GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Miközben élőben is aláírt 16+ millióért / 18 milliáért első 3 évre... és megint csak elit játékosról van szó.
Igor
És egy A Robinson 14/évért ír alá IRL, az itt 9,8 lenne kb
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hiv közleményekekből.

"A "tömeges" lemaradásra való tekintettel 24 órával meghosszabbítva a szerződéshosszabbítási listák leadásának (és ezzel együtt az ötödik éves opciók lehívásának) határideje."

Én előre jeleztem, hogy 1 hetet csúsznék, de a szabály az szabály alapon le lett söpörve (amivel nincs baj önmagában). Akik tömegesen késnek, azok meg kapnak 24 órát... Őszintén szólva nem tudom, ennek így mi értelme van...

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha most gazdát cserél egy tagelt játékos, vele van még lehetősége az új tulajnak hosszabbítani?
gabokocka
Asszem igen, de ha korábban 6 játékossal próbált hosszabbítani, akkor elveszít egyet a jövő évi lehetőségei közül..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Ha most gazdát cserél egy tagelt játékos, vele van még lehetősége az új tulajnak hosszabbítani?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Miközben élőben is aláírt 16+ millióért / 18 milliáért első 3 évre... és megint csak elit játékosról van szó.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy Mike Evans azért nem állt velem szoba 9 millaert / év, mert 9,4 az opciós éve vagy szimplán 11 milliós igényei vannak?😀
adam8
Antonio Brown tavaly 12M-ért írt alá. 11M-ós igény az gáz? oké...
nézzetek szét mielőtt szidjátok a rózibizottságot...

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Amúgy Mike Evans azért nem állt velem szoba 9 millaert / év, mert 9,4 az opciós éve vagy szimplán 11 milliós igényei vannak?😀

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Az pofátlanság, hogy azért lett 24 órával kitolva a hosszabbítási határidő, mert sokan lekésték...
Soldados
Nem lett kitolva tudtommal.
tenorx
nem csak a tag határidő lett kitolva, h a hosszabbítás után még lehessen tagelni akivel nem sikerült megállapodni?
Farky
Szerintem a hosszabbítási névsorok leadási határidejére gondolt.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Az pofátlanság, hogy azért lett 24 órával kitolva a hosszabbítási határidő, mert sokan lekésték...
Soldados
Nem lett kitolva tudtommal.
tenorx
nem csak a tag határidő lett kitolva, h a hosszabbítás után még lehessen tagelni akivel nem sikerült megállapodni?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Az pofátlanság, hogy azért lett 24 órával kitolva a hosszabbítási határidő, mert sokan lekésték...
Soldados
Nem lett kitolva tudtommal.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az pofátlanság, hogy azért lett 24 órával kitolva a hosszabbítási határidő, mert sokan lekésték...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megfelelő ajánlat esetén Marshon Lattimore | DRoY | eladó.

Érdekel: Fiatal Pass Rusher és Pick.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mondjuk amit nem értek, hogy Mariota hányszoros emelést várna egy szar szezon után? Mert a duplafizu kevés volt neki.
Rajna
Tannehill 13milliót keres, mit vártál Mariota elfogadja a 12,6M-t?!
braxa88
Ha FA lenne, akkor is elképzelhető lett volna, de így, a 6 millás fizuja helyett simán igen (btw Tannehill jobb szezont futott, mikor megkapta ezt a pénzt). Nyilván van a potenciál (én is erre bazírozok), de azért a játékosok szoktak örülni az emeléseknek. Mert ha ezt elutasítja, akkor sokkal többre tartja magát a tavalyi Tannehillnél (majd a konkrét szám ismeretében meg tudom mondani, hogy mennyire, de Big Bennél is valsz nagyobbra értékelte magát), egy 13 TD-15 INT szezon után.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mondjuk amit nem értek, hogy Mariota hányszoros emelést várna egy szar szezon után? Mert a duplafizu kevés volt neki.
Rajna
Tannehill 13milliót keres, mit vártál Mariota elfogadja a 12,6M-t?!
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mondjuk amit nem értek, hogy Mariota hányszoros emelést várna egy szar szezon után? Mert a duplafizu kevés volt neki.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Már hárman biztos írták, hogy "de mennyit kapna FA-n, biztos jól megfizetnék"...😀 ez szerintem az egyik legnagyobb bullshit 😊 Egyrészt ez a "mi lenne, ha..." lol, másrészt naná bameg, hogy FA-n bárkit jól megfizetnek (itt nálunk főleg), pláne, ha top playa. Mert mindig lesz legalább egy olyan GM, aki vagy be van épp baszva 😀 vagy a cap fele megvan, stb...ilyen feltételezésre alapozni, hasonlítani, viszonyítani szerintem nem jó dolog. Brady és számos játékos is kapott volna csilliárdokat, ha kimegy a piacra. De nem ment ki sem ő, sem sokan, hanem aláírtak normál, de korrekt pénzekért azért, mert PO vagy SB contender csapatban voltak, vagy mert hometown volt, vagy mert épp ők voltak bebaszva 😀
Ott van pl. Sherman szerződése aki most kelt el a piacon évi 13 m-ért IRL. Ami a mi 70%-unkal számolva 9,1m. Pedig ő aztán elit playa. Nálunk a CB tag 10,5 m. De így is tuti biztos, hogy a mi piacunkon úgy kapott volna 12millát (IRL 100%-nak 17m), hogy csak úgy zörög, mert lett volna valaki ekkora vadállat, ha épp jó napja van, mert süt a nap, vagy másnapos, vagy nagy a cap, vagy imádja Shermant.
Tavaly már írtam erről, hogy ez nagy lufit eredményez, ha ahhoz kezdünk árazni, amit 1-2 ember megtehet itt és meg is tesz, mert csak..., vagy feltételezésekre hagyatkozunk, hogy piacon tuti sokat kapna 😊
Chargers LT
IRL ugyanúgy megtörténnek ezek a dolgok. Számtalan példát lehet mondani, de itt a legújabb és az egyik legdurvább. Suh-ot kivágja a Dolphins 3 évvel azután, hogy 114 millás szerződést írtak alá vele. Nem igaz, hogy nálunk valaki részeg és akkor úgyis megfizetik a top játékosokat. Illetve az persze igaz, hogy valaki részeg. De IRL ugyanúgy megfizetik, sőt még túl is fizetik a játékosokat főleg a top játékosokat.
Együtt játszunk a másik játékban is, ahol ugye rendes cap helyzet van és még gyakrabban és durvábban előfordulnak ezek és ugyanezeket a vitákat ott is lefolytatjuk minden évben.
A másik játékkal szemben itt még az is "problémás" hogy maximum 30% lesz a DM. IRL ez sokkal több is időnként. De tényleg rengeteg példa van arra, hogy sokkal jobban megfizetnek valakit IRL, mint itt vagy mint érdemelné egyáltalán.
De ugyanez igaz a cap helyzetre is. A 9ers vagy a Browns dúskál a pénzben és most meg is tehetik, hogy befektessenek. Itt is ez lesz/van: valaki dúskál a pénzben akkor fog hozni olyan üzleteket, amik csak a játékosoknak jók.
Sörmen nem keresett túl sokáig csapatot, ami nem is véletlen. Az első nap még úgy volt, hogy egy-két helyre elmegy, de aztán nyilván mondták a menedzserének, hogy mire számíthat a sérült achillesével együtt és a 9ersnek ugye pont van sok lóvéja szabadon. A többi csapat nyilván reálisabban gondolkodott és a 9ers sem kockáztatott sokat a 3 milliós aláírási pénzzel. Ha nálunk ennyiért ír alá, akkor 30% lett volna a DM, itt meg 10 sincs. De mindenben nem tudunk hasonlítani az IRL-hez. Így például azt se tudjuk, hogy ki mennyire akar olcsóbban is maradni jelenlegi helyén.
Én tudom, hogy kifejezetten drágán áraztam idén, igaz rengeteg volt a sztár, talán ilyen évre még nem is emlékszem. Mentségemre szóljon, hogy a saját játékosomra is durván nagy ajánlatot tettem, mert azt hittem drágább lesz.
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szerződések beírására kérek szépen egy kis határidő kitolást! (Leo Williams+Bosher)
Habi
FA-piac nyitásáig kellene, mert akkor mindenkinek cap limit alatt kell lennie. Addig meg tudod oldani?
vassadi
yes, köszönöm!


JT Daniels fan
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
De így is tuti biztos, hogy a mi piacunkon úgy kapott volna 12millát (IRL 100%-nak 17m),
Chargers LT
A piacon vagy Róziként? Utóbbit nem hiszem.. és szerintem Sherman pont rossz példa,

De mondom, aki kritikus, az javasoljon valami alternatív módszert is.. mert át lehet tervezni az egész folyamatot, ha van jobb ötlet.
Igor
Nem Róziként, hanem piacon természetesen.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Egy kis friss Keki Kansasből.
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1746704

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
szerződések beírására kérek szépen egy kis határidő kitolást! (Leo Williams+Bosher)
Habi
FA-piac nyitásáig kellene, mert akkor mindenkinek cap limit alatt kell lennie. Addig meg tudod oldani?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
De így is tuti biztos, hogy a mi piacunkon úgy kapott volna 12millát (IRL 100%-nak 17m),
Chargers LT
A piacon vagy Róziként? Utóbbit nem hiszem.. és szerintem Sherman pont rossz példa,

De mondom, aki kritikus, az javasoljon valami alternatív módszert is.. mert át lehet tervezni az egész folyamatot, ha van jobb ötlet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szerződések beírására kérek szépen egy kis határidő kitolást! (Leo Williams+Bosher)


JT Daniels fan
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szerintem meg a 70% a bullshit. az egy dolog hogy a cap kb 70%, de egy csomóposzton a top szerződések messze van a 70%tól, alatta vagy fölötte vannak. teljesen más ez a játék mint IRL.

én nagyjából prbálok következetes lenni az árazásnál, de a 70%ot, vagy IRL szerződéseket nem néztem. Előző éveket, illetve nyílván az IRL teljesítményt néztem, és az alapán rangsoroltam a posztokon a játékosokat majd lőttem be az árakat.

rohadt nehéz dolog a rózizás, mert nem lehet jól csinálni, lehetetlen. De szerintem semmi baj nincs ezzel a módszerrel, amíg egy játékosnál csak egy 1 elborult összeg van, mert az kiesik, ha kettő ilyen van, akkor már ugye gond van.
de ha növeljük jövőre a rózicsapatot, mondjuk 8ra, akkor 2-2 kieső összegnél is már 4 rózi áraz. 9 fős csapatnál ez még jobb.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Már hárman biztos írták, hogy "de mennyit kapna FA-n, biztos jól megfizetnék"...😀 ez szerintem az egyik legnagyobb bullshit 😊 Egyrészt ez a "mi lenne, ha..." lol, másrészt naná bameg, hogy FA-n bárkit jól megfizetnek (itt nálunk főleg), pláne, ha top playa. Mert mindig lesz legalább egy olyan GM, aki vagy be van épp baszva 😀 vagy a cap fele megvan, stb...ilyen feltételezésre alapozni, hasonlítani, viszonyítani szerintem nem jó dolog. Brady és számos játékos is kapott volna csilliárdokat, ha kimegy a piacra. De nem ment ki sem ő, sem sokan, hanem aláírtak normál, de korrekt pénzekért azért, mert PO vagy SB contender csapatban voltak, vagy mert hometown volt, vagy mert épp ők voltak bebaszva 😀
Ott van pl. Sherman szerződése aki most kelt el a piacon évi 13 m-ért IRL. Ami a mi 70%-unkal számolva 9,1m. Pedig ő aztán elit playa. Nálunk a CB tag 10,5 m. De így is tuti biztos, hogy a mi piacunkon úgy kapott volna 12millát (IRL 100%-nak 17m), hogy csak úgy zörög, mert lett volna valaki ekkora vadállat, ha épp jó napja van, mert süt a nap, vagy másnapos, vagy nagy a cap, vagy imádja Shermant.
Tavaly már írtam erről, hogy ez nagy lufit eredményez, ha ahhoz kezdünk árazni, amit 1-2 ember megtehet itt és meg is tesz, mert csak..., vagy feltételezésekre hagyatkozunk, hogy piacon tuti sokat kapna 😊

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Én nem így árazok (abszolút nem néztem caphelyzetet, csak IRL számokat/játékbeli tageket és szerződéseket/egymáshoz hasonlítottam az adott poszt játékosait), szóval kikérem magamnak 😛

Amúgy meg Somos-t egyetlen betű választja el Sorostól.... (és nem sok a Simi(c)s(ka)-tol.....

Nem csoda, h g..i módon áraz 😛
Véletlen?
I don't think so.
Igor
Naaa....