GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
szerződések beírására kérek szépen egy kis határidő kitolást! (Leo Williams+Bosher)
Habi
FA-piac nyitásáig kellene, mert akkor mindenkinek cap limit alatt kell lennie. Addig meg tudod oldani?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
De így is tuti biztos, hogy a mi piacunkon úgy kapott volna 12millát (IRL 100%-nak 17m),
Chargers LT
A piacon vagy Róziként? Utóbbit nem hiszem.. és szerintem Sherman pont rossz példa,

De mondom, aki kritikus, az javasoljon valami alternatív módszert is.. mert át lehet tervezni az egész folyamatot, ha van jobb ötlet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szerződések beírására kérek szépen egy kis határidő kitolást! (Leo Williams+Bosher)


JT Daniels fan
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szerintem meg a 70% a bullshit. az egy dolog hogy a cap kb 70%, de egy csomóposzton a top szerződések messze van a 70%tól, alatta vagy fölötte vannak. teljesen más ez a játék mint IRL.

én nagyjából prbálok következetes lenni az árazásnál, de a 70%ot, vagy IRL szerződéseket nem néztem. Előző éveket, illetve nyílván az IRL teljesítményt néztem, és az alapán rangsoroltam a posztokon a játékosokat majd lőttem be az árakat.

rohadt nehéz dolog a rózizás, mert nem lehet jól csinálni, lehetetlen. De szerintem semmi baj nincs ezzel a módszerrel, amíg egy játékosnál csak egy 1 elborult összeg van, mert az kiesik, ha kettő ilyen van, akkor már ugye gond van.
de ha növeljük jövőre a rózicsapatot, mondjuk 8ra, akkor 2-2 kieső összegnél is már 4 rózi áraz. 9 fős csapatnál ez még jobb.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Már hárman biztos írták, hogy "de mennyit kapna FA-n, biztos jól megfizetnék"...😀 ez szerintem az egyik legnagyobb bullshit 😊 Egyrészt ez a "mi lenne, ha..." lol, másrészt naná bameg, hogy FA-n bárkit jól megfizetnek (itt nálunk főleg), pláne, ha top playa. Mert mindig lesz legalább egy olyan GM, aki vagy be van épp baszva 😀 vagy a cap fele megvan, stb...ilyen feltételezésre alapozni, hasonlítani, viszonyítani szerintem nem jó dolog. Brady és számos játékos is kapott volna csilliárdokat, ha kimegy a piacra. De nem ment ki sem ő, sem sokan, hanem aláírtak normál, de korrekt pénzekért azért, mert PO vagy SB contender csapatban voltak, vagy mert hometown volt, vagy mert épp ők voltak bebaszva 😀
Ott van pl. Sherman szerződése aki most kelt el a piacon évi 13 m-ért IRL. Ami a mi 70%-unkal számolva 9,1m. Pedig ő aztán elit playa. Nálunk a CB tag 10,5 m. De így is tuti biztos, hogy a mi piacunkon úgy kapott volna 12millát (IRL 100%-nak 17m), hogy csak úgy zörög, mert lett volna valaki ekkora vadállat, ha épp jó napja van, mert süt a nap, vagy másnapos, vagy nagy a cap, vagy imádja Shermant.
Tavaly már írtam erről, hogy ez nagy lufit eredményez, ha ahhoz kezdünk árazni, amit 1-2 ember megtehet itt és meg is tesz, mert csak..., vagy feltételezésekre hagyatkozunk, hogy piacon tuti sokat kapna 😊

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Én nem így árazok (abszolút nem néztem caphelyzetet, csak IRL számokat/játékbeli tageket és szerződéseket/egymáshoz hasonlítottam az adott poszt játékosait), szóval kikérem magamnak 😛

Amúgy meg Somos-t egyetlen betű választja el Sorostól.... (és nem sok a Simi(c)s(ka)-tol.....

Nem csoda, h g..i módon áraz 😛
Véletlen?
I don't think so.
Igor
Naaa....

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ez a "kiszivárogtak a tárgyalások"...kinek? Jah a róziknak, vagy rózinak...nem alatristenak. IRL példa volt ugye hozva: "A játékosok és ügynökök nézik a többi szerződést"...jah, de a GM-ek is látják ám 😊 De megintcsak nem itt! Alatriste nyilván nem tudott semmit IK szerződés ajánlatáról egy másik playának. Tök jó, hogy olyan dologra van hivatkozás, amire IRL lehet is, de itt csak akkor lehetne, ha Iktriad ajánlatáról, és/vagy Linder 9,5 millájáról értesül Alatriste, (ahogy IRL is) és akkor tudja, hogy esetleg Frederick is többet fog kérni, vagy min. értesíteni kell a GM-eket, hogy xy ennyit ajánlott és ahhoz igazodj te is, küldj másik ajánlatot, vagy akrámi...csak ez meg ugye kivitelezhetetlen lenne 😊
Tehát rendben lenne a dolog, de nem így. Én elhiszem, hogy mindenki másként gondolkozik (bár nagyon máskénk nem lehet) és máshogy áraz, de ilyen számunkra "rejtett" dolgot nem kellene figyelmbe venni.
Chargers LT
Amikor áraztunk, mi sem tudtuk még Iktriad ajánlatát nyilván, ezzel csak arra akartam utalni a jelek szerint nem elég egyértelműen, hogy ha egy offseason során két elit játékos szerződik azonos poszton, akkor fura lenne, ha az egyik (aki a jobb játékos) 20%-kal olcsóbb szerződést írna alá. Erre vonatkozott pl. a Garoppolo - Cousins példa IRL.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én nem így árazok (abszolút nem néztem caphelyzetet, csak IRL számokat/játékbeli tageket és szerződéseket/egymáshoz hasonlítottam az adott poszt játékosait), szóval kikérem magamnak 😛

Amúgy meg Somos-t egyetlen betű választja el Sorostól.... és nem sok a Simi(c)s(ka)-tol.....

Nem csoda, h g..i módon áraz 😛
Véletlen?
I don't think so.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Frederick mennyit fog kapni FAn, 9 milliót, 10 milliót? így szerintem tök jogos, hogy a 7milliós ajánlaot elkergette.
lehet jönni franchise tag pénzzel, Linderrel, meg bármivel, ha egy játékos megkapna X millió pénzt FAn, akkor miért írna alá itt a játékban X minusz Y pénzért.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Nick Perry meg aláír 7M-ért évente mikor IRL tavaly firkantotta alá a 12M átlagos szerződését ~ ami nálunk 8,4 lenne.

Eric Fisher 6M, IRL 12, ami ugye megint csak 8,4...
alatriste
Szerintem azért ne az legyen az egyetlen faktor, hogy ki mennyiért ír alá ír...
Igor
Másik, Frederick: Iktriad most nyomott be itt 9.500.000$-t Lindernek, kiszivárogtak a tárgyalások, ezek után nyilván Frederick nem fog aláírni 7 milláért.

De igaza van Igornak, hadd legyünk már máshogy hülyék, mint az IRL GM-ek és ügynökök (meg játékosok).
somoskovig
Ezt én kicsit etikátlannak tartom így, ahogy van ebben a formában. Több dolog miatt is. Mivel ez a játék az IRL "életre" épül, inkább ahhoz legyen hasonló, mint sem. Egy IRL szerződés még mindig legyen jobban mérlegelve, mint egy xy GM által ajánlott gigaszerződés itt. Azért, mert XY megteheti, mert kurva sok pénze van, vagy imádja a játékost, vagy épp jó napja van 😀 stb, stb okai lehetnek, hogy egy playát bőven nagy lóvéért irat alá itt. De ezért ne egy másik GM játékos szívjon, mert neki is van egy playa azon a poszton, akivel épp hosszabbítania kell, és egyébként korrekt fizetést ajánlott.
Igazából amiért főleg etikátlan az az, hogy elhangzott, mint magyarázat: "Tehát ha most Landry majd IRL aláír 15 milláért évente, akkor OBJ új szerződése nem lesz ennél nagyobb, mert hát Landry túl van fizetve, ennyit nem kellene kapnia? A játékosok és az ügynökök nézik a többi szerződést. "
Ez a "kiszivárogtak a tárgyalások"...kinek? Jah a róziknak, vagy rózinak...nem alatristenak. IRL példa volt ugye hozva: "A játékosok és ügynökök nézik a többi szerződést"...jah, de a GM-ek is látják ám 😊 De megintcsak nem itt! Alatriste nyilván nem tudott semmit IK szerződés ajánlatáról egy másik playának. Tök jó, hogy olyan dologra van hivatkozás, amire IRL lehet is, de itt csak akkor lehetne, ha Iktriad ajánlatáról, és/vagy Linder 9,5 millájáról értesül Alatriste, (ahogy IRL is) és akkor tudja, hogy esetleg Frederick is többet fog kérni, vagy min. értesíteni kell a GM-eket, hogy xy ennyit ajánlott és ahhoz igazodj te is, küldj másik ajánlatot, vagy akrámi...csak ez meg ugye kivitelezhetetlen lenne 😊
Tehát rendben lenne a dolog, de nem így. Én elhiszem, hogy mindenki másként gondolkozik (bár nagyon máskénk nem lehet) és máshogy áraz, de ilyen számunkra "rejtett" dolgot nem kellene figyelmbe venni.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Illetve valahol van egy kalkulátor, amivel könnyen ellenőrizhető. Csak fingom sincs hol 😊
gabokocka
 klaci.uw.hu/

Erre gondolsz? 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Illetve valahol van egy kalkulátor, amivel könnyen ellenőrizhető. Csak fingom sincs hol 😊
gabokocka
rosterek topic
 klaci.uw.hu/
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Illetve valahol van egy kalkulátor, amivel könnyen ellenőrizhető. Csak fingom sincs hol 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
A cut büntetések számolása után jön a másik kritikus pont, a változó összegű szerződések. Kérném, hogy aki ilyenre vetemedik, az előtte nézze át a szabályzat vonatkozó részét.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
IRL is egyben OL tag btw.
empty taxi
Tényleg nem értitek. Azzal nincs gond hogy a TAG az egész OL-re vonatkozik. Egybe vannak még ha ez "torz" is mert az OL TAG-et konkrétan a T-ök határozzák meg mégis ezt kapják az int OL emberek is.

DE OKÉ!

DE hány C keres IRL TAG körüli pénzt? Megmondom, nem kell googlezni. 0.
Majd 12.980.000 a TAG most. Miközben még mindig Linder a top fizetett C. 10M/y

Az hogy a TAG érték közös nem azt jelenti, hogy a hosszabbításnál az int OL-ek de főleg a C-ek TAG körüli pénzt kapnak.

Ez emberek nem bonyolult.
alatriste
1) meg lennék lepve, ha Frederick megkérte volna a játékbeli taget (asszem somos is erre utalt), vagy hogy annyit kap-e mint amit az elit OT-k kértek/kapnak majd..

2) meg lehet nézni, hogy a játékbeli tag / IRL tag arány ált magasabb mint 70% (nem sokkal, OL-nél asszem 80% körüli, mertmi jobban megfizetjük az elit embereket), ezzel is érdemes lett volna kalkulálni...
(viszont mivel a vetmin ugyanannyi, ált. a közepes/jó játékosok kapnak kevesebbet mint IRL 70%)

3) várjuk már meg mennyit kért Frederick, mielőtt ennyi sírunk... biztos vagyok benne, hogy csomó embert sokkal jobban "félreáraztunk", ráadásul a fenti 2 pont alapján pont nem úgy tűnik h nagyon félreáraztuk.
De ha ennyire kell neked, akkor rádobhattál volna egy kis hometown bónuszt, ha kedvenc és mindenképp meg akarod tartani..
Igor
TAG alatt van, marad mindenképp! 😀
Én csak jót szórakozok ezen. De végre valaki, aki indokolt is, amit köszönök. Jövőre (amikor már a TAG nem véd meg). Majd akkor rádobok amennyit nem szégyenlek. Idén a TAG alatt ellesz mint hal a vízben én meg okultam, hogy az én gondolatmenetem nem teljesen az amit itt alkalmazni kell. Ami megint csak nem gond, most már tudok róla.
Az IRL és itteni TAG %-ot nem néztem de végre valaki aki indokolja, hogy miért több az ár mint amihez én (IRL viszonyok) viszonyítok. 😊

Köszönöm, végeztem, sorry akinek a sok olvasás után már tikkel a szeme! 😊
alatriste
Nézd, lehet a te gondolatmeneted alapján is.. de akkor valószínűleg kevesebb elit játékosod lesz, és több "jó/közepes"
Talán gabo volt aki korábbi években gyakran épít(ett) FA piacról így, én meg a QB posztot szoktam mindig így megoldani.

Ha van a Rózenhausra egy alternatív javaslat, azt is meghallgatjuk, vagy jövőre több ember kell, árazz te is! (ahogy Ádi írta, hátha akkor olcsóbb lesz picivel a dolog)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
IRL is egyben OL tag btw.
empty taxi
Tényleg nem értitek. Azzal nincs gond hogy a TAG az egész OL-re vonatkozik. Egybe vannak még ha ez "torz" is mert az OL TAG-et konkrétan a T-ök határozzák meg mégis ezt kapják az int OL emberek is.

DE OKÉ!

DE hány C keres IRL TAG körüli pénzt? Megmondom, nem kell googlezni. 0.
Majd 12.980.000 a TAG most. Miközben még mindig Linder a top fizetett C. 10M/y

Az hogy a TAG érték közös nem azt jelenti, hogy a hosszabbításnál az int OL-ek de főleg a C-ek TAG körüli pénzt kapnak.

Ez emberek nem bonyolult.
alatriste
1) meg lennék lepve, ha Frederick megkérte volna a játékbeli taget (asszem somos is erre utalt), vagy hogy annyit kap-e mint amit az elit OT-k kértek/kapnak majd..

2) meg lehet nézni, hogy a játékbeli tag / IRL tag arány ált magasabb mint 70% (nem sokkal, OL-nél asszem 80% körüli, mertmi jobban megfizetjük az elit embereket), ezzel is érdemes lett volna kalkulálni...
(viszont mivel a vetmin ugyanannyi, ált. a közepes/jó játékosok kapnak kevesebbet mint IRL 70%)

3) várjuk már meg mennyit kért Frederick, mielőtt ennyi sírunk... biztos vagyok benne, hogy csomó embert sokkal jobban "félreáraztunk", ráadásul a fenti 2 pont alapján pont nem úgy tűnik h nagyon félreáraztuk.
De ha ennyire kell neked, akkor rádobhattál volna egy kis hometown bónuszt, ha kedvenc és mindenképp meg akarod tartani..
Igor
TAG alatt van, marad mindenképp! 😀
Én csak jót szórakozok ezen. De végre valaki, aki indokolt is, amit köszönök. Jövőre (amikor már a TAG nem véd meg). Majd akkor rádobok amennyit nem szégyenlek. Idén a TAG alatt ellesz mint hal a vízben én meg okultam, hogy az én gondolatmenetem nem teljesen az amit itt alkalmazni kell. Ami megint csak nem gond, most már tudok róla.
Az IRL és itteni TAG %-ot nem néztem de végre valaki aki indokolja, hogy miért több az ár mint amihez én (IRL viszonyok) viszonyítok. 😊

Köszönöm, végeztem, sorry akinek a sok olvasás után már tikkel a szeme! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor, jövőre kellemes lesz a 18 milliós guard párosod 😊
somoskovig
Jó, de idén csak 13.5, az baráti. És IRL építek csapatot, nem Maddennek 😛

Amúgy olcsóbbak mint Norwell (Martin/Lang/Bitonio??), ráadásul ugye Yanda TOP 1 guard 😉 és spóroltam is vele. Sittonnál lehet h sokat fizettem, de szerintem ő is TOP 5 közeli, csak hát CHI fal....

Nem baj, így még két évig falembert nem kell draftolni, ahhoz nem nagyon értek úgyse. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
IRL is egyben OL tag btw.
empty taxi
Tényleg nem értitek. Azzal nincs gond hogy a TAG az egész OL-re vonatkozik. Egybe vannak még ha ez "torz" is mert az OL TAG-et konkrétan a T-ök határozzák meg mégis ezt kapják az int OL emberek is.

DE OKÉ!

DE hány C keres IRL TAG körüli pénzt? Megmondom, nem kell googlezni. 0.
Majd 12.980.000 a TAG most. Miközben még mindig Linder a top fizetett C. 10M/y

Az hogy a TAG érték közös nem azt jelenti, hogy a hosszabbításnál az int OL-ek de főleg a C-ek TAG körüli pénzt kapnak.

Ez emberek nem bonyolult.
alatriste
1) meg lennék lepve, ha Frederick megkérte volna a játékbeli taget (asszem somos is erre utalt), vagy hogy annyit kap-e mint amit az elit OT-k kértek/kapnak majd..

2) meg lehet nézni, hogy a játékbeli tag / IRL tag arány ált magasabb mint 70% (nem sokkal, OL-nél asszem 80% körüli, mertmi jobban megfizetjük az elit embereket), ezzel is érdemes lett volna kalkulálni...
(viszont mivel a vetmin ugyanannyi, ált. a közepes/jó játékosok kapnak kevesebbet mint IRL 70%)

3) várjuk már meg mennyit kért Frederick, mielőtt ennyi sírunk... biztos vagyok benne, hogy csomó embert sokkal jobban "félreáraztunk", ráadásul a fenti 2 pont alapján pont nem úgy tűnik h nagyon félreáraztuk.
De ha ennyire kell neked, akkor rádobhattál volna egy kis hometown bónuszt, ha kedvenc és mindenképp meg akarod tartani..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez emberek nem bonyolult.
alatriste
szerinted itt senki nem adná meg az OL/OT tag árát Fredericknek?
mert szerintem bőven kapna ennyit a piacon
kristof
Megint babot a hússal. Az hogy FA-n a licitharcba egy FHoF játékos mennyit kap megint nem releváns hisz az FA minden jobb játékost túláraz. Ezrét kell őket megvenni trade-ben hogy ne FA-n kelljen elmenni az egekig. Az FA-n a határ a csillagos ég.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
alatriste, mennyire lettél volna felháborodva tavaly mikor Rajna 9millára taksálta Spencer Waret 😀
braxa88
Itt a játékban 9M??? Wow! Ez az a Ware aki amúgy álruhás L. Bell és csak olyan fedőneve a Ware mint Batmannak a Wayne? Még ha elég jó is volt 16végén, azért a 900y 7TD -re 9M?
Csodálkozom, hogy nem adta meg a GM-je. 😀 😀 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Igor, jövőre kellemes lesz a 18 milliós guard párosod 😊

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ez emberek nem bonyolult.
alatriste
szerinted itt senki nem adná meg az OL/OT tag árát Fredericknek?
mert szerintem bőven kapna ennyit a piacon
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
IRL is egyben OL tag btw.
empty taxi
Tényleg nem értitek. Azzal nincs gond hogy a TAG az egész OL-re vonatkozik. Egybe vannak még ha ez "torz" is mert az OL TAG-et konkrétan a T-ök határozzák meg mégis ezt kapják az int OL emberek is.

DE OKÉ!

DE hány C keres IRL TAG körüli pénzt? Megmondom, nem kell googlezni. 0.
Majd 12.980.000 a TAG most. Miközben még mindig Linder a top fizetett C. 10M/y

Az hogy a TAG érték közös nem azt jelenti, hogy a hosszabbításnál az int OL-ek de főleg a C-ek TAG körüli pénzt kapnak.

Ez emberek nem bonyolult.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Értem, ha jövőre adok Coopernek 30M-t évente akkor OBJ GM-je készüljön mert 31-et kell minimum!

Nagyon kíváncsi vagyok Frederick számaira, mert ha a TAG értékét kérték akkor most ugrok ki az ablakon.

Oké, de akkor ha megadom Coopernek a 30M-t OBJ, Evans, Thomas meg többi huszár készüljön mert 1 túlárazás után mehetnek a 31M-os WR pénzek.
alatriste
Ez pontosan igy működik. Adj 30-at nyugodtan, ahhoz fogjuk árazni a többi wr-t. Cousins se azert fog IRL 30 felett kapni, mert a legjobb QB lett hirtelen, hanem mert a legutóbbi értelmes irányító szerződés ennyi volt. Benchmark van.

Egyebkent kb 250.000 dollárral maradtál el a 80%-tol.