GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ez emberek nem bonyolult.
alatriste
szerinted itt senki nem adná meg az OL/OT tag árát Fredericknek?
mert szerintem bőven kapna ennyit a piacon
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
IRL is egyben OL tag btw.
empty taxi
Tényleg nem értitek. Azzal nincs gond hogy a TAG az egész OL-re vonatkozik. Egybe vannak még ha ez "torz" is mert az OL TAG-et konkrétan a T-ök határozzák meg mégis ezt kapják az int OL emberek is.

DE OKÉ!

DE hány C keres IRL TAG körüli pénzt? Megmondom, nem kell googlezni. 0.
Majd 12.980.000 a TAG most. Miközben még mindig Linder a top fizetett C. 10M/y

Az hogy a TAG érték közös nem azt jelenti, hogy a hosszabbításnál az int OL-ek de főleg a C-ek TAG körüli pénzt kapnak.

Ez emberek nem bonyolult.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Értem, ha jövőre adok Coopernek 30M-t évente akkor OBJ GM-je készüljön mert 31-et kell minimum!

Nagyon kíváncsi vagyok Frederick számaira, mert ha a TAG értékét kérték akkor most ugrok ki az ablakon.

Oké, de akkor ha megadom Coopernek a 30M-t OBJ, Evans, Thomas meg többi huszár készüljön mert 1 túlárazás után mehetnek a 31M-os WR pénzek.
alatriste
Ez pontosan igy működik. Adj 30-at nyugodtan, ahhoz fogjuk árazni a többi wr-t. Cousins se azert fog IRL 30 felett kapni, mert a legjobb QB lett hirtelen, hanem mert a legutóbbi értelmes irányító szerződés ennyi volt. Benchmark van.

Egyebkent kb 250.000 dollárral maradtál el a 80%-tol.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
IRL is egyben OL tag btw.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
alatriste, mennyire lettél volna felháborodva tavaly mikor Rajna 9millára taksálta Spencer Waret 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Soha nem az elit játékosokkal van a gond a szerződéshosszabbítás során, hanem a jó/közepes játékosok azok, akiket általában túlárazunk, mert őket nehezebb árazni és/vagy abból kell kiindulni, mi a legjobb helyzet a következő években..

De az elit játékosnál ez nagyjából fix, és őket könnyebb árazni a tag miatt is. Ha valaki nem fizet meg egy elit játékost, akkor csak magát hibáztatja.. szerintem.
Igor
A C legyen már más elkülönítve az OL TAG-től. Az OL TAG-et a T-ök árazzák nem a Centerek. Csak én látom a különbséget? Az, hogy az a TAG értékük rendben van mert egybe számolandók. De a hosszabbítási értéküknél ez hogy lehet kiindulási alap?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Soha nem az elit játékosokkal van a gond a szerződéshosszabbítás során, hanem a jó/közepes játékosok azok, akiket általában túlárazunk, mert őket nehezebb árazni és/vagy abból kell kiindulni, mi a legjobb helyzet a következő években..

De az elit játékosnál ez nagyjából fix, és őket könnyebb árazni a tag miatt is. Ha valaki nem fizet meg egy elit játékost, akkor csak magát hibáztatja.. szerintem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Értem, ha jövőre adok Coopernek 30M-t évente akkor OBJ GM-je készüljön mert 31-et kell minimum!

Nagyon kíváncsi vagyok Frederick számaira, mert ha a TAG értékét kérték akkor most ugrok ki az ablakon (nyugi ház nem lakás).
A legjobban fizetett C az egész OL számokat nézve a 18. legjobban fizetett OL tag. Előtte van 13 T és 4 G.
A TAG pedig a top 5 OL (kvázi top 5 T) fizetése. Egy C igényét ne a T pénz határozza meg.

Persze módosítson az itteni esemény, de az előbbi példát nézve mennyit módosít? Én azt adtam amit megkapott az épp tavaly aláíró top C, ezáltal a legjobban fizetett C lett. De Trav igénye hogy ugrik ehhez képest +20%-nál többet? Miközben azért Ő sem évekkel ezelőtt írt alá, hanem 2016ban, ami azért nem a 4-5 éve kategória. De mondom ennél én nyilván többet adtam.

Marad TAG alatt szóval túlélem a dolgot, csak meg szeretném érteni, hogy jövőre mi alapján kell számolnom majd a hosszabbítását mert ugye itt 2 szer TAG-elni sem lehet érthetetlen okokból. Mennyivel számoljak, mik lesznek a alapjai az igényeinek?
Linder 9.5M-ja? Mert valaki túlfizet egy C-t kb 1.5-2.5M-val?
Oké, de akkor ha megadom Coopernek a 30M-t OBJ, Evans, Thomas meg többi huszár készüljön mert 1 túlárazás után mehetnek a 31M-os WR pénzek.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Maurkice Pouncey nálam jelenleg 8 millió felett keres, holott már közel sem top10 center, szerintem a Rosenhaus bizottság ezt is figyelembe vette, nem csak az IRL számokat, szóval szerintem nem gáz Frederick.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát ha 9.5m az igénye még ha Frederickről is van szó akkor én kérek elnézést. Az az ár erősen túl van tolva. Ikt jóval többet adott mint egy Lindernek kellett volna. Kis híján annyi mint amit IRL kap Linder miközben itt csak 70% a cap.
Az OL TAG meg 9.8M, mert nem külön számolandó T-re meg int OL-re. Amivel nincs is gond, de egy T-t ne keverjünk már egy OTvel. Nem azzal van baj, hogy 7-ért nem ír alá (nem is számítottam rá), hanem hogy ezzel a 7M-val nem vagyok 2. kör határon belül. Ez a fura.
Lang esetében kíváncsi voltam, a saját maga aláírt szerződéshez képest picit itt lejebb áraztátok-e? (Nyilván nem, Fisher a saját szerződése 70%áért is aláírt, Lang a 94%-ért sem. Nyilván Lang 30éves Fisher pedig 27 értem a logikát, ja nem. )
De ezzel gond nincs, mert számoltam azzal, ha nem lesz deal is tuti a 2. kör. Ott is van Lang 2. körre mehet. Teljesen rendben van.
Adams szerződésén épp csak megszáradt a tinta. Ugyan azt adtam neki amit aláírt nemrég. Deal! Teljesen jó, a másik 3 esetben csak beajánlottam vmit, nem lett deal ez van, azok nem fájnak, számítottam rá.

Most a QB poszt nem tudom hogy jön a C-hez meg a TAG értékhez. Az OL-taget nyilván az OT-k húzzák fel ami jól is van így, de egy C-t ne OT hoz hasonlítsunk már. Továbbá saját játékosok saját szerződést hoztam példának. Amit Frederick aláírt afelé adtam az értéket kicsivel. Nem sokkal picivel felé amit maga Frederick írt alá. Na most ha a saját szerződése feletti összeget adok és AZ nincs 80%-ba se azt nem értem bocsi.
alatriste
Tehát ha most Landry majd IRL aláír 15 milláért évente, akkor OBJ új szerződése nem lesz ennél nagyobb, mert hát Landry túl van fizetve, ennyit nem kellene kapnia? A játékosok és az ügynökök nézik a többi szerződést.

A QB poszt meg arra volt példa, hogy IRL brutálisan emelkednek a legjobb szerződések évről évre, így Frederick korábban kötött szerződését Linder friss szerződéséhez hasonlítani pont olyan, mint Garoppolo vagy a leendő Cousins szerződést alapul venni itt a játékban.

Emellett tuti biztos vagyok benne, hogy Frederick ha FA lesz véletlenül a játékban, akkor 8,5 millió USD felett fog leszerződni.
somoskovig
Olvass már tovább eggyet, nyilván többet fog kérni Fred mint Linder kapott. 10% több, 15, mindegy de nem 25%al.
Ha en megadom amit Linder alairt akkor csak akkor nem mehetek 2. korre ha ehhez kepest Travis igenye +20% ami viszont mar eleg irrealis.
Az hogy Ikt mit adott Lindernek itr a jatekban mit befolyasol? Mikor elorre araztatok? Ha tavaly fizette volna igy meg Lindert akkor igen. De ez 2 jatekos egyszerre kapott ajanlatot. Hogy lenne már egymásra hatásuk? Ha lenne a 2 szerzodes kozott 1 ligaev akkor persze. De nem volt. Független volt a 2.
Amúgy nem is értem ki ellen érvelsz. Nem baj ha többet kér ez a normális. Mindig az altualisan alári a legjobban fizetett. De nem +20% legyen az igenye...
Landry pelda megintcsak nem ertem. Nyilvan OBJ, Evans stb a topok egymas folé mennek mindig. Ezt mondom én is. A saját érveimet hozod fel te is. Én a mértéket nem értem.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2.körös hirdetés hogy/mikor lesz?
szeritem ez már mehetne folyamatosan.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Hát ha 9.5m az igénye még ha Frederickről is van szó akkor én kérek elnézést. Az az ár erősen túl van tolva. Ikt jóval többet adott mint egy Lindernek kellett volna. Kis híján annyi mint amit IRL kap Linder miközben itt csak 70% a cap.
Az OL TAG meg 9.8M, mert nem külön számolandó T-re meg int OL-re. Amivel nincs is gond, de egy T-t ne keverjünk már egy OTvel. Nem azzal van baj, hogy 7-ért nem ír alá (nem is számítottam rá), hanem hogy ezzel a 7M-val nem vagyok 2. kör határon belül. Ez a fura.
Lang esetében kíváncsi voltam, a saját maga aláírt szerződéshez képest picit itt lejebb áraztátok-e? (Nyilván nem, Fisher a saját szerződése 70%áért is aláírt, Lang a 94%-ért sem. Nyilván Lang 30éves Fisher pedig 27 értem a logikát, ja nem. )
De ezzel gond nincs, mert számoltam azzal, ha nem lesz deal is tuti a 2. kör. Ott is van Lang 2. körre mehet. Teljesen rendben van.
Adams szerződésén épp csak megszáradt a tinta. Ugyan azt adtam neki amit aláírt nemrég. Deal! Teljesen jó, a másik 3 esetben csak beajánlottam vmit, nem lett deal ez van, azok nem fájnak, számítottam rá.

Most a QB poszt nem tudom hogy jön a C-hez meg a TAG értékhez. Az OL-taget nyilván az OT-k húzzák fel ami jól is van így, de egy C-t ne OT hoz hasonlítsunk már. Továbbá saját játékosok saját szerződést hoztam példának. Amit Frederick aláírt afelé adtam az értéket kicsivel. Nem sokkal picivel felé amit maga Frederick írt alá. Na most ha a saját szerződése feletti összeget adok és AZ nincs 80%-ba se azt nem értem bocsi.
alatriste
Tehát ha most Landry majd IRL aláír 15 milláért évente, akkor OBJ új szerződése nem lesz ennél nagyobb, mert hát Landry túl van fizetve, ennyit nem kellene kapnia? A játékosok és az ügynökök nézik a többi szerződést.

A QB poszt meg arra volt példa, hogy IRL brutálisan emelkednek a legjobb szerződések évről évre, így Frederick korábban kötött szerződését Linder friss szerződéséhez hasonlítani pont olyan, mint Garoppolo vagy a leendő Cousins szerződést alapul venni itt a játékban.

Emellett tuti biztos vagyok benne, hogy Frederick ha FA lesz véletlenül a játékban, akkor 8,5 millió USD felett fog leszerződni.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Travis Frederick 7M-ra nem????? Nem mehet 2. kör se?????
A top center kereset irl most Linder évi 10M átlaggal.

Az itteni 8.4M fölötti igény IRL 11M fölötti.

alatriste
Tehát szerinted ha most hosszabbítana Frederick (aki messze jobb center, mint Linder szerintem, top 2 vs top 10), akkor nem kérne el 1 millióval (10%-kal) többet, mint a jelenlegi legjobb center szerződés?
somoskovig
Többet kérne el. Én olyat ajánlottam amit Linder kapott. Ha ő többet kér 10%-al akkor még mindig benne vagyok a 20%-os puffer zónában. Én azt adtam amit megkapott Linder. Ha erre ráemel 10%ot Travis mert jogosan többet akar kapni akár 10% akkor még mindig 90%os az offerem. De 80-at se érte el!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nick Perry meg aláír 7M-ért évente mikor IRL tavaly firkantotta alá a 12M átlagos szerződését ~ ami nálunk 8,4 lenne.

Eric Fisher 6M, IRL 12, ami ugye megint csak 8,4...
alatriste
Szerintem azért ne az legyen az egyetlen faktor, hogy ki mennyiért ír alá ír...
Igor
Így van, akkor Garoppolo szerződése alapján, ami itt lenne kb. 25 millió, egy Brady hosszabbításra mondtunk volna 35-öt? Miközben a franchise tag nincs 18 millió?

Másik, Frederick: Iktriad most nyomott be itt 9.500.000$-t Lindernek, kiszivárogtak a tárgyalások, ezek után nyilván Frederick nem fog aláírni 7 milláért.

De igaza van Igornak, hadd legyünk már máshogy hülyék, mint az IRL GM-ek és ügynökök (meg játékosok).
somoskovig
Hát ha 9.5m az igénye még ha Frederickről is van szó akkor én kérek elnézést. Az az ár erősen túl van tolva. Ikt jóval többet adott mint egy Lindernek kellett volna. Kis híján annyi mint amit IRL kap Linder miközben itt csak 70% a cap.
Az OL TAG meg 9.8M, mert nem külön számolandó T-re meg int OL-re. Amivel nincs is gond, de egy T-t ne keverjünk már egy OTvel. Nem azzal van baj, hogy 7-ért nem ír alá (nem is számítottam rá), hanem hogy ezzel a 7M-val nem vagyok 2. kör határon belül. Ez a fura.
Lang esetében kíváncsi voltam, a saját maga aláírt szerződéshez képest picit itt lejebb áraztátok-e? (Nyilván nem, Fisher a saját szerződése 70%áért is aláírt, Lang a 94%-ért sem. Nyilván Lang 30éves Fisher pedig 27 értem a logikát, ja nem. )
De ezzel gond nincs, mert számoltam azzal, ha nem lesz deal is tuti a 2. kör. Ott is van Lang 2. körre mehet. Teljesen rendben van.
Adams szerződésén épp csak megszáradt a tinta. Ugyan azt adtam neki amit aláírt nemrég. Deal! Teljesen jó, a másik 3 esetben csak beajánlottam vmit, nem lett deal ez van, azok nem fájnak, számítottam rá.

Most a QB poszt nem tudom hogy jön a C-hez meg a TAG értékhez. Az OL-taget nyilván az OT-k húzzák fel ami jól is van így, de egy C-t ne OT hoz hasonlítsunk már. Továbbá saját játékosok saját szerződést hoztam példának. Amit Frederick aláírt afelé adtam az értéket kicsivel. Nem sokkal picivel felé amit maga Frederick írt alá. Na most ha a saját szerződése feletti összeget adok és AZ nincs 80%-ba se azt nem értem bocsi.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Travis Frederick 7M-ra nem????? Nem mehet 2. kör se?????
A top center kereset irl most Linder évi 10M átlaggal.

Az itteni 8.4M fölötti igény IRL 11M fölötti.

alatriste
Tehát szerinted ha most hosszabbítana Frederick (aki messze jobb center, mint Linder szerintem, top 2 vs top 10), akkor nem kérne el 1 millióval (10%-kal) többet, mint a jelenlegi legjobb center szerződés?

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Néhány összegző statisztika:

130 hosszabbítási ajánlat érkezett, ebből 62-re mondtak kapásból nemet a játékosok. Ha ebből levesszük az élő szerződéssel rendelkezőket, meg azokat, ahol a GM méltatlanul alacsony összeggel próbálkozott, kb. 40-45 elutasítás marad, ami durván egyharmada a teljesnek.

31 esetben kerül sor újabb tárgyalásra, míg 37 esetben azonnal megszületett az új szerződés. Ha a 2. körben a GM-ek a megtartás mellett döntenek, akkor 68 játékos maradhat eredeti csapatánál, ami az összes ajánlat több, mint fele.

A meghosszabbított szerződéseknél átlagban 13%-kal lettek túlfizetve a játékosok. A legdurvább KLaci egyetlen hosszabbítása volt, ő 53%-kal ajánlott többet Dee Fordnak, mint amit a játékos szeretett volna kapni. A legpontosabb pedig Rataxes lett, aki éppen 20.000 dollárral adott többet Kyle Fullernek, mint amennyi a minimum szükséges 95% lett volna (8.000.000$ vs. 7.980.000$).

Franchise tag feletti összeget 13-an kértek összesen a 130-ból, ebből 5 DE, 2 DT, 2 OL, 1 WR, 1 QB, 1 S, 1 CB. Ebből a 13-ból egyébként még 3-an aláírtak (volna) franchise tag alatt a 95%-os szabály alapján, vagyis összesen 10 olyan van, akinek valóban többet kellett volna fizetni, mint a franchise tag. A 13 főből 2 azonnal aláírt, 3 nem, a maradék 8 még tárgyal a 2. körben.
somoskovig
Mondjuk ez az utolsó bekezdés így azért ad elég sok plusz infót, a második körre annál a 8 embernél.. még akkor is ha a 80% alapján lehet számolni, ezzel lehet hogy van olyan eset h pontosabban be tudja lőni az adott GM.
Igor
Szerintem aki a 80%-ból nem tud 95%-ot számolni, annak ez se ad pluszt. 😊 De értem, mire gondolsz, ellenben szerintem ez nem akkora segítség. Ha mégis, akkor bocsánat, mondjuk azt, hogy a nagy szerződéseknél különösen alaposan utánanéztek a GM-ek.

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Nick Perry meg aláír 7M-ért évente mikor IRL tavaly firkantotta alá a 12M átlagos szerződését ~ ami nálunk 8,4 lenne.

Eric Fisher 6M, IRL 12, ami ugye megint csak 8,4...
alatriste
Szerintem azért ne az legyen az egyetlen faktor, hogy ki mennyiért ír alá ír...
Igor
Így van, akkor Garoppolo szerződése alapján, ami itt lenne kb. 25 millió, egy Brady hosszabbításra mondtunk volna 35-öt? Miközben a franchise tag nincs 18 millió?

Másik, Frederick: Iktriad most nyomott be itt 9.500.000$-t Lindernek, kiszivárogtak a tárgyalások, ezek után nyilván Frederick nem fog aláírni 7 milláért.

De igaza van Igornak, hadd legyünk már máshogy hülyék, mint az IRL GM-ek és ügynökök (meg játékosok).

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Néhány összegző statisztika:

130 hosszabbítási ajánlat érkezett, ebből 62-re mondtak kapásból nemet a játékosok. Ha ebből levesszük az élő szerződéssel rendelkezőket, meg azokat, ahol a GM méltatlanul alacsony összeggel próbálkozott, kb. 40-45 elutasítás marad, ami durván egyharmada a teljesnek.

31 esetben kerül sor újabb tárgyalásra, míg 37 esetben azonnal megszületett az új szerződés. Ha a 2. körben a GM-ek a megtartás mellett döntenek, akkor 68 játékos maradhat eredeti csapatánál, ami az összes ajánlat több, mint fele.

A meghosszabbított szerződéseknél átlagban 13%-kal lettek túlfizetve a játékosok. A legdurvább KLaci egyetlen hosszabbítása volt, ő 53%-kal ajánlott többet Dee Fordnak, mint amit a játékos szeretett volna kapni. A legpontosabb pedig Rataxes lett, aki éppen 20.000 dollárral adott többet Kyle Fullernek, mint amennyi a minimum szükséges 95% lett volna (8.000.000$ vs. 7.980.000$).

Franchise tag feletti összeget 13-an kértek összesen a 130-ból, ebből 5 DE, 2 DT, 2 OL, 1 WR, 1 QB, 1 S, 1 CB. Ebből a 13-ból egyébként még 3-an aláírtak (volna) franchise tag alatt a 95%-os szabály alapján, vagyis összesen 10 olyan van, akinek valóban többet kellett volna fizetni, mint a franchise tag. A 13 főből 2 azonnal aláírt, 3 nem, a maradék 8 még tárgyal a 2. körben.
somoskovig
Mondjuk ez az utolsó bekezdés így azért ad elég sok plusz infót, a második körre annál a 8 embernél.. még akkor is ha a 80% alapján lehet számolni, ezzel lehet hogy van olyan eset h pontosabban be tudja lőni az adott GM.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Néhány összegző statisztika:

130 hosszabbítási ajánlat érkezett, ebből 62-re mondtak kapásból nemet a játékosok. Ha ebből levesszük az élő szerződéssel rendelkezőket, meg azokat, ahol a GM méltatlanul alacsony összeggel próbálkozott, kb. 40-45 elutasítás marad, ami durván egyharmada a teljesnek.

31 esetben kerül sor újabb tárgyalásra, míg 37 esetben azonnal megszületett az új szerződés. Ha a 2. körben a GM-ek a megtartás mellett döntenek, akkor 68 játékos maradhat eredeti csapatánál, ami az összes ajánlat több, mint fele.

A meghosszabbított szerződéseknél átlagban 13%-kal lettek túlfizetve a játékosok. A legdurvább KLaci egyetlen hosszabbítása volt, ő 53%-kal ajánlott többet Dee Fordnak, mint amit a játékos szeretett volna kapni. A legpontosabb pedig Rataxes lett, aki éppen 20.000 dollárral adott többet Kyle Fullernek, mint amennyi a minimum szükséges 95% lett volna (8.000.000$ vs. 7.980.000$).

Franchise tag feletti összeget 13-an kértek összesen a 130-ból, ebből 5 DE, 2 DT, 2 OL, 1 WR, 1 QB, 1 S, 1 CB. Ebből a 13-ból egyébként még 3-an aláírtak (volna) franchise tag alatt a 95%-os szabály alapján, vagyis összesen 10 olyan van, akinek valóban többet kellett volna fizetni, mint a franchise tag. A 13 főből 2 azonnal aláírt, 3 nem, a maradék 8 még tárgyal a 2. körben.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nick Perry meg aláír 7M-ért évente mikor IRL tavaly firkantotta alá a 12M átlagos szerződését ~ ami nálunk 8,4 lenne.

Eric Fisher 6M, IRL 12, ami ugye megint csak 8,4...
alatriste
Szerintem azért ne az legyen az egyetlen faktor, hogy ki mennyiért ír alá IRL...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Travis Frederick 7M-ra nem????? Nem mehet 2. kör se?????
...
alatriste
hát 7millára ne is
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nick Perry meg aláír 7M-ért évente mikor IRL tavaly firkantotta alá a 12M átlagos szerződését ~ ami nálunk 8,4 lenne.

Eric Fisher 6M, IRL 12, ami ugye megint csak 8,4...


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Travis Frederick 7M-ra nem????? Nem mehet 2. kör se?????
A top center kereset irl most Linder évi 10M átlaggal. Az nálunk mivel kb a sapka 70%-val játszunk 7M. Értem, hogy a legjobban fizetett C akar lenni, amiért ez a 7M inkább 7.4-8 vagy maaaax 8, de az élből nem azt jelenti, hogy 8.4M fölötti az igénye!!!
Az itteni 8.4M fölötti igény IRL 11M fölötti.
Teszem hozzá Travis IRL 2024ig van szerződés alatt évi 9.4M-val. (6év 56M-val írt alá, tehát 9,3M átlagot írt alá IRL), erre nálunk az igénye 11M fölötti??????

A többi reális, Lang esetében nem tudom hova esek a 80%-nak, de tavaly írt alá ő is, 9.5ös átlaggal, ami nálunk 6.65ös átlag. Ennél én picit kevesebbet adtam (6.2) ami 93%-a annak amit tavaly irt alá. Tehát remélem nem az alsó felét súrolom a dolognak.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nabazz, Fitznél azt mondom ok, de hogy Linvalnál még a 80%-ot se ütöm meg, ez most meglepett..

szerk: ó,basszus.. ignore, rossz számot küldtem Linvalra, fakk.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Nemsokára felrakom az egészet, sajnos most a hatékonyság oltárán meghal a művészet, szóval verset és hasonlókat senki ne várjon, előre is bocsi. 😊