontja a többi GM játékélményét.

de amúgy tényleg a te dolgod,ha szerinted nincs gond ezzel a traddel akkor minden oké.
braxa88
Én csak magamból indulok ki és én csak a saját csapatommal szoktam foglalkozni, legalábbis 95%-ban biztosan. Az, hogyha más szerintem butaságot csinál az én játékélményemet soha nem befolyásolta vagy befolyásolja. Szóvá tenni meg végképp nem szoktam.

Viszont, hogyha van olyan játékostársam akinek az én - rossznak nyilvánított - tradem a játékélményét negatívan befolyásolta, elrontotta, attól a legőszintébben bocsánatot kérek.
Gergőke
Nem igazán ertem a reakciod. Senki nem bántani akar, csak egyszerűen nem értjük a tradet. Ha van az NFL-ben egy trade, azzal is foglalkozik mindenki. Ugyanis mindenre hatása van. Ennek most éppen az a hatása, hogy egy jó CB-t szerettem volna. Első kort kértek érte és ezutan a trade után már nem is merem azt mondani, hogy második kort adnék érte, mert kiröhögnek. Nicholsonnal ellentétben egy jo, irl 2. korben elkelt játékosról volt szó. De ezek fényében már olcso az első kor, pedig baromir nem az. Ha az itt megszólaló 10 emberből 9 nem érti, Akkor ott valami tényleg furcsa. Bár belőlem csak az irigység beszél, mert a hasonló játékosomat ha 3.korert elviszik már örülök. Elég megnézni, hogy az elmúlt években milyen játékosok mentek el első korert. És nem megsértődni kell ilyenkor. Reid-et se érti majd senki, ha kiderül hogy 3.körert adta el Peters-t. De most éppen egy 4.korben draftolt fel szezont lejátszó S-ről beszélünk. Furcsa lenne ha nem csodálkozna mindenki az értéken.

Peace!!!
Klaci79
Bennem nincs sértődöttség 😊 és azt is megértem amit írtál és a bocsánat kérést is komolyan gondoltam!!

Béke!

" class="embed">
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 275
Mondjuk a colts gm írhatna egy indoklást
braxa88
Mondjuk szerintem senkinek semmi közé, ahhoz, hogy én mit és hogyan látok jónak vagy rossznak. Magyarázattal meg pláne senkinek nem tartozom. Ez csak egy játék, amit mindenki úgy játszik, ahogy szeretne, mindenféle egyéb kötöttség nèlkül. Én sem szóltam bele soha ki, mit csinál a saját csapatával. Hoztam egy döntést, amihez másnak túl sok közé nincs rajtam kívül.

Részemről ennyi.

Béke 😊
Gergőke
hát ha most vki becserél Wentzért 2020as 6.körért, akkor azért ahhoz a többi 30 GMnek is van köze, mert egy béna trade rontja a többi GM játékélményét.

de amúgy tényleg a te dolgod,ha szerinted nincs gond ezzel a traddel akkor minden oké.
braxa88
Én csak magamból indulok ki és én csak a saját csapatommal szoktam foglalkozni, legalábbis 95%-ban biztosan. Az, hogyha más szerintem butaságot csinál az én játékélményemet soha nem befolyásolta vagy befolyásolja. Szóvá tenni meg végképp nem szoktam.

Viszont, hogyha van olyan játékostársam akinek az én - rossznak nyilvánított - tradem a játékélményét negatívan befolyásolta, elrontotta, attól a legőszintébben bocsánatot kérek.
Gergőke
Nem igazán ertem a reakciod. Senki nem bántani akar, csak egyszerűen nem értjük a tradet. Ha van az NFL-ben egy trade, azzal is foglalkozik mindenki. Ugyanis mindenre hatása van. Ennek most éppen az a hatása, hogy egy jó CB-t szerettem volna. Első kort kértek érte és ezutan a trade után már nem is merem azt mondani, hogy második kort adnék érte, mert kiröhögnek. Nicholsonnal ellentétben egy jo, irl 2. korben elkelt játékosról volt szó. De ezek fényében már olcso az első kor, pedig baromir nem az. Ha az itt megszólaló 10 emberből 9 nem érti, Akkor ott valami tényleg furcsa. Bár belőlem csak az irigység beszél, mert a hasonló játékosomat ha 3.korert elviszik már örülök. Elég megnézni, hogy az elmúlt években milyen játékosok mentek el első korert. És nem megsértődni kell ilyenkor. Reid-et se érti majd senki, ha kiderül hogy 3.körert adta el Peters-t. De most éppen egy 4.korben draftolt fel szezont lejátszó S-ről beszélünk. Furcsa lenne ha nem csodálkozna mindenki az értéken.

Peace!!!